ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:41

Befasi romantike për Fifin në mes të rrugës në Milano

Befasi romantike për Fifin në mes të rrugës në Milano
Këngëtarja Fifi është e pëlqyer nga një numër i madh njerëzish për krijimet e saj muzikore. Ajo është vazhdimisht aktive në treg me projekte të reja muzikore, që gjithnjë priten mirë nga publiku. Së fundmi, këngëtarja ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 09:30
Këngëtarja Fifi është e pëlqyer nga një numër i madh njerëzish për krijimet e saj muzikore. Ajo është vazhdimisht aktive në treg me projekte të reja muzikore, që gjithnjë priten mirë nga publiku. Së fundmi, këngëtarja ...

Stresi: Gjithnjë kam qenë MMV
Reperi i njohur Stresi, është shumë aktiv me postime në rrjetet sociale. Jo të pakta janë rastet kur ai ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tij. Së fundmi, reperi nga Shqipëria ka ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 23:54
Reperi i njohur Stresi, është shumë aktiv me postime në rrjetet sociale. Jo të pakta janë rastet kur ai ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tij. Së fundmi, reperi nga Shqipëria ka ...

Enca shtrihet në dysheme: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje
Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, prej ditësh ka paralajmëruar se do të sjellë një këngë të re në treg. “Mwah” titullohet projekti i saj më i ri muzikor, të cilin ajo do ta realizojë edhe me klip. View this post on ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 22:34
Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, prej ditësh ka paralajmëruar se do të sjellë një këngë të re në treg. “Mwah” titullohet projekti i saj më i ri muzikor, të cilin ajo do ta realizojë edhe me klip. View this post on ...

Leonora Jakupi me dedikim emocional ndaj nënës së saj: Ti je dhe do mbetesh dashuria ime më e madhe
Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, e ka treguar shumë herë është shumë e lidhur me familjarët e saj. E premtja ka qenë një ditë tejet e veçantë për këngëtaren, kjo pasi nëna e saj feston ditëlindjen. View this post on ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 21:40
Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, e ka treguar shumë herë është shumë e lidhur me familjarët e saj. E premtja ka qenë një ditë tejet e veçantë për këngëtaren, kjo pasi nëna e saj feston ditëlindjen. View this post on ...

Kida vazhdon të sjell imazhe atraktive nga klipi i ri
Këngëtarja e njohur Kida, ka disa ditë që ka paralajmëruar se është duke realizuar një projekt të ri muzikor. Kënga e saj e re do të titullohet “Malli”, dhe këto ditë ajo ka përfunduar xhirimet e klipit. View this post ...
Alsat-M | 09-Nov-2019 10:15
Këngëtarja e njohur Kida, ka disa ditë që ka paralajmëruar se është duke realizuar një projekt të ri muzikor. Kënga e saj e re do të titullohet “Malli”, dhe këto ditë ajo ka përfunduar xhirimet e klipit. View this post ...

Një nënë seksi si Linda Halimi, linjat e saj për lakmi!
Linda Halimi pak kohë më parë u bë nënë për të parën herë. Por, linjat e saj nuk e thonë të njëjtën gjë pasi ajo ka arritur të rikthehet shumë shpejt në formë, shkruan Indeksonline. Kjo gjë u dëshmua edhe në një postim ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 10:15
Linda Halimi pak kohë më parë u bë nënë për të parën herë. Por, linjat e saj nuk e thonë të njëjtën gjë pasi ajo ka arritur të rikthehet shumë shpejt në formë, shkruan Indeksonline. Kjo gjë u dëshmua edhe në një postim ...

Kida vazhdon të sjell imazhe atraktive nga xhirimet e klipit të ri “Malli”
Këngëtarja e njohur Kida, ka disa ditë që ka paralajmëruar se është duke realizuar një projekt të ri muzikor. Kënga e saj e re do të titullohet “Malli”, dhe këto ditë ajo ka përfunduar xhirimet e klipit. Këngëtarja nuk ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 20:35
Këngëtarja e njohur Kida, ka disa ditë që ka paralajmëruar se është duke realizuar një projekt të ri muzikor. Kënga e saj e re do të titullohet “Malli”, dhe këto ditë ajo ka përfunduar xhirimet e klipit. Këngëtarja nuk ...

E shtrirë në dysheme dhe këmbën lart, Enca paralajmëron këngën e re
Enca po bëhet gati të lansoj projektin e ri muzikor të cilin e ka realizuar edhe me videoklip. Këngëtarja nga Shqipëria si çdo herë ka paralajmëruar projektin në mënyrë provokues dhe që tërheqin vëmendjen e publikut, ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 09:56
Enca po bëhet gati të lansoj projektin e ri muzikor të cilin e ka realizuar edhe me videoklip. Këngëtarja nga Shqipëria si çdo herë ka paralajmëruar projektin në mënyrë provokues dhe që tërheqin vëmendjen e publikut, ...

Motrat shqiptare në garë për të pasmet (FOTO)
Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re në internet. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale po postojnë video ...
InFokusi | 09-Nov-2019 09:30
Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re në internet. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale po postojnë video ...

Trëndafila të kuq për Fifin rrugëve të Milanos
Fifi konsiderohet si një nga këngëtaret me zërin më unik në estradë. Por, së fundi këngëtarja e njohur kosovare ka marr një befasi të këndshme romantike. Fifi e cila këto ditë po qëndron në Milan të Italisë është ...
Arbresh | 09-Nov-2019 09:22
Fifi konsiderohet si një nga këngëtaret me zërin më unik në estradë. Por, së fundi këngëtarja e njohur kosovare ka marr një befasi të këndshme romantike. Fifi e cila këto ditë po qëndron në Milan të Italisë është ...

“Simpatia e shkollës” – Sabriu me Leonorën! (VIDEO)
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të re “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e ...
Ina-Online | 09-Nov-2019 09:07
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të re “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e ...

Enca Haxhia: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Enca Haxhia së shpejti do ta publikojë projektin e saj më të ri muzikor. g. “Mwah” titullohet kënga e saj, të cilën ajo do ta sjellë edhe me videoklip. Enca në Instagram ka publikaur ...
Ina-Online | 09-Nov-2019 09:00
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Enca Haxhia së shpejti do ta publikojë projektin e saj më të ri muzikor. g. “Mwah” titullohet kënga e saj, të cilën ajo do ta sjellë edhe me videoklip. Enca në Instagram ka publikaur ...

Rita Ora rikthehet me një rol të ri filmik
Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore. Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik. Rita do të jetë pjesë e ...
Arbresh | 09-Nov-2019 08:40
Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore. Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik. Rita do të jetë pjesë e ...

Dua Lipa ka një falënderim masiv për fansat: Unë jam ende në proces e sipër, por mirënjohëse dhe po ju përcjell dashuri
Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, po i gëzohet suksesit të këngës së saj më të fundit “Don’t start now”. Kënga e cila pati pritshmëri të mëdha nuk i ka zhgënjyer fansat, teksa për javë të tëra ka ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 19:30
Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, po i gëzohet suksesit të këngës së saj më të fundit “Don’t start now”. Kënga e cila pati pritshmëri të mëdha nuk i ka zhgënjyer fansat, teksa për javë të tëra ka ...

Befasi romantike për Fifin në mes të rrugës në Milano
Fifi konsiderohet si një nga këngëtaret me zërin më unik në estradë. Ndonëse ka një karrierë të suksesshme, ajo e ruan me shumë fanatizëm jetën private, shkruan Indeksonline. Por, së fundi këngëtarja e njohur kosovare ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 08:21
Fifi konsiderohet si një nga këngëtaret me zërin më unik në estradë. Ndonëse ka një karrierë të suksesshme, ajo e ruan me shumë fanatizëm jetën private, shkruan Indeksonline. Por, së fundi këngëtarja e njohur kosovare ...

Fifit i bëjnë befasi romantike në mes të rrugës në Milano
Fifi është emër shumë i dashur për publikun, e cila njihet për një numër të madh hitesh, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në Instagram, në të cilën shihet teksa një person afrohet dhe ia dhuron një ...
Lajminet | 09-Nov-2019 08:05
Fifi është emër shumë i dashur për publikun, e cila njihet për një numër të madh hitesh, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në Instagram, në të cilën shihet teksa një person afrohet dhe ia dhuron një ...

Rita Ora rikthehet me një rol të ri filmik
Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore. Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik. Rita do të jetë pjesë e ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 07:50
Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore. Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik. Rita do të jetë pjesë e ...

Njëra nga motrat i jep lamtumirën serialit Kardashian
Një nga reality show-t më të mëdhenj në Amerikë, mund të bëjë një nga ndryshimet më rrënjësore. Pas disa muajsh thashethemesh që qarkullojnë nëpër media, “Keeping up with the Kardashians” mund të ndryshojë rrënjësisht ...
Arbresh | 09-Nov-2019 01:06
Një nga reality show-t më të mëdhenj në Amerikë, mund të bëjë një nga ndryshimet më rrënjësore. Pas disa muajsh thashethemesh që qarkullojnë nëpër media, “Keeping up with the Kardashians” mund të ndryshojë rrënjësisht ...

Aida, Buraku dhe Baboo Darabuka sjellin “Qyqek për qejfi”
Aida Doçi. Burak Vehapi dhe Baboo Darabuka kanë publikuar projektin e tyre të ri, shkruan . Bëhet fjalë për këngën “Qyqek për qefi”, të cilën e sollën në kuadër të projekteve që po realizohen për festat e fundvitit. Për ...
Lajminet | 08-Nov-2019 23:45
Aida Doçi. Burak Vehapi dhe Baboo Darabuka kanë publikuar projektin e tyre të ri, shkruan . Bëhet fjalë për këngën “Qyqek për qefi”, të cilën e sollën në kuadër të projekteve që po realizohen për festat e fundvitit. Për ...

Nëna e Ritës, po shkëlqen në këtë të premte
Nëna e Rita Orës, Vera Ora, ka treguar se ende është një zonjë e vërtetë Vera, e cila është e njohur edhe për pjesëmarrjen e saj nëpër evente të ndryshme humanitare, sidomos kundër luftës kundër kancerit. View this post ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 23:44
Nëna e Rita Orës, Vera Ora, ka treguar se ende është një zonjë e vërtetë Vera, e cila është e njohur edhe për pjesëmarrjen e saj nëpër evente të ndryshme humanitare, sidomos kundër luftës kundër kancerit. View this post ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved