ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:51

Gashi ofron biletë falas për t’i ndjekur koncertet e tij, ja cili është kushti

Gashi ofron biletë falas për t’i ndjekur koncertet e tij, ja cili është kushti
Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, në muajin nëntor do të fillojë turneun e koncerteve ku do performoj gati në gjithë Evropën. Por, ai ka një lajm për fansat e tij, shkruan Indeksonline. Në një postim të bërë ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 19:32
Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, në muajin nëntor do të fillojë turneun e koncerteve ku do performoj gati në gjithë Evropën. Por, ai ka një lajm për fansat e tij, shkruan Indeksonline. Në një postim të bërë ...

Morena Taraku shfaqet joshëse në veturën e re luksoze
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 19:27
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...

Ndërron jetë babai i këngëtares shqiptare
Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, ka ndarë një lajm të hidhur me të gjithë fansat e saj ditën e sotme, ku shkruan se babai i saj, Adi Kasami ka ndërruar jetë.
Top Channel | 09-Nov-2019 19:27
Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, ka ndarë një lajm të hidhur me të gjithë fansat e saj ditën e sotme, ku shkruan se babai i saj, Adi Kasami ka ndërruar jetë.

Ermal Mamaqi tregon se kush është njeriu që e beson më shumë në ëndrrat e tij
Ermal Mamaqi, i cili këtë sezon televiziv nuk është më në ekran me “Xing me Ermalin”, duket se për të gjitha ëndrrat e tij ka një njëri që e beson që ai mund t`ja dalë. Ajo është Ami, bashkëshortja e Ermalit, me të ...
Politiko | 09-Nov-2019 19:27
Ermal Mamaqi, i cili këtë sezon televiziv nuk është më në ekran me “Xing me Ermalin”, duket se për të gjitha ëndrrat e tij ka një njëri që e beson që ai mund t`ja dalë. Ajo është Ami, bashkëshortja e Ermalit, me të ...

Big Mama në zi, humb njeriun e shtrenjtë
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Big Mama, këtë të shtunë ka humbur një ndër njerëzit më të shtrenjtë. Këngëtarja, Besjana Kasami, përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur se është ndarë nga ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 19:20
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Big Mama, këtë të shtunë ka humbur një ndër njerëzit më të shtrenjtë. Këngëtarja, Besjana Kasami, përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur se është ndarë nga ...

Fisnikët dhe Gold AG të dielën publikojnë bashkëpunimin
Gold AG është mjaft i angazhuar në këtë periudhë të vitit në përgatitje të materialeve të reja muzikore. Kohë më parë, ai kishte konfirmuar se është duke sjellë një bashkëpunim me grupin e mirënjohur “Fisnikët” dhe ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 19:12
Gold AG është mjaft i angazhuar në këtë periudhë të vitit në përgatitje të materialeve të reja muzikore. Kohë më parë, ai kishte konfirmuar se është duke sjellë një bashkëpunim me grupin e mirënjohur “Fisnikët” dhe ...

Morena Taraku shfaqet joshëse në veturën e re luksoze
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 19:19
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...

Me imazhe joshëse, Rita paralajmëron koncertet në Amerikën Jugore
Rita Ora vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të kërkuara në industrinë e muzikës botërore, ndërkohë që orari i koncerteve të saj është i stërngarkuar. Këngëtarja nga Kosova i ka informuar fansat e saj se do të mbajë ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 18:57
Rita Ora vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të kërkuara në industrinë e muzikës botërore, ndërkohë që orari i koncerteve të saj është i stërngarkuar. Këngëtarja nga Kosova i ka informuar fansat e saj se do të mbajë ...

Nëse dikush nuk pëlqen diçka në pamjen tuaj, një përgjigje si kjo e Ingrid Gjonit do t’ia mbyllë gojën!
Shpesh njerëzit e njohur vihen në qendër të vëmendjes për temën e operacioneve plastike. Disa prej tyre e kanë mbyllur një herë e mirë këtë, për të mos e diskutuar më. Njëra prej tyre është Lori Hoxha, e cila jo vetëm ...
Dritare | 09-Nov-2019 18:57
Shpesh njerëzit e njohur vihen në qendër të vëmendjes për temën e operacioneve plastike. Disa prej tyre e kanë mbyllur një herë e mirë këtë, për të mos e diskutuar më. Njëra prej tyre është Lori Hoxha, e cila jo vetëm ...

Keeping Up With The Kardashians me një motër më pak...
Kourtney Kardashian konfirmoi se po largohet nga seriali ne menyre qe te kaloje me shume kohe me femijet e saj. “Une thjesht vendosa te kaloj me shume kohe si nene dhe te drejtoj me shume energjine time atje. Nuk po ...
ikub.al | 09-Nov-2019 11:48
Kourtney Kardashian konfirmoi se po largohet nga seriali ne menyre qe te kaloje me shume kohe me femijet e saj. “Une thjesht vendosa te kaloj me shume kohe si nene dhe te drejtoj me shume energjine time atje. Nuk po ...

Kida publikon projektin e ri, “Mall”
Afërdita Dreshaj duket më e dashuruar se kurrë në hokeistin çek. Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl, shkruan lajmi.net. ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 18:50
Afërdita Dreshaj duket më e dashuruar se kurrë në hokeistin çek. Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl, shkruan lajmi.net. ...

Largohet nga seriali njëra nga motrat Kardashians
Ne episodin e dites se enjte te Entertainment Tonight, Kourtney se bashku me motrat e saj, Kim Kardashian West dhe Khloe Kardashian shpjegon arsyen e nje largimi te perkohshem mendon ajo. Kourtney thote se duhet t’ju ...
ikub.al | 08-Nov-2019 13:00
Ne episodin e dites se enjte te Entertainment Tonight, Kourtney se bashku me motrat e saj, Kim Kardashian West dhe Khloe Kardashian shpjegon arsyen e nje largimi te perkohshem mendon ajo. Kourtney thote se duhet t’ju ...

Ava Max dhe Rita Ora fitojnë çmime të rëndësishme në “LOS40 Music Awards”
Suksesi i artisteve shqiptare jashtë trojeve shqiptare nuk ka të ndalur. Së fundi, janë Rita Ora dhe Ava Max, të cilat u shpërblyen me çmime në një event të rëndësishëm, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për “LOS40 Music ...
Arbresh | 09-Nov-2019 18:50
Suksesi i artisteve shqiptare jashtë trojeve shqiptare nuk ka të ndalur. Së fundi, janë Rita Ora dhe Ava Max, të cilat u shpërblyen me çmime në një event të rëndësishëm, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për “LOS40 Music ...

Nushi po vjen me një super projekt
Nushi me anë të një postimi që bëri në profilin e tij në Instagram minuta më parë kumtoi lajmin se nesër do dal në Youtube kënga e tij më e re, shkruan . Këtë radhë duket se reperin nga Prishtina do e shohim në një ...
Lajminet | 09-Nov-2019 18:20
Nushi me anë të një postimi që bëri në profilin e tij në Instagram minuta më parë kumtoi lajmin se nesër do dal në Youtube kënga e tij më e re, shkruan . Këtë radhë duket se reperin nga Prishtina do e shohim në një ...

Tayna: Spo ta msheli por po ta qeli
Kujtojmë se vite më parë në internet ishte bërë virale një video që edhe sot vazhdon të komentohet, një bisedë e hedhur në internet nga një bisedë intime mes një vajze dhe burri, shkruan . E Tayna ka përdorur disa fjalë ...
Lajminet | 09-Nov-2019 17:57
Kujtojmë se vite më parë në internet ishte bërë virale një video që edhe sot vazhdon të komentohet, një bisedë e hedhur në internet nga një bisedë intime mes një vajze dhe burri, shkruan . E Tayna ka përdorur disa fjalë ...

Bashkëshortja e David de Gea, këngëtarja Edurne shfaqet me kreacion të dizajneres kosovare Lia Stublla
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 15:10
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...

Një rrugë e dy punë/ Kur dasma kthehet në klip për këngën!
Flori Mumajesi publikoi dje një këngë të re. Një dhuratë për të gjithë të dashuruarit. Të gjithë u marrosën pas tekstit dhe muzikës së mrekullueshme krijuar nga Flori. Por ajo që vumë re ishte klipi. View this post on ...
Dritare | 09-Nov-2019 17:57
Flori Mumajesi publikoi dje një këngë të re. Një dhuratë për të gjithë të dashuruarit. Të gjithë u marrosën pas tekstit dhe muzikës së mrekullueshme krijuar nga Flori. Por ajo që vumë re ishte klipi. View this post on ...

Konfirmohet: Unikkatil me 30 nëntor do të performojë në Zvicër
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 17:56
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...

Morena Taraku nuk i ndal pozat pranë veturave luksoze, kësaj here sjell imazhe atraktive me “Rolls Royce”
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 14:21
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti po kalojnë një vikend romantik në Miami
Afërdita Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl, shkruan . Bukuroshja dhe hokeisti ka kohë që jetojnë në SHBA kjo për shkak të ...
Lajminet | 09-Nov-2019 17:03
Afërdita Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl, shkruan . Bukuroshja dhe hokeisti ka kohë që jetojnë në SHBA kjo për shkak të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved