ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 18:22

Fisnikët dhe Gold AG të dielën publikojnë bashkëpunimin

Fisnikët dhe Gold AG të dielën publikojnë bashkëpunimin
Gold AG është mjaft i angazhuar në këtë periudhë të vitit në përgatitje të materialeve të reja muzikore. Kohë më parë, ai kishte konfirmuar se është duke sjellë një bashkëpunim me grupin e mirënjohur “Fisnikët” dhe ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 19:12
Gold AG është mjaft i angazhuar në këtë periudhë të vitit në përgatitje të materialeve të reja muzikore. Kohë më parë, ai kishte konfirmuar se është duke sjellë një bashkëpunim me grupin e mirënjohur “Fisnikët” dhe ...

Me imazhe joshëse, Rita paralajmëron koncertet në Amerikën Jugore
Rita Ora vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të kërkuara në industrinë e muzikës botërore, ndërkohë që orari i koncerteve të saj është i stërngarkuar. Këngëtarja nga Kosova i ka informuar fansat e saj se do të mbajë ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 18:57
Rita Ora vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të kërkuara në industrinë e muzikës botërore, ndërkohë që orari i koncerteve të saj është i stërngarkuar. Këngëtarja nga Kosova i ka informuar fansat e saj se do të mbajë ...

Bashkëshortja e David de Gea, këngëtarja Edurne shfaqet me kreacion të dizajneres kosovare Lia Stublla
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 15:10
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...

Morena Taraku nuk i ndal pozat pranë veturave luksoze, kësaj here sjell imazhe atraktive me “Rolls Royce”
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 14:21
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...

Gjërat sa vijnë e bëhen më serioze: Nurmagomedov dhe Mayweather mund të përballen në vitin 2020
Khabib Nurmagomedov mund t’i ndjekë hapat e Conor McGregorit për t’u përballur me Floyd Mayweather në boks. Kampioni i UFC-së mund të bëjë ndryshim në karrierën e tij me debutimin e tij në boks ndaj amerikanit të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 14:03
Khabib Nurmagomedov mund t’i ndjekë hapat e Conor McGregorit për t’u përballur me Floyd Mayweather në boks. Kampioni i UFC-së mund të bëjë ndryshim në karrierën e tij me debutimin e tij në boks ndaj amerikanit të ...

Sukseset e artisteve shqiptare nuk kanë të ndalur, Ava Max dhe Rita Ora fitojnë çmime të rëndësishme në LOS40 Music Awards
Është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019, në Madrid të Spanjës. Evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ndërsa ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 13:31
Është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019, në Madrid të Spanjës. Evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ndërsa ...

Fillimisht e nokauton kundërshtarin, më pas u hodh për ta grushtuar – moment i tmerrshëm në UFC
Austin Atra e ka lëshuar fitoren nga dora në nokautin që i bëri Perry Hayer në peshat e lehta në UFC. Kolumbiani arriti që ta nokautonte britanikun në përballjen mes tyre, por goditja e vonuar i shkaktoi atij shumë ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 13:07
Austin Atra e ka lëshuar fitoren nga dora në nokautin që i bëri Perry Hayer në peshat e lehta në UFC. Kolumbiani arriti që ta nokautonte britanikun në përballjen mes tyre, por goditja e vonuar i shkaktoi atij shumë ...

Nëse dikush nuk pëlqen diçka në pamjen tuaj, një përgjigje si kjo e Ingrid Gjonit do t’ia mbyllë gojën!
Shpesh njerëzit e njohur vihen në qendër të vëmendjes për temën e operacioneve plastike. Disa prej tyre e kanë mbyllur një herë e mirë këtë, për të mos e diskutuar më. Njëra prej tyre është Lori Hoxha, e cila jo vetëm ...
Dritare | 09-Nov-2019 18:57
Shpesh njerëzit e njohur vihen në qendër të vëmendjes për temën e operacioneve plastike. Disa prej tyre e kanë mbyllur një herë e mirë këtë, për të mos e diskutuar më. Njëra prej tyre është Lori Hoxha, e cila jo vetëm ...

Kida publikon projektin e ri, “Mall”
Afërdita Dreshaj duket më e dashuruar se kurrë në hokeistin çek. Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl, shkruan lajmi.net. ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 18:50
Afërdita Dreshaj duket më e dashuruar se kurrë në hokeistin çek. Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl, shkruan lajmi.net. ...

Ava Max dhe Rita Ora fitojnë çmime të rëndësishme në “LOS40 Music Awards”
Suksesi i artisteve shqiptare jashtë trojeve shqiptare nuk ka të ndalur. Së fundi, janë Rita Ora dhe Ava Max, të cilat u shpërblyen me çmime në një event të rëndësishëm, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për “LOS40 Music ...
Arbresh | 09-Nov-2019 18:50
Suksesi i artisteve shqiptare jashtë trojeve shqiptare nuk ka të ndalur. Së fundi, janë Rita Ora dhe Ava Max, të cilat u shpërblyen me çmime në një event të rëndësishëm, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për “LOS40 Music ...

Nushi po vjen me një super projekt
Nushi me anë të një postimi që bëri në profilin e tij në Instagram minuta më parë kumtoi lajmin se nesër do dal në Youtube kënga e tij më e re, shkruan . Këtë radhë duket se reperin nga Prishtina do e shohim në një ...
Lajminet | 09-Nov-2019 18:20
Nushi me anë të një postimi që bëri në profilin e tij në Instagram minuta më parë kumtoi lajmin se nesër do dal në Youtube kënga e tij më e re, shkruan . Këtë radhë duket se reperin nga Prishtina do e shohim në një ...

Tayna: Spo ta msheli por po ta qeli
Kujtojmë se vite më parë në internet ishte bërë virale një video që edhe sot vazhdon të komentohet, një bisedë e hedhur në internet nga një bisedë intime mes një vajze dhe burri, shkruan . E Tayna ka përdorur disa fjalë ...
Lajminet | 09-Nov-2019 17:57
Kujtojmë se vite më parë në internet ishte bërë virale një video që edhe sot vazhdon të komentohet, një bisedë e hedhur në internet nga një bisedë intime mes një vajze dhe burri, shkruan . E Tayna ka përdorur disa fjalë ...

Një rrugë e dy punë/ Kur dasma kthehet në klip për këngën!
Flori Mumajesi publikoi dje një këngë të re. Një dhuratë për të gjithë të dashuruarit. Të gjithë u marrosën pas tekstit dhe muzikës së mrekullueshme krijuar nga Flori. Por ajo që vumë re ishte klipi. View this post on ...
Dritare | 09-Nov-2019 17:57
Flori Mumajesi publikoi dje një këngë të re. Një dhuratë për të gjithë të dashuruarit. Të gjithë u marrosën pas tekstit dhe muzikës së mrekullueshme krijuar nga Flori. Por ajo që vumë re ishte klipi. View this post on ...

Konfirmohet: Unikkatil me 30 nëntor do të performojë në Zvicër
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 17:56
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti po kalojnë një vikend romantik në Miami
Afërdita Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl, shkruan . Bukuroshja dhe hokeisti ka kohë që jetojnë në SHBA kjo për shkak të ...
Lajminet | 09-Nov-2019 17:03
Afërdita Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl, shkruan . Bukuroshja dhe hokeisti ka kohë që jetojnë në SHBA kjo për shkak të ...

Big Mama njofton se ka humbur babanë e saj
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i mori jetën. Këngëtarja, emri i ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 11:58
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i mori jetën. Këngëtarja, emri i ...

Kim Kardashian pozon gjysmë e zhveshur
Ylli televiziv Kim Kardashian është gjithmonë temë diskutimi, kjo për faktin se ajo konsiderohet të jetë një prej më seksi në botë. Kim është gjithmonë në qendër të vëmendjes si për aktivitet e saj të shumta ashtu edhe ...
Arbresh | 15-Mar-2018 22:28
Ylli televiziv Kim Kardashian është gjithmonë temë diskutimi, kjo për faktin se ajo konsiderohet të jetë një prej më seksi në botë. Kim është gjithmonë në qendër të vëmendjes si për aktivitet e saj të shumta ashtu edhe ...

Kim Kardashian pozon gjysmë e zhveshur
Kim Kardashian sapo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram, me të cilën reklamon koleksionin e ri të parfumeve, shkruan . Ylli televiziv gjatë prezantimit të parfumeve është shfaqur gjysmë e ...
Lajminet | 09-Nov-2019 16:56
Kim Kardashian sapo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram, me të cilën reklamon koleksionin e ri të parfumeve, shkruan . Ylli televiziv gjatë prezantimit të parfumeve është shfaqur gjysmë e ...

Kurti flet me zyrtarin francez që ka nënshtetësi kosovare, diskuton format e bashkëpunimit
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje gjatë qëndrimit në kryeqytetin e Francës është takuar me nënkryetarin e bashkisë së Parisit Christophe Girard. Kurti përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka shkruar se është ...
Zeri | 09-Nov-2019 16:48
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje gjatë qëndrimit në kryeqytetin e Francës është takuar me nënkryetarin e bashkisë së Parisit Christophe Girard. Kurti përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka shkruar se është ...

Kurti flet me zyrtarin francez që ka nënshtetësi kosovare, diskuton format e bashkëpunimit
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje gjatë qëndrimit në kryeqytetin e Francës është takuar me nënkryetarin e bashkisë së Parisit Christophe Girard: Kurti përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka shkruar se është ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 16:36
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje gjatë qëndrimit në kryeqytetin e Francës është takuar me nënkryetarin e bashkisë së Parisit Christophe Girard: Kurti përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka shkruar se është ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved