ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:31

Unitedi i vendosur të transferojë Eriksenin

Unitedi i vendosur të transferojë Eriksenin
Manchester United thuhet se është i interesuar në transferimin e anëtarit të Tottenham Hotspurit, Christian Eriksen. Mesfushori danez ka kontratë me Spurs deri në fund të këtij sezoni, andaj ka bërë të ditur se nuk ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 13:46
Manchester United thuhet se është i interesuar në transferimin e anëtarit të Tottenham Hotspurit, Christian Eriksen. Mesfushori danez ka kontratë me Spurs deri në fund të këtij sezoni, andaj ka bërë të ditur se nuk ...

Mbappe dhe PSG në bisedime për kontratën e re
Kylian Mbappe mund t’i shkaktojë Real Madridit shumë probleme në verën e ardhshme. Sulmuesi francez tashmë ka bërë të ditur se e dëshiron transferimin te Los Blancos, mirëpo pengesë e madhe mund të jetë kontrata e re. ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 12:07
Kylian Mbappe mund t’i shkaktojë Real Madridit shumë probleme në verën e ardhshme. Sulmuesi francez tashmë ka bërë të ditur se e dëshiron transferimin te Los Blancos, mirëpo pengesë e madhe mund të jetë kontrata e re. ...

Dallku: Përkundër problemeve brenda klubit, arritëm një fitore të madhe
Manchester United është në kërkim të një mesfushori kreativ dhe James Rodriguez mund të jetë i duhuri për ekipin anglez. Ekipi i Manchesterit është në gjendje që t’i paguajë ekipit të Madridit një shumë prej 150 milionë ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 16:31
Manchester United është në kërkim të një mesfushori kreativ dhe James Rodriguez mund të jetë i duhuri për ekipin anglez. Ekipi i Manchesterit është në gjendje që t’i paguajë ekipit të Madridit një shumë prej 150 milionë ...

Legjenda e Arsenalit i tregon Xhakës çfarë duhet të bëjë për t’u pëlqyer nga tifozët
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka zhgënjyer tifozët e Liverpoolit të cilët shpresonin se do ta shihnin së shpejti Kylian Mbappen me fanellën e klubit të tyre, pasi që trajneri gjerman tha se Liverpooli s’mund ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 14:59
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka zhgënjyer tifozët e Liverpoolit të cilët shpresonin se do ta shihnin së shpejti Kylian Mbappen me fanellën e klubit të tyre, pasi që trajneri gjerman tha se Liverpooli s’mund ...

James Rodriguez drejt Ligës Premier, tri skuadra e duan kolumbianin
James Rodriguez është duke kaluar ditët e tij të fundit si futbollist i gjigantit spanjoll Real Madrid. Mesfushori kolumbian edhe pse qëndroi në Madrid pas rikthimit nga huazimi te Bayerni, nuk është i lumtur me ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 10:59
James Rodriguez është duke kaluar ditët e tij të fundit si futbollist i gjigantit spanjoll Real Madrid. Mesfushori kolumbian edhe pse qëndroi në Madrid pas rikthimit nga huazimi te Bayerni, nuk është i lumtur me ...

Reali heq dorë nga Pogba dhe Eriksen, për super talentin e Napolit
Real Madrid ka ndryshuar objektiv në merkato sa i përket repartit të mesfushës. Pasi u përpoqën gjatë verës për të afruar Paul Pogba nga Manchester United dhe Christian Eriksen nga Tottenham, drejtuesit e “Los Blancos” ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 14:59
Real Madrid ka ndryshuar objektiv në merkato sa i përket repartit të mesfushës. Pasi u përpoqën gjatë verës për të afruar Paul Pogba nga Manchester United dhe Christian Eriksen nga Tottenham, drejtuesit e “Los Blancos” ...

Real Madrid nuk heq dorë nga Paul Pogba, ja oferta që ka përgatitur për mesfushorin
Real Madrid është i gatshëm të përfshijë mesfushorin kolumbian, James Rodriguez, në operacionin e nënshkrimit të mesfushorit francez të Manchester United, Paul Pogba. Ky i fundit është një nga lojtarët më të preferuar ...
TetovaSot | 09-Nov-2019 14:49
Real Madrid është i gatshëm të përfshijë mesfushorin kolumbian, James Rodriguez, në operacionin e nënshkrimit të mesfushorit francez të Manchester United, Paul Pogba. Ky i fundit është një nga lojtarët më të preferuar ...

Real Madrid zgjedh yllin e mesfushës që dëshiron ta transferojë
‘Los Blancos’ janë në kërkim të një emri të madh për mesfushën, për të zëvendësuar Luka Modric, që ka filluar të humbas momentet më të mira nga forma e tij. Sipas El Desmarque, Fabian Ruiz është lojtari që po pëlqehet ...
Lajminet | 09-Nov-2019 14:40
‘Los Blancos’ janë në kërkim të një emri të madh për mesfushën, për të zëvendësuar Luka Modric, që ka filluar të humbas momentet më të mira nga forma e tij. Sipas El Desmarque, Fabian Ruiz është lojtari që po pëlqehet ...

Zidane mendon se Franca duhet ta thërrasë Benzeman
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka insistuar se Karim Benzema e meriton plotësisht të kthehet në Përfaqësuesen e Francës, pasi sulmuesi ka kohë që nuk po ftohet nga seleksionuesi Didier Deschamps. Reagimi i ...
EkonomiaOnline | 09-Nov-2019 14:13
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka insistuar se Karim Benzema e meriton plotësisht të kthehet në Përfaqësuesen e Francës, pasi sulmuesi ka kohë që nuk po ftohet nga seleksionuesi Didier Deschamps. Reagimi i ...

Reali heq dorë nga Pogba dhe Eriksen, për super talentin e Napolit
Real Madrid ka ndryshuar objektiv në merkato sa i përket repartit të mesfushës. Pasi u përpoqën gjatë verës për të afruar Paul Pogba nga Manchester United dhe Christian Eriksen nga Tottenham, drejtuesit e “Los Blancos” ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 13:47
Real Madrid ka ndryshuar objektiv në merkato sa i përket repartit të mesfushës. Pasi u përpoqën gjatë verës për të afruar Paul Pogba nga Manchester United dhe Christian Eriksen nga Tottenham, drejtuesit e “Los Blancos” ...

Reali heq dorë nga Pogba dhe Eriksen, për mesfushorin e Napolit
Real Madrid ka ndryshuar objektiv në merkato sa i përket repartit të mesfushës. Pasi u përpoqën gjatë verës për të afruar Paul Pogba nga Manchester United dhe Christian Eriksen nga Tottenham, drejtuesit e “Los Blancos” ...
SuperSport | 09-Nov-2019 13:38
Real Madrid ka ndryshuar objektiv në merkato sa i përket repartit të mesfushës. Pasi u përpoqën gjatë verës për të afruar Paul Pogba nga Manchester United dhe Christian Eriksen nga Tottenham, drejtuesit e “Los Blancos” ...

13:17 Klopp zhgënjen tifozët e Liverpoolit: S’kemi para ta blejmë Mbappen Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka...
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka zhgënjyer tifozët e Liverpoolit të cilët shpresonin se do ta shihnin së shpejti Kylian Mbappen me fanellën e klubit të tyre, pasi që trajneri gjerman tha se Liverpooli s’mund ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 13:25
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka zhgënjyer tifozët e Liverpoolit të cilët shpresonin se do ta shihnin së shpejti Kylian Mbappen me fanellën e klubit të tyre, pasi që trajneri gjerman tha se Liverpooli s’mund ...

Zidane kërkon që Benzema të ftohet te Franca
Zinedine Zidane ka ngritur çështjen e mungesës së vazhdueshme të Karim Benzemas te ekipi kombëtar i Francës para udhëtimit drejt Eibar për ndeshjen e fundjavës në La Liga. Benzema mbetet një nga sulmuesit më të mirë në ...
TetovaSot | 09-Nov-2019 13:18
Zinedine Zidane ka ngritur çështjen e mungesës së vazhdueshme të Karim Benzemas te ekipi kombëtar i Francës para udhëtimit drejt Eibar për ndeshjen e fundjavës në La Liga. Benzema mbetet një nga sulmuesit më të mirë në ...

Klopp zhgënjen tifozët e Liverpoolit: S’kemi para ta blejmë Mbappen
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka zhgënjyer tifozët e Liverpoolit të cilët shpresonin se do ta shihnin së shpejti Kylian Mbappen me fanellën e klubit të tyre, pasi që trajneri gjerman tha se Liverpooli s’mund ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 13:17
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka zhgënjyer tifozët e Liverpoolit të cilët shpresonin se do ta shihnin së shpejti Kylian Mbappen me fanellën e klubit të tyre, pasi që trajneri gjerman tha se Liverpooli s’mund ...

Flet Zinedine Zidane: Mbappe e ka ëndërr që të luajë për Realin
“Po ju them atë që ka thënë vetëm futbollisti: Mbappe e ka ëndërr që të luaj këtu”. Kjo është fraza që ka përdorur Zinedine Zidane kur është pyetur për të ardhmen e super talentit të PSG-së. “Për pjesën tjetër ju lë të ...
Telegraf | 08-Nov-2019 18:26
“Po ju them atë që ka thënë vetëm futbollisti: Mbappe e ka ëndërr që të luaj këtu”. Kjo është fraza që ka përdorur Zinedine Zidane kur është pyetur për të ardhmen e super talentit të PSG-së. “Për pjesën tjetër ju lë të ...

Mbappe dhe PSG në bisedime për kontratën e re
Kylian Mbappe mund t’i shkaktojë Real Madridit shumë probleme në verën e ardhshme. Sulmuesi francez tashmë ka bërë të ditur se e dëshiron transferimin te Los Blancos, mirëpo pengesë e madhe mund të jetë kontrata e re. ...
E Dua Sportin | 09-Nov-2019 13:02
Kylian Mbappe mund t’i shkaktojë Real Madridit shumë probleme në verën e ardhshme. Sulmuesi francez tashmë ka bërë të ditur se e dëshiron transferimin te Los Blancos, mirëpo pengesë e madhe mund të jetë kontrata e re. ...

Zidane: Benzema duhet të ftohet nga Kombëtarja e Francës
Trajneri Zinedine Zidane e ka ngritur në nivel diskutimi mungesën e vazhdueshme të Karim Benzemës nga ekipi kombëtar i Francës, në konferencën para përballjes së Real Madridit me Eibarin. Sulmuesi francez Karim Benzema ...
Lexo | 09-Nov-2019 12:40
Trajneri Zinedine Zidane e ka ngritur në nivel diskutimi mungesën e vazhdueshme të Karim Benzemës nga ekipi kombëtar i Francës, në konferencën para përballjes së Real Madridit me Eibarin. Sulmuesi francez Karim Benzema ...

Klopp si burrat: Mbappe te ne?! Asnjë klub nuk ka shanse, ju tregoj pse!
Në ditët e fundit po qarkullojnë zëra se Liverpool po kërkon me ngulm yllin e PSG-së, Kylian Mbappe. Francezi, fitues i kupës së botës dhe një yll në rritje, është një lojtar që Klopp dëshiron të punojë një ditë, por ...
ABCNews | 09-Nov-2019 09:22
Në ditët e fundit po qarkullojnë zëra se Liverpool po kërkon me ngulm yllin e PSG-së, Kylian Mbappe. Francezi, fitues i kupës së botës dhe një yll në rritje, është një lojtar që Klopp dëshiron të punojë një ditë, por ...

11:39 Zidane: Benzema duhet të ftohet nga Kombëtarja e Francës Trajneri Zinedine Zidane e ka ngritur në...
Trajneri Zinedine Zidane e ka ngritur në nivel diskutimi mungesën e vazhdueshme të Karim Benzemës nga ekipi kombëtar i Francës, në konferencën para përballjes së Real Madridit me Eibarin. Sulmuesi francez Karim Benzema ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 11:44
Trajneri Zinedine Zidane e ka ngritur në nivel diskutimi mungesën e vazhdueshme të Karim Benzemës nga ekipi kombëtar i Francës, në konferencën para përballjes së Real Madridit me Eibarin. Sulmuesi francez Karim Benzema ...

Zidane: Benzema duhet të ftohet nga Kombëtarja e Francës
Trajneri Zinedine Zidane e ka ngritur në nivel diskutimi mungesën e vazhdueshme të Karim Benzemës nga ekipi kombëtar i Francës, në konferencën para përballjes së Real Madridit me Eibarin. Sulmuesi francez Karim Benzema ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 11:30
Trajneri Zinedine Zidane e ka ngritur në nivel diskutimi mungesën e vazhdueshme të Karim Benzemës nga ekipi kombëtar i Francës, në konferencën para përballjes së Real Madridit me Eibarin. Sulmuesi francez Karim Benzema ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved