ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 21:49

Benzema kalon edhe Ferenc Pushkashin

Benzema kalon edhe Ferenc Pushkashin
Karim Benzema merr rolin e liderit të Real Madrid dhe falë formës së tij duket se gjërat kanë filluar të ecin përsëri në drejtimin e duhur për skuadrën e Zinedin Zidan. Pasi kaloi në mesjave një legjendë si Di Stefano ...
Alsat-M | 09-Nov-2019 22:30
Karim Benzema merr rolin e liderit të Real Madrid dhe falë formës së tij duket se gjërat kanë filluar të ecin përsëri në drejtimin e duhur për skuadrën e Zinedin Zidan. Pasi kaloi në mesjave një legjendë si Di Stefano ...

Arsenali vazhdon me rezultate negative, mposhtet nga Leicesteri
Xhiroja e 12-të e Premierligës i ka dhënë një tjetër goditje skuadrës së Arsenal, e cila u mposht me rezultatin 2:0 nga Leicester City. Golin e parë në këtë takim e shënoi Jamie Vardy, i cili shkundi rrjetën e ...
Zeri | 09-Nov-2019 22:15
Xhiroja e 12-të e Premierligës i ka dhënë një tjetër goditje skuadrës së Arsenal, e cila u mposht me rezultatin 2:0 nga Leicester City. Golin e parë në këtë takim e shënoi Jamie Vardy, i cili shkundi rrjetën e ...

Bayerni e shkatërron Dortmundin (VIDEO)
Edhe pse Dortmundi është në super formë, historikisht Bayerni e ka shkatërruar në ndeshje direkte. Ashtu ndodhi edhe sonte në “Allianz Arena” Bayern Munich dëshmoi fuqinë duke e mposhtur 4-0 Dortmundin. Gjithçka nisi ...
TetovaSot | 09-Nov-2019 21:48
Edhe pse Dortmundi është në super formë, historikisht Bayerni e ka shkatërruar në ndeshje direkte. Ashtu ndodhi edhe sonte në “Allianz Arena” Bayern Munich dëshmoi fuqinë duke e mposhtur 4-0 Dortmundin. Gjithçka nisi ...

Benzema konfirmohet goleador, Reali fiton dhe ngjitet në krye
Në pritje të ndeshjes Barcelona-Celta Vigo, Reali i Madridit ka arritur të marrë kreun e renditjes në kampionatin spanjoll falë fitores së thellë 0-4 në transfertën ndaj Eibarit, duke u hakmarrë në njëfarë mënyre për ...
Shenja | 09-Nov-2019 21:15
Në pritje të ndeshjes Barcelona-Celta Vigo, Reali i Madridit ka arritur të marrë kreun e renditjes në kampionatin spanjoll falë fitores së thellë 0-4 në transfertën ndaj Eibarit, duke u hakmarrë në njëfarë mënyre për ...

Fitore me spektakël nga Reali (VIDEO)
Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Eibar, duke triumfuar 0-4 Pas spektaklit në Santiago Bernabeu në Ligën e Kmapionëve, Real ka dhuruar spektakël edhe në La Liga. Të besuarit e Zinedine ZIdane kanë fituar ...
TetovaSot | 09-Nov-2019 21:14
Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Eibar, duke triumfuar 0-4 Pas spektaklit në Santiago Bernabeu në Ligën e Kmapionëve, Real ka dhuruar spektakël edhe në La Liga. Të besuarit e Zinedine ZIdane kanë fituar ...

Super Real Madrid, merr përkohësisht kreun
Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Eibar, duke triumfuar 0-4 Pas spektaklit në Santiago Bernabeu në Ligën e Kmapionëve, Real ka dhuruar spektakël edhe në La Liga. Të besuarit e Zinedine ZIdane kanë fituar ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 21:14
Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Eibar, duke triumfuar 0-4 Pas spektaklit në Santiago Bernabeu në Ligën e Kmapionëve, Real ka dhuruar spektakël edhe në La Liga. Të besuarit e Zinedine ZIdane kanë fituar ...

Video/ SuperBenzema! Real Madrid mposht 4-0 Eibarin dhe ngjitet i pari
Në “Ipurua” nuk ka aspak rivalitet! Real Madridi arkivon dosjen “Eibar” në më pak se gjysmë ore lojë dhe rikthehet në krye të kampionatit. Benzema do të çelte rezultatin në minutën e 17-të ndërsa dy penallti radhazi të ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 20:50
Në “Ipurua” nuk ka aspak rivalitet! Real Madridi arkivon dosjen “Eibar” në më pak se gjysmë ore lojë dhe rikthehet në krye të kampionatit. Benzema do të çelte rezultatin në minutën e 17-të ndërsa dy penallti radhazi të ...

Benzema konfirmohet goleador, Reali fiton dhe ngjitet në krye
Në pritje të ndeshjes Barcelona-Celta Vigo, Reali i Madridit ka arritur të marrë kreun e renditjes në kampionatin spanjoll falë fitores së thellë 0-4 në transfertën ndaj Eibarit, duke u hakmarrë në njëfarë mënyre për ...
GazetaTema | 09-Nov-2019 20:45
Në pritje të ndeshjes Barcelona-Celta Vigo, Reali i Madridit ka arritur të marrë kreun e renditjes në kampionatin spanjoll falë fitores së thellë 0-4 në transfertën ndaj Eibarit, duke u hakmarrë në njëfarë mënyre për ...

Tjetër fitore me spektakël nga Reali
Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Eibar, duke triumfuar 0-4 Pas spektaklit në Santiago Bernabeu në Ligën e Kmapionëve, Real ka dhuruar spektakël edhe në La Liga. Të besuarit e Zinedine ZIdane kanë fituar ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 21:00
Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Eibar, duke triumfuar 0-4 Pas spektaklit në Santiago Bernabeu në Ligën e Kmapionëve, Real ka dhuruar spektakël edhe në La Liga. Të besuarit e Zinedine ZIdane kanë fituar ...

Eibar 0-4 Real Madrid, vlerësimi i futbollistëve – Shkëlqen Benzema
Real Madridi ka fituar me rezultat të thellë 4-0 në udhëtim te Eibari në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në La Liga. Mbretërit i janë kthyer fitores së kampionat pas një barazimi Real Betisit dhe me tri pikët e ...
E Dua Sportin | 09-Nov-2019 21:00
Real Madridi ka fituar me rezultat të thellë 4-0 në udhëtim te Eibari në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në La Liga. Mbretërit i janë kthyer fitores së kampionat pas një barazimi Real Betisit dhe me tri pikët e ...

Real Madridi triumfon thellë te Eibari dhe merr kryesimin në La Liga
Real Madridi ka fituar me rezultat të thellë 4-0 në udhëtim te Eibari në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në La Liga. Mbretërit i janë kthyer fitores së kampionat pas një barazimi Real Betisit dhe me tri pikët e ...
E Dua Sportin | 09-Nov-2019 21:00
Real Madridi ka fituar me rezultat të thellë 4-0 në udhëtim te Eibari në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në La Liga. Mbretërit i janë kthyer fitores së kampionat pas një barazimi Real Betisit dhe me tri pikët e ...

Tjetër fitore me spektakël nga Reali Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Eibar, duke triumfuar 0-4 Pas spektaklit në Santiago Bernabeu në Ligën e Kmapionëve, Real ka dhuruar spektakël edhe në La Liga. Të...
Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Eibar, duke triumfuar 0-4 Pas spektaklit në Santiago Bernabeu në Ligën e Kmapionëve, Real ka dhuruar spektakël edhe në La Liga. Të besuarit e Zinedine ZIdane kanë fituar ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 20:55
Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Eibar, duke triumfuar 0-4 Pas spektaklit në Santiago Bernabeu në Ligën e Kmapionëve, Real ka dhuruar spektakël edhe në La Liga. Të besuarit e Zinedine ZIdane kanë fituar ...

Eibar 0-4 Real Madrid, vlerësimi i futbollistëve – Shkëlqen Benzema
Real Madridi ka fituar me rezultat të thellë 4-0 në udhëtim te Eibari në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në La Liga. Mbretërit i janë kthyer fitores së kampionat pas një barazimi Real Betisit dhe me tri pikët e ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 20:44
Real Madridi ka fituar me rezultat të thellë 4-0 në udhëtim te Eibari në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në La Liga. Mbretërit i janë kthyer fitores së kampionat pas një barazimi Real Betisit dhe me tri pikët e ...

Reali poker ndaj Eibarit
Në pritje të ndeshjes Barcelona-Celta Vigo, Reali i Madridit ka arritur të marrë kreun e renditjes në kampionatin spanjoll falë fitores së thellë 0-4 në transfertën ndaj Eibarit, duke u hakmarrë në njëfarë mënyre për ...
Lexo | 09-Nov-2019 20:51
Në pritje të ndeshjes Barcelona-Celta Vigo, Reali i Madridit ka arritur të marrë kreun e renditjes në kampionatin spanjoll falë fitores së thellë 0-4 në transfertën ndaj Eibarit, duke u hakmarrë në njëfarë mënyre për ...

Real Madridi triumfon thellë te Eibari dhe merr kryesimin në La Liga
Real Madridi ka fituar me rezultat të thellë 4-0 në udhëtim te Eibari në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në La Liga. Mbretërit i janë kthyer fitores së kampionat pas një barazimi Real Betisit dhe me tri pikët e ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 20:26
Real Madridi ka fituar me rezultat të thellë 4-0 në udhëtim te Eibari në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në La Liga. Mbretërit i janë kthyer fitores së kampionat pas një barazimi Real Betisit dhe me tri pikët e ...

Real Madrid ‘shkatërron’ Eibarin – merr përkohësisht kreun e tabelës
Real Madrid ka shënuar fitore të lehtë kundër Eibar. ‘Los Blancos’ kanë shënuar fitore me rezultatin 0:4 në përballjen kundër Eibar, në xhiron e 13-të të La Liga, shkruan lajmi.net. Në këtë ndeshje shkëlqeu Karim ...
Albportali | 09-Nov-2019 20:44
Real Madrid ka shënuar fitore të lehtë kundër Eibar. ‘Los Blancos’ kanë shënuar fitore me rezultatin 0:4 në përballjen kundër Eibar, në xhiron e 13-të të La Liga, shkruan lajmi.net. Në këtë ndeshje shkëlqeu Karim ...

Tjetër fitore me spektakël nga Reali
Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Eibar, duke triumfuar 0-4 Pas spektaklit në Santiago Bernabeu në Ligën e Kmapionëve, Real ka dhuruar spektakël edhe në La Liga. Të besuarit e Zinedine ZIdane kanë fituar ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 20:34
Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Eibar, duke triumfuar 0-4 Pas spektaklit në Santiago Bernabeu në Ligën e Kmapionëve, Real ka dhuruar spektakël edhe në La Liga. Të besuarit e Zinedine ZIdane kanë fituar ...

Real Madrid ‘shkatërron’ Eibarin – merr përkohësisht kreun e tabelës
‘Los Blancos’ kanë shënuar fitore me rezultatin 0:4 në përballjen kundër Eibar, në xhiron e 13-të të La Liga, shkruan . Në këtë ndeshje shkëlqeu Karim Benzema, i cili realizoi golin e parë qysh në minutën e 17’. Ramos ...
Lajminet | 09-Nov-2019 20:27
‘Los Blancos’ kanë shënuar fitore me rezultatin 0:4 në përballjen kundër Eibar, në xhiron e 13-të të La Liga, shkruan . Në këtë ndeshje shkëlqeu Karim Benzema, i cili realizoi golin e parë qysh në minutën e 17’. Ramos ...

Bayern fiton më lehtë sesa është pritur ndaj Dortmund – ‘Der Klassiker’ vishet me të kuqe
Kampionët në fuqi kanë shënuar fitore me rezultatin 4:0, në përballjen me skuadrën ‘Verdh e zi’, shkruan . Golin e parë në këtë takim e realizoi polaku Robert Lewandowski, kur kaluan vetëm 17 minuta lojë. Epërsinë e ...
Lajminet | 09-Nov-2019 20:27
Kampionët në fuqi kanë shënuar fitore me rezultatin 4:0, në përballjen me skuadrën ‘Verdh e zi’, shkruan . Golin e parë në këtë takim e realizoi polaku Robert Lewandowski, kur kaluan vetëm 17 minuta lojë. Epërsinë e ...

Bayerni e shkatërron Dortmundin
Edhe pse Dortmundi është në super formë, historikisht Bayerni e ka shkatërruar në ndeshje direkte. Ashtu ndodhi edhe sonte në “Allianz Arena” Bayern Munich dëshmoi fuqinë duke e mposhtur 4-0 Dortmundin, raporton Gazeta ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 20:26
Edhe pse Dortmundi është në super formë, historikisht Bayerni e ka shkatërruar në ndeshje direkte. Ashtu ndodhi edhe sonte në “Allianz Arena” Bayern Munich dëshmoi fuqinë duke e mposhtur 4-0 Dortmundin, raporton Gazeta ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved