ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 22:30

Ava Max dhe Rita Ora fitojnë çmime të rëndësishme në “LOS40 Music Awards”

Ava Max dhe Rita Ora fitojnë çmime të rëndësishme në “LOS40 Music Awards”
Së fundi, janë Rita Ora dhe Ava Max, të cilat u shpërblyen me çmime në një event të rëndësishëm, shkruan . Bëhet fjalë për “LOS40 Music Awards 2019”, që u mbajt në Madrid të Spanjës, evnent ky që shpërblen yjet më të ...
Lajminet | 09-Nov-2019 14:22
Së fundi, janë Rita Ora dhe Ava Max, të cilat u shpërblyen me çmime në një event të rëndësishëm, shkruan . Bëhet fjalë për “LOS40 Music Awards 2019”, që u mbajt në Madrid të Spanjës, evnent ky që shpërblen yjet më të ...

Morena Taraku nuk i ndal pozat pranë veturave luksoze, kësaj here sjell imazhe atraktive me “Rolls Royce”
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 14:21
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...

Big Mama në zi, ndërron jetë babai i saj
Mëngjesi i sotëm ka qenë një ndër më të këqinjt për Big Mamën. Kjo pasi ka ndërruar jetë një nga njerëzit e saj të shtrenjtë, babai. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi të bërë në rrjete sociale, ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 14:13
Mëngjesi i sotëm ka qenë një ndër më të këqinjt për Big Mamën. Kjo pasi ka ndërruar jetë një nga njerëzit e saj të shtrenjtë, babai. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi të bërë në rrjete sociale, ...

Gjërat sa vijnë e bëhen më serioze: Nurmagomedov dhe Mayweather mund të përballen në vitin 2020
Khabib Nurmagomedov mund t’i ndjekë hapat e Conor McGregorit për t’u përballur me Floyd Mayweather në boks. Kampioni i UFC-së mund të bëjë ndryshim në karrierën e tij me debutimin e tij në boks ndaj amerikanit të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 14:03
Khabib Nurmagomedov mund t’i ndjekë hapat e Conor McGregorit për t’u përballur me Floyd Mayweather në boks. Kampioni i UFC-së mund të bëjë ndryshim në karrierën e tij me debutimin e tij në boks ndaj amerikanit të ...

Devis Xherahu i bën propozim publikisht Luanës
Sonte në mbrëmje në “Shiko kush luan” ndër të ftuarit është dhe këngëtari Devis Xherahu. Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar si duket ka shumë dëshirë të ketë një bashkëpunim me Luana Vjollcën, ndaj ai s`ka ...
Politiko | 09-Nov-2019 13:55
Sonte në mbrëmje në “Shiko kush luan” ndër të ftuarit është dhe këngëtari Devis Xherahu. Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar si duket ka shumë dëshirë të ketë një bashkëpunim me Luana Vjollcën, ndaj ai s`ka ...

Dua Lipa e pranon se e ka tradhtuar i dashuri, zbulon dhe detaje se si ndodhi
Mëngjesi i sotëm ka qenë një ndër më të këqinjt për Big Mamën, shkruan GazetaBlic. Kjo pasi ka ndërruar jetë një nga njerëzit e saj të shtrenjtë, babai. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi të bërë ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 13:46
Mëngjesi i sotëm ka qenë një ndër më të këqinjt për Big Mamën, shkruan GazetaBlic. Kjo pasi ka ndërruar jetë një nga njerëzit e saj të shtrenjtë, babai. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi të bërë ...

Sukseset e artisteve shqiptare nuk kanë të ndalur, Ava Max dhe Rita Ora fitojnë çmime të rëndësishme në LOS40 Music Awards
Është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019, në Madrid të Spanjës. Evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ndërsa ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 13:31
Është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019, në Madrid të Spanjës. Evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ndërsa ...

Ditë zie për Big Mamën, ndahet nga jeta njeriu i saj më i shtrenjtë
Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie. Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami. Lajmin e hidhur e dha vetë këngëtarja në një postim në rrjetin social Instagram. “Sot në mëngjes pas një ...
Ina-Online | 09-Nov-2019 13:38
Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie. Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami. Lajmin e hidhur e dha vetë këngëtarja në një postim në rrjetin social Instagram. “Sot në mëngjes pas një ...

Fillimisht e nokauton kundërshtarin, më pas u hodh për ta grushtuar – moment i tmerrshëm në UFC
Austin Atra e ka lëshuar fitoren nga dora në nokautin që i bëri Perry Hayer në peshat e lehta në UFC. Kolumbiani arriti që ta nokautonte britanikun në përballjen mes tyre, por goditja e vonuar i shkaktoi atij shumë ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 13:07
Austin Atra e ka lëshuar fitoren nga dora në nokautin që i bëri Perry Hayer në peshat e lehta në UFC. Kolumbiani arriti që ta nokautonte britanikun në përballjen mes tyre, por goditja e vonuar i shkaktoi atij shumë ...

Vdes babai i Big Mamës
Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka......
Zeri | 09-Nov-2019 13:31
Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka......

Fillimisht e nokauton kundërshtarin, më pas u hodh për ta grushtuar
Fillimisht e nokauton kundërshtarin, më pas u hodh për ta grushtuar – moment i tmerrshëm në UFC Austin Atra e ka lëshuar fitoren nga dora në nokautin që i bëri Perry Hayer në peshat e lehta në UFC. Kolumbiani arriti që ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 13:17
Fillimisht e nokauton kundërshtarin, më pas u hodh për ta grushtuar – moment i tmerrshëm në UFC Austin Atra e ka lëshuar fitoren nga dora në nokautin që i bëri Perry Hayer në peshat e lehta në UFC. Kolumbiani arriti që ...

Një foto e Leonora Jakupi me Sabriun që ngriti edhe ndonjë pikëpyetje...
Ne fakt, postimi i saj lidhet me nje kenge qe dy artistet kane pergatitur se bashku, por me shume se ketu, interesi i fans-ave ishte per look-un e saj dhe ndonje hamendesoi edhe per ndonje nderhyrje... Dhe sigurisht qe ...
ikub.al | 07-Nov-2019 13:50
Ne fakt, postimi i saj lidhet me nje kenge qe dy artistet kane pergatitur se bashku, por me shume se ketu, interesi i fans-ave ishte per look-un e saj dhe ndonje hamendesoi edhe per ndonje nderhyrje... Dhe sigurisht qe ...

Big Mama humb njeriun e shtrenjtë/foto
Këngëtarja e njohur, Big Mama, ka dhënë një lajm të trishtuar nëpërmjet një postimi në “Instagram”. Ajo ka zbuluar se fundjava e ka gjetur të pikëlluar familjen e saj, pasi ka humbur babanë. I ati i këngëtares, Adi ...
InFokusi | 09-Nov-2019 13:10
Këngëtarja e njohur, Big Mama, ka dhënë një lajm të trishtuar nëpërmjet një postimi në “Instagram”. Ajo ka zbuluar se fundjava e ka gjetur të pikëlluar familjen e saj, pasi ka humbur babanë. I ati i këngëtares, Adi ...

Jennifer Aniston me thinja e pa make up, sapo na dha një leksion moshe!
Jennifer Aniston vetëm pak javë më parë hapi një llogari në Instagram, e që në postimin e parë bëri që miliona fansa t’i bashkohen. E njohur për thjeshtësinë dhe natyrën pa komplekse, 50-vjeçarja vijon ende të cilësohet ...
Bordo | 09-Nov-2019 13:02
Jennifer Aniston vetëm pak javë më parë hapi një llogari në Instagram, e që në postimin e parë bëri që miliona fansa t’i bashkohen. E njohur për thjeshtësinë dhe natyrën pa komplekse, 50-vjeçarja vijon ende të cilësohet ...

Big Mama njofton se ka humbur babanë e saj
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i mori jetën. Këngëtarja, emri i ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 11:58
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i mori jetën. Këngëtarja, emri i ...

Ditë zie për Big Mamën; babai ndahet nga jeta!
Këngëtarja nga Shkupi ka dhënë lajmin më të trishtë të jetës së saj. Pak minuta më parë Big Mama ka njoftuar se pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë babai i saj, Adi Kasami. “Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ...
Bordo | 09-Nov-2019 12:57
Këngëtarja nga Shkupi ka dhënë lajmin më të trishtë të jetës së saj. Pak minuta më parë Big Mama ka njoftuar se pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë babai i saj, Adi Kasami. “Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ...

Fifi befasohet në mes të rrugës në Milano
Këngëtarja Fifi është e pëlqyer nga një numër i madh njerëzish për krijimet e saj muzikore. Ajo është vazhdimisht aktive në treg me projekte të reja muzikore, që gjithnjë priten mirë nga publiku. Këngëtarja Fifi është e ...
Alsat-M | 09-Nov-2019 12:52
Këngëtarja Fifi është e pëlqyer nga një numër i madh njerëzish për krijimet e saj muzikore. Ajo është vazhdimisht aktive në treg me projekte të reja muzikore, që gjithnjë priten mirë nga publiku. Këngëtarja Fifi është e ...

Ndërron jetë babai i Big Mamës, Adi Kasami
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i mori jetën. ...
Alsat-M | 09-Nov-2019 12:44
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i mori jetën. ...

Morena Taraku provokon me foton e fundit, pozon në veturën luksoze “Rolls Royce”
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, muajt e fundit ka qenë një prej emrave më të komentuar në media. Bukuroshja së fundi ka publikuar një foto provokuese në llogarinë personale në Instagram teksa u ...
Arbresh | 09-Nov-2019 12:31
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, muajt e fundit ka qenë një prej emrave më të komentuar në media. Bukuroshja së fundi ka publikuar një foto provokuese në llogarinë personale në Instagram teksa u ...

Befasi romantike për Fifin në mes të rrugës në Milano
Këngëtarja Fifi është e pëlqyer nga një numër i madh njerëzish për krijimet e saj muzikore. Ajo është vazhdimisht aktive në treg me projekte të reja muzikore, që gjithnjë priten mirë nga publiku. Së fundmi, këngëtarja ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 09:30
Këngëtarja Fifi është e pëlqyer nga një numër i madh njerëzish për krijimet e saj muzikore. Ajo është vazhdimisht aktive në treg me projekte të reja muzikore, që gjithnjë priten mirë nga publiku. Së fundmi, këngëtarja ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved