ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:21

Aksidentohet një familje në Fier, sapo ishin kthyer nga Greqia

Aksidentohet një familje në Fier, sapo ishin kthyer nga Greqia
Mbrëmjen e sotme një aksident ka ndodhur në Fier. Raportohet se tre anëtarë të një familjeje janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në aksin rrugor Levan – Fier. Ata udhëtonin ...
TetovaSot | 09-Nov-2019 21:22
Mbrëmjen e sotme një aksident ka ndodhur në Fier. Raportohet se tre anëtarë të një familjeje janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në aksin rrugor Levan – Fier. Ata udhëtonin ...

Aksident në Fier/ Familja përfundon në kanal
Tre anëtarë të një familjeje janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në aksin rrugor Levan – Fier. Ata udhëtonin me një makinë tip Toyota, ndërsa shoferi ka humbur kontrollin ...
Dritare | 09-Nov-2019 21:14
Tre anëtarë të një familjeje janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në aksin rrugor Levan – Fier. Ata udhëtonin me një makinë tip Toyota, ndërsa shoferi ka humbur kontrollin ...

Aksidentohet një familje në Fier, sapo ishin kthyer nga Greqia
Mbrëmjen e sotme një aksident ka ndodhur në Fier. Raportohet se tre anëtarë të një familjeje janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në aksin rrugor Levan – Fier. Ata udhëtonin ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 21:09
Mbrëmjen e sotme një aksident ka ndodhur në Fier. Raportohet se tre anëtarë të një familjeje janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në aksin rrugor Levan – Fier. Ata udhëtonin ...

Pamje nga vendngjarja/ Aksident në Fier, makina del nga rruga, 3 anëtarë të familjes përfundojnë në kanal
FIER Tre persona të cilët udhëtonin me një automjet tip “Toyota” kanë përfunduar jashtë rruge në aksin Levan – Fier mbrëmjen e kësaj të shtune. Gazetari i “BalkanWeb” , Ervis Kuçi raporton se makina me targa greke YKT ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 20:14
FIER Tre persona të cilët udhëtonin me një automjet tip “Toyota” kanë përfunduar jashtë rruge në aksin Levan – Fier mbrëmjen e kësaj të shtune. Gazetari i “BalkanWeb” , Ervis Kuçi raporton se makina me targa greke YKT ...

Ngjarje e rëndë, vdes shqiptari në aksident
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme. Viktima e aksidentit të kësaj të shtune në Lezhë është 61- vjeçari Zef Stenaj. Sipas policisë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i ...
TetovaSot | 09-Nov-2019 20:55
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme. Viktima e aksidentit të kësaj të shtune në Lezhë është 61- vjeçari Zef Stenaj. Sipas policisë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i ...

Ngjarje e rëndë, vdes shqiptari në aksident
Viktima e aksidentit të kësaj të shtune në Lezhë është 61- vjeçari Zef Stenaj. Sipas policisë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i Balldrenit”, mjeti me drejtues shtetasin M.Sh., është ...
Lajminet | 09-Nov-2019 19:38
Viktima e aksidentit të kësaj të shtune në Lezhë është 61- vjeçari Zef Stenaj. Sipas policisë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i Balldrenit”, mjeti me drejtues shtetasin M.Sh., është ...

Aksi i vdekjes në Shqipëri, që po mbushet me lapidarë
Këto lapidare (në video) janë dëshmia e jetëve të humbura nga aksidentet rrugore në aksin Elbasan-Peqin. Ndodhemi në aksin Elbasan-Peqin. Në këtë vend ka një mungesë të sinjalistikës rrugore. Mjafton të kujtojmë që një ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 19:27
Këto lapidare (në video) janë dëshmia e jetëve të humbura nga aksidentet rrugore në aksin Elbasan-Peqin. Ndodhemi në aksin Elbasan-Peqin. Në këtë vend ka një mungesë të sinjalistikës rrugore. Mjafton të kujtojmë që një ...

Aksident i rëndë në Lezhë, 1 person i vdekur
Një aksident është shënuar ditën e sotme në afërsi të fshatit Balldre, në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, me pasojë vdekjen e një personi.
Top Channel | 09-Nov-2019 15:38
Një aksident është shënuar ditën e sotme në afërsi të fshatit Balldre, në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, me pasojë vdekjen e një personi.

Aksidenti në Shkodër, identifikohet viktima
Viktima e aksidentit të kësaj të shtune në Shkodër është një 61 vjeçar. Sipas policisë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i Balldrenit”, mjeti me drejtues shtetasin M.Sh., është përplasur ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 15:45
Viktima e aksidentit të kësaj të shtune në Shkodër është një 61 vjeçar. Sipas policisë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i Balldrenit”, mjeti me drejtues shtetasin M.Sh., është përplasur ...

Ngjarje e rëndë, vdes shqiptari në aksident
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme. Viktima e aksidentit të kësaj të shtune në Lezhë është 61- vjeçari Zef Stenaj. Sipas policisë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 18:03
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme. Viktima e aksidentit të kësaj të shtune në Lezhë është 61- vjeçari Zef Stenaj. Sipas policisë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i ...

Pamje nga vendngjarja/ Aksident fatal në Lezhë, përplasen dy mjete, 1 i vdekur (Emri)
LEZHË Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në afërsi të Balldrenit. Gazetari i “Balkanweb” , Elidon Ndreka raporton se në aksident janë përshirë një makinë me ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 15:26
LEZHË Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në afërsi të Balldrenit. Gazetari i “Balkanweb” , Elidon Ndreka raporton se në aksident janë përshirë një makinë me ...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, makina përplaset me motorrin për pasojë mbetet një i vdekur(Video)
Një aksident me vdekje ka ndodhur në mesditë në aksin Lezhë – Shkodër, në afërsi të Balldrenit. Mësohet se është përplasur një automjet me një motor dhe nga aksidenti ka mbetur i vdekur një person. Nuk dihet ende ...
Telegraf | 09-Nov-2019 15:45
Një aksident me vdekje ka ndodhur në mesditë në aksin Lezhë – Shkodër, në afërsi të Balldrenit. Mësohet se është përplasur një automjet me një motor dhe nga aksidenti ka mbetur i vdekur një person. Nuk dihet ende ...

Pamje nga aksidenti me vdekje tek kryqëzimi i Balldrenit (VIDEO)
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar pasditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i Balldrenit”, ku mjeti me drejtues shtetasin M.Sh., është përplasur ...
Lapsi | 09-Nov-2019 16:31
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar pasditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i Balldrenit”, ku mjeti me drejtues shtetasin M.Sh., është përplasur ...

Aksidenti në Lezhë, identifikohet viktima
Viktima e aksidentit të kësaj të shtune në Lezhë është 61- vjeçari Zef Stenaj. Sipas policisë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i Balldrenit”, mjeti me drejtues shtetasin M.Sh., është ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 17:36
Viktima e aksidentit të kësaj të shtune në Lezhë është 61- vjeçari Zef Stenaj. Sipas policisë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, tek vendi i quajtur “Kryqëzimi i Balldrenit”, mjeti me drejtues shtetasin M.Sh., është ...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, humb jetën një person
Një person ka humbur jetën pasditen e kësaj të shtune si pasojë e përplasjes nga një makinë. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Lezhe-Shkoder në afërsi të Balldrenit, ku nje automjet ka ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 15:26
Një person ka humbur jetën pasditen e kësaj të shtune si pasojë e përplasjes nga një makinë. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Lezhe-Shkoder në afërsi të Balldrenit, ku nje automjet ka ...

Aksidenti me vdekje ne Lezhe, identifikohet viktima
Policia e Lezhës ka identifikuar personin që mbetur viktimë e aksidentit në aksin rrugor Lezhë – Shkodër sot në mesditë. Ai quhet Zef Stenaj, 61 vjeç, banor i Torovicës dhe drejtonte motoçikletën që u përplas me ...
Lajmi i Fundit | 09-Nov-2019 16:18
Policia e Lezhës ka identifikuar personin që mbetur viktimë e aksidentit në aksin rrugor Lezhë – Shkodër sot në mesditë. Ai quhet Zef Stenaj, 61 vjeç, banor i Torovicës dhe drejtonte motoçikletën që u përplas me ...

Foto/ Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, vdes një person
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të Balldrenit. Një automjet është përplasur me një motor, për pasojë është shënuar një viktimë. Ende nuk dihen ...
Dritare | 09-Nov-2019 15:53
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të Balldrenit. Një automjet është përplasur me një motor, për pasojë është shënuar një viktimë. Ende nuk dihen ...

Aksident me vdekje në aksin Lezhë-Shkodër
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur rreth mesditës së sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Mësohet se një automjet është përplasur me një motor dhe si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i ...
Lapsi | 09-Nov-2019 15:38
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur rreth mesditës së sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Mësohet se një automjet është përplasur me një motor dhe si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i ...

VIDEO/ Dalin pamjet e aksidentit tragjik në Shkodër
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Sipas raportimit të gazetarit të ABC News Gjergj Figuri, ngjarja ka ndodhur në afërsi të Balldrenit, ku një automjet ka përplasur një motor. Raportohet për ...
ABCNews | 09-Nov-2019 15:38
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Sipas raportimit të gazetarit të ABC News Gjergj Figuri, ngjarja ka ndodhur në afërsi të Balldrenit, ku një automjet ka përplasur një motor. Raportohet për ...

Aksident i rëndë në Lezhë, humb jetën 61-vjeçari
Një aksident është shënuar ditën e sotme në afërsi të fshatit Balldre, në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, me pasojë vdekjen e një personi. Bëhet me dije se, mjeti me drejtues shtetasin M.Sh., është përplasur me motoçikletën ...
Gazeta Dita | 09-Nov-2019 15:45
Një aksident është shënuar ditën e sotme në afërsi të fshatit Balldre, në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, me pasojë vdekjen e një personi. Bëhet me dije se, mjeti me drejtues shtetasin M.Sh., është përplasur me motoçikletën ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved