ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 21:49

“Air Albania Stadium”, FSHF shkel kushtet që vendosi vetë

“Air Albania Stadium”, FSHF shkel kushtet që vendosi vetë
Stadiumi i ri Kombëtar do të mbajë emrin e “Air Albania”. Të paktën kështu raporton Top Channel në një kronikë të transmetuar këtë të shtunë, ku jep edhe detaje nga marrëveshja, që thotë se i mungon vetëm firma e të ...
GazetaTema | 09-Nov-2019 17:36
Stadiumi i ri Kombëtar do të mbajë emrin e “Air Albania”. Të paktën kështu raporton Top Channel në një kronikë të transmetuar këtë të shtunë, ku jep edhe detaje nga marrëveshja, që thotë se i mungon vetëm firma e të ...

Nuk është më mister, zbulohet emri i ri i stadiumit kombëtar
STADIUMI KOMBETAR DO TE QUHET “ARENA AIR ALBANIA”. KOMPANIA AJRORE JEP 650 000 EURO NE VIT, KONTRATE 5-VJEÇARE Air Albania do të jetë emri i stadiumit të ri kombëtar të futbollit. Kompania ajrore mësohet se ka fituar ...
ABCNews | 09-Nov-2019 16:39
STADIUMI KOMBETAR DO TE QUHET “ARENA AIR ALBANIA”. KOMPANIA AJRORE JEP 650 000 EURO NE VIT, KONTRATE 5-VJEÇARE Air Albania do të jetë emri i stadiumit të ri kombëtar të futbollit. Kompania ajrore mësohet se ka fituar ...

Emri i ri: ish-“Qemal Stafa” i epokës fashiste do të quhet “Air Albania”
Ish-stadiumi Kombëtar “Qemal Stafa”, tërësisht me pamje të re dhe i quajtur jo zyrtarisht si “Arena Kombëtare”, do të quhet “Air Albania”. Eshtë pikërisht kompania e re ajrore shqiptare, e themeluar kohë më parë nga ...
Tesheshi | 09-Nov-2019 15:18
Ish-stadiumi Kombëtar “Qemal Stafa”, tërësisht me pamje të re dhe i quajtur jo zyrtarisht si “Arena Kombëtare”, do të quhet “Air Albania”. Eshtë pikërisht kompania e re ajrore shqiptare, e themeluar kohë më parë nga ...

“Air Albania” fiton garën për emrin e stadiumit, kontrata firmoset të hënën
“Air Albania Stadium”, ky do të jetë emri i impiantit më modern të infrastrukturës sportive në vend. Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur të pranojë ofertën e kompanisë ajrore, e cila ka fituar garën me kompanitë ...
E Dua Sportin | 09-Nov-2019 15:06
“Air Albania Stadium”, ky do të jetë emri i impiantit më modern të infrastrukturës sportive në vend. Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur të pranojë ofertën e kompanisë ajrore, e cila ka fituar garën me kompanitë ...

“Air Albania” fiton garën për emrin e stadiumit, kontrata firmoset të hënën
“Air Albania Stadium”, ky do të jetë emri i impiantit më modern të infrastrukturës sportive në vend. Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur të pranojë ofertën e kompanisë ajrore, e cila ka fituar garën me kompanitë ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 13:32
“Air Albania Stadium”, ky do të jetë emri i impiantit më modern të infrastrukturës sportive në vend. Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur të pranojë ofertën e kompanisë ajrore, e cila ka fituar garën me kompanitë ...

Prishtina, vetëm tre pikë pas pozitës së parë
“Air Albania Stadium” pritet të jetë emri i ri i “Arenës Kombëtare”, impianti më i ri sportiv në vend. Kompania ajrore e fluturimeve thuhet se e ka blerë të drejtën e emrit që ishte nxjerrë në shitje nga Federata ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 14:44
“Air Albania Stadium” pritet të jetë emri i ri i “Arenës Kombëtare”, impianti më i ri sportiv në vend. Kompania ajrore e fluturimeve thuhet se e ka blerë të drejtën e emrit që ishte nxjerrë në shitje nga Federata ...

Arrihet marrëveshja me kompaninë ajrore shqiptare, ja si do të quhet stadiumi i ri
Ndeshja e 17 nëntorit mes Shqipërisë dhe Francës do të inagurojë stadiumin e ri kombëtar “Air Albania Stadium”. Ky do të jetë emri që do të mbajë impianti më i madh dhe më modern sportiv i ndërtuar në vendin tonë. ...
Lexo | 09-Nov-2019 13:25
Ndeshja e 17 nëntorit mes Shqipërisë dhe Francës do të inagurojë stadiumin e ri kombëtar “Air Albania Stadium”. Ky do të jetë emri që do të mbajë impianti më i madh dhe më modern sportiv i ndërtuar në vendin tonë. ...

13:08 650 mijë euro në vit, zbulohet emri i ri i Arenës Kombëtare Arrihet marrveshja! “Arena...
Arrihet marrveshja! “Arena Kombëtare” tashmë do të quhet “Air Albania Stadium”. Lajmi është bërë publik nga “Procesi Sportiv”, teksa mësohet se kompania ajrore do të paguajë plot 650 mijë euro në vit, për vendosjen e ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 13:18
Arrihet marrveshja! “Arena Kombëtare” tashmë do të quhet “Air Albania Stadium”. Lajmi është bërë publik nga “Procesi Sportiv”, teksa mësohet se kompania ajrore do të paguajë plot 650 mijë euro në vit, për vendosjen e ...

Zbulohet kompania fituese, ja cili do jetë emri i ri i Arenës Kombëtare!
Duhet edhe vetëm 1 javë nga inagurimi i madh i Arenës Kombëtare që tashmë nuk do të quhet më e tillë pasi ka një emër. Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur marrëveshjen me kompaninë e parë ajrore shqiptare Air ...
Shenja | 09-Nov-2019 13:18
Duhet edhe vetëm 1 javë nga inagurimi i madh i Arenës Kombëtare që tashmë nuk do të quhet më e tillë pasi ka një emër. Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur marrëveshjen me kompaninë e parë ajrore shqiptare Air ...

Reagon FSHF-ja për emërimin e Arenës Kombëtare: S’ka asgjë zyrtare
Air Albania Stadium” pritet të jetë emri i ri i “Arenës Kombëtare”, impianti më i ri sportiv në vend. Kompania ajrore e fluturimeve thuhet se e ka blerë të drejtën e emrit që ishte nxjerrë në shitje nga Federata ...
InFokusi | 09-Nov-2019 13:17
Air Albania Stadium” pritet të jetë emri i ri i “Arenës Kombëtare”, impianti më i ri sportiv në vend. Kompania ajrore e fluturimeve thuhet se e ka blerë të drejtën e emrit që ishte nxjerrë në shitje nga Federata ...

Stadiumi do quhet “Air Albania”. Arrihet marrëveshja me kompaninë ajrore shqiptare
Ndeshja e 17 nëntorit mes Shqipërisë dhe Francës do të inagurojë stadiumin e ri kombëtar “Air Albania Stadium”. Ky do të jetë emri që do të mbajë impianti më i madh dhe më modern sportiv i ndërtuar në vendin tonë. ...
GazetaTema | 09-Nov-2019 12:07
Ndeshja e 17 nëntorit mes Shqipërisë dhe Francës do të inagurojë stadiumin e ri kombëtar “Air Albania Stadium”. Ky do të jetë emri që do të mbajë impianti më i madh dhe më modern sportiv i ndërtuar në vendin tonë. ...

Vendoset përfundimisht emri i stadiumit Kombëtar në Tiranë
Ndeshja e 17 nëntorit mes Shqipërisë dhe Francës do të inagurojë stadiumin e ri kombëtar “Air Albania Stadium”. Ky do të jetë emri që do të mbajë impianti më i madh dhe më modern sportiv i ndërtuar në vendin tonë. ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 12:57
Ndeshja e 17 nëntorit mes Shqipërisë dhe Francës do të inagurojë stadiumin e ri kombëtar “Air Albania Stadium”. Ky do të jetë emri që do të mbajë impianti më i madh dhe më modern sportiv i ndërtuar në vendin tonë. ...

Reagon FSHF-ja për emërimin e Arenës Kombëtare: S’ka asgjë zyrtare
“Air Albania Stadium” pritet të jetë emri i ri i “Arenës Kombëtare”, impianti më i ri sportiv në vend. Kompania ajrore e fluturimeve thuhet se e ka blerë të drejtën e emrit që ishte nxjerrë në shitje nga Federata ...
Albportali | 09-Nov-2019 13:17
“Air Albania Stadium” pritet të jetë emri i ri i “Arenës Kombëtare”, impianti më i ri sportiv në vend. Kompania ajrore e fluturimeve thuhet se e ka blerë të drejtën e emrit që ishte nxjerrë në shitje nga Federata ...

Festë për arenën kombëtare, Duka: Do mbahet para ndeshjes Shqipëri-Francë
Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzuioni në vrullin punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën Kombëtare”. Në ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 21:07
Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzuioni në vrullin punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën Kombëtare”. Në ...

“Goli” i Edi Ramës
Nga Fatjon Baze Data 17 nëntor do të jetë një datë shumë e veçantë dhe e rëndësishme në Shqipëri, veçanarisht për komunitetin e futbollit. Një impiant modern, “Arena Kombëtare”, i ndërtuar sipas standarteve europiane në ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 16:33
Nga Fatjon Baze Data 17 nëntor do të jetë një datë shumë e veçantë dhe e rëndësishme në Shqipëri, veçanarisht për komunitetin e futbollit. Një impiant modern, “Arena Kombëtare”, i ndërtuar sipas standarteve europiane në ...

UEFA: Po monitorojmë “Arenën Kombëtare”
Ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e programuar për t’u zhvilluar në datën 17 nëntor nuk e ka ende një stadium të përcaktuar nga UEFA. Ekskluzivisht për Euronews Albania, UEFA në përgjigjen e dhënë konfirmon se nuk ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 20:19
Ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e programuar për t’u zhvilluar në datën 17 nëntor nuk e ka ende një stadium të përcaktuar nga UEFA. Ekskluzivisht për Euronews Albania, UEFA në përgjigjen e dhënë konfirmon se nuk ...

FOTOT: Rama publikon pamje të reja nga hyrja e “Arenës Kombëtare”
Hyrja para stadiumit të ri “Arenës Kombëtare” po shkon drejt fundit dhe gjithçka duket gati për sfidën ndaj kampionëve të botës, Francës më datë 17 nëntor. Punimet në “Arenën Kombëtare” vijojnë me intensitet të lartë ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 17:15
Hyrja para stadiumit të ri “Arenës Kombëtare” po shkon drejt fundit dhe gjithçka duket gati për sfidën ndaj kampionëve të botës, Francës më datë 17 nëntor. Punimet në “Arenën Kombëtare” vijojnë me intensitet të lartë ...

Nuk do të quhet më “Arena Kombëtare”, kompania e fluturimeve blen emrin e stadiumit
Ndeshja e 17 nëntorit mes Shqipërisë dhe Francës do të inaugurojë stadiumin e ri kombëtar “Air Albania Stadium”. Ky do të jetë emri që do të mbajë impianti më i madh dhe më modern sportiv i ndërtuar në vendin tonë. ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 13:08
Ndeshja e 17 nëntorit mes Shqipërisë dhe Francës do të inaugurojë stadiumin e ri kombëtar “Air Albania Stadium”. Ky do të jetë emri që do të mbajë impianti më i madh dhe më modern sportiv i ndërtuar në vendin tonë. ...

Reagon FSHF-ja për emërimin e Arenës Kombëtare: S’ka asgjë zyrtare
“Air Albania Stadium” pritet të jetë emri i ri i “Arenës Kombëtare”, impianti më i ri sportiv në vend. Kompania ajrore e fluturimeve thuhet se e ka blerë të drejtën e emrit që ishte nxjerrë në shitje nga Federata ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 13:08
“Air Albania Stadium” pritet të jetë emri i ri i “Arenës Kombëtare”, impianti më i ri sportiv në vend. Kompania ajrore e fluturimeve thuhet se e ka blerë të drejtën e emrit që ishte nxjerrë në shitje nga Federata ...

Reagon FSHF-ja për emërimin e Arenës Kombëtare: S’ka asgjë zyrtare
“Air Albania Stadium” pritet të jetë emri i ri i “Arenës Kombëtare”, impianti më i ri sportiv në vend. Kompania ajrore e fluturimeve thuhet se e ka blerë të drejtën e emrit që ishte nxjerrë në shitje nga Federata ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 13:03
“Air Albania Stadium” pritet të jetë emri i ri i “Arenës Kombëtare”, impianti më i ri sportiv në vend. Kompania ajrore e fluturimeve thuhet se e ka blerë të drejtën e emrit që ishte nxjerrë në shitje nga Federata ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved