ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 21:45

Morena Taraku: Unë besoj se e vërteta flet vet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja im

Morena Taraku: Unë besoj se e vërteta flet vet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja im
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, muajt e fundit ka qenë një prej emrave më të komentuar në media. Përkundrejt atyre që shkruhen për të, bukuroshja me prejardhje nga Peja ka zgjedhur që të mos ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 18:43
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, muajt e fundit ka qenë një prej emrave më të komentuar në media. Përkundrejt atyre që shkruhen për të, bukuroshja me prejardhje nga Peja ka zgjedhur që të mos ...

Dafina Zeqiri sjell fotografi atraktive nga pishina, por vëmendjen e marrin të pasmet e saj
Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër këngëtaret atraktive, me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale. Përveç imazheve artistike, atyre nga përditshmëria apo edhe aktiviteteve muzikore, Dafina nuk heziton që herë pas ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 18:20
Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër këngëtaret atraktive, me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale. Përveç imazheve artistike, atyre nga përditshmëria apo edhe aktiviteteve muzikore, Dafina nuk heziton që herë pas ...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikojnë këngën e re “Simpatia e shkolles”
Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Simpatia e shkolles” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është publikuar në kuadër ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 18:03
Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Simpatia e shkolles” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është publikuar në kuadër ...

Një tjetër eksperiencë e re në aktrim, Rita Ora: Mezi pres ta shihni filmin e ri “Twist” në vitin 2020
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, pas sukseseve të shumta e ka zhvendosur së fundmi fokusin e karrierës së saj edhe në aktrim. Ajo është bërë pjesë e një prodhimi të ri filmik, të quajtur “Twist”, e që do ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 17:16
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, pas sukseseve të shumta e ka zhvendosur së fundmi fokusin e karrierës së saj edhe në aktrim. Ajo është bërë pjesë e një prodhimi të ri filmik, të quajtur “Twist”, e që do ...

Kejvina shndërrohet në zeshkane joshëse
Jemi mësuar ta shohim Kejvina Kthellën si një bionde atraktive që arrin të marrë vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale. Por, modelja e njohur ka zgjedhur që bëjë një ndryshim në dukjen e saj duke ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 16:40
Jemi mësuar ta shohim Kejvina Kthellën si një bionde atraktive që arrin të marrë vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale. Por, modelja e njohur ka zgjedhur që bëjë një ndryshim në dukjen e saj duke ...

Babai festiv/ Video e kërcimit që pushtoi rrjetin
Vajza e Rolland “Hekili”, Mackenzi është një nxitëse tifozësh në Shkollën e Mesme në York në Yorktown. Por pasioni për sportin dhe dashuria për vajzën e tij ka bërë që dhe Rolland të festojë së bashku me të bijën, duke ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 11:30
Vajza e Rolland “Hekili”, Mackenzi është një nxitëse tifozësh në Shkollën e Mesme në York në Yorktown. Por pasioni për sportin dhe dashuria për vajzën e tij ka bërë që dhe Rolland të festojë së bashku me të bijën, duke ...

Sfida atraktive e Ana dhe Arta Kabashit
Në rrjetet sociale shpesh kemi sfida të ndryshme, në të cilat përfshihen përdorues të shumtë, ndërsa përjashtim nuk bëjnë as yjet e njohura. Pas publikimit të këngës “Best On Earth” nga Russ dhe BIA, ka nisur një sfidë ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 14:54
Në rrjetet sociale shpesh kemi sfida të ndryshme, në të cilat përfshihen përdorues të shumtë, ndërsa përjashtim nuk bëjnë as yjet e njohura. Pas publikimit të këngës “Best On Earth” nga Russ dhe BIA, ka nisur një sfidë ...

Elvana Gjata siç nuk e kemi parë, shfaqet me stil të veçantë në setin e ri fotografik
Elvana Gjata është aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe sjell imazhe të reja, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi nga fotosesioni i ri, ku erdhi e veshur tërësisht në të zeza. Teksa ...
Lajminet | 08-Nov-2019 19:10
Elvana Gjata është aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe sjell imazhe të reja, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi nga fotosesioni i ri, ku erdhi e veshur tërësisht në të zeza. Teksa ...

Princesha, Zonja të Para dhe Kryeministre, Gratë më të fuqishme të planetit, siç nuk i keni parë ndonjëherë
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...
Telegraf | 08-Nov-2019 10:26
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...

E rrethuar me flori, Ivanka Trump lë pa fjalë të pranishmit në pallatin mbretëror
Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor. Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 18:54
Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor. Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull ...

Kështu do të dukeshin të famshmit shqiptarë pa dhëmbë (FOTO)
Ata janë fytyra të njohura dhe mjaft të dashura nga publiku. Me paraqitjet dhe humorin e tyre të veçantë, ata kanë arritur të fitojnë zemrat e shqiptarëve anë e mbanë trojeve shqiptare. Fjala është për këngëtaret e ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 18:39
Ata janë fytyra të njohura dhe mjaft të dashura nga publiku. Me paraqitjet dhe humorin e tyre të veçantë, ata kanë arritur të fitojnë zemrat e shqiptarëve anë e mbanë trojeve shqiptare. Fjala është për këngëtaret e ...

Emery: Xhaka nuk po ndihet mirë për të luajtur këtë fundjavë
Granit Xhaka nuk është gati të rikthehet të luaj për Arsenalin, këtë e ka konfirmuar trajneri i londinezve. “Unë fola me të Martën se si po ndjehet ai tani dhe si është mendja e tij. Po punon mirë, po stërvitet mirë, ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 18:38
Granit Xhaka nuk është gati të rikthehet të luaj për Arsenalin, këtë e ka konfirmuar trajneri i londinezve. “Unë fola me të Martën se si po ndjehet ai tani dhe si është mendja e tij. Po punon mirë, po stërvitet mirë, ...

Modelja e njohur zbulon gjininë e foshnjës që po pret
Prezantuesja dhe modelja e njohur amerikane, Ashley Graham po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, shkruan . Ajo ishte së fundi e ftuar në një intervistë tek Ellen DeGeneres, ku foli rreth jetës profesionale dhe asaj ...
Lajminet | 08-Nov-2019 18:36
Prezantuesja dhe modelja e njohur amerikane, Ashley Graham po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, shkruan . Ajo ishte së fundi e ftuar në një intervistë tek Ellen DeGeneres, ku foli rreth jetës profesionale dhe asaj ...

Rrëfehet “doktori”: Ja si roja i Portokallisë për pak më shkat.ërroi jetën (Video)
Aktori i spektaklit të njohur ‘Portokalli’ Erdit Asllanaj ka qënë i ftuar së fundmi në emisionin ‘Lart poshtë’ ku ka folur për jetën e tij private si dhe atë artistike. Aktori është shprehur se nuk ka qënë e lehtë ...
Lexo | 08-Nov-2019 18:36
Aktori i spektaklit të njohur ‘Portokalli’ Erdit Asllanaj ka qënë i ftuar së fundmi në emisionin ‘Lart poshtë’ ku ka folur për jetën e tij private si dhe atë artistike. Aktori është shprehur se nuk ka qënë e lehtë ...

Motrat Ana dhe Arta Kabashi postojnë videon e zjarrtë për sfidën ku po reklamohen të pasmet (VIDEO)
Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re të internetit. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale po postojnë ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 18:35
Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re të internetit. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale po postojnë ...

Dafina Zeqiri sjell fotografi atraktive nga pishina, por vëmendjen e marrin të pasmet e saj
Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër këngëtaret atraktive, me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale. Përveç imazheve artistike, atyre nga përditshmëria apo edhe aktiviteteve muzikore, Dafina nuk heziton që herë pas ...
Arbresh | 08-Nov-2019 18:31
Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër këngëtaret atraktive, me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale. Përveç imazheve artistike, atyre nga përditshmëria apo edhe aktiviteteve muzikore, Dafina nuk heziton që herë pas ...

Kida lë pa tekst me imazhet e reja nga prapaskenat e klipit të ri
Kida, këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt, shkruan . Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga shesh-xhirimet, ku vjen tejet joshëse në kostumin ...
Lajminet | 08-Nov-2019 18:21
Kida, këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt, shkruan . Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga shesh-xhirimet, ku vjen tejet joshëse në kostumin ...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi sjellin nostalgji dhe emocion me këngën e re “Simpatia e shkollës”
Dy prej artistëve më të njohur dhe të suksesshëm shqiptarë kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fezullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar projektin e ri të përbashkët, ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 18:13
Dy prej artistëve më të njohur dhe të suksesshëm shqiptarë kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fezullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar projektin e ri të përbashkët, ...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi
Këngëtarja e njohur, Afërdita Demaku sot publikoi bashkëpunimin e radhës me djalin e saj, Pimi Janovën. Kënga titullohet “Qika e mire”, të cilën dyshja siç duket e kanë realizuar me rastin e xhirimeve të festave të ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 18:10
Këngëtarja e njohur, Afërdita Demaku sot publikoi bashkëpunimin e radhës me djalin e saj, Pimi Janovën. Kënga titullohet “Qika e mire”, të cilën dyshja siç duket e kanë realizuar me rastin e xhirimeve të festave të ...

Vajzat shqiptare që pranuan tradhtinë e partnerëve
Arta dhe Ana Kabashi janë këngëtaret e fundit që kanë sfiduar me ‘Best on earth’. Pas publikimit të këngës ‘Best on earth’ nga Russ dhe BIA, publiku ka filluar të bëj bujë me sfidën e titullit të kësaj kënge ‘Best on ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 17:56
Arta dhe Ana Kabashi janë këngëtaret e fundit që kanë sfiduar me ‘Best on earth’. Pas publikimit të këngës ‘Best on earth’ nga Russ dhe BIA, publiku ka filluar të bëj bujë me sfidën e titullit të kësaj kënge ‘Best on ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved