ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 13:13

Jonida Vokshi zbulon projektet e reja: Një rrugëtim në “shtëpinë time të re”

Jonida Vokshi zbulon projektet e reja: Një rrugëtim në “shtëpinë time të re”
TIRANE Jonida Vokshi, e cila për disa vite me radhë ka qenë imazhi i Digitalb në gushti e këtij viit njoftoi se s’do të jetë më pjesë e tij. Moderatorja bukuroshe mori gjithë kohën që i duhej për të organizuar dhe ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 21:16
TIRANE Jonida Vokshi, e cila për disa vite me radhë ka qenë imazhi i Digitalb në gushti e këtij viit njoftoi se s’do të jetë më pjesë e tij. Moderatorja bukuroshe mori gjithë kohën që i duhej për të organizuar dhe ...

Dua Lipa rikthehet në Instagram më seksi se kurrë: Ju kisha munguar (Video)
SHBA Dua Lipa së fundmi po punon për albumin e ri, që me siguri do të ketë shumë sukses. Por ndërkohë që të gjithë prisnin lajme për albumin apo për ndonjë single të ri, Dua vendosi të marrë vendimin drastik për t’u ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 20:29
SHBA Dua Lipa së fundmi po punon për albumin e ri, që me siguri do të ketë shumë sukses. Por ndërkohë që të gjithë prisnin lajme për albumin apo për ndonjë single të ri, Dua vendosi të marrë vendimin drastik për t’u ...

Solli skena që u keqinterpretuan si ISIS në klipin e saj, Ronela Hajati tregon se si kishte përfunduar në polici
Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, kishte bërë shumë bujë mediatike në fund të vitit 2015, kur ishte duke realizuar klipin e këngës “A do si kjo”. Një nga skenat e kësaj videoje muzikore, e shfaqte këngëtaren të veshur ...
Telegrafi | 24-Oct-2019 00:12
Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, kishte bërë shumë bujë mediatike në fund të vitit 2015, kur ishte duke realizuar klipin e këngës “A do si kjo”. Një nga skenat e kësaj videoje muzikore, e shfaqte këngëtaren të veshur ...

Dua Lipa mban fjalim në Universitetin e Kembrixhit
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa mbajti të hënën një fjalim në Universitetin e Kembrixhit për ndryshimin e normave gjinore në shoqëri. Me anë të një postimi në Instagram ku postoi imazhe nga fjalimi dhe takimi me ...
Telegraf | 23-Oct-2019 18:50
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa mbajti të hënën një fjalim në Universitetin e Kembrixhit për ndryshimin e normave gjinore në shoqëri. Me anë të një postimi në Instagram ku postoi imazhe nga fjalimi dhe takimi me ...

Nga 8.6 në 3.9, filmi “Zana” pati rënie të rating-ut, aktorja Adriana Matoshi iu fton ta mbështetni filmin me votën tuaj
Kosova po lobon pafundësisht që filmi “Zana”, që është prodhim i kinematografisë vendore, të arrijë të nominohet për në “Oscars 2020”. Ky film është propozimi i shtetit kosovar këtë vit për çmimin “Filmi më i mirë në ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 21:33
Kosova po lobon pafundësisht që filmi “Zana”, që është prodhim i kinematografisë vendore, të arrijë të nominohet për në “Oscars 2020”. Ky film është propozimi i shtetit kosovar këtë vit për çmimin “Filmi më i mirë në ...

Më të mirët në Evropë për moshën nën 23 vjeç, në mesin e shumë yjeve edhe Dreseviq
Në kohën e fundit jemi dëshmitarë të shumë formacioneve në bazë të statistikave dhe paraqitjeve të lojtarëve. I tillë është edhe formacioni i fundit i publikuar nga Sky Sports, që ka mbledhur të dhëna për lojtarët nën ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 19:39
Në kohën e fundit jemi dëshmitarë të shumë formacioneve në bazë të statistikave dhe paraqitjeve të lojtarëve. I tillë është edhe formacioni i fundit i publikuar nga Sky Sports, që ka mbledhur të dhëna për lojtarët nën ...

VIDEO/ Negociatat, Braçe pubikon faktet dhe replikon me Andi Bushatin: Kush gënjen tani, zotria, zotërinjte, unë apo ti-ju?!
Zevendeskryeministr Erjon Braçe ka replikuar me gazetarin Andi Bushati pas nje shkrimi te ketij te fundit, duke i cituar reagimet e djeshme nga BE per negociatat me Shqiperine qe shprehen qarte se ai vendim ishte per ...
GazetaTema | 23-Oct-2019 13:46
Zevendeskryeministr Erjon Braçe ka replikuar me gazetarin Andi Bushati pas nje shkrimi te ketij te fundit, duke i cituar reagimet e djeshme nga BE per negociatat me Shqiperine qe shprehen qarte se ai vendim ishte per ...

Dua Lipa vazhdon të paralajmërojë rikthimin në muzikë, publikon ‘trailerin’ e klipit të ri me skena të nxehta
Pas një pritje të gjatë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po rikthehet! Ajo është në përfundim e sipër të albumit të saj të dytë, teksa kënga e parë nga ky album do të publikohet më 1 nëntor. Dua ka ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 18:54
Pas një pritje të gjatë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po rikthehet! Ajo është në përfundim e sipër të albumit të saj të dytë, teksa kënga e parë nga ky album do të publikohet më 1 nëntor. Dua ka ...

Pas gati dy vitesh pauzë nga muzika, rikthehet Ari Blue
Me siguri të gjithë i kujtoni disa nga këngët e saj të publikuara deri para gati dy vitesh. Bëhet fjalë për Ari Blue, e cila nuk ka qenë aktive në muzikë tash e një vit e shtatë muaj. Ajo në llogarinë e saj në Instagram ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 17:27
Me siguri të gjithë i kujtoni disa nga këngët e saj të publikuara deri para gati dy vitesh. Bëhet fjalë për Ari Blue, e cila nuk ka qenë aktive në muzikë tash e një vit e shtatë muaj. Ajo në llogarinë e saj në Instagram ...

Gjiko paralajmëron kolegët reperë që të forcohen, pasi ka gati disa projekte të reja
Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, është në përfundim e sipër të disa projekteve të reja muzikore. Së fundmi, ai ka paralajmëruar se këngët e reja, ndërsa u ka dërguar një mesazh krejt reperëve të tij konkurrentë. View ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 17:24
Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, është në përfundim e sipër të disa projekteve të reja muzikore. Së fundmi, ai ka paralajmëruar se këngët e reja, ndërsa u ka dërguar një mesazh krejt reperëve të tij konkurrentë. View ...

Vin Diesel e prezanton Cardi B si aktore në filmin “Fast & Furious”
Këngëtarja amerikane Cardi B i është bashkuar kastit të filmit “Fast & Furious”. Këtë e ka bërë të ditur aktori Vin Diesel përmes një postimi në Instagram. Vin Diesel ka postuar një video së bashku me Cardi B duke ...
Gazeta Express | 24-Oct-2019 01:07
Këngëtarja amerikane Cardi B i është bashkuar kastit të filmit “Fast & Furious”. Këtë e ka bërë të ditur aktori Vin Diesel përmes një postimi në Instagram. Vin Diesel ka postuar një video së bashku me Cardi B duke ...

Xhesika Berberin e “mbulojnë” me trëndafila
Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi, është “mbuluar” me trëndafila, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto në të cilën tregon tre buqeta të mëdha të cilat ia kanë dhuruar, mirëpo nuk zbulon se kush. Xhesika ...
Lajminet | 23-Oct-2019 23:57
Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi, është “mbuluar” me trëndafila, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto në të cilën tregon tre buqeta të mëdha të cilat ia kanë dhuruar, mirëpo nuk zbulon se kush. Xhesika ...

U arrestua nga policia derisa po xhironte klipin, rrëfehet këngëtarja shqiptare
Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati njihet për muzikën që sjellë për publikun, e që vazhdimisht pritet mirë nga publiku, shkruan Indeksonline. Derisa ajo ka qenë duke e xhiruar klipin e këngës “A don si kjo”, ajo tregoi ...
Indeks Online | 23-Oct-2019 23:52
Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati njihet për muzikën që sjellë për publikun, e që vazhdimisht pritet mirë nga publiku, shkruan Indeksonline. Derisa ajo ka qenë duke e xhiruar klipin e këngës “A don si kjo”, ajo tregoi ...

Çifti i njohur po pret fëmijë (FOTO)
Maren Morris dhe Ryan Hurd po presin fëmijë. Çifti konfirmoi lajmin e mirë përmes rrjeteve sociale, transmeton Klan Kosova. “Shihemi në vitin 2020 vogëlush”, shkroi Maren në Instagram. Ndërkaq Ryan zbuloi edhe muajin në ...
Klan Kosova | 23-Oct-2019 23:47
Maren Morris dhe Ryan Hurd po presin fëmijë. Çifti konfirmoi lajmin e mirë përmes rrjeteve sociale, transmeton Klan Kosova. “Shihemi në vitin 2020 vogëlush”, shkroi Maren në Instagram. Ndërkaq Ryan zbuloi edhe muajin në ...

Gashi paralajmëron projektin e ri ‘Mr.Ferrari’
Reperi me prejardhje shqiptare, emri i vërtetë i të cilit është Labinot ‘Larry’ Gashi, e që njihet me emrin artistik ‘Gashi’ është mjaft i popullarizuar në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline. Së fundmi ...
Gazeta Observer | 23-Oct-2019 23:37
Reperi me prejardhje shqiptare, emri i vërtetë i të cilit është Labinot ‘Larry’ Gashi, e që njihet me emrin artistik ‘Gashi’ është mjaft i popullarizuar në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline. Së fundmi ...

Ronela Hajati tregon kompleksin që ka me veten dhe befason të gjithë
Këtë të mërkurë në “Soiree” me Jonida Shehun ishte e ftuar këngëtarja e njohur Ronela Hajati, e cila foli për këngën e saj më të re “MVP” dhe rreth projekteve që ka sjellë ndër vite. Gjatë intervistës Jonida e ka pyetur ...
Lajminet | 23-Oct-2019 23:33
Këtë të mërkurë në “Soiree” me Jonida Shehun ishte e ftuar këngëtarja e njohur Ronela Hajati, e cila foli për këngën e saj më të re “MVP” dhe rreth projekteve që ka sjellë ndër vite. Gjatë intervistës Jonida e ka pyetur ...

Filmi “Zana” ka nevojë për mbështetjen tonë (FOTO)
Filmi “Zana “ me regji të Antoneta Kastratit është një ndër të paktë filma që te jep ndjenja krenarie e drithërimi në të njejtë kohë. Në fillim të muajit shtator ishte bërë e ditur se filmi “Zana” me regji të Antoneta ...
Klan Kosova | 23-Oct-2019 23:04
Filmi “Zana “ me regji të Antoneta Kastratit është një ndër të paktë filma që te jep ndjenja krenarie e drithërimi në të njejtë kohë. Në fillim të muajit shtator ishte bërë e ditur se filmi “Zana” me regji të Antoneta ...

Greta publikon pamje nga klipi i ri “Për ty po pi”
Këngëtarja Greta Koçi e ka në ‘furrë’ projektin e saj më të ri muzikor, shkruan . “Për ty po pi”, titullohet kënga e cila do të vijë e realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip shumë profesional. Ishte Greta ajo ...
Lajminet | 23-Oct-2019 22:53
Këngëtarja Greta Koçi e ka në ‘furrë’ projektin e saj më të ri muzikor, shkruan . “Për ty po pi”, titullohet kënga e cila do të vijë e realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip shumë profesional. Ishte Greta ajo ...

Fansat nuk i besojnë format e Adelina Tahirit: “ Beli yt është ky“??
Adelina Tahiri e ka “bombarduar“ Instagramin së fundi me foto e momente filmike të shkëputura nga kënga e saj e re, e mban titullin “ Hile, hile“. Por për “hile “ e akuzojnë ndjekësit edhe vetë këngëtaren. View this ...
Bordo | 23-Oct-2019 22:52
Adelina Tahiri e ka “bombarduar“ Instagramin së fundi me foto e momente filmike të shkëputura nga kënga e saj e re, e mban titullin “ Hile, hile“. Por për “hile “ e akuzojnë ndjekësit edhe vetë këngëtaren. View this ...

Gashi paralajmëron projektin e ri ‘Mr.Ferrari’
Reperi me prejardhje shqiptare, emri i vërtetë i të cilit është Labinot ‘Larry’ Gashi, e që njihet me emrin artistik ‘Gashi’ është mjaft i popullarizuar në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline. Së fundmi ...
Indeks Online | 23-Oct-2019 22:52
Reperi me prejardhje shqiptare, emri i vërtetë i të cilit është Labinot ‘Larry’ Gashi, e që njihet me emrin artistik ‘Gashi’ është mjaft i popullarizuar në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline. Së fundmi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved