ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 16:53

Conte: Dortmundi u frikësua nga Interi

Conte: Dortmundi u frikësua nga Interi
Antonio Conte ka thënë se Borussia Dortmundi ishte e frikësuar dhe ndryshoi sistemin e lojës ndaj Interit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Lautaro Martinez dhe Antonio Candreva shënuan në fitoren 2-0 të Nerazzurëve, e ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 23:56
Antonio Conte ka thënë se Borussia Dortmundi ishte e frikësuar dhe ndryshoi sistemin e lojës ndaj Interit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Lautaro Martinez dhe Antonio Candreva shënuan në fitoren 2-0 të Nerazzurëve, e ...

Shkëlqen Messi: Slavia Praga 1-2 Barcelona, vlerësimi i lojtarëve
Barcelona ka fituar me shumë mund ndaj Slavia Pragës në kuadër të Ligës së Kampionëve me rezultat 1-2. Golin e vetëm në këtë takim për skuadrën çeke e realizoi Jan Boril (50’), ndërsa për katalunasit shënoi fillimisht ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 23:20
Barcelona ka fituar me shumë mund ndaj Slavia Pragës në kuadër të Ligës së Kampionëve me rezultat 1-2. Golin e vetëm në këtë takim për skuadrën çeke e realizoi Jan Boril (50’), ndërsa për katalunasit shënoi fillimisht ...

Notat e lojtarëve, Inter 2-0 Borussia Dortmund: Brozovic lojtar i ndeshjes
Interi ka arritur të shënojë fitore ndaj Borussia Dortmund me rezultat 2-0 në kuadër të grupeve të Ligës së Kampionëve. Goli i parë erdhi në minutën e 22-të nga Lautaro Matrinez, ndërsa ndeshja u siguruar me shënimin e ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 23:13
Interi ka arritur të shënojë fitore ndaj Borussia Dortmund me rezultat 2-0 në kuadër të grupeve të Ligës së Kampionëve. Goli i parë erdhi në minutën e 22-të nga Lautaro Matrinez, ndërsa ndeshja u siguruar me shënimin e ...

Njeriu i rekordeve, Messi nis shkëputjen ndaj Ronaldos
Lionel Messi shënoi golin e parë të sfidës në fitoren 1-2 të Barcelonës kundër Slavia Prague. Yllit argjentinas iu deshën vetëm tre minuta lojë për të shënuar, një gol shumë të bukur. Me këtë gol të shënuar, Messi jo ...
ABCNews | 23-Oct-2019 23:32
Lionel Messi shënoi golin e parë të sfidës në fitoren 1-2 të Barcelonës kundër Slavia Prague. Yllit argjentinas iu deshën vetëm tre minuta lojë për të shënuar, një gol shumë të bukur. Me këtë gol të shënuar, Messi jo ...

Interi merr fitore të madhe ndaj Borussia Dortmund
Interi ka arritur të shënojë fitore ndaj Borussia Dortmund me rezultat 2-0 në kuadër të grupeve të Ligës së Kampionëve. Zikaltërit e dinin që vetëm fitorja ju bën punë në këtë takim, duke e nisur furishëm nga fillimi. ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 23:00
Interi ka arritur të shënojë fitore ndaj Borussia Dortmund me rezultat 2-0 në kuadër të grupeve të Ligës së Kampionëve. Zikaltërit e dinin që vetëm fitorja ju bën punë në këtë takim, duke e nisur furishëm nga fillimi. ...

Barcelona vuan, por fiton ndaj Slavia Pragës
Barcelona e ka mposhtur me shumë vështirësi Slavia Pragën në kuadër të Ligës së Kampionëve me rezultat 1-2. Pas vetëm tre minutash lojë, Blaugranasit kaluan në epërsi me golin e Lionel Messit që u asistua nga Athur ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 22:56
Barcelona e ka mposhtur me shumë vështirësi Slavia Pragën në kuadër të Ligës së Kampionëve me rezultat 1-2. Pas vetëm tre minutash lojë, Blaugranasit kaluan në epërsi me golin e Lionel Messit që u asistua nga Athur ...

Lionel Messi në histori, shënon për të 15 vit radhazi në Ligën e Kampionëve
Lionel Messi është bërë futbollisti i parë në histori të Ligës së Kampionëve që ka arritur të realizojë së paku një gol në 15 sezone rresht në këtë garë. Ai në sezonin e 15-të hapi serinë e golave në përballjen me ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 22:39
Lionel Messi është bërë futbollisti i parë në histori të Ligës së Kampionëve që ka arritur të realizojë së paku një gol në 15 sezone rresht në këtë garë. Ai në sezonin e 15-të hapi serinë e golave në përballjen me ...

Messi barazon rekordin e Ronaldos dhe Raulit në Ligën e Kampionëve
Lionel Messi e ka barazuar rekordin e legjendës së Real Madridit, Raul Gonzalez dhe atë të yllit të Juventusit, Cristiano Ronaldos. Ylli i Barcelonës me golin e shënuar pas vetëm tre minutash lojë ndaj Slavia Pragës në ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 22:12
Lionel Messi e ka barazuar rekordin e legjendës së Real Madridit, Raul Gonzalez dhe atë të yllit të Juventusit, Cristiano Ronaldos. Ylli i Barcelonës me golin e shënuar pas vetëm tre minutash lojë ndaj Slavia Pragës në ...

Conte: Dortmundi u frikësua nga Interi
Antonio Conte ka thënë se Borussia Dortmundi ishte e frikësuar dhe ndryshoi sistemin e lojës ndaj Interit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Lautaro Martinez dhe Antonio Candreva shënuan në fitoren 2-0 të Nerazzurëve, e ...
E Dua Sportin | 24-Oct-2019 00:00
Antonio Conte ka thënë se Borussia Dortmundi ishte e frikësuar dhe ndryshoi sistemin e lojës ndaj Interit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Lautaro Martinez dhe Antonio Candreva shënuan në fitoren 2-0 të Nerazzurëve, e ...

Interi merr fitore të madhe ndaj Borussia Dortmund
Interi ka arritur të shënojë fitore ndaj Borussia Dortmund me rezultat 2-0 në kuadër të grupeve të Ligës së Kampionëve. Zikaltërit e dinin që vetëm fitorja ju bën punë në këtë takim, duke e nisur furishëm nga fillimi. ...
E Dua Sportin | 24-Oct-2019 00:00
Interi ka arritur të shënojë fitore ndaj Borussia Dortmund me rezultat 2-0 në kuadër të grupeve të Ligës së Kampionëve. Zikaltërit e dinin që vetëm fitorja ju bën punë në këtë takim, duke e nisur furishëm nga fillimi. ...

Lionel Messi në histori, shënon për të 15 vit radhazi në Ligën e Kampionëve
Lionel Messi është bërë futbollisti i parë në histori të Ligës së Kampionëve që ka arritur të realizojë së paku një gol në 15 sezone rresht në këtë garë. Ai në sezonin e 15-të hapi serinë e golave në përballjen me ...
E Dua Sportin | 24-Oct-2019 00:00
Lionel Messi është bërë futbollisti i parë në histori të Ligës së Kampionëve që ka arritur të realizojë së paku një gol në 15 sezone rresht në këtë garë. Ai në sezonin e 15-të hapi serinë e golave në përballjen me ...

Messi barazon rekordin e Ronaldos dhe Raulit në Ligën e Kampionëve
Lionel Messi e ka barazuar rekordin e legjendës së Real Madridit, Raul Gonzalez dhe atë të yllit të Juventusit, Cristiano Ronaldos. Ylli i Barcelonës me golin e shënuar pas vetëm tre minutash lojë ndaj Slavia Pragës në ...
E Dua Sportin | 24-Oct-2019 00:00
Lionel Messi e ka barazuar rekordin e legjendës së Real Madridit, Raul Gonzalez dhe atë të yllit të Juventusit, Cristiano Ronaldos. Ylli i Barcelonës me golin e shënuar pas vetëm tre minutash lojë ndaj Slavia Pragës në ...

Shkëlqen Messi: Slavia Praga 1-2 Barcelona, vlerësimi i lojtarëve
Barcelona ka fituar me shumë mund ndaj Slavia Pragës në kuadër të Ligës së Kampionëve me rezultat 1-2. Golin e vetëm në këtë takim për skuadrën çeke e realizoi Jan Boril (50’), ndërsa për katalunasit shënoi fillimisht ...
E Dua Sportin | 24-Oct-2019 00:00
Barcelona ka fituar me shumë mund ndaj Slavia Pragës në kuadër të Ligës së Kampionëve me rezultat 1-2. Golin e vetëm në këtë takim për skuadrën çeke e realizoi Jan Boril (50’), ndërsa për katalunasit shënoi fillimisht ...

Notat e lojtarëve, Inter 2-0 Borussia Dortmund: Brozovic lojtar i ndeshjes
Interi ka arritur të shënojë fitore ndaj Borussia Dortmund me rezultat 2-0 në kuadër të grupeve të Ligës së Kampionëve. Goli i parë erdhi në minutën e 22-të nga Lautaro Matrinez, ndërsa ndeshja u siguruar me shënimin e ...
E Dua Sportin | 24-Oct-2019 00:00
Interi ka arritur të shënojë fitore ndaj Borussia Dortmund me rezultat 2-0 në kuadër të grupeve të Ligës së Kampionëve. Goli i parë erdhi në minutën e 22-të nga Lautaro Matrinez, ndërsa ndeshja u siguruar me shënimin e ...

Barcelona vuan, por fiton ndaj Slavia Pragës
Barcelona e ka mposhtur me shumë vështirësi Slavia Pragën në kuadër të Ligës së Kampionëve me rezultat 1-2. Pas vetëm tre minutash lojë, Blaugranasit kaluan në epërsi me golin e Lionel Messit që u asistua nga Athur ...
E Dua Sportin | 24-Oct-2019 00:00
Barcelona e ka mposhtur me shumë vështirësi Slavia Pragën në kuadër të Ligës së Kampionëve me rezultat 1-2. Pas vetëm tre minutash lojë, Blaugranasit kaluan në epërsi me golin e Lionel Messit që u asistua nga Athur ...

Kështu duken tabelat e grupeve E, F, G, dhe H pas ndeshjeve të sotme në Champions
Interi ka dalë fitues në kryendeshjen e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, duke e mposhtur Borussia Dortmundin me shifrat 2:0. Klubi italian pati më shumë nga loja dhe krijoi më shumë raste ...
Zeri | 23-Oct-2019 23:56
Interi ka dalë fitues në kryendeshjen e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, duke e mposhtur Borussia Dortmundin me shifrat 2:0. Klubi italian pati më shumë nga loja dhe krijoi më shumë raste ...

Slavia Pragë 1:2 Barcelona, notat e lojtarëve
Pas vetëm tre minutash lojë, Blaugranasit kaluan në epërsi me golin e Lionel Messit që u asistua nga Athur Melo. Slavia Praga i barazoi shifrat në 1-1 me golin e shënuar nga mbrojtësi Jan Boril në minutën e 50-të, nga ...
Lajminet | 23-Oct-2019 23:47
Pas vetëm tre minutash lojë, Blaugranasit kaluan në epërsi me golin e Lionel Messit që u asistua nga Athur Melo. Slavia Praga i barazoi shifrat në 1-1 me golin e shënuar nga mbrojtësi Jan Boril në minutën e 50-të, nga ...

Renditja në grupet e Ligës së Kampionëve, pas ndeshjeve të së mërkurës
Interi ka fituar ndeshjen kryesore të xhiros së tretë në ditën e mërkurë duke e mundur me rezultat 2-0 Borussia Dortmundin, ndërkohë që Barcelona ka fituar me vështirësi kundër Slavia Pragës në Pragë. Liverpool e ...
Gazeta Express | 23-Oct-2019 23:37
Interi ka fituar ndeshjen kryesore të xhiros së tretë në ditën e mërkurë duke e mundur me rezultat 2-0 Borussia Dortmundin, ndërkohë që Barcelona ka fituar me vështirësi kundër Slavia Pragës në Pragë. Liverpool e ...

Mesi regjistron dy rekorde në Champions
Barcelonës dhe Lionel Messit nuk iu desh shumë që të gjenin golin e avantazhit në përballjen ndaj Slavia Prag, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Një gol, i pari në këtë edicion të ri të ...
TetovaSot | 23-Oct-2019 23:28
Barcelonës dhe Lionel Messit nuk iu desh shumë që të gjenin golin e avantazhit në përballjen ndaj Slavia Prag, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Një gol, i pari në këtë edicion të ri të ...

Messi në histori, shënon për të 15 vit radhazi në Ligën e Kampionëve (VIDEO)
Lionel Messi është bërë futbollisti i parë në histori të Ligës së Kampionëve që ka arritur të realizojë së paku një gol në 15 sezone rresht në këtë garë. Ai në sezonin e 15-të hapi serinë e golave në përballjen me ...
Koha.mk | 23-Oct-2019 23:24
Lionel Messi është bërë futbollisti i parë në histori të Ligës së Kampionëve që ka arritur të realizojë së paku një gol në 15 sezone rresht në këtë garë. Ai në sezonin e 15-të hapi serinë e golave në përballjen me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved