ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:21

Vdes punëtori i ndërtimit, policia arreston përfaqësuesin e firmës

Vdes punëtori i ndërtimit, policia arreston përfaqësuesin e firmës
mapo.al Një ditë pasi ndërroi jetë punëtori i ndërtimit në Golem të Durrësit, policia ka vënë në pranga përfaqësuesin e firmës së ndërtimit. Po kështu janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike. ...
Mapo | 23-Oct-2019 09:29
mapo.al Një ditë pasi ndërroi jetë punëtori i ndërtimit në Golem të Durrësit, policia ka vënë në pranga përfaqësuesin e firmës së ndërtimit. Po kështu janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike. ...

Punëtori ra nga lartësia dhe humbi jetën në Kavajë, 1 në pranga, dy në kërkim. Çfarë zbuloi policia
KAVAJË Policia pas ngjarjes së djeshme në Kavajë ku një punëtor humbi jetën ka arrestuar përfaqësuesin e firmës që kryente punimet, ndërsa ka shpallur në kërkim administratorin dhe drejtuesen teknike. Njoftimi i ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 09:25
KAVAJË Policia pas ngjarjes së djeshme në Kavajë ku një punëtor humbi jetën ka arrestuar përfaqësuesin e firmës që kryente punimet, ndërsa ka shpallur në kërkim administratorin dhe drejtuesen teknike. Njoftimi i ...

Vdekja e punëtorit në Kavajë, arrestohet përfaqësuesi i firmës së ndërtimit
Një ditë pas një aksidenti në punë të shënuar në Golem të Kavajës, ku vdiq një punëtor në një objekt që po rikonstruktohej, forcat e policies kanë arrestuar një përfaqësues të firmës ndërtuese. Shtetasi M.K. 37 vjec nga ...
VizionPlus | 23-Oct-2019 09:29
Një ditë pas një aksidenti në punë të shënuar në Golem të Kavajës, ku vdiq një punëtor në një objekt që po rikonstruktohej, forcat e policies kanë arrestuar një përfaqësues të firmës ndërtuese. Shtetasi M.K. 37 vjec nga ...

Golem/ Punëtori që ndërroi jetë ishte pa sigurime dhe pa kontratë, arrestohet përfaqësuesi i firmës
Është arrestuar nga policia përfaqësuesi i firmës ku punonte 40 vjeçari, i cili ndërroi jetë dje, si dhe janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike e firmës. Shtetasi me iniciale D.H., ishte duke ...
Top Channel | 23-Oct-2019 09:13
Është arrestuar nga policia përfaqësuesi i firmës ku punonte 40 vjeçari, i cili ndërroi jetë dje, si dhe janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike e firmës. Shtetasi me iniciale D.H., ishte duke ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës, në kërkim dy të tjerë
Është arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshmë në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...
Telegraf | 23-Oct-2019 09:25
Është arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshmë në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës, në kërkim dy të tjerë
Eshtë arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshme në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...
Lapsi | 23-Oct-2019 09:25
Eshtë arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshme në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...

Vdekja e punëtorit në Kavajë, arrestohet përfaqësuesi i firmës së ndërtimit
Një ditë pas një aksidenti në punë të shënuar në Golem të Kavajës, ku vdiq një punëtor në një objekt që po rikonstruktohej, forcat e policies kanë arrestuar një përfaqësues të firmës ndërtuese. Shtetasi M.K. 37 vjec nga ...
Medial | 23-Oct-2019 09:33
Një ditë pas një aksidenti në punë të shënuar në Golem të Kavajës, ku vdiq një punëtor në një objekt që po rikonstruktohej, forcat e policies kanë arrestuar një përfaqësues të firmës ndërtuese. Shtetasi M.K. 37 vjec nga ...

Vlorë/ E moshuara hidhet nga ballkoni i shtëpisë, në gjendje të rëndë
Një 70 vjeçare dyshohet të jetë vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë në Selenicë të Vlorës, bën me dije policia.
Top Channel | 22-Oct-2019 21:26
Një 70 vjeçare dyshohet të jetë vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë në Selenicë të Vlorës, bën me dije policia.

Rënia nga lartësia dhe vdekja e punëtorit në Golem, arrestohet përfaqësuesi i firmës dhe shpallen në kërkim dy të tjerë, mes tyre edhe një femër (Çfarë zbuloi policia)
Postuar: 23/10/2019 - 09:20 ?Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme, kur një punëtor u rrëzua nga lartësia në një objekt në ndërtim në Golem dhe ndërroi jetë në spital. Menjëherë pas kësaj ngjarjeje është arrestuar ...
Sot.Al | 23-Oct-2019 09:25
Postuar: 23/10/2019 - 09:20 ?Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme, kur një punëtor u rrëzua nga lartësia në një objekt në ndërtim në Golem dhe ndërroi jetë në spital. Menjëherë pas kësaj ngjarjeje është arrestuar ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës
Arrestohet përfaqësuesi i firmës që kryente punimet dhe shpallen në kërkim policor administratori dhe drejtuesja teknike, në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Golem, ku në një objekt ndërtimi u rrëzua nga ...
ABCNews | 23-Oct-2019 09:13
Arrestohet përfaqësuesi i firmës që kryente punimet dhe shpallen në kërkim policor administratori dhe drejtuesja teknike, në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Golem, ku në një objekt ndërtimi u rrëzua nga ...

U rrëzua nga lartësia gjatë punës, 40-vjeçari i pasiguruar dhe pa kontratë
Ka rënë në prangat e policisë përfaqësuesi i firmës që po kryente punimet në një objekt ndërtimi në Golem, ku humbi jetën punëtori 40-vjeçar, i cili ra nga lartësia pasditen e së martës. Uniformat blu arrestuan ...
Gazeta Dita | 23-Oct-2019 09:25
Ka rënë në prangat e policisë përfaqësuesi i firmës që po kryente punimet në një objekt ndërtimi në Golem, ku humbi jetën punëtori 40-vjeçar, i cili ra nga lartësia pasditen e së martës. Uniformat blu arrestuan ...

Punëtori bie nga kati i tretë dhe humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës së ndërtimit në Golem
Bie në pranga përfaqësuesi i firmës që kryente punime në Golem, një ditë pasi humbi jetën punëtori i një godine në konstruksion. Dashamir Hyka humbi jetën në spital, pasi ra nga kati i tretë i godinës ku punonte. Një ...
Politiko | 23-Oct-2019 09:21
Bie në pranga përfaqësuesi i firmës që kryente punime në Golem, një ditë pasi humbi jetën punëtori i një godine në konstruksion. Dashamir Hyka humbi jetën në spital, pasi ra nga kati i tretë i godinës ku punonte. Një ...

Punetori humbi jeten, arrestohet perfaqesuesi i firmes
Eshtë arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshmë në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...
Lajmi i Fundit | 23-Oct-2019 09:17
Eshtë arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshmë në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...

Në gjendje të rëndë, 70-vjeçarja hidhet nga ballkoni
Një 70 vjeçare dyshohet të jetë vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë në Selenicë të Vlorës. Sipas njoftimit të policisë, akoma nuk dihen shkaqet që çuan të moshuarën të marrë këtë vendim. Aj ndodhet në spital në gjendje ...
Gazeta Dita | 22-Oct-2019 23:02
Një 70 vjeçare dyshohet të jetë vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë në Selenicë të Vlorës. Sipas njoftimit të policisë, akoma nuk dihen shkaqet që çuan të moshuarën të marrë këtë vendim. Aj ndodhet në spital në gjendje ...

Hidhet nga ballkoni një 70- vjeçare në Vlorë
Mbrëmjen e sotme një 70- vjeçare dyshohet të jetë vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë në Selenicë të Vlorës. Sipas policisë ajo ndodhet në spital në gjendje të rëndë. “Rreth orës 20:15, në Selenicë të Vlorës dyshohet se ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 22:10
Mbrëmjen e sotme një 70- vjeçare dyshohet të jetë vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë në Selenicë të Vlorës. Sipas policisë ajo ndodhet në spital në gjendje të rëndë. “Rreth orës 20:15, në Selenicë të Vlorës dyshohet se ...

Gruaja e moshuar hidhet nga lartesia, ne gjendje te rende per jeten
Një grua e moshuar dyshohet se është hedhur nga banesa e saj. Ngjarja ka ndodhur në Selenicë të Vlorës në orët e mbrëmjes. E moshuara u dërgua në Spitalin Rajonal dhe ndodhet në gjendje të rënduar shëndetësore. Një grua ...
Lajmi i Fundit | 22-Oct-2019 21:56
Një grua e moshuar dyshohet se është hedhur nga banesa e saj. Ngjarja ka ndodhur në Selenicë të Vlorës në orët e mbrëmjes. E moshuara u dërgua në Spitalin Rajonal dhe ndodhet në gjendje të rënduar shëndetësore. Një grua ...

Bie nga një ndërtesë në rikonstruksion, vdes 40-vjeçari
Një 40-vjeçar ka humbur jetën në Golem pasi ra nga një lartësi e lartë, ndërsa punonte. Policia njofton se, 40-vjeçari u dërgua në spital, por si pasojë e plagëve të marra, nuk mbijetoi. “Në Golem, më datë 22.10.2019, ...
Dritare | 22-Oct-2019 17:45
Një 40-vjeçar ka humbur jetën në Golem pasi ra nga një lartësi e lartë, ndërsa punonte. Policia njofton se, 40-vjeçari u dërgua në spital, por si pasojë e plagëve të marra, nuk mbijetoi. “Në Golem, më datë 22.10.2019, ...

Vdes punëtori në Kavajë, 40-vjeçari ra nga skela
Një punëtor ka humbur jetën në Kavajë, duke rënë nga lartësia. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjes të së martës në Golem në një objekt në rikonstruksion. Pavarësisht se 40-vjeçari u dërgua me urgjencë në ...
ABCNews | 22-Oct-2019 17:00
Një punëtor ka humbur jetën në Kavajë, duke rënë nga lartësia. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjes të së martës në Golem në një objekt në rikonstruksion. Pavarësisht se 40-vjeçari u dërgua me urgjencë në ...

Golem, bie nga lartësia, humb jetën banori nga Durrësi
Një 40-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga një ndërtesë në rikonstruksion. Policia bëri të ditur zyrtarisht se ndërroi jetë shtetasi D. H. 40-vjeçari ra nga lartësia dhe si pasojë e plagëve të shumta të marra në ...
RTSH | 22-Oct-2019 17:18
Një 40-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga një ndërtesë në rikonstruksion. Policia bëri të ditur zyrtarisht se ndërroi jetë shtetasi D. H. 40-vjeçari ra nga lartësia dhe si pasojë e plagëve të shumta të marra në ...

Bie nga lartësia e një objekti në rikonstruktim, humb jetën 40 vjeçari
Një 40 vjeçar ka humbur jetën këtë të martë në Golem pasi ka rënë nga lartësia e një objekti në rikonstruktim. 40 vjeçari është me inicialet D.H., banues në Durrës. Sipas policisë ai u dërgua menjëherë për ndihmë ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 16:40
Një 40 vjeçar ka humbur jetën këtë të martë në Golem pasi ka rënë nga lartësia e një objekti në rikonstruktim. 40 vjeçari është me inicialet D.H., banues në Durrës. Sipas policisë ai u dërgua menjëherë për ndihmë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved