ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 12:39

Punëtori ra nga lartësia dhe humbi jetën në Kavajë, 1 në pranga, dy në kërkim. Çfarë zbuloi policia

Punëtori ra nga lartësia dhe humbi jetën në Kavajë, 1 në pranga, dy në kërkim. Çfarë zbuloi policia
KAVAJË Policia pas ngjarjes së djeshme në Kavajë ku një punëtor humbi jetën ka arrestuar përfaqësuesin e firmës që kryente punimet, ndërsa ka shpallur në kërkim administratorin dhe drejtuesen teknike. Njoftimi i ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 09:25
KAVAJË Policia pas ngjarjes së djeshme në Kavajë ku një punëtor humbi jetën ka arrestuar përfaqësuesin e firmës që kryente punimet, ndërsa ka shpallur në kërkim administratorin dhe drejtuesen teknike. Njoftimi i ...

Vdes punëtori i ndërtimit, policia arreston përfaqësuesin e firmës
mapo.al Një ditë pasi ndërroi jetë punëtori i ndërtimit në Golem të Durrësit, policia ka vënë në pranga përfaqësuesin e firmës së ndërtimit. Po kështu janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike. ...
Mapo | 23-Oct-2019 09:29
mapo.al Një ditë pasi ndërroi jetë punëtori i ndërtimit në Golem të Durrësit, policia ka vënë në pranga përfaqësuesin e firmës së ndërtimit. Po kështu janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike. ...

Golem/ Punëtori që ndërroi jetë ishte pa sigurime dhe pa kontratë, arrestohet përfaqësuesi i firmës
Është arrestuar nga policia përfaqësuesi i firmës ku punonte 40 vjeçari, i cili ndërroi jetë dje, si dhe janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike e firmës. Shtetasi me iniciale D.H., ishte duke ...
Top Channel | 23-Oct-2019 09:13
Është arrestuar nga policia përfaqësuesi i firmës ku punonte 40 vjeçari, i cili ndërroi jetë dje, si dhe janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike e firmës. Shtetasi me iniciale D.H., ishte duke ...

Vdekja e punëtorit në Kavajë, arrestohet përfaqësuesi i firmës së ndërtimit
Një ditë pas një aksidenti në punë të shënuar në Golem të Kavajës, ku vdiq një punëtor në një objekt që po rikonstruktohej, forcat e policies kanë arrestuar një përfaqësues të firmës ndërtuese. Shtetasi M.K. 37 vjec nga ...
VizionPlus | 23-Oct-2019 09:29
Një ditë pas një aksidenti në punë të shënuar në Golem të Kavajës, ku vdiq një punëtor në një objekt që po rikonstruktohej, forcat e policies kanë arrestuar një përfaqësues të firmës ndërtuese. Shtetasi M.K. 37 vjec nga ...

Lezhë/ Lëvizte me armë në makinë, procedohet 21-vjeçari
mapo.al Një i ri 21-vjeçar është proceduar penalisht pasi në makinë iu gjet një armë tip pistoletë. Pas kontrollit që policia bëri në makinën e tij ‘Audi’, rezultoi se shtetasi K.N., posedonte armë sportive imituese, me ...
Mapo | 23-Oct-2019 08:56
mapo.al Një i ri 21-vjeçar është proceduar penalisht pasi në makinë iu gjet një armë tip pistoletë. Pas kontrollit që policia bëri në makinën e tij ‘Audi’, rezultoi se shtetasi K.N., posedonte armë sportive imituese, me ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës, në kërkim dy të tjerë
Është arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshmë në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...
Telegraf | 23-Oct-2019 09:25
Është arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshmë në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...

Në kërkim për mashtrim, pranga 35 vjeçarit
Një person i shpallurnë kërkim ndërkombëtar është vënë në prangat e policisë së Durrësit. Sipas policisë i ndaluari është E. Zh., 35 vjeç, i cili ishte dënuar me nga Gjykata e Shkallës së Parë Durrës, për veprën penale ...
VizionPlus | 23-Oct-2019 08:57
Një person i shpallurnë kërkim ndërkombëtar është vënë në prangat e policisë së Durrësit. Sipas policisë i ndaluari është E. Zh., 35 vjeç, i cili ishte dënuar me nga Gjykata e Shkallës së Parë Durrës, për veprën penale ...

Me armë në brez xhiro në qytet, ja momenti kur policia arreston në mes të Shkodrës 32-vjeçarin e rrezikshëm
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 32-vjeçar të konsideruar të rrezikshëm pasi lëvizte me armë zjarri. Nga strukturat e DV P Shkodër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Shkodër, në vijim të punës ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 17:27
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 32-vjeçar të konsideruar të rrezikshëm pasi lëvizte me armë zjarri. Nga strukturat e DV P Shkodër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Shkodër, në vijim të punës ...

Mbante armë pa leje, arrestohet shkodrani i dënuar me 8 vite burg
mapo.alm Policia e Shkodrës ka arrestuar në flagrancë një 32-vjeçar me rrezikshmëri të lartë, i cili mbante armë zjarri pa leje. Në lagjen “Vasil Shanto”, Shkodër, shërbimet policore kanë lokalizuar personin e dyshuar, ...
Mapo | 22-Oct-2019 17:38
mapo.alm Policia e Shkodrës ka arrestuar në flagrancë një 32-vjeçar me rrezikshmëri të lartë, i cili mbante armë zjarri pa leje. Në lagjen “Vasil Shanto”, Shkodër, shërbimet policore kanë lokalizuar personin e dyshuar, ...

Lëvizte me armë zjarri pa leje, arrestohet 32 vjeçari i rrezikshëm në Shkodër
Një 32 vjeçar me rrezikshmëri të lartë shoqërore u arrestua nga Polica e Shkodrës pasi lëvizte me armë zjarri pa leje. 32 vjeçari i arrestuar është me inicialet Gj. P., banues në Shkodër, i dënuar më parë me 8 vite burg ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 17:42
Një 32 vjeçar me rrezikshmëri të lartë shoqërore u arrestua nga Polica e Shkodrës pasi lëvizte me armë zjarri pa leje. 32 vjeçari i arrestuar është me inicialet Gj. P., banues në Shkodër, i dënuar më parë me 8 vite burg ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës, në kërkim dy të tjerë
Eshtë arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshme në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...
Lapsi | 23-Oct-2019 09:25
Eshtë arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshme në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës
Arrestohet përfaqësuesi i firmës që kryente punimet dhe shpallen në kërkim policor administratori dhe drejtuesja teknike, në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Golem, ku në një objekt ndërtimi u rrëzua nga ...
ABCNews | 23-Oct-2019 09:13
Arrestohet përfaqësuesi i firmës që kryente punimet dhe shpallen në kërkim policor administratori dhe drejtuesja teknike, në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Golem, ku në një objekt ndërtimi u rrëzua nga ...

Bie nga një objekt në rikonstruksion, humb jetën 40-vjeçari në Kavajë
KAVAJË Një 40-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Kavajë pasi ka rënë nga një lartësi e madhe. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në Golem, ku 40-vjeçari punonte në një objekt në rikonstruksion. Ai është ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 16:21
KAVAJË Një 40-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Kavajë pasi ka rënë nga një lartësi e madhe. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në Golem, ku 40-vjeçari punonte në një objekt në rikonstruksion. Ai është ...

Vdekja e punëtorit në Kavajë, arrestohet përfaqësuesi i firmës së ndërtimit
Një ditë pas një aksidenti në punë të shënuar në Golem të Kavajës, ku vdiq një punëtor në një objekt që po rikonstruktohej, forcat e policies kanë arrestuar një përfaqësues të firmës ndërtuese. Shtetasi M.K. 37 vjec nga ...
Medial | 23-Oct-2019 09:33
Një ditë pas një aksidenti në punë të shënuar në Golem të Kavajës, ku vdiq një punëtor në një objekt që po rikonstruktohej, forcat e policies kanë arrestuar një përfaqësues të firmës ndërtuese. Shtetasi M.K. 37 vjec nga ...

Golem/ Bie nga lartësia e një ndërtese, humb jetën punëtori
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Golem, Durrës. Një punëtor ka humbur jetën, pasi ka rënë nga një lartësi e caktuar e një ndërtese në rikonstruksion. Sipas njoftimit paraprak policor, bëhet fjalë për ...
Mapo | 22-Oct-2019 16:27
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Golem, Durrës. Një punëtor ka humbur jetën, pasi ka rënë nga një lartësi e caktuar e një ndërtese në rikonstruksion. Sipas njoftimit paraprak policor, bëhet fjalë për ...

Tentoi t’i largohej policisë, ndalet në Shkodër i riu me rrezikshmëri të lartë
Policia e Shkodrës ka arrestuar ditën e sotme një 32 vjeçar i konsideruar si person i rrezikshëm. Nga strukturat e D. V. P Shkodër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Shkodër, në vijim të punës për kapjen e ...
Lapsi | 22-Oct-2019 17:52
Policia e Shkodrës ka arrestuar ditën e sotme një 32 vjeçar i konsideruar si person i rrezikshëm. Nga strukturat e D. V. P Shkodër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Shkodër, në vijim të punës për kapjen e ...

Golem/ Bie nga lartësia teksa punonte në një pallat, vdes 40-vjeçari
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Golem, ku një person është rrëzuar teksa ishte duke punuar dhe si pasojë e rënies ka ndërruar jetë në spital.
Top Channel | 22-Oct-2019 16:20
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Golem, ku një person është rrëzuar teksa ishte duke punuar dhe si pasojë e rënies ka ndërruar jetë në spital.

Dhunonte vazhdimisht nusen e djalit, përfundon në pranga 62-vjeçari në Lushnjë
Dhuna në familje vijon të jetë fenomen shqetësues në Shqipëri. Të shumta janë rastet e denoncuara në polici që kanë çuar në arrestimin e autorëve. Një rast i tillë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 62-vjeçar ka përfunduar ...
Telegraf | 22-Oct-2019 16:42
Dhuna në familje vijon të jetë fenomen shqetësues në Shqipëri. Të shumta janë rastet e denoncuara në polici që kanë çuar në arrestimin e autorëve. Një rast i tillë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 62-vjeçar ka përfunduar ...

Rënia nga lartësia dhe vdekja e punëtorit në Golem, arrestohet përfaqësuesi i firmës dhe shpallen në kërkim dy të tjerë, mes tyre edhe një femër (Çfarë zbuloi policia)
Postuar: 23/10/2019 - 09:20 ?Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme, kur një punëtor u rrëzua nga lartësia në një objekt në ndërtim në Golem dhe ndërroi jetë në spital. Menjëherë pas kësaj ngjarjeje është arrestuar ...
Sot.Al | 23-Oct-2019 09:25
Postuar: 23/10/2019 - 09:20 ?Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme, kur një punëtor u rrëzua nga lartësia në një objekt në ndërtim në Golem dhe ndërroi jetë në spital. Menjëherë pas kësaj ngjarjeje është arrestuar ...

Bie nga lartësia e një objekti në rikonstruktim, humb jetën 40 vjeçari
Një 40 vjeçar ka humbur jetën këtë të martë në Golem pasi ka rënë nga lartësia e një objekti në rikonstruktim. 40 vjeçari është me inicialet D.H., banues në Durrës. Sipas policisë ai u dërgua menjëherë për ndihmë ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 16:40
Një 40 vjeçar ka humbur jetën këtë të martë në Golem pasi ka rënë nga lartësia e një objekti në rikonstruktim. 40 vjeçari është me inicialet D.H., banues në Durrës. Sipas policisë ai u dërgua menjëherë për ndihmë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved