ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:22

Asnjë surprizë në Champions, Juventus dhe Real vuajnë

Asnjë surprizë në Champions, Juventus dhe Real vuajnë
Asnjë surprizë në sfidat e mbrëmjes të ruandit të tretë të ndeshjeve në grupet A, B, C dhe D të Champions League. Në grupin A mori fitoren e parë Reali i Madridit falë suksesit 0-1 në Stamboll ndaj Galatasaray-t me një ...
Top Channel | 22-Oct-2019 23:51
Asnjë surprizë në sfidat e mbrëmjes të ruandit të tretë të ndeshjeve në grupet A, B, C dhe D të Champions League. Në grupin A mori fitoren e parë Reali i Madridit falë suksesit 0-1 në Stamboll ndaj Galatasaray-t me një ...

Champions/ Dibala nderon Juventusin, Totenhem, PSG e Siti bëjnë “manita”! Bajern dhe Reali fitojnë në transfertë
Janë luajtur takimet e treta për katër grupet e para të Champions League, ku nuk kanë munguar emocionet dhe janë shënuar shumë gola, plot 30 gola në 8 takime, ndërsa tre ekipe kanë realizuar nga një “manita” në portat ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 23:36
Janë luajtur takimet e treta për katër grupet e para të Champions League, ku nuk kanë munguar emocionet dhe janë shënuar shumë gola, plot 30 gola në 8 takime, ndërsa tre ekipe kanë realizuar nga një “manita” në portat ...

CHAMPIONS/ Dibala shpëton Juventusin nga turpi, Bajerni përmbys grekët
U luajtën mbrëmjen e sotme, disa prej takimeve të treta në grupet e Champions League, ku ekipet e mëdha morën të gjitha fitore. Me Gjimshitin titullar, Atalanta u mposht 5-1 në fushën e Mançester Sitit, edhe pse kaluan ...
Telegraf | 22-Oct-2019 23:47
U luajtën mbrëmjen e sotme, disa prej takimeve të treta në grupet e Champions League, ku ekipet e mëdha morën të gjitha fitore. Me Gjimshitin titullar, Atalanta u mposht 5-1 në fushën e Mançester Sitit, edhe pse kaluan ...

Champions League: Juventus përmbys rusët e Lokomotivës, fiton Real e Bayern
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 23:07
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...

Mbappe thyen rekordin e Messit në Ligën e Kampionëve me het-trikun që e realizoi për 22 minuta
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe ka thyer një rekord të Ligës së Kampionëve të cilin e mbante superylli i Barcelonës, Lionel Messi. Me tre golat ndaj Club Brugget në Grupin A, Mbappe u bë futbollisti më i ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 00:11
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe ka thyer një rekord të Ligës së Kampionëve të cilin e mbante superylli i Barcelonës, Lionel Messi. Me tre golat ndaj Club Brugget në Grupin A, Mbappe u bë futbollisti më i ...

Marcelo shprehet i kënaqur me fitoren vitale të Realit
Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo, i ka lavdëruar bashkëlojtarët e tij për fitoren e rëndësishme kundër Galatasaryt në Ligën e Kampionëve. Los Blancos patën disa shanse në ndeshjen e zhvilluar në Stamboll, por shënuan ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 00:07
Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo, i ka lavdëruar bashkëlojtarët e tij për fitoren e rëndësishme kundër Galatasaryt në Ligën e Kampionëve. Los Blancos patën disa shanse në ndeshjen e zhvilluar në Stamboll, por shënuan ...

Notat e lojtarëve: Club Brugge 0-5 PSG, shkëlqejnë Mbappe dhe Di Maria
Paris Saint-Germaini ia ka shënuar pesë gola në udhëtim skuadrës së Club Brugge për fitoren e tretë rresht në fazën grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët ishin dukshëm më të mirë, andaj kanë marrë notë mesatare ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:51
Paris Saint-Germaini ia ka shënuar pesë gola në udhëtim skuadrës së Club Brugge për fitoren e tretë rresht në fazën grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët ishin dukshëm më të mirë, andaj kanë marrë notë mesatare ...

Notat e lojtarëve, Olympiacos 2–3 Bayern Munich: Lewandowski shkëlqen
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafir me rezultat 3-2. Ka qenë sulmuesi i zakonshëm, Robert Lewandowski që ka shënuar dy herë duke u shpallur edhe lojtar i ndeshjes. Ai për ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:39
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafir me rezultat 3-2. Ka qenë sulmuesi i zakonshëm, Robert Lewandowski që ka shënuar dy herë duke u shpallur edhe lojtar i ndeshjes. Ai për ...

Shënoi tripletë, rekordi i Mbappe në Champions është fenomenal
Kylian Mbappe shënoi tre gola për PSG-në në sfidën kundër Club Brugge, e vlefshme për raundin e tretë të Champions League. Edhe pse u fut në lojë vetëm në minutën e 52-të, Mbappe ia doli të ishte protagonist për ...
ABCNews | 22-Oct-2019 23:51
Kylian Mbappe shënoi tre gola për PSG-në në sfidën kundër Club Brugge, e vlefshme për raundin e tretë të Champions League. Edhe pse u fut në lojë vetëm në minutën e 52-të, Mbappe ia doli të ishte protagonist për ...

Juventus përmbys rusët e Lokomotivës, fiton Real e Bayern
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 23:02
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...

PSG fiton me pesëshe ndaj Club Brugge, shkëlqejnë Mbappe dhe Icardi
PSG ka vazhduar me formën e mirë duke e marr fitoren e tretë me radhë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, si mysafir ndaj Club Brugge me rezultat 5-0. Parisienët po tregojnë formë të lartë këtë edicion, pasi që ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:22
PSG ka vazhduar me formën e mirë duke e marr fitoren e tretë me radhë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, si mysafir ndaj Club Brugge me rezultat 5-0. Parisienët po tregojnë formë të lartë këtë edicion, pasi që ...

Notat e lojtarëve: Galatasaray 0-1 Real Madrid, Kroos me vlerësim më të lartë
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:22
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...

Silva, i mahnitur nga Mbappe: Ky lojtar është i jashtëzakonshëm
Kapiteni i Paris Saint-Germainit, Thiago Silva, e lavdëroi heroi e mbrëmshëm Kylian Mbappen, pasi shënoi het-trik në paraqitjen e tij rekordthyese në kuadër të Ligës së Kampionëve. Edhe pse sapo i kthyer nga lëndimi, ...
Gazeta Express | 23-Oct-2019 09:17
Kapiteni i Paris Saint-Germainit, Thiago Silva, e lavdëroi heroi e mbrëmshëm Kylian Mbappen, pasi shënoi het-trik në paraqitjen e tij rekordthyese në kuadër të Ligës së Kampionëve. Edhe pse sapo i kthyer nga lëndimi, ...

Mbappe e thyen rekordin e Messit në Ligën e Kampionëve
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, e ka thyer rekordin e Lionel Messit, duke u bërë kështu futbollisti më i ri në moshë që arrin t’i shënojë 15 gola në ndeshjet e Ligës së Kampionëve. Edhe pse sapo i ...
Kosova Sot | 23-Oct-2019 09:14
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, e ka thyer rekordin e Lionel Messit, duke u bërë kështu futbollisti më i ri në moshë që arrin t’i shënojë 15 gola në ndeshjet e Ligës së Kampionëve. Edhe pse sapo i ...

Dybala në super formë, Juventusi fiton me përmbysje
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...
Lexo | 23-Oct-2019 09:01
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...

Mbappe e thyen rekordin e Messit në Ligën e Kampionëve
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, e ka thyer rekordin e Lionel Messit, duke u bërë kështu futbollisti më i ri në moshë që arrin t’i shënojë 15 gola në ndeshjet e Ligës së Kampionëve. Edhe pse sapo i ...
Gazeta Express | 23-Oct-2019 08:48
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, e ka thyer rekordin e Lionel Messit, duke u bërë kështu futbollisti më i ri në moshë që arrin t’i shënojë 15 gola në ndeshjet e Ligës së Kampionëve. Edhe pse sapo i ...

Kush është Leo Messi? Kylian Mbappe thyen rekordin e madh të argjentinasit
Sulmuesi i Paris Saint-Germain Kylian Mbappe e ka thyer rekordin e Lionel Messit duke u bërë futbollisti më i ri që shënon 15 gola në Ligën e Kampionëve. I sapo-rikthyer nga lëndimi, 20-vjeçari shënoi tre-golësh në ...
Zeri | 23-Oct-2019 08:35
Sulmuesi i Paris Saint-Germain Kylian Mbappe e ka thyer rekordin e Lionel Messit duke u bërë futbollisti më i ri që shënon 15 gola në Ligën e Kampionëve. I sapo-rikthyer nga lëndimi, 20-vjeçari shënoi tre-golësh në ...

Bayerni fiton ndaj Olympiacosit si mysafir, merr fitoren e tretë
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafirë me rezultat 3-2. Kjo fitore pothuajse me një këmbë e dërgon Bayernin në raundin tjetër, pasi tani ka nëntë pikë pas tri ndeshjeve. ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:07
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafirë me rezultat 3-2. Kjo fitore pothuajse me një këmbë e dërgon Bayernin në raundin tjetër, pasi tani ka nëntë pikë pas tri ndeshjeve. ...

Mbappe thyen rekordin e Messit në Ligën e Kampionëve
I rikthyer nga dëmtimi, 20-vjeçari u kthye në pjesën e dytë të fitores 5-0 të PSG kundër Club Brugge dhe i siguroi ekipit të tij fitoren duke shënuar het-trik. Një tjetër performancë magjike nga Mbappe në garën më të ...
Lajminet | 23-Oct-2019 08:28
I rikthyer nga dëmtimi, 20-vjeçari u kthye në pjesën e dytë të fitores 5-0 të PSG kundër Club Brugge dhe i siguroi ekipit të tij fitoren duke shënuar het-trik. Një tjetër performancë magjike nga Mbappe në garën më të ...

Asistimi fenomenal i Angel di Marias 'çmend' rrjetet sociale - të tillë moti s'keni parë
Paris Saint-Germain vazhdon të shkëlqejë këtë edicion në Ligën e Kampionëve. Mbrëmë në Belgjikë, skuadra e Thomas Tuchel regjistroi fitore të thellë me rezultat 5:0 kundër Club Brugges, shkruan Zëri.info. Dy gola i ...
Zeri | 23-Oct-2019 08:27
Paris Saint-Germain vazhdon të shkëlqejë këtë edicion në Ligën e Kampionëve. Mbrëmë në Belgjikë, skuadra e Thomas Tuchel regjistroi fitore të thellë me rezultat 5:0 kundër Club Brugges, shkruan Zëri.info. Dy gola i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved