ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 12:52

Punëtori ra nga lartësia dhe humbi jetën në Kavajë, 1 në pranga, dy në kërkim. Çfarë zbuloi policia

Punëtori ra nga lartësia dhe humbi jetën në Kavajë, 1 në pranga, dy në kërkim. Çfarë zbuloi policia
KAVAJË Policia pas ngjarjes së djeshme në Kavajë ku një punëtor humbi jetën ka arrestuar përfaqësuesin e firmës që kryente punimet, ndërsa ka shpallur në kërkim administratorin dhe drejtuesen teknike. Njoftimi i ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 09:25
KAVAJË Policia pas ngjarjes së djeshme në Kavajë ku një punëtor humbi jetën ka arrestuar përfaqësuesin e firmës që kryente punimet, ndërsa ka shpallur në kërkim administratorin dhe drejtuesen teknike. Njoftimi i ...

Golem/ Punëtori që ndërroi jetë ishte pa sigurime dhe pa kontratë, arrestohet përfaqësuesi i firmës
Është arrestuar nga policia përfaqësuesi i firmës ku punonte 40 vjeçari, i cili ndërroi jetë dje, si dhe janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike e firmës. Shtetasi me iniciale D.H., ishte duke ...
Top Channel | 23-Oct-2019 09:13
Është arrestuar nga policia përfaqësuesi i firmës ku punonte 40 vjeçari, i cili ndërroi jetë dje, si dhe janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike e firmës. Shtetasi me iniciale D.H., ishte duke ...

Lezhë/ Lëvizte me armë në makinë, procedohet 21-vjeçari
mapo.al Një i ri 21-vjeçar është proceduar penalisht pasi në makinë iu gjet një armë tip pistoletë. Pas kontrollit që policia bëri në makinën e tij ‘Audi’, rezultoi se shtetasi K.N., posedonte armë sportive imituese, me ...
Mapo | 23-Oct-2019 08:56
mapo.al Një i ri 21-vjeçar është proceduar penalisht pasi në makinë iu gjet një armë tip pistoletë. Pas kontrollit që policia bëri në makinën e tij ‘Audi’, rezultoi se shtetasi K.N., posedonte armë sportive imituese, me ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës, në kërkim dy të tjerë
Është arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshmë në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...
Telegraf | 23-Oct-2019 09:25
Është arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshmë në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...

Me armë në brez xhiro në qytet, ja momenti kur policia arreston në mes të Shkodrës 32-vjeçarin e rrezikshëm
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 32-vjeçar të konsideruar të rrezikshëm pasi lëvizte me armë zjarri. Nga strukturat e DV P Shkodër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Shkodër, në vijim të punës ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 17:27
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 32-vjeçar të konsideruar të rrezikshëm pasi lëvizte me armë zjarri. Nga strukturat e DV P Shkodër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Shkodër, në vijim të punës ...

Në kërkim për mashtrim, pranga 35 vjeçarit
Një person i shpallurnë kërkim ndërkombëtar është vënë në prangat e policisë së Durrësit. Sipas policisë i ndaluari është E. Zh., 35 vjeç, i cili ishte dënuar me nga Gjykata e Shkallës së Parë Durrës, për veprën penale ...
VizionPlus | 23-Oct-2019 08:57
Një person i shpallurnë kërkim ndërkombëtar është vënë në prangat e policisë së Durrësit. Sipas policisë i ndaluari është E. Zh., 35 vjeç, i cili ishte dënuar me nga Gjykata e Shkallës së Parë Durrës, për veprën penale ...

Mbante armë pa leje, arrestohet shkodrani i dënuar me 8 vite burg
mapo.alm Policia e Shkodrës ka arrestuar në flagrancë një 32-vjeçar me rrezikshmëri të lartë, i cili mbante armë zjarri pa leje. Në lagjen “Vasil Shanto”, Shkodër, shërbimet policore kanë lokalizuar personin e dyshuar, ...
Mapo | 22-Oct-2019 17:38
mapo.alm Policia e Shkodrës ka arrestuar në flagrancë një 32-vjeçar me rrezikshmëri të lartë, i cili mbante armë zjarri pa leje. Në lagjen “Vasil Shanto”, Shkodër, shërbimet policore kanë lokalizuar personin e dyshuar, ...

Lëvizte me armë zjarri pa leje, arrestohet 32 vjeçari i rrezikshëm në Shkodër
Një 32 vjeçar me rrezikshmëri të lartë shoqërore u arrestua nga Polica e Shkodrës pasi lëvizte me armë zjarri pa leje. 32 vjeçari i arrestuar është me inicialet Gj. P., banues në Shkodër, i dënuar më parë me 8 vite burg ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 17:42
Një 32 vjeçar me rrezikshmëri të lartë shoqërore u arrestua nga Polica e Shkodrës pasi lëvizte me armë zjarri pa leje. 32 vjeçari i arrestuar është me inicialet Gj. P., banues në Shkodër, i dënuar më parë me 8 vite burg ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës, në kërkim dy të tjerë
Eshtë arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshme në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...
Lapsi | 23-Oct-2019 09:25
Eshtë arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshme në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës
Arrestohet përfaqësuesi i firmës që kryente punimet dhe shpallen në kërkim policor administratori dhe drejtuesja teknike, në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Golem, ku në një objekt ndërtimi u rrëzua nga ...
ABCNews | 23-Oct-2019 09:13
Arrestohet përfaqësuesi i firmës që kryente punimet dhe shpallen në kërkim policor administratori dhe drejtuesja teknike, në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Golem, ku në një objekt ndërtimi u rrëzua nga ...

Bie nga një objekt në rikonstruksion, humb jetën 40-vjeçari në Kavajë
KAVAJË Një 40-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Kavajë pasi ka rënë nga një lartësi e madhe. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në Golem, ku 40-vjeçari punonte në një objekt në rikonstruksion. Ai është ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 16:21
KAVAJË Një 40-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Kavajë pasi ka rënë nga një lartësi e madhe. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në Golem, ku 40-vjeçari punonte në një objekt në rikonstruksion. Ai është ...

Golem/ Bie nga lartësia e një ndërtese, humb jetën punëtori
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Golem, Durrës. Një punëtor ka humbur jetën, pasi ka rënë nga një lartësi e caktuar e një ndërtese në rikonstruksion. Sipas njoftimit paraprak policor, bëhet fjalë për ...
Mapo | 22-Oct-2019 16:27
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Golem, Durrës. Një punëtor ka humbur jetën, pasi ka rënë nga një lartësi e caktuar e një ndërtese në rikonstruksion. Sipas njoftimit paraprak policor, bëhet fjalë për ...

Golem/ Bie nga lartësia teksa punonte në një pallat, vdes 40-vjeçari
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Golem, ku një person është rrëzuar teksa ishte duke punuar dhe si pasojë e rënies ka ndërruar jetë në spital.
Top Channel | 22-Oct-2019 16:20
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Golem, ku një person është rrëzuar teksa ishte duke punuar dhe si pasojë e rënies ka ndërruar jetë në spital.

Dhunonte vazhdimisht nusen e djalit, përfundon në pranga 62-vjeçari në Lushnjë
Dhuna në familje vijon të jetë fenomen shqetësues në Shqipëri. Të shumta janë rastet e denoncuara në polici që kanë çuar në arrestimin e autorëve. Një rast i tillë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 62-vjeçar ka përfunduar ...
Telegraf | 22-Oct-2019 16:42
Dhuna në familje vijon të jetë fenomen shqetësues në Shqipëri. Të shumta janë rastet e denoncuara në polici që kanë çuar në arrestimin e autorëve. Një rast i tillë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 62-vjeçar ka përfunduar ...

Tentoi t’i largohej policisë, ndalet në Shkodër i riu me rrezikshmëri të lartë
Policia e Shkodrës ka arrestuar ditën e sotme një 32 vjeçar i konsideruar si person i rrezikshëm. Nga strukturat e D. V. P Shkodër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Shkodër, në vijim të punës për kapjen e ...
Lapsi | 22-Oct-2019 17:52
Policia e Shkodrës ka arrestuar ditën e sotme një 32 vjeçar i konsideruar si person i rrezikshëm. Nga strukturat e D. V. P Shkodër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Shkodër, në vijim të punës për kapjen e ...

Sherr për pronën, 72-vjeçari nga Lushnja bën për spital vëllain
Një krim në familje është regjistruar në Lushnjë, ku një 72-vjeçar ka plagosur vëllain e tij. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet A.G., banues në Lushnje për motive pronësie ka goditur me ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 15:57
Një krim në familje është regjistruar në Lushnjë, ku një 72-vjeçar ka plagosur vëllain e tij. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet A.G., banues në Lushnje për motive pronësie ka goditur me ...

Bie nga lartësia e një objekti në rikonstruktim, humb jetën 40 vjeçari
Një 40 vjeçar ka humbur jetën këtë të martë në Golem pasi ka rënë nga lartësia e një objekti në rikonstruktim. 40 vjeçari është me inicialet D.H., banues në Durrës. Sipas policisë ai u dërgua menjëherë për ndihmë ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 16:40
Një 40 vjeçar ka humbur jetën këtë të martë në Golem pasi ka rënë nga lartësia e një objekti në rikonstruktim. 40 vjeçari është me inicialet D.H., banues në Durrës. Sipas policisë ai u dërgua menjëherë për ndihmë ...

Rënia nga lartësia dhe vdekja e punëtorit në Golem, arrestohet përfaqësuesi i firmës dhe shpallen në kërkim dy të tjerë, mes tyre edhe një femër (ARSYEJA)
Postuar: 23/10/2019 - 09:20 ?Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme, kur një punëtor u rrëzua nga lartësia në një objekt në ndërtim në Golem dhe ndërroi jetë në spital. Menjëherë pas kësaj ngjarjeje është arrestuar ...
Sot.Al | 23-Oct-2019 09:25
Postuar: 23/10/2019 - 09:20 ?Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme, kur një punëtor u rrëzua nga lartësia në një objekt në ndërtim në Golem dhe ndërroi jetë në spital. Menjëherë pas kësaj ngjarjeje është arrestuar ...

Dhunonte vazhdimisht nusen e djalit, përfundon në pranga 62-vjeçari në Lushnjë
LUSHNJE Dhuna në familje vijon të jetë fenomen shqetësues në Shqipëri. Të shumta janë rastet e denoncuara në polici që kanë çuar në arrestimin e autorëve. Një rast i tillë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 62-vjeçar ka ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 15:42
LUSHNJE Dhuna në familje vijon të jetë fenomen shqetësues në Shqipëri. Të shumta janë rastet e denoncuara në polici që kanë çuar në arrestimin e autorëve. Një rast i tillë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 62-vjeçar ka ...

Kavajë/ Humb jetën punëtori
Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Golem të Kavajës. Një punëtor ka humbur jetën, pasi ka rënë nga lartësia. Policia Kavajë/ Informacion paraprak Në Golem, më datë 22.10.2019, në një objekt në rikonstruktim ka rënë nga ...
Telegraf | 22-Oct-2019 16:27
Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Golem të Kavajës. Një punëtor ka humbur jetën, pasi ka rënë nga lartësia. Policia Kavajë/ Informacion paraprak Në Golem, më datë 22.10.2019, në një objekt në rikonstruktim ka rënë nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved