ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 12:29

Meta merr pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit të ri të Japonisë: Forcojmë marrëdhëniet mes dy vendeve

Meta merr pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit të ri të Japonisë: Forcojmë marrëdhëniet mes dy vendeve
Gjatë vizitës zyrtare në Japoni, Presidenti Ilir Meta, ka marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Madhërisë së Tij, Perandorit të ri të Japonisë, Naruhito. Përmes një mesazhi në “Jacebook”, Meta publikon foto nga ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 09:29
Gjatë vizitës zyrtare në Japoni, Presidenti Ilir Meta, ka marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Madhërisë së Tij, Perandorit të ri të Japonisë, Naruhito. Përmes një mesazhi në “Jacebook”, Meta publikon foto nga ...

Presidenti Meta merr pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit të ri të Japonisë
Gjatë vizitës zyrtare në Japoni, Presidenti Ilir Meta, ka marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Madhërisë së Tij, Perandorit të ri të Japonisë, Naruhito. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Meta publikon foto nga ...
Telegraf | 23-Oct-2019 10:11
Gjatë vizitës zyrtare në Japoni, Presidenti Ilir Meta, ka marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Madhërisë së Tij, Perandorit të ri të Japonisë, Naruhito. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Meta publikon foto nga ...

Perandori i ri i Japonisë/ Meta: I lumtur që mora pjesë në ceremoni
Presidenti Ilir Meta nuk e ka fshehur kenaqësine që ishte në mesin e kryetareve të shteteve të cilët morën pjesën në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit të ri të Japonisë, Naruhito. Meta, nëpërmjet një postimi në ...
VizionPlus | 23-Oct-2019 09:17
Presidenti Ilir Meta nuk e ka fshehur kenaqësine që ishte në mesin e kryetareve të shteteve të cilët morën pjesën në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit të ri të Japonisë, Naruhito. Meta, nëpërmjet një postimi në ...

Thaçi në banketin perandorak, uron mbarësi në periudhën Reiwa
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka uruar perandorin Naruhito për marrjen e frontit perandorak në Japoni. Thaçi në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se në emër të popullit të Kosovës i uron mbarësi ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 10:14
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka uruar perandorin Naruhito për marrjen e frontit perandorak në Japoni. Thaçi në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se në emër të popullit të Kosovës i uron mbarësi ...

Presidenti Thaçi në banketin perandorak
Në këtë banket kanë marrë pjesë krerë shtetesh e qeverish nga 180 vende të botës, zyrtarët më të lartë të Japonisë dhe përfaqësuesit e organizatave më të mëdha ndërkombëtare. Thaçi i ka uruar Perandorit Naruhito dhe ...
Lajminet | 23-Oct-2019 10:29
Në këtë banket kanë marrë pjesë krerë shtetesh e qeverish nga 180 vende të botës, zyrtarët më të lartë të Japonisë dhe përfaqësuesit e organizatave më të mëdha ndërkombëtare. Thaçi i ka uruar Perandorit Naruhito dhe ...

Thaçi në banketin perandorak, uron mbarësi në periudhën Reiwa
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito në Pallatin Perandorak në Tokyo të Japonisë. Në këtë banket ...
Klan Kosova | 23-Oct-2019 10:28
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito në Pallatin Perandorak në Tokyo të Japonisë. Në këtë banket ...

Presidenti Thaçi në banketin perandorak, uron mbarësi në periudhën Reiwa
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito, në Pallatin Perandorak në Tokyo të Japonisë. ...
Indeks Online | 23-Oct-2019 10:21
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito, në Pallatin Perandorak në Tokyo të Japonisë. ...

Thaçi merr pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në ceremonitë shtetërore të kurorëzimit të Perandorit Naruhito në Japoni. Sipas njoftimit për media Perandori Naruhito, në një ceremoni të vjetër me ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 14:40
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në ceremonitë shtetërore të kurorëzimit të Perandorit Naruhito në Japoni. Sipas njoftimit për media Perandori Naruhito, në një ceremoni të vjetër me ...

Presidenti në banketin perandorak, uron mbarësi në periudhën Reiwa
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito, në Pallatin Perandorak në Tokyo të Japonisë. ...
Medial | 23-Oct-2019 10:11
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito, në Pallatin Perandorak në Tokyo të Japonisë. ...

Presidenti në banketin perandorak, uron mbarësi në periudhën Reiwa
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito, në Pallatin Perandorak në Tokio të Japonisë.
Kosova Press | 23-Oct-2019 10:07
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito, në Pallatin Perandorak në Tokio të Japonisë.

Presidenti në banketin perandorak, uron mbarësi në periudhën Reiwa
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito, në Pallatin Perandorak në Tokyo të Japonisë. ...
EkonomiaOnline | 23-Oct-2019 10:04
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito, në Pallatin Perandorak në Tokyo të Japonisë. ...

Presidenti në banketin perandorak, uron mbarësi në periudhën Reiwa
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito, në Pallatin Perandorak në Tokyo të Japonisë. ...
Arbresh | 23-Oct-2019 10:04
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëmë ka marrë pjesë në banketin e shtruar për nder të proklamimit të marrjes së fronit perandorak nga Perandori Naruhito, në Pallatin Perandorak në Tokyo të Japonisë. ...

Perandori i ri i Japonisë/ Meta: I lumtur që mora pjesë në ceremoni
Presidenti Ilir Meta nuk e ka fshehur kenaqësine që ishte në mesin e kryetareve të shteteve të cilët morën pjesën në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit të ri të Japonisë, Naruhito. Meta, nëpërmjet një postimi në ...
Medial | 23-Oct-2019 09:25
Presidenti Ilir Meta nuk e ka fshehur kenaqësine që ishte në mesin e kryetareve të shteteve të cilët morën pjesën në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit të ri të Japonisë, Naruhito. Meta, nëpërmjet një postimi në ...

Perandori i Japonisë ende e mban larg publikut “thesarin misterioz japonez”
Tokio, 23 tetor – Përtej fjalimeve, zakoneve dhe ritualeve të lashta nga ceremonia madhështore e fronëzimit të perandorit të ri të Japonisë, Naruhito ajo që binte në sy ishte koleksioni i gjerë dhe i pasur i objekteve ...
Koha.mk | 23-Oct-2019 00:11
Tokio, 23 tetor – Përtej fjalimeve, zakoneve dhe ritualeve të lashta nga ceremonia madhështore e fronëzimit të perandorit të ri të Japonisë, Naruhito ajo që binte në sy ishte koleksioni i gjerë dhe i pasur i objekteve ...

Perandori i Japonisë ende e mban larg publikut “thesarin misterioz japonez”
Përtej fjalimeve, zakoneve dhe ritualeve të lashta nga ceremonia madhështore e fronëzimit të perandorit të ri të Japonisë, Naruhito ajo që binte në sy ishte koleksioni i gjerë dhe i pasur i objekteve të prezantuara nga ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 23:59
Përtej fjalimeve, zakoneve dhe ritualeve të lashta nga ceremonia madhështore e fronëzimit të perandorit të ri të Japonisë, Naruhito ajo që binte në sy ishte koleksioni i gjerë dhe i pasur i objekteve të prezantuara nga ...

Kurorëzohet perandori i ri japonez Naruhito
Me një akt solemn së bashku me ceremonitë tradicionale, Naruhito zyrtarisht u bë perandori i 126-të i Japonisë, raporton AA. Në inaugurimin e Perandorit të ri japonez Naruhito në Pallatin Imperial në Tokio morën pjesë ...
Shenja | 22-Oct-2019 19:39
Me një akt solemn së bashku me ceremonitë tradicionale, Naruhito zyrtarisht u bë perandori i 126-të i Japonisë, raporton AA. Në inaugurimin e Perandorit të ri japonez Naruhito në Pallatin Imperial në Tokio morën pjesë ...

Thaçi lajmërohet nga cermonia e marrjes së fronit nga Perandori i ri Naruhito, në Tokio
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në ceremonitë shtetërore të kurorëzimit të Perandorit Naruhito, kanë bërë të ditur nga presidenca. Perandori Naruhito, në një ceremoni të vjetër me traditë 1000 vjeçare, ...
Arbresh | 22-Oct-2019 15:42
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në ceremonitë shtetërore të kurorëzimit të Perandorit Naruhito, kanë bërë të ditur nga presidenca. Perandori Naruhito, në një ceremoni të vjetër me traditë 1000 vjeçare, ...

Thaçi merr pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të perandorit Naruhito
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në ceremonitë shtetërore të kurorëzimit të perandorit Naruhito. Këtë e ka konfirmuar Thaçi përmes një postimi në facebook, shkruan gazeta inFokus. “I ...
InFokusi | 22-Oct-2019 15:24
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në ceremonitë shtetërore të kurorëzimit të perandorit Naruhito. Këtë e ka konfirmuar Thaçi përmes një postimi në facebook, shkruan gazeta inFokus. “I ...

Cermonia e marrjes së fronit nga Perandori i ri Naruhito, presidenti lajmërohet nga Tokio
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në ceremonitë shtetërore të kurorëzimit të Perandorit Naruhito, kanë bërë të ditur nga presidenca. Perandori Naruhito, në një ceremoni të vjetër me traditë 1000 vjeçare, ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 15:20
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në ceremonitë shtetërore të kurorëzimit të Perandorit Naruhito, kanë bërë të ditur nga presidenca. Perandori Naruhito, në një ceremoni të vjetër me traditë 1000 vjeçare, ...

Perandori Naruhito, zyrtarisht në fronin japonez
Perandori japonez, Naruhito ka njoftuar zyrtarisht ngjitjen e tij në fron, në një ceremoni në të cilën kanë marrë pjesë personalitete nga 170 shtete. Naruhito, 59-vjeçar, i edukuar në Universitetin Oxford, ka fituar ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 11:09
Perandori japonez, Naruhito ka njoftuar zyrtarisht ngjitjen e tij në fron, në një ceremoni në të cilën kanë marrë pjesë personalitete nga 170 shtete. Naruhito, 59-vjeçar, i edukuar në Universitetin Oxford, ka fituar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved