ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:32

Asnjë surprizë në Champions, Juventus dhe Real vuajnë

Asnjë surprizë në Champions, Juventus dhe Real vuajnë
Asnjë surprizë në sfidat e mbrëmjes të ruandit të tretë të ndeshjeve në grupet A, B, C dhe D të Champions League. Në grupin A mori fitoren e parë Reali i Madridit falë suksesit 0-1 në Stamboll ndaj Galatasaray-t me një ...
Top Channel | 22-Oct-2019 23:51
Asnjë surprizë në sfidat e mbrëmjes të ruandit të tretë të ndeshjeve në grupet A, B, C dhe D të Champions League. Në grupin A mori fitoren e parë Reali i Madridit falë suksesit 0-1 në Stamboll ndaj Galatasaray-t me një ...

Champions/ Dibala nderon Juventusin, Totenhem, PSG e Siti bëjnë “manita”! Bajern dhe Reali fitojnë në transfertë
Janë luajtur takimet e treta për katër grupet e para të Champions League, ku nuk kanë munguar emocionet dhe janë shënuar shumë gola, plot 30 gola në 8 takime, ndërsa tre ekipe kanë realizuar nga një “manita” në portat ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 23:36
Janë luajtur takimet e treta për katër grupet e para të Champions League, ku nuk kanë munguar emocionet dhe janë shënuar shumë gola, plot 30 gola në 8 takime, ndërsa tre ekipe kanë realizuar nga një “manita” në portat ...

Champions League: Juventus përmbys rusët e Lokomotivës, fiton Real e Bayern
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 23:07
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...

Notat e lojtarëve: Club Brugge 0-5 PSG, shkëlqejnë Mbappe dhe Di Maria
Paris Saint-Germaini ia ka shënuar pesë gola në udhëtim skuadrës së Club Brugge për fitoren e tretë rresht në fazën grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët ishin dukshëm më të mirë, andaj kanë marrë notë mesatare ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:51
Paris Saint-Germaini ia ka shënuar pesë gola në udhëtim skuadrës së Club Brugge për fitoren e tretë rresht në fazën grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët ishin dukshëm më të mirë, andaj kanë marrë notë mesatare ...

Juventus përmbys rusët e Lokomotivës, fiton Real e Bayern
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 23:02
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...

PSG fiton me pesëshe ndaj Club Brugge, shkëlqejnë Mbappe dhe Icardi
PSG ka vazhduar me formën e mirë duke e marr fitoren e tretë me radhë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, si mysafir ndaj Club Brugge me rezultat 5-0. Parisienët po tregojnë formë të lartë këtë edicion, pasi që ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:22
PSG ka vazhduar me formën e mirë duke e marr fitoren e tretë me radhë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, si mysafir ndaj Club Brugge me rezultat 5-0. Parisienët po tregojnë formë të lartë këtë edicion, pasi që ...

Shënoi tripletë, rekordi i Mbappe në Champions është fenomenal
Kylian Mbappe shënoi tre gola për PSG-në në sfidën kundër Club Brugge, e vlefshme për raundin e tretë të Champions League. Edhe pse u fut në lojë vetëm në minutën e 52-të, Mbappe ia doli të ishte protagonist për ...
ABCNews | 22-Oct-2019 23:51
Kylian Mbappe shënoi tre gola për PSG-në në sfidën kundër Club Brugge, e vlefshme për raundin e tretë të Champions League. Edhe pse u fut në lojë vetëm në minutën e 52-të, Mbappe ia doli të ishte protagonist për ...

Notat e lojtarëve: Galatasaray 0-1 Real Madrid, Kroos me vlerësim më të lartë
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:22
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...

Triumf i rëndësishëm i Realit në udhëtim te Galatasaray
Real Madridi ka arritur fitore shumë të rëndësishme si mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit e nisën më mirë takimin me dy mundësi të njëpasnjëshme të Florin ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 22:59
Real Madridi ka arritur fitore shumë të rëndësishme si mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit e nisën më mirë takimin me dy mundësi të njëpasnjëshme të Florin ...

Notat e lojtarëve: Club Brugge 0-5 PSG, shkëlqejnë Mbappe dhe Di Maria
Paris Saint-Germaini ia ka shënuar pesë gola në udhëtim skuadrës së Club Brugge për fitoren e tretë rresht në fazën grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët ishin dukshëm më të mirë, andaj kanë marrë notë mesatare ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Paris Saint-Germaini ia ka shënuar pesë gola në udhëtim skuadrës së Club Brugge për fitoren e tretë rresht në fazën grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët ishin dukshëm më të mirë, andaj kanë marrë notë mesatare ...

Notat e lojtarëve: Galatasaray 0-1 Real Madrid, Kroos me vlerësim më të lartë
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...

PSG fiton me pesëshe ndaj Club Brugge, shkëlqejnë Mbappe dhe Icardi
PSG ka vazhduar me formën e mirë duke e marr fitoren e tretë me radhë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, si mysafir ndaj Club Brugge me rezultat 5-0. Parisienët po tregojnë formë të lartë këtë edicion, pasi që ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
PSG ka vazhduar me formën e mirë duke e marr fitoren e tretë me radhë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, si mysafir ndaj Club Brugge me rezultat 5-0. Parisienët po tregojnë formë të lartë këtë edicion, pasi që ...

Probleme të mëdha për Guardiolan, i lëndohet ylli i skuadrës
Skuadra e PSG-së fitoi sot ndaj Clubb Brugge me rezultatin e thellë 0-5 në ndeshjen e tretë të grupeve të Ligës së Kampionëve. Kylian Mbappe u aktivizua në lojë në pjesën e dytë – me ç’rast shkëlqeu me tre gola dhe një ...
GazetaBlic | 22-Oct-2019 23:55
Skuadra e PSG-së fitoi sot ndaj Clubb Brugge me rezultatin e thellë 0-5 në ndeshjen e tretë të grupeve të Ligës së Kampionëve. Kylian Mbappe u aktivizua në lojë në pjesën e dytë – me ç’rast shkëlqeu me tre gola dhe një ...

Përfundojnë ndeshjet e Champions, fitojnë favoritët
Real Madridi e ka shënuar fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi e mundi Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me rikthim kundër Lokomotiv Moscow në Torino. Tottenham e shkatërroi Crvena ...
TetovaSot | 22-Oct-2019 23:48
Real Madridi e ka shënuar fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi e mundi Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me rikthim kundër Lokomotiv Moscow në Torino. Tottenham e shkatërroi Crvena ...

Renditja në grupet e Ligës së Kampionëve, pas ndeshjeve të së martës Real Madridi e ka shënuar fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi e mundi 1:0 Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me rikthim 2:1 kundër Lokomotiv Mosc
Real Madridi e ka shënuar fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi e mundi 1:0 Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me rikthim 2:1 kundër Lokomotiv Moscow në Torino. Lexoni edhe: Shkurte Gashi ...
Kosova Sot | 22-Oct-2019 23:36
Real Madridi e ka shënuar fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi e mundi 1:0 Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me rikthim 2:1 kundër Lokomotiv Moscow në Torino. Lexoni edhe: Shkurte Gashi ...

Sterling: Duhej t’i kisha realizuar kaq gola ndaj Atalantës
Manchester City korri fitore 5:1 në shtëpi ndaj Atalantës në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Raheem Sterling realizoi dy gola në fitoren e ...
Zeri | 22-Oct-2019 23:35
Manchester City korri fitore 5:1 në shtëpi ndaj Atalantës në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Raheem Sterling realizoi dy gola në fitoren e ...

Renditja në grupet e Ligës së Kampionëve, pas ndeshjeve të së martës
Real Madridi e ka shënuar fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi e mundi 1:0 Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me rikthim 2:1 kundër Lokomotiv Moscow në Torino. Tottenham e shkatërroi ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 23:35
Real Madridi e ka shënuar fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi e mundi 1:0 Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me rikthim 2:1 kundër Lokomotiv Moscow në Torino. Tottenham e shkatërroi ...

VIDEO | Icardi i pandalshëm, Bayern përmbys gjithçka!
PSG ka shënuar dhe dy gola të tjerë në sfidën kundër Club Brugge. Pas golit të Icardit në minutën e shtatë, është Mbappe ai që ka gjetur rrjetën përballë ekipit belg, duke shënuar në minutën e 61-të. Ylli francez shënon ...
ABCNews | 22-Oct-2019 22:29
PSG ka shënuar dhe dy gola të tjerë në sfidën kundër Club Brugge. Pas golit të Icardit në minutën e shtatë, është Mbappe ai që ka gjetur rrjetën përballë ekipit belg, duke shënuar në minutën e 61-të. Ylli francez shënon ...

Galatasaray 0-1 Real Madrid, notat e lojtarëve
Vendasit e nisën më mirë takimin me dy mundësi të njëpasnjëshme të Florin Andone, por në të dyja rastet intervenoi Thibaut Courtois. Rezultati u zhbllokua në minutën e 18-të me një gol të bukur nga Toni Kroos, porse ...
Lajminet | 22-Oct-2019 23:18
Vendasit e nisën më mirë takimin me dy mundësi të njëpasnjëshme të Florin Andone, por në të dyja rastet intervenoi Thibaut Courtois. Rezultati u zhbllokua në minutën e 18-të me një gol të bukur nga Toni Kroos, porse ...

Reali shënon fitoren kruciale, Mbape kalon Mesin
Real Madrid ka marrë një fitore të rëndësishme në javën e tretë të Grupit A, pasi ka mundur 1-0 Galatsaray-n në transfertë. Skuadra e Zidanit ishte e fundit në grup para këtij takimi, ndërsa tani është ngjitur në të ...
Alsat-M | 22-Oct-2019 23:17
Real Madrid ka marrë një fitore të rëndësishme në javën e tretë të Grupit A, pasi ka mundur 1-0 Galatsaray-n në transfertë. Skuadra e Zidanit ishte e fundit në grup para këtij takimi, ndërsa tani është ngjitur në të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved