ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 14:13

Parashikimi i motit për sot, 23 Tetor 2019

Parashikimi i motit për sot, 23 Tetor 2019
Sipas Meteoalb, temperaturat do te pesojne nje renie te lehte dhe do te jene: ne zonat malore nga 06ºC deri ne 19ºC ne zonat e uleta nga 13ºC ne 29 ºC ne zonat bregdetare nga 17C ne 28ºC. Era do te fryje ne drejtim ...
ikub.al | 23-Oct-2019 09:49
Sipas Meteoalb, temperaturat do te pesojne nje renie te lehte dhe do te jene: ne zonat malore nga 06ºC deri ne 19ºC ne zonat e uleta nga 13ºC ne 29 ºC ne zonat bregdetare nga 17C ne 28ºC. Era do te fryje ne drejtim ...

Temperatura të larta për muajin tetor, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta.
Top Channel | 23-Oct-2019 07:41
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Moti në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe i ftohtë. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut dhe borës, gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtime të ...
Telegrafi | 13-Feb-2019 08:01
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe i ftohtë. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut dhe borës, gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtime të ...

Moti sot me diell, temperatura deri në 27 gradë Celsius
Për ditën e sotme do të kemi mot të ngrohtë dhe me diell. Vranësira të ulëta lokale do të ketë në disa pjesë të vendit. Gjatë ditës do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i lindjes. Temperaturat në Shkup dhe rrethinë do ...
Republika | 23-Oct-2019 10:24
Për ditën e sotme do të kemi mot të ngrohtë dhe me diell. Vranësira të ulëta lokale do të ketë në disa pjesë të vendit. Gjatë ditës do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i lindjes. Temperaturat në Shkup dhe rrethinë do ...

Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës së sotme
Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, në orët e pasdites mot me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil me reshje të rrëmbyeshme lokale, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura e mëngjesit do ...
Gazeta Express | 23-May-2019 09:59
Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, në orët e pasdites mot me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil me reshje të rrëmbyeshme lokale, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura e mëngjesit do ...

Moti sot me diell, temperatura deri në 27 gradë Celsius
Për ditën e sotme do të kemi mot të ngrohtë dhe me diell. Vranësira të ulëta lokale do të ketë në disa pjesë të vendit. Gjatë ditës do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i lindjes. Temperaturat në Shkup dhe rrethinë do ...
TetovaSot | 23-Oct-2019 09:45
Për ditën e sotme do të kemi mot të ngrohtë dhe me diell. Vranësira të ulëta lokale do të ketë në disa pjesë të vendit. Gjatë ditës do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i lindjes. Temperaturat në Shkup dhe rrethinë do ...

Çfarë parashikojnë meteorologët për motin sot, ja sa shkojnë temperaturat
Vijojnë kushtet e qëndrueshme atmosferike mbi vendin tonë duke bërë që tashmë prej disa ditësh të kemi mot të kthjellët. Edhe për ditën e sotme, sipas Sherbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të jetë i kthjellët në të ...
Gazeta Express | 23-Oct-2019 09:29
Vijojnë kushtet e qëndrueshme atmosferike mbi vendin tonë duke bërë që tashmë prej disa ditësh të kemi mot të kthjellët. Edhe për ditën e sotme, sipas Sherbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të jetë i kthjellët në të ...

Mot me diell me temperatura mbi mesataren
Shkup, 23 tetor 2019 (MEDIAL) – Mot me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë nga drejtimi lindor do të mbizotërojë sot në vend. Temperatura minimale do të lëvizë prej 1 deri në 8, ndërsa maksimalja prej 22 deri në 30 ...
Medial | 23-Oct-2019 09:09
Shkup, 23 tetor 2019 (MEDIAL) – Mot me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë nga drejtimi lindor do të mbizotërojë sot në vend. Temperatura minimale do të lëvizë prej 1 deri në 8, ndërsa maksimalja prej 22 deri në 30 ...

Parashikimi i motit për datën 22 Tetor 2019
Sipas zonave, temperaturat do te vazhdojne te jene ne bregdet: 15-24 °C ne vendet e uleta: 13-27 °C ne vendet malore: 9-23 °C Era do te fryje e lehte deri mesatare, ndersa valezimi ne det pritet te jete i qete.
ikub.al | 22-Oct-2019 09:43
Sipas zonave, temperaturat do te vazhdojne te jene ne bregdet: 15-24 °C ne vendet e uleta: 13-27 °C ne vendet malore: 9-23 °C Era do te fryje e lehte deri mesatare, ndersa valezimi ne det pritet te jete i qete.

Moti për ditën e mërkurë, 23 tetor 2019!
Moti do mbetet të jetë në të njëjtat kushte klimaterike, ai do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës ...
VizionPlus | 23-Oct-2019 07:17
Moti do mbetet të jetë në të njëjtat kushte klimaterike, ai do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës ...

Keni bërë plane për sot? Hidhini një sy motit
Vendi ynë do të ndikohet sot nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti parashikohet kryesisht i vranët me intervale të shkurtra e lokale kthjellimi. Parashikohen reshje ...
Lexo | 29-Jan-2019 09:17
Vendi ynë do të ndikohet sot nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti parashikohet kryesisht i vranët me intervale të shkurtra e lokale kthjellimi. Parashikohen reshje ...

Moti sot në Shqipëri
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare. Era do të fryjë me drejtim verilindje – veriperëndim 1-5m/s e në bregdet deri 8 m/sek. Valëzimi në dete ...
Lajminet | 23-Oct-2019 09:00
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare. Era do të fryjë me drejtim verilindje – veriperëndim 1-5m/s e në bregdet deri 8 m/sek. Valëzimi në dete ...

Moti sot në Maqedoni, temperatura deri në 27 gradë
Për ditën e sotme do të kemi mot të ngrohtë dhe me diell. Vranësira të ulëta lokale do të ketë në disa pjesë të vendit. Gjatë ditës do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i lindjes. Temperaturat në Shkup dhe rrethinë do ...
Arbresh | 23-Oct-2019 08:56
Për ditën e sotme do të kemi mot të ngrohtë dhe me diell. Vranësira të ulëta lokale do të ketë në disa pjesë të vendit. Gjatë ditës do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i lindjes. Temperaturat në Shkup dhe rrethinë do ...

Mot me diell me erë të dobët nga drejtimi lindor
Shkup, 23 tetor – Moti në vend do të jetë me diell dhe i nxehtë me erë të dobët nga drejtimi lindor. Temperatura minimale do të lëvizë prej një deri në tetë, ndërsa maksimalja prej 22 deri në 30 gradë Celsius. Në Shkup ...
Koha.mk | 23-Oct-2019 08:56
Shkup, 23 tetor – Moti në vend do të jetë me diell dhe i nxehtë me erë të dobët nga drejtimi lindor. Temperatura minimale do të lëvizë prej një deri në tetë, ndërsa maksimalja prej 22 deri në 30 gradë Celsius. Në Shkup ...

Parashikimi i motit
Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe i nxehtë me erë të dobët nga drejtimi lindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 1 deri 8 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës prej 21 deri 30 gradë Celsius. Në Shkup ...
Shenja | 23-Oct-2019 08:53
Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe i nxehtë me erë të dobët nga drejtimi lindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 1 deri 8 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës prej 21 deri 30 gradë Celsius. Në Shkup ...

Moti sot me diell, temperatura deri në 27 gradë Celsius
Për ditën e sotme do të kemi mot të ngrohtë dhe me diell. Vranësira të ulëta lokale do të ketë në disa pjesë të vendit. Gjatë ditës do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i lindjes. Temperaturat në Shkup dhe rrethinë do ...
Alsat-M | 23-Oct-2019 08:39
Për ditën e sotme do të kemi mot të ngrohtë dhe me diell. Vranësira të ulëta lokale do të ketë në disa pjesë të vendit. Gjatë ditës do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i lindjes. Temperaturat në Shkup dhe rrethinë do ...

Ky do të jetë moti në ditët në vazhdim
Një ciklon i fuqishëm pritet të formohet ditëve të ardhshme në Mesdheun perëndimor, ndërsa mbi rajonin tonë dhe lindje të kontinentit fusha të presionit të lartë mbeten të bllokuara, duke favorizuar mot të qëndrueshëm ...
Gazeta Observer | 23-Oct-2019 08:27
Një ciklon i fuqishëm pritet të formohet ditëve të ardhshme në Mesdheun perëndimor, ndërsa mbi rajonin tonë dhe lindje të kontinentit fusha të presionit të lartë mbeten të bllokuara, duke favorizuar mot të qëndrueshëm ...

Parashikimi i motit për sot në Kosovë
Një ciklon i fuqishëm pritet të formohet ditëve të ardhshme në Mesdheun perëndimor, ndërsa mbi rajonin tonë dhe lindje të kontinentit fusha të presionit të lartë mbeten të bllokuara, duke favorizuar mot të qëndrueshëm ...
Zeri | 23-Oct-2019 08:19
Një ciklon i fuqishëm pritet të formohet ditëve të ardhshme në Mesdheun perëndimor, ndërsa mbi rajonin tonë dhe lindje të kontinentit fusha të presionit të lartë mbeten të bllokuara, duke favorizuar mot të qëndrueshëm ...

Ngrihen temperaturat/Moti për sot
Dita e sotme do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët. Temperaturat e ajrit do të pësojnë një ngritje të lehtë, duke u luhatur në vlerat 6 deri 29 gradë celsius. Era do të fryjë lehtë me shpejtësi 29 km/h duke ...
Dritare | 23-Oct-2019 08:07
Dita e sotme do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët. Temperaturat e ajrit do të pësojnë një ngritje të lehtë, duke u luhatur në vlerat 6 deri 29 gradë celsius. Era do të fryjë lehtë me shpejtësi 29 km/h duke ...

Vazhdojnë ditët e nxehta në Kosovë
Një ciklon i fuqishëm pritet të formohet ditëve të ardhshme në Mesdheun perëndimor, ndërsa mbi rajonin tonë dhe lindje të kontinentit fusha të presionit të lartë mbeten të bllokuara, duke favorizuar mot të qëndrueshëm ...
InFokusi | 23-Oct-2019 08:07
Një ciklon i fuqishëm pritet të formohet ditëve të ardhshme në Mesdheun perëndimor, ndërsa mbi rajonin tonë dhe lindje të kontinentit fusha të presionit të lartë mbeten të bllokuara, duke favorizuar mot të qëndrueshëm ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved