ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 14:13

Thaçi thotë se Ali Uka, natën kur u vra, ishte me njerëz të Berishës

Thaçi thotë se Ali Uka, natën kur u vra, ishte me njerëz të Berishës
E izoluar nga të gjitha anët, prokuroria vendos edhe njëherë të arkivojë dosjen në datën 10 tetor të vitit 1997. Disa muaj para asaj dite, në 29 korrik të atij viti, në Tiranë do të masakrohej në banesë gazetari Ali ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:55
E izoluar nga të gjitha anët, prokuroria vendos edhe njëherë të arkivojë dosjen në datën 10 tetor të vitit 1997. Disa muaj para asaj dite, në 29 korrik të atij viti, në Tiranë do të masakrohej në banesë gazetari Ali ...

Thaçi: Azem Hajdari shantazhonte Berishën për dy marrëveshjet që arriti me Millosheviqin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka zbërthyer të gjitha prapaskenat që ndodhnin me politikën, gjatë kohës kur u zhduk Remzi Hoxha. Ai lëshon akuza të forta ndaj ish–presidentit shqiptar të asaj kohe, Sali Berisha. ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:26
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka zbërthyer të gjitha prapaskenat që ndodhnin me politikën, gjatë kohës kur u zhduk Remzi Hoxha. Ai lëshon akuza të forta ndaj ish–presidentit shqiptar të asaj kohe, Sali Berisha. ...

Masakrimi i gazetarit Ali Uka, Thaçi: Natën e vrasjes ishte me njerëz të Berishës, po përgatiste shkrim për Remzi Hoxhën
E izoluar nga të gjitha anët, prokuroria vendos edhe njëherë të arkivojë dosjen në datën 10 Tetor të vitit 1997. Disa muaj para asaj dite, në 29 Korrik të atij viti, në Tiranë do të masakrohej në banesë gazetari Ali ...
Arbresh | 23-Oct-2019 00:03
E izoluar nga të gjitha anët, prokuroria vendos edhe njëherë të arkivojë dosjen në datën 10 Tetor të vitit 1997. Disa muaj para asaj dite, në 29 Korrik të atij viti, në Tiranë do të masakrohej në banesë gazetari Ali ...

Hashim Thaçi: Remzi Hoxha kishte videon e takimit Berisha-Millosheviq-Gligorov, ja çfarë më tregoi gazetari Ali Uka!
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviq dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro tri ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:12
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviq dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro tri ...

Artan Hoxha: Antimafia italiane u vu në lëvizje për vdekjen “misterioze” të prokurorit Xhevat Hana
Rasti i Xhevat Hanës, prokurorit që kishte në duar dosjen hetimore për zhdukjen e Remzi Hoxhës, tërhoqi vëmendje edhe te autoritetet e shtetit italian, ku ai u transportua për mjekim në atë kohë. “Aty ku ndodhej shtrati ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 22:10
Rasti i Xhevat Hanës, prokurorit që kishte në duar dosjen hetimore për zhdukjen e Remzi Hoxhës, tërhoqi vëmendje edhe te autoritetet e shtetit italian, ku ai u transportua për mjekim në atë kohë. “Aty ku ndodhej shtrati ...

Hashim Thaçi: Remzi Hoxha kishte videon e takimit Berisha-Millosheviç-Gligorov
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...
Dritare | 22-Oct-2019 23:51
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...

Thaç lëshon akuza të forta ndaj Sali Berishës
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zbërthyer të gjitha prapaskenat që ndodhnin me politikën, gjatë kohës kur u zhduk Remzi Hoxha. Ai lëshon akuza të forta ndaj ish – presidentit të asaj kohe, Sali Berisha. “Sipas ...
InFokusi | 22-Oct-2019 23:31
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zbërthyer të gjitha prapaskenat që ndodhnin me politikën, gjatë kohës kur u zhduk Remzi Hoxha. Ai lëshon akuza të forta ndaj ish – presidentit të asaj kohe, Sali Berisha. “Sipas ...

Masakrimi i gazetarit Ali Uka, flet Hashim Thaçi: Ishte me këshilltarët e Sali Berishës, në mëngjes u gjet i vdekur
Disa muaj para asaj dite, në 29 Korrik të atij viti, në Tiranë do të masakrohej në banesë gazetari Ali Uka, i njohur si zëdhënës i UÇK-së. “Është enigmatike vrasja e Aliut sepse qëndroi deri në orët e vona me ...
Lajminet | 22-Oct-2019 23:18
Disa muaj para asaj dite, në 29 Korrik të atij viti, në Tiranë do të masakrohej në banesë gazetari Ali Uka, i njohur si zëdhënës i UÇK-së. “Është enigmatike vrasja e Aliut sepse qëndroi deri në orët e vona me ...

Hashim Thaçi: Remzi Hoxha kishte videon e takimit Berisha-Millosheviç-Gligorov
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...
Arbresh | 22-Oct-2019 23:17
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...

Hashim Thaçi: Azem Hajdari shantazhonte Berishën për dy marrëveshjet që arriti me Millosheviçin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zbërthyer të gjitha prapaskenat që ndodhnin me politikën, gjatë kohës kur u zhduk Remzi Hoxha. Ai lëshon akuza të forta ndaj ish – presidentit të asaj kohe, Sali Berisha. “Sipas ...
Zeri | 22-Oct-2019 23:02
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zbërthyer të gjitha prapaskenat që ndodhnin me politikën, gjatë kohës kur u zhduk Remzi Hoxha. Ai lëshon akuza të forta ndaj ish – presidentit të asaj kohe, Sali Berisha. “Sipas ...

Thaçi: Remzi Hoxha kishte video-n e takimit Berisha-Millosheviç-Gligorov, ja çfarë më tregoi gazetari Ali Uka!
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...
Gazeta Observer | 22-Oct-2019 22:25
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...

Misteri i vdekjes së prokurorit Xhevat Hana, Artan Hoxha zbulon si antimafia italiane u vu në lëvizje
Postuar: 22/10/2019 - 22:14 Rasti i Xhevat Hanës, prokurorit që kishte në duar dosjen hetimore për zhdukjen e Remzi Hoxhës, tërhoqi vëmendje edhe te autoritetet e shtetit italian, ku ai u transportua për mjekim në atë ...
Sot.Al | 22-Oct-2019 22:17
Postuar: 22/10/2019 - 22:14 Rasti i Xhevat Hanës, prokurorit që kishte në duar dosjen hetimore për zhdukjen e Remzi Hoxhës, tërhoqi vëmendje edhe te autoritetet e shtetit italian, ku ai u transportua për mjekim në atë ...

Thaçi tregon për marrëveshjet e Berishës me Millosheviçin dhe shantazhet e Azem Hajdarit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur për zhdukjen e Remzi Hoxhës, familja e të cilit akuzon Shërbimin Informativ Kombëtar se e eliminoi në vitin 1995. Kreu i shtetit kosovar akuzon presidentin e asaj kohe, Sali ...
Politiko | 22-Oct-2019 22:17
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur për zhdukjen e Remzi Hoxhës, familja e të cilit akuzon Shërbimin Informativ Kombëtar se e eliminoi në vitin 1995. Kreu i shtetit kosovar akuzon presidentin e asaj kohe, Sali ...

Ardian Hoxha 24 vjet nga zhdukja e të atit: Të gjithë e dinë veprimtarinë e Sali Berishës në dëm të kombit
Ardian Hoxha, i biri i ish veprimtarit Remzi Hoxha i zhdukur 24 vjet më parë në Shqipëri, ka thënë se babai i tij ka qenë dëshmitarë i disa takimeve të ish krerëve të lartë të Shqipërisë së asaj kohe me Sllobodan ...
Medial | 22-Oct-2019 22:14
Ardian Hoxha, i biri i ish veprimtarit Remzi Hoxha i zhdukur 24 vjet më parë në Shqipëri, ka thënë se babai i tij ka qenë dëshmitarë i disa takimeve të ish krerëve të lartë të Shqipërisë së asaj kohe me Sllobodan ...

Thaçi thotë se Remzi Hoxha kishte videon e takimit Berisha-Millosheviç-Gligorov
Përcjellja e Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...
Gazeta Monitor | 22-Oct-2019 22:06
Përcjellja e Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...

Masakrimi i gazetarit Ali Uka, Thaçi: Natën e vrasjes ishte me njerëz të Berishës
E izoluar nga të gjitha anët, prokuroria vendos edhe njëherë të arkivojë dosjen në datën 10 Tetor të vitit 1997. Disa muaj para asaj dite, në 29 Korrik të atij viti, në Tiranë do të masakrohej në banesë gazetari Ali ...
Indeks Online | 22-Oct-2019 22:01
E izoluar nga të gjitha anët, prokuroria vendos edhe njëherë të arkivojë dosjen në datën 10 Tetor të vitit 1997. Disa muaj para asaj dite, në 29 Korrik të atij viti, në Tiranë do të masakrohej në banesë gazetari Ali ...

Thaçi: Remzi Hoxha kishte video-n e takimit Berisha-Millosheviç-Gligorov, ja çfarë më tregoi gazetari Ali Uka!
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...
Zeri | 22-Oct-2019 22:00
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...

Ardian Hoxha 24 vjet nga zhdukja e të atit: Të gjithë e dinë veprimtarinë e Sali Berishës në dëm të kombit
Ardian Hoxha, i biri i ish veprimtarit Remzi Hoxha i zhdukur 24 vjet më parë në Shqipëri, ka thënë se babai i tij ka qenë dëshmitarë i disa takimeve të ish krerëve të lartë të Shqipërisë së asaj kohe me Sllobodan ...
Klan Kosova | 22-Oct-2019 21:56
Ardian Hoxha, i biri i ish veprimtarit Remzi Hoxha i zhdukur 24 vjet më parë në Shqipëri, ka thënë se babai i tij ka qenë dëshmitarë i disa takimeve të ish krerëve të lartë të Shqipërisë së asaj kohe me Sllobodan ...

Zbërthehet Hashim Thaçi: Azem Hajdari shantazhonte Berishën për dy marrëveshjet që arriti me Millosheviçin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zbërthyer të gjitha prapaskenat që ndodhnin me politikën, gjatë kohës kur u zhduk Remzi Hoxha. Ai lëshon akuza të forta ndaj ish – presidentit të asaj kohe, Sali Berisha. “Sipas ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 21:38
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zbërthyer të gjitha prapaskenat që ndodhnin me politikën, gjatë kohës kur u zhduk Remzi Hoxha. Ai lëshon akuza të forta ndaj ish – presidentit të asaj kohe, Sali Berisha. “Sipas ...

Hashim Thaçi: Remzi Hoxha kishte video-n e takimit Berisha-Millosheviç-Gligorov, ja çfarë më tregoi gazetari Ali Uka!
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...
Lexo | 22-Oct-2019 21:53
Survejimi i Remzi Hoxhës, është lidhur me një takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb Slobodan Millosheviç dhe atij maqedonas Kiro Gligorov. Ajo që flitet prej afro 3 dekadash ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved