ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:02

Koalicioni, sot takohen grupet punuese të LDK-VV

Koalicioni, sot takohen grupet punuese të LDK-VV
?Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës.
Top Channel | 23-Oct-2019 10:00
?Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës.

Koalicioni qeverisës, sot takohen grupet punuese të LVV-së dhe LDK-së
?Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 07:21
?Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...

Koalicioni, sot takohen grupet punuese të LDK-VV
Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...
Ina-Online | 23-Oct-2019 10:05
Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...

?Koalicioni qeverisës në Kosovë, takohen grupet punuese të LDK-VV
Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...
Alsat-M | 23-Oct-2019 08:39
Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...

Sot takohen grupet punuese të VV-së dhe LDK-së
Sot pritet të takohen dy grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës tek selia e kësaj të fundit. Dy partitë po mbajnë takime duke u përpjekur për të arritur një koalicion paszgjedhor, ...
Aktuale.MK | 23-Oct-2019 08:31
Sot pritet të takohen dy grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës tek selia e kësaj të fundit. Dy partitë po mbajnë takime duke u përpjekur për të arritur një koalicion paszgjedhor, ...

Çka do të flasin liderët e VV’së dhe LDK’së në takimin e sotëm
Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet takimi i dytë mes grupeve punuese të LVV-së dhe LDK-së. Në këtë takim pritet të diskutohet rreth harmonizimit të qëndrimeve mes dy subjekteve, politikave të brendshme dhe atyre të ...
Gazeta Observer | 23-Oct-2019 08:19
Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet takimi i dytë mes grupeve punuese të LVV-së dhe LDK-së. Në këtë takim pritet të diskutohet rreth harmonizimit të qëndrimeve mes dy subjekteve, politikave të brendshme dhe atyre të ...

Çka do të flasin liderët e VV’së dhe LDK’së në takimin e sotëm
Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet takimi i dytë mes grupeve punuese të LVV-së dhe LDK-së. Në këtë takim pritet të diskutohet rreth harmonizimit të qëndrimeve mes dy subjekteve, politikave të brendshme dhe atyre të ...
Gazeta Express | 23-Oct-2019 08:19
Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet takimi i dytë mes grupeve punuese të LVV-së dhe LDK-së. Në këtë takim pritet të diskutohet rreth harmonizimit të qëndrimeve mes dy subjekteve, politikave të brendshme dhe atyre të ...

Dialogu me Serbinë, temë e takimit LVV – LDK
Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet takimi i dytë mes grupeve punuese të LVV-së dhe LDK-së. Në këtë takim pritet të diskutohet rreth harmonizimit të qëndrimeve mes dy subjekteve, politikave të brendshme dhe atyre të ...
Arbresh | 23-Oct-2019 08:14
Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet takimi i dytë mes grupeve punuese të LVV-së dhe LDK-së. Në këtë takim pritet të diskutohet rreth harmonizimit të qëndrimeve mes dy subjekteve, politikave të brendshme dhe atyre të ...

Dialogu me Serbinë, temë e takimit LVV-LDK
Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet takimi i dytë mes grupeve punuese të LVV-së dhe LDK-së. Në këtë takim pritet të diskutohet rreth harmonizimit të qëndrimeve mes dy subjekteve, politikave të brendshme dhe atyre të ...
EkonomiaOnline | 23-Oct-2019 08:14
Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet takimi i dytë mes grupeve punuese të LVV-së dhe LDK-së. Në këtë takim pritet të diskutohet rreth harmonizimit të qëndrimeve mes dy subjekteve, politikave të brendshme dhe atyre të ...

Dialogu me Serbinë, temë e takimit LVV - LDK
Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet takimi i dytë mes grupeve punuese të LVV-së dhe LDK-së. Në këtë takim pritet të diskutohet rreth harmonizimit të qëndrimeve mes dy subjekteve, politikave të brendshme dhe atyre ...
Zeri | 23-Oct-2019 08:02
Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet takimi i dytë mes grupeve punuese të LVV-së dhe LDK-së. Në këtë takim pritet të diskutohet rreth harmonizimit të qëndrimeve mes dy subjekteve, politikave të brendshme dhe atyre ...

Sot takohen grupet punuese të VV-së dhe LDK-së
Sot pritet të takohen dy grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës tek selia e kësaj të fundit. Dy partitë po mbajnë takime duke u përpjekur për të arritur një koalicion paszgjedhor, ...
Medial | 23-Oct-2019 07:41
Sot pritet të takohen dy grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës tek selia e kësaj të fundit. Dy partitë po mbajnë takime duke u përpjekur për të arritur një koalicion paszgjedhor, ...

Sot takohen grupet punuese të VV-së dhe LDK-së
Sot pritet të takohen dy grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës tek selia e kësaj të fundit. Dy partitë po mbajnë takime duke u përpjekur për të arritur një koalicion paszgjedhor, ...
Klan Kosova | 23-Oct-2019 07:41
Sot pritet të takohen dy grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës tek selia e kësaj të fundit. Dy partitë po mbajnë takime duke u përpjekur për të arritur një koalicion paszgjedhor, ...

Vjosa Osmani: SHBA nuk do të kërkojë ndryshimin e kufirit Kosovë-Serbi
Vjosa Osmani e cila ishte kandidate e Lidhjes Demokratike të Kosovës për postin e kryeministres, është optimiste se koalicioni i ardhshëm qeverisës me Lëvizjen Vetëvendosje do të formohet pas certifikimit të rezultatit ...
ABCNews | 22-Oct-2019 18:43
Vjosa Osmani e cila ishte kandidate e Lidhjes Demokratike të Kosovës për postin e kryeministres, është optimiste se koalicioni i ardhshëm qeverisës me Lëvizjen Vetëvendosje do të formohet pas certifikimit të rezultatit ...

Osmani: Marrëveshja me Serbinë duhet ta ketë bekimin e SHBA-së dhe aleatëve evropianë
Vjosa Osmani e cila ishte kandidate e Lidhjes Demokratike të Kosovës për postin e kryeministres, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë shprehet optimiste se koalicioni i ardhshëm qeverisës me Vetëvendosjen do të ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 15:20
Vjosa Osmani e cila ishte kandidate e Lidhjes Demokratike të Kosovës për postin e kryeministres, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë shprehet optimiste se koalicioni i ardhshëm qeverisës me Vetëvendosjen do të ...

Takim punues në mes VV-së dhe LDK-së, a do të bëhet koalicioni?
Në takimin e fundit palët u dakorduan për intensifikimin e takimeve dhe që takimi i sotëm të shërbejë për të konkretizuar diskutimet e së premtes. Të dyja partitë thanë se herën e fundit kur u takuan, grupet punuese u ...
Lajminet | 23-Oct-2019 07:37
Në takimin e fundit palët u dakorduan për intensifikimin e takimeve dhe që takimi i sotëm të shërbejë për të konkretizuar diskutimet e së premtes. Të dyja partitë thanë se herën e fundit kur u takuan, grupet punuese u ...

Koalicioni, sot takohen grupet punuese të LDK-VV
Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...
Arbresh | 23-Oct-2019 07:17
Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...

Osmani: Marrëveshja me Serbinë duhet ta ketë bekimin e SHBA-së
Vjosa Osmani e cila ishte kandidate e Lidhjes Demokratike të Kosovës për postin e kryeministres, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë shprehet optimiste se koalicioni i ardhshëm qeverisës me Vetëvendosjen do të ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 17:22
Vjosa Osmani e cila ishte kandidate e Lidhjes Demokratike të Kosovës për postin e kryeministres, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë shprehet optimiste se koalicioni i ardhshëm qeverisës me Vetëvendosjen do të ...

Sot takohen grupet punuese të LDK-VV
Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...
Gazeta Express | 23-Oct-2019 07:13
Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...

Koalicioni, sot takohen grupet punuese të LDK-VV
?Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...
Indeks Online | 23-Oct-2019 07:09
?Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...

Koalicioni, sot takohen grupet punuese të LDK-VV
Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...
InFokusi | 23-Oct-2019 07:09
Pas takimit të së premtes mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot pritet të mbahet një tjetër takim i tillë në këtë nivel lidhur me marrëveshjen e koalicionit qeverisës. Në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved