ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:22

Drogë e kallashnikov, goditet banda e trafikut në Tiranë, dhunuesi me “Benz” drejt Qafë-Thanës, por …

Drogë e kallashnikov, goditet banda e trafikut në Tiranë, dhunuesi me “Benz” drejt Qafë-Thanës, por …
Policia e Tiranës ka goditur një grup të trafikut të lëndëve narkotike, duke arrestuar dy presona dhe proceduar në gjendje të lirë një tjetër. Në pranga kanë rënë 54-vjeçari A. L., i dënuar më parë për dhunë në familje, ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 10:05
Policia e Tiranës ka goditur një grup të trafikut të lëndëve narkotike, duke arrestuar dy presona dhe proceduar në gjendje të lirë një tjetër. Në pranga kanë rënë 54-vjeçari A. L., i dënuar më parë për dhunë në familje, ...

Tiranë/ Drogë e kallashnikov, goditet banda e trafikut, 2 në pranga
mapo.al Policia e Tiranës ka goditur një grup të trafikut të lëndëve narkotike, duke arrestuar dy presona dhe proceduar në gjendje të lirë një tjetër. Në pranga kanë rënë 54-vjeçari A. L., i dënuar më parë për dhunë në ...
Mapo | 23-Oct-2019 10:14
mapo.al Policia e Tiranës ka goditur një grup të trafikut të lëndëve narkotike, duke arrestuar dy presona dhe proceduar në gjendje të lirë një tjetër. Në pranga kanë rënë 54-vjeçari A. L., i dënuar më parë për dhunë në ...

Punëtori ra nga lartësia dhe humbi jetën në Kavajë, 1 në pranga, dy në kërkim. Çfarë zbuloi policia
KAVAJË Policia pas ngjarjes së djeshme në Kavajë ku një punëtor humbi jetën ka arrestuar përfaqësuesin e firmës që kryente punimet, ndërsa ka shpallur në kërkim administratorin dhe drejtuesen teknike. Njoftimi i ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 09:25
KAVAJË Policia pas ngjarjes së djeshme në Kavajë ku një punëtor humbi jetën ka arrestuar përfaqësuesin e firmës që kryente punimet, ndërsa ka shpallur në kërkim administratorin dhe drejtuesen teknike. Njoftimi i ...

Vdes punëtori i ndërtimit, policia arreston përfaqësuesin e firmës
mapo.al Një ditë pasi ndërroi jetë punëtori i ndërtimit në Golem të Durrësit, policia ka vënë në pranga përfaqësuesin e firmës së ndërtimit. Po kështu janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike. ...
Mapo | 23-Oct-2019 09:29
mapo.al Një ditë pasi ndërroi jetë punëtori i ndërtimit në Golem të Durrësit, policia ka vënë në pranga përfaqësuesin e firmës së ndërtimit. Po kështu janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike. ...

Golem/ Punëtori që ndërroi jetë ishte pa sigurime dhe pa kontratë, arrestohet përfaqësuesi i firmës
Është arrestuar nga policia përfaqësuesi i firmës ku punonte 40 vjeçari, i cili ndërroi jetë dje, si dhe janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike e firmës. Shtetasi me iniciale D.H., ishte duke ...
Top Channel | 23-Oct-2019 09:13
Është arrestuar nga policia përfaqësuesi i firmës ku punonte 40 vjeçari, i cili ndërroi jetë dje, si dhe janë shpallur në kërkim administratori dhe drejtuesja teknike e firmës. Shtetasi me iniciale D.H., ishte duke ...

Goditet banda e trafikut në Tiranë/ Detajet e policisë
Policia e Tiranës ka goditur një grup të trafikut të lëndëve narkotike, duke arrestuar dy presona dhe proceduar në gjendje të lirë një tjetër. Në pranga kanë rënë 54-vjeçari A. L., i dënuar më parë për dhunë në familje, ...
Telegraf | 23-Oct-2019 10:32
Policia e Tiranës ka goditur një grup të trafikut të lëndëve narkotike, duke arrestuar dy presona dhe proceduar në gjendje të lirë një tjetër. Në pranga kanë rënë 54-vjeçari A. L., i dënuar më parë për dhunë në familje, ...

Vlorë/ E moshuara hidhet nga ballkoni i shtëpisë, në gjendje të rëndë
Një 70 vjeçare dyshohet të jetë vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë në Selenicë të Vlorës, bën me dije policia.
Top Channel | 22-Oct-2019 21:26
Një 70 vjeçare dyshohet të jetë vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë në Selenicë të Vlorës, bën me dije policia.

Lezhë/ Lëvizte me armë në makinë, procedohet 21-vjeçari
mapo.al Një i ri 21-vjeçar është proceduar penalisht pasi në makinë iu gjet një armë tip pistoletë. Pas kontrollit që policia bëri në makinën e tij ‘Audi’, rezultoi se shtetasi K.N., posedonte armë sportive imituese, me ...
Mapo | 23-Oct-2019 08:56
mapo.al Një i ri 21-vjeçar është proceduar penalisht pasi në makinë iu gjet një armë tip pistoletë. Pas kontrollit që policia bëri në makinën e tij ‘Audi’, rezultoi se shtetasi K.N., posedonte armë sportive imituese, me ...

Vdekja e punëtorit në Kavajë, arrestohet përfaqësuesi i firmës së ndërtimit
Një ditë pas një aksidenti në punë të shënuar në Golem të Kavajës, ku vdiq një punëtor në një objekt që po rikonstruktohej, forcat e policies kanë arrestuar një përfaqësues të firmës ndërtuese. Shtetasi M.K. 37 vjec nga ...
VizionPlus | 23-Oct-2019 09:29
Një ditë pas një aksidenti në punë të shënuar në Golem të Kavajës, ku vdiq një punëtor në një objekt që po rikonstruktohej, forcat e policies kanë arrestuar një përfaqësues të firmës ndërtuese. Shtetasi M.K. 37 vjec nga ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës, në kërkim dy të tjerë
Është arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshmë në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...
Telegraf | 23-Oct-2019 09:25
Është arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshmë në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...

Në kërkim për mashtrim, pranga 35 vjeçarit
Një person i shpallurnë kërkim ndërkombëtar është vënë në prangat e policisë së Durrësit. Sipas policisë i ndaluari është E. Zh., 35 vjeç, i cili ishte dënuar me nga Gjykata e Shkallës së Parë Durrës, për veprën penale ...
VizionPlus | 23-Oct-2019 08:57
Një person i shpallurnë kërkim ndërkombëtar është vënë në prangat e policisë së Durrësit. Sipas policisë i ndaluari është E. Zh., 35 vjeç, i cili ishte dënuar me nga Gjykata e Shkallës së Parë Durrës, për veprën penale ...

Me armë në brez xhiro në qytet, ja momenti kur policia arreston në mes të Shkodrës 32-vjeçarin e rrezikshëm
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 32-vjeçar të konsideruar të rrezikshëm pasi lëvizte me armë zjarri. Nga strukturat e DV P Shkodër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Shkodër, në vijim të punës ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 17:27
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 32-vjeçar të konsideruar të rrezikshëm pasi lëvizte me armë zjarri. Nga strukturat e DV P Shkodër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Shkodër, në vijim të punës ...

Mbante armë pa leje, arrestohet shkodrani i dënuar me 8 vite burg
mapo.alm Policia e Shkodrës ka arrestuar në flagrancë një 32-vjeçar me rrezikshmëri të lartë, i cili mbante armë zjarri pa leje. Në lagjen “Vasil Shanto”, Shkodër, shërbimet policore kanë lokalizuar personin e dyshuar, ...
Mapo | 22-Oct-2019 17:38
mapo.alm Policia e Shkodrës ka arrestuar në flagrancë një 32-vjeçar me rrezikshmëri të lartë, i cili mbante armë zjarri pa leje. Në lagjen “Vasil Shanto”, Shkodër, shërbimet policore kanë lokalizuar personin e dyshuar, ...

Kanabis e kallashnikov, shpërbëhet banda e trafikut në Tiranë
2 shtetas kanë rënë në pranga dhe një tjetër po procedohet në gjendje të lirë, pas një operacioni policor në Tiranë me qëllim goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Në pranga kanë rënë shtetasi me ...
Lapsi | 23-Oct-2019 10:32
2 shtetas kanë rënë në pranga dhe një tjetër po procedohet në gjendje të lirë, pas një operacioni policor në Tiranë me qëllim goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Në pranga kanë rënë shtetasi me ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës, në kërkim dy të tjerë
Eshtë arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshme në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...
Lapsi | 23-Oct-2019 09:25
Eshtë arrestuar përfaqësuesi i firmës ku një punëtor humbi jetën gjatë ditës së djeshme në Golem. “Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se punëtori D. H. (i cili ra nga lartësia dhe më pas ndërroi jetë në spital) nuk ...

Lëvizte me armë zjarri pa leje, arrestohet 32 vjeçari i rrezikshëm në Shkodër
Një 32 vjeçar me rrezikshmëri të lartë shoqërore u arrestua nga Polica e Shkodrës pasi lëvizte me armë zjarri pa leje. 32 vjeçari i arrestuar është me inicialet Gj. P., banues në Shkodër, i dënuar më parë me 8 vite burg ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 17:42
Një 32 vjeçar me rrezikshmëri të lartë shoqërore u arrestua nga Polica e Shkodrës pasi lëvizte me armë zjarri pa leje. 32 vjeçari i arrestuar është me inicialet Gj. P., banues në Shkodër, i dënuar më parë me 8 vite burg ...

Punëtori humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi i firmës
Arrestohet përfaqësuesi i firmës që kryente punimet dhe shpallen në kërkim policor administratori dhe drejtuesja teknike, në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Golem, ku në një objekt ndërtimi u rrëzua nga ...
ABCNews | 23-Oct-2019 09:13
Arrestohet përfaqësuesi i firmës që kryente punimet dhe shpallen në kërkim policor administratori dhe drejtuesja teknike, në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Golem, ku në një objekt ndërtimi u rrëzua nga ...

Kapen me 19 pako drogë në makinë, arrestohen 2 persona në Tiranë
Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi janë kapur me drogë në makinë. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga kanë rënë A. L., 54 vjeç dhe E. K., 25 vjeç. Po ashtu u procedua në gjendje të lirë shtetasi D. ...
Gazeta Express | 23-Oct-2019 10:17
Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi janë kapur me drogë në makinë. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga kanë rënë A. L., 54 vjeç dhe E. K., 25 vjeç. Po ashtu u procedua në gjendje të lirë shtetasi D. ...

Bie nga një objekt në rikonstruksion, humb jetën 40-vjeçari në Kavajë
KAVAJË Një 40-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Kavajë pasi ka rënë nga një lartësi e madhe. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në Golem, ku 40-vjeçari punonte në një objekt në rikonstruksion. Ai është ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 16:21
KAVAJË Një 40-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Kavajë pasi ka rënë nga një lartësi e madhe. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në Golem, ku 40-vjeçari punonte në një objekt në rikonstruksion. Ai është ...

Golem/ Bie nga lartësia e një ndërtese, humb jetën punëtori
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Golem, Durrës. Një punëtor ka humbur jetën, pasi ka rënë nga një lartësi e caktuar e një ndërtese në rikonstruksion. Sipas njoftimit paraprak policor, bëhet fjalë për ...
Mapo | 22-Oct-2019 16:27
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Golem, Durrës. Një punëtor ka humbur jetën, pasi ka rënë nga një lartësi e caktuar e një ndërtese në rikonstruksion. Sipas njoftimit paraprak policor, bëhet fjalë për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved