ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:02

Asnjë surprizë në Champions, Juventus dhe Real vuajnë

Asnjë surprizë në Champions, Juventus dhe Real vuajnë
Asnjë surprizë në sfidat e mbrëmjes të ruandit të tretë të ndeshjeve në grupet A, B, C dhe D të Champions League. Në grupin A mori fitoren e parë Reali i Madridit falë suksesit 0-1 në Stamboll ndaj Galatasaray-t me një ...
Top Channel | 22-Oct-2019 23:51
Asnjë surprizë në sfidat e mbrëmjes të ruandit të tretë të ndeshjeve në grupet A, B, C dhe D të Champions League. Në grupin A mori fitoren e parë Reali i Madridit falë suksesit 0-1 në Stamboll ndaj Galatasaray-t me një ...

Champions/ Dibala nderon Juventusin, Totenhem, PSG e Siti bëjnë “manita”! Bajern dhe Reali fitojnë në transfertë
Janë luajtur takimet e treta për katër grupet e para të Champions League, ku nuk kanë munguar emocionet dhe janë shënuar shumë gola, plot 30 gola në 8 takime, ndërsa tre ekipe kanë realizuar nga një “manita” në portat ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 23:36
Janë luajtur takimet e treta për katër grupet e para të Champions League, ku nuk kanë munguar emocionet dhe janë shënuar shumë gola, plot 30 gola në 8 takime, ndërsa tre ekipe kanë realizuar nga një “manita” në portat ...

CHAMPIONS/ Dibala shpëton Juventusin nga turpi, Bajerni përmbys grekët
U luajtën mbrëmjen e sotme, disa prej takimeve të treta në grupet e Champions League, ku ekipet e mëdha morën të gjitha fitore. Me Gjimshitin titullar, Atalanta u mposht 5-1 në fushën e Mançester Sitit, edhe pse kaluan ...
Telegraf | 22-Oct-2019 23:47
U luajtën mbrëmjen e sotme, disa prej takimeve të treta në grupet e Champions League, ku ekipet e mëdha morën të gjitha fitore. Me Gjimshitin titullar, Atalanta u mposht 5-1 në fushën e Mançester Sitit, edhe pse kaluan ...

Champions League: Juventus përmbys rusët e Lokomotivës, fiton Real e Bayern
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 23:07
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...

Notat e lojtarëve, Olympiacos 2–3 Bayern Munich: Lewandowski shkëlqen
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafir me rezultat 3-2. Ka qenë sulmuesi i zakonshëm, Robert Lewandowski që ka shënuar dy herë duke u shpallur edhe lojtar i ndeshjes. Ai për ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:39
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafir me rezultat 3-2. Ka qenë sulmuesi i zakonshëm, Robert Lewandowski që ka shënuar dy herë duke u shpallur edhe lojtar i ndeshjes. Ai për ...

Juventus përmbys rusët e Lokomotivës, fiton Real e Bayern
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 23:02
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...

Notat e lojtarëve: Galatasaray 0-1 Real Madrid, Kroos me vlerësim më të lartë
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:22
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...

Bayerni fiton ndaj Olympiacosit si mysafir, merr fitoren e tretë
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafirë me rezultat 3-2. Kjo fitore pothuajse me një këmbë e dërgon Bayernin në raundin tjetër, pasi tani ka nëntë pikë pas tri ndeshjeve. ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:07
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafirë me rezultat 3-2. Kjo fitore pothuajse me një këmbë e dërgon Bayernin në raundin tjetër, pasi tani ka nëntë pikë pas tri ndeshjeve. ...

Dybala në super formë, Juventusi fiton me përmbysje
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...
Lexo | 23-Oct-2019 09:01
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...

Bayerni nuk gjen qetësinë – lëndohet ylli i skuadrës
Pep Guardiola thekson se skuadra e tij bëri një paraqitje mjaft të mirë ndaj Atalantas, me ç’rast edhe morën një fitore të thellë me rezultatin 5:1, në ndeshjen e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së ...
GazetaBlic | 23-Oct-2019 08:23
Pep Guardiola thekson se skuadra e tij bëri një paraqitje mjaft të mirë ndaj Atalantas, me ç’rast edhe morën një fitore të thellë me rezultatin 5:1, në ndeshjen e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së ...

VIDEO | City dhe PSG makineri golash, triumf dhe për Realin
Manchester City dhe PSG kanë marrë fitoret e radhës në Champions League. “Cityzens” shkatërruan me rezultatin 5-1 ekipin e Atalantës. Raheem Sterling ishte më i miri në fushën e lojës, duke shënuar tripletë brenda 10 ...
ABCNews | 22-Oct-2019 23:12
Manchester City dhe PSG kanë marrë fitoret e radhës në Champions League. “Cityzens” shkatërruan me rezultatin 5-1 ekipin e Atalantës. Raheem Sterling ishte më i miri në fushën e lojës, duke shënuar tripletë brenda 10 ...

Notat e lojtarëve: Galatasaray 0-1 Real Madrid, Kroos me vlerësim më të lartë
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...

Bayerni fiton ndaj Olympiacosit si mysafir, merr fitoren e tretë
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafirë me rezultat 3-2. Kjo fitore pothuajse me një këmbë e dërgon Bayernin në raundin tjetër, pasi tani ka nëntë pikë pas tri ndeshjeve. ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafirë me rezultat 3-2. Kjo fitore pothuajse me një këmbë e dërgon Bayernin në raundin tjetër, pasi tani ka nëntë pikë pas tri ndeshjeve. ...

Spektakël nga Aguero dhe Sterling, City me goleadë ndaj Atalantas
Manchester City ia ka shënuar pesë gola Atalantas, ndërsa e ka pranuar një, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve që u zhvillua në Etihad Stadium. Të parët shënuan mysafirët me golin e Ruslan ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:02
Manchester City ia ka shënuar pesë gola Atalantas, ndërsa e ka pranuar një, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve që u zhvillua në Etihad Stadium. Të parët shënuan mysafirët me golin e Ruslan ...

Notat e lojtarëve, Olympiacos 2–3 Bayern Munich: Lewandowski shkëlqen
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafir me rezultat 3-2. Ka qenë sulmuesi i zakonshëm, Robert Lewandowski që ka shënuar dy herë duke u shpallur edhe lojtar i ndeshjes. Ai për ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafir me rezultat 3-2. Ka qenë sulmuesi i zakonshëm, Robert Lewandowski që ka shënuar dy herë duke u shpallur edhe lojtar i ndeshjes. Ai për ...

Triumf i rëndësishëm i Realit në udhëtim te Galatasaray
Real Madridi ka arritur fitore shumë të rëndësishme si mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit e nisën më mirë takimin me dy mundësi të njëpasnjëshme të Florin ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 22:59
Real Madridi ka arritur fitore shumë të rëndësishme si mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit e nisën më mirë takimin me dy mundësi të njëpasnjëshme të Florin ...

Probleme të mëdha për Guardiolan, i lëndohet ylli i skuadrës
Skuadra e PSG-së fitoi sot ndaj Clubb Brugge me rezultatin e thellë 0-5 në ndeshjen e tretë të grupeve të Ligës së Kampionëve. Kylian Mbappe u aktivizua në lojë në pjesën e dytë – me ç’rast shkëlqeu me tre gola dhe një ...
GazetaBlic | 22-Oct-2019 23:55
Skuadra e PSG-së fitoi sot ndaj Clubb Brugge me rezultatin e thellë 0-5 në ndeshjen e tretë të grupeve të Ligës së Kampionëve. Kylian Mbappe u aktivizua në lojë në pjesën e dytë – me ç’rast shkëlqeu me tre gola dhe një ...

Përfundojnë ndeshjet e Champions, fitojnë favoritët
Real Madridi e ka shënuar fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi e mundi Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me rikthim kundër Lokomotiv Moscow në Torino. Tottenham e shkatërroi Crvena ...
TetovaSot | 22-Oct-2019 23:48
Real Madridi e ka shënuar fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi e mundi Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me rikthim kundër Lokomotiv Moscow në Torino. Tottenham e shkatërroi Crvena ...

Sterling shënon hat-trickun e parë në Champions League
Manchester City ka mposhtur me rezultat të thellë 5-1 skuadrën italiane Atalanta në Champions League. Në këtë ndeshje u dallua anglezi Raheem Sterling që shënoi 3 gola. Për herë të parë në karrierë arriti hat-trick në ...
Gazeta Observer | 22-Oct-2019 23:47
Manchester City ka mposhtur me rezultat të thellë 5-1 skuadrën italiane Atalanta në Champions League. Në këtë ndeshje u dallua anglezi Raheem Sterling që shënoi 3 gola. Për herë të parë në karrierë arriti hat-trick në ...

Video/ Dybala shpëton Juven, PSG, City dhe Tottenham fitojnë me goleadë
Pas fitoreve të sotme, kualifikimi është punë thuajse e mbaruar për PSG-në dhe Bayenr Munchen-in në Ligën e Kampioneve. Ndërkohë Reali dhe Tottenham-i rikthejnë vetes shpresat për kualifikim. Parisienët fituan me ...
Politiko | 22-Oct-2019 23:39
Pas fitoreve të sotme, kualifikimi është punë thuajse e mbaruar për PSG-në dhe Bayenr Munchen-in në Ligën e Kampioneve. Ndërkohë Reali dhe Tottenham-i rikthejnë vetes shpresat për kualifikim. Parisienët fituan me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved