ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 05:27

CHAMPIONS/ Dibala shpëton Juventusin nga turpi, Bajerni përmbys grekët

CHAMPIONS/ Dibala shpëton Juventusin nga turpi, Bajerni përmbys grekët
U luajtën mbrëmjen e sotme, disa prej takimeve të treta në grupet e Champions League, ku ekipet e mëdha morën të gjitha fitore. Me Gjimshitin titullar, Atalanta u mposht 5-1 në fushën e Mançester Sitit, edhe pse kaluan ...
Telegraf | 22-Oct-2019 23:47
U luajtën mbrëmjen e sotme, disa prej takimeve të treta në grupet e Champions League, ku ekipet e mëdha morën të gjitha fitore. Me Gjimshitin titullar, Atalanta u mposht 5-1 në fushën e Mançester Sitit, edhe pse kaluan ...

Dybala: Treguam që kemi eksperiencë, fitore me vuajtje
Paulo Dybala thotë se Juventusi ka dërguar sonte mesazh të qartë se tashmë e kanë eksperiencën në fitoren ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Rusët e shokuan Zonjën duke shënuar në minutën e 30, por ‘La Joya’ ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:59
Paulo Dybala thotë se Juventusi ka dërguar sonte mesazh të qartë se tashmë e kanë eksperiencën në fitoren ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Rusët e shokuan Zonjën duke shënuar në minutën e 30, por ‘La Joya’ ...

Bayern mposht Olympiacos, Tottenham shkatërron serbët
mapo.alm Bayern Munich ka marrë një fitore tepër të vështirë në Greqi ndaj Olympiacos teksa ka fituar me rezultatin e ngushtë 3-2. Përpara një stadiumi të zjarrtë me mbi 33,000 spektatorë të pranishëm, El Arabi ka ...
Mapo | 22-Oct-2019 23:08
mapo.alm Bayern Munich ka marrë një fitore tepër të vështirë në Greqi ndaj Olympiacos teksa ka fituar me rezultatin e ngushtë 3-2. Përpara një stadiumi të zjarrtë me mbi 33,000 spektatorë të pranishëm, El Arabi ka ...

Notat e lojtarëve, Olympiacos 2–3 Bayern Munich: Lewandowski shkëlqen
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafir me rezultat 3-2. Ka qenë sulmuesi i zakonshëm, Robert Lewandowski që ka shënuar dy herë duke u shpallur edhe lojtar i ndeshjes. Ai për ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:39
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafir me rezultat 3-2. Ka qenë sulmuesi i zakonshëm, Robert Lewandowski që ka shënuar dy herë duke u shpallur edhe lojtar i ndeshjes. Ai për ...

Dybala: Treguam që kemi eksperiencë, fitore me vuajtje
Paulo Dybala thotë se Juventusi ka dërguar sonte mesazh të qartë se tashmë e kanë eksperiencën në fitoren ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Rusët e shokuan Zonjën duke shënuar në minutën e 30, por ‘La Joya’ ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Paulo Dybala thotë se Juventusi ka dërguar sonte mesazh të qartë se tashmë e kanë eksperiencën në fitoren ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Rusët e shokuan Zonjën duke shënuar në minutën e 30, por ‘La Joya’ ...

Notat e lojtarëve, Juventus 2–1 Lokomotiva Moska: Dybala lojtar i ndeshjes
Juventusi ka marr fitore ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1, në një ndeshje që ishte mjaftë interesante. Edhe pse tentoi Juventusi shumë herë në këtë ndeshje, është dashur të kënaqet me një rezultat të ngushtë. ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:31
Juventusi ka marr fitore ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1, në një ndeshje që ishte mjaftë interesante. Edhe pse tentoi Juventusi shumë herë në këtë ndeshje, është dashur të kënaqet me një rezultat të ngushtë. ...

Bayerni fiton ndaj Olympiacosit si mysafir, merr fitoren e tretë
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafirë me rezultat 3-2. Kjo fitore pothuajse me një këmbë e dërgon Bayernin në raundin tjetër, pasi tani ka nëntë pikë pas tri ndeshjeve. ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafirë me rezultat 3-2. Kjo fitore pothuajse me një këmbë e dërgon Bayernin në raundin tjetër, pasi tani ka nëntë pikë pas tri ndeshjeve. ...

Notat e lojtarëve, Olympiacos 2–3 Bayern Munich: Lewandowski shkëlqen
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafir me rezultat 3-2. Ka qenë sulmuesi i zakonshëm, Robert Lewandowski që ka shënuar dy herë duke u shpallur edhe lojtar i ndeshjes. Ai për ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafir me rezultat 3-2. Ka qenë sulmuesi i zakonshëm, Robert Lewandowski që ka shënuar dy herë duke u shpallur edhe lojtar i ndeshjes. Ai për ...

Notat e lojtarëve, Juventus 2–1 Lokomotiva Moska: Dybala lojtar i ndeshjes
Juventusi ka marr fitore ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1, në një ndeshje që ishte mjaftë interesante. Edhe pse tentoi Juventusi shumë herë në këtë ndeshje, është dashur të kënaqet me një rezultat të ngushtë. ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Juventusi ka marr fitore ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1, në një ndeshje që ishte mjaftë interesante. Edhe pse tentoi Juventusi shumë herë në këtë ndeshje, është dashur të kënaqet me një rezultat të ngushtë. ...

Dybala përmbys Lokomotivën dhe nderon Juven, City fundos Atalantën
mapo.alm Juventusi mori një fitore heroike me përmbysje ndaj Lokomotivës së Moskës, në një ndeshje që në letër dukej e lehtë për bardhezinjtë. Pjesa e parë u dominua nga të besuarit e Sarrit, por ishte Lokomotiva ajo që ...
Mapo | 22-Oct-2019 22:58
mapo.alm Juventusi mori një fitore heroike me përmbysje ndaj Lokomotivës së Moskës, në një ndeshje që në letër dukej e lehtë për bardhezinjtë. Pjesa e parë u dominua nga të besuarit e Sarrit, por ishte Lokomotiva ajo që ...

Video/ Dybala shpëton Juven, PSG, City dhe Tottenham fitojnë me goleadë
Pas fitoreve të sotme, kualifikimi është punë thuajse e mbaruar për PSG-në dhe Bayenr Munchen-in në Ligën e Kampioneve. Ndërkohë Reali dhe Tottenham-i rikthejnë vetes shpresat për kualifikim. Parisienët fituan me ...
Politiko | 22-Oct-2019 23:39
Pas fitoreve të sotme, kualifikimi është punë thuajse e mbaruar për PSG-në dhe Bayenr Munchen-in në Ligën e Kampioneve. Ndërkohë Reali dhe Tottenham-i rikthejnë vetes shpresat për kualifikim. Parisienët fituan me ...

Bayerni fiton ndaj Olympiacosit si mysafir, merr fitoren e tretë
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafirë me rezultat 3-2. Kjo fitore pothuajse me një këmbë e dërgon Bayernin në raundin tjetër, pasi tani ka nëntë pikë pas tri ndeshjeve. ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:07
Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafirë me rezultat 3-2. Kjo fitore pothuajse me një këmbë e dërgon Bayernin në raundin tjetër, pasi tani ka nëntë pikë pas tri ndeshjeve. ...

Juventus 2:1 Lokomotiva e Moskës, notat e lojtarëve
‘Zonja e Vjetër’ e nisi ndeshjen me posedimin e zakonshëm, duke krijuar edhe raste. Lokomotiva u tregua e rrezikshëm në një kundërzbritje në minutën e 30-të, kur Joao Mario gjuajti bukur, por u prit nga portieri, e nga ...
Lajminet | 22-Oct-2019 23:36
‘Zonja e Vjetër’ e nisi ndeshjen me posedimin e zakonshëm, duke krijuar edhe raste. Lokomotiva u tregua e rrezikshëm në një kundërzbritje në minutën e 30-të, kur Joao Mario gjuajti bukur, por u prit nga portieri, e nga ...

Tre golat më të bukur të mbrëmjes në Champions League
Në 8 ndeshjet e mbrëmjes së të martës në Champions League u shënuan 30 gola. Më poshtë, ju sjellim 3 golat më të bukur të kësaj nate fantastike të futbollit evropian. Son (Tottenham) Son shënoi 2 gola në fitoren 5-0 të ...
Gazeta Dita | 22-Oct-2019 23:35
Në 8 ndeshjet e mbrëmjes së të martës në Champions League u shënuan 30 gola. Më poshtë, ju sjellim 3 golat më të bukur të kësaj nate fantastike të futbollit evropian. Son (Tottenham) Son shënoi 2 gola në fitoren 5-0 të ...

Juve fitore me përmbysje, Siti deklason Lokomotivën
Juventusi mori një fitore heroike me përmbysje ndaj Lokomotivës së Moskës, në një ndeshje që në letër dukej e lehtë për bardhezinjtë. Pjesa e parë u dominua nga të besuarit e Sarrit, por ishte Lokomotiva ajo që gjeti ...
Alsat-M | 22-Oct-2019 23:35
Juventusi mori një fitore heroike me përmbysje ndaj Lokomotivës së Moskës, në një ndeshje që në letër dukej e lehtë për bardhezinjtë. Pjesa e parë u dominua nga të besuarit e Sarrit, por ishte Lokomotiva ajo që gjeti ...

Sterling: Duhet të shënoja katër gola sot
Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala thekson se ekipi i tij tregoi se ka eksperiencë në duelin e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotivës së Moskës. Dybala shënoi dy herë për dy minuta ndaj Lokomotivës (77' dhe 79'), për të ...
GazetaBlic | 22-Oct-2019 23:31
Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala thekson se ekipi i tij tregoi se ka eksperiencë në duelin e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotivës së Moskës. Dybala shënoi dy herë për dy minuta ndaj Lokomotivës (77' dhe 79'), për të ...

Bajerni bind në Greqi, Totenhami “shkatërron” Zvezdën
Bajern Munihu ka marrë një fitore tepër të vështirë në Greqi ndaj Olympiakosit teksa ka fituar me rezultatin e ngushtë 3-2. El Arabi ka kaluar vendasit në avantazh. Megjithatë, Levandoëski, një nga lojtarët më në formë ...
Alsat-M | 22-Oct-2019 23:31
Bajern Munihu ka marrë një fitore tepër të vështirë në Greqi ndaj Olympiakosit teksa ka fituar me rezultatin e ngushtë 3-2. El Arabi ka kaluar vendasit në avantazh. Megjithatë, Levandoëski, një nga lojtarët më në formë ...

Vendosin Dybala-Lewandowski, Bayern e Juve nuk ndalen në Champions
Paolo Dybala ka qenë heroi i Juventusit sot përballë Lokotivës së Moskës. Ylli argjentinas shënoi dy gola në dy minuta për të përmbysur golin e Miranchuk, duke i dhënë tri pikë të rëndësishme Juventusit. Me këtë fitore, ...
ABCNews | 22-Oct-2019 23:02
Paolo Dybala ka qenë heroi i Juventusit sot përballë Lokotivës së Moskës. Ylli argjentinas shënoi dy gola në dy minuta për të përmbysur golin e Miranchuk, duke i dhënë tri pikë të rëndësishme Juventusit. Me këtë fitore, ...

Dybala, dy gola për dy minuta
Juventusi ka fituar me përmbysje kundër Lokomotivës me rezultat 2-1. Italianët ishin në disavantazh për më tepër se 37 minuta, pasi Al Miranchuk kaloi në epërsi rusët. Megjithatë shpëtimtari i “Zonjës së vjetër” ishte ...
Indeks Online | 22-Oct-2019 23:07
Juventusi ka fituar me përmbysje kundër Lokomotivës me rezultat 2-1. Italianët ishin në disavantazh për më tepër se 37 minuta, pasi Al Miranchuk kaloi në epërsi rusët. Megjithatë shpëtimtari i “Zonjës së vjetër” ishte ...

Dibala shpëton Juventusin, Reali fiton ngushtë ndaj Gallatës
Paulo Dibala i ka dhënë sot një sukses shumë të rëndësishëm Juventusit në Ligën e Kampioneve, duke shpëtuar bardhezinjtë nga një rezultat që do të komplikonte ecurinë e tyre e sidomos luftën për vendin e parë në grup. ...
Koha.mk | 22-Oct-2019 23:07
Paulo Dibala i ka dhënë sot një sukses shumë të rëndësishëm Juventusit në Ligën e Kampioneve, duke shpëtuar bardhezinjtë nga një rezultat që do të komplikonte ecurinë e tyre e sidomos luftën për vendin e parë në grup. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved