ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 12:52

CHAMPIONS/ Dibala shpëton Juventusin nga turpi, Bajerni përmbys grekët

CHAMPIONS/ Dibala shpëton Juventusin nga turpi, Bajerni përmbys grekët
U luajtën mbrëmjen e sotme, disa prej takimeve të treta në grupet e Champions League, ku ekipet e mëdha morën të gjitha fitore. Me Gjimshitin titullar, Atalanta u mposht 5-1 në fushën e Mançester Sitit, edhe pse kaluan ...
Telegraf | 22-Oct-2019 23:47
U luajtën mbrëmjen e sotme, disa prej takimeve të treta në grupet e Champions League, ku ekipet e mëdha morën të gjitha fitore. Me Gjimshitin titullar, Atalanta u mposht 5-1 në fushën e Mançester Sitit, edhe pse kaluan ...

Dybala: Treguam që kemi eksperiencë, fitore me vuajtje
Paulo Dybala thotë se Juventusi ka dërguar sonte mesazh të qartë se tashmë e kanë eksperiencën në fitoren ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Rusët e shokuan Zonjën duke shënuar në minutën e 30, por ‘La Joya’ ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:59
Paulo Dybala thotë se Juventusi ka dërguar sonte mesazh të qartë se tashmë e kanë eksperiencën në fitoren ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Rusët e shokuan Zonjën duke shënuar në minutën e 30, por ‘La Joya’ ...

Dybala: Treguam që kemi eksperiencë, fitore me vuajtje
Paulo Dybala thotë se Juventusi ka dërguar sonte mesazh të qartë se tashmë e kanë eksperiencën në fitoren ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Rusët e shokuan Zonjën duke shënuar në minutën e 30, por ‘La Joya’ ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Paulo Dybala thotë se Juventusi ka dërguar sonte mesazh të qartë se tashmë e kanë eksperiencën në fitoren ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Rusët e shokuan Zonjën duke shënuar në minutën e 30, por ‘La Joya’ ...

Notat e lojtarëve, Juventus 2–1 Lokomotiva Moska: Dybala lojtar i ndeshjes
Juventusi ka marr fitore ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1, në një ndeshje që ishte mjaftë interesante. Edhe pse tentoi Juventusi shumë herë në këtë ndeshje, është dashur të kënaqet me një rezultat të ngushtë. ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Juventusi ka marr fitore ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1, në një ndeshje që ishte mjaftë interesante. Edhe pse tentoi Juventusi shumë herë në këtë ndeshje, është dashur të kënaqet me një rezultat të ngushtë. ...

Notat e lojtarëve, Juventus 2–1 Lokomotiva Moska: Dybala lojtar i ndeshjes
Juventusi ka marr fitore ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1, në një ndeshje që ishte mjaftë interesante. Edhe pse tentoi Juventusi shumë herë në këtë ndeshje, është dashur të kënaqet me një rezultat të ngushtë. ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:31
Juventusi ka marr fitore ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1, në një ndeshje që ishte mjaftë interesante. Edhe pse tentoi Juventusi shumë herë në këtë ndeshje, është dashur të kënaqet me një rezultat të ngushtë. ...

Video/ Dybala shpëton Juven, PSG, City dhe Tottenham fitojnë me goleadë
Pas fitoreve të sotme, kualifikimi është punë thuajse e mbaruar për PSG-në dhe Bayenr Munchen-in në Ligën e Kampioneve. Ndërkohë Reali dhe Tottenham-i rikthejnë vetes shpresat për kualifikim. Parisienët fituan me ...
Politiko | 22-Oct-2019 23:39
Pas fitoreve të sotme, kualifikimi është punë thuajse e mbaruar për PSG-në dhe Bayenr Munchen-in në Ligën e Kampioneve. Ndërkohë Reali dhe Tottenham-i rikthejnë vetes shpresat për kualifikim. Parisienët fituan me ...

U inkuadrua në pjesën e dytë dhe shënoi hat-trick, ja çka thotë Mbappe pas ndeshjes
Tottenham ka fituar ndaj Crvena Zvezdës me rezultatin e thellë 5-0. Ekipi i Tottenhamit ka arritur një fitore të thellë ndaj serbëve, falë golave të Lamelas, Son (2) dhe Harry Kane (2), raporton GazetaBlic. Kane pas ...
GazetaBlic | 22-Oct-2019 23:39
Tottenham ka fituar ndaj Crvena Zvezdës me rezultatin e thellë 5-0. Ekipi i Tottenhamit ka arritur një fitore të thellë ndaj serbëve, falë golave të Lamelas, Son (2) dhe Harry Kane (2), raporton GazetaBlic. Kane pas ...

Juventus 2:1 Lokomotiva e Moskës, notat e lojtarëve
‘Zonja e Vjetër’ e nisi ndeshjen me posedimin e zakonshëm, duke krijuar edhe raste. Lokomotiva u tregua e rrezikshëm në një kundërzbritje në minutën e 30-të, kur Joao Mario gjuajti bukur, por u prit nga portieri, e nga ...
Lajminet | 22-Oct-2019 23:36
‘Zonja e Vjetër’ e nisi ndeshjen me posedimin e zakonshëm, duke krijuar edhe raste. Lokomotiva u tregua e rrezikshëm në një kundërzbritje në minutën e 30-të, kur Joao Mario gjuajti bukur, por u prit nga portieri, e nga ...

Tre golat më të bukur të mbrëmjes në Champions League
Në 8 ndeshjet e mbrëmjes së të martës në Champions League u shënuan 30 gola. Më poshtë, ju sjellim 3 golat më të bukur të kësaj nate fantastike të futbollit evropian. Son (Tottenham) Son shënoi 2 gola në fitoren 5-0 të ...
Gazeta Dita | 22-Oct-2019 23:35
Në 8 ndeshjet e mbrëmjes së të martës në Champions League u shënuan 30 gola. Më poshtë, ju sjellim 3 golat më të bukur të kësaj nate fantastike të futbollit evropian. Son (Tottenham) Son shënoi 2 gola në fitoren 5-0 të ...

Juve fitore me përmbysje, Siti deklason Lokomotivën
Juventusi mori një fitore heroike me përmbysje ndaj Lokomotivës së Moskës, në një ndeshje që në letër dukej e lehtë për bardhezinjtë. Pjesa e parë u dominua nga të besuarit e Sarrit, por ishte Lokomotiva ajo që gjeti ...
Alsat-M | 22-Oct-2019 23:35
Juventusi mori një fitore heroike me përmbysje ndaj Lokomotivës së Moskës, në një ndeshje që në letër dukej e lehtë për bardhezinjtë. Pjesa e parë u dominua nga të besuarit e Sarrit, por ishte Lokomotiva ajo që gjeti ...

Sterling: Duhet të shënoja katër gola sot
Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala thekson se ekipi i tij tregoi se ka eksperiencë në duelin e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotivës së Moskës. Dybala shënoi dy herë për dy minuta ndaj Lokomotivës (77' dhe 79'), për të ...
GazetaBlic | 22-Oct-2019 23:31
Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala thekson se ekipi i tij tregoi se ka eksperiencë në duelin e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotivës së Moskës. Dybala shënoi dy herë për dy minuta ndaj Lokomotivës (77' dhe 79'), për të ...

Tottenhami shënon 5 gola dhe e bën për ‘pesë pare’ Crvena Zvezdën
Tottenham Hotspur ka shënuar fitoren e parë në Champions League këtë edicion duke mposhtur Crvena Zvezdën 5-0. Nga dy gola i shënuan Harry Kane dhe Heung Min Son dhe një tjetër Erik Lamela. Me këto 3 pikë skuadra e ...
Gazeta Observer | 22-Oct-2019 23:22
Tottenham Hotspur ka shënuar fitoren e parë në Champions League këtë edicion duke mposhtur Crvena Zvezdën 5-0. Nga dy gola i shënuan Harry Kane dhe Heung Min Son dhe një tjetër Erik Lamela. Me këto 3 pikë skuadra e ...

Dybala përmbys Lokomotivën dhe nderon Juven, City fundos Atalantën
mapo.alm Juventusi mori një fitore heroike me përmbysje ndaj Lokomotivës së Moskës, në një ndeshje që në letër dukej e lehtë për bardhezinjtë. Pjesa e parë u dominua nga të besuarit e Sarrit, por ishte Lokomotiva ajo që ...
Mapo | 22-Oct-2019 22:58
mapo.alm Juventusi mori një fitore heroike me përmbysje ndaj Lokomotivës së Moskës, në një ndeshje që në letër dukej e lehtë për bardhezinjtë. Pjesa e parë u dominua nga të besuarit e Sarrit, por ishte Lokomotiva ajo që ...

?Tottenham turpëron Crvena Zvezdën
Tottenhami, City dhe PSG kanë shënuar fitore të merituara sonte ndaj rivalëve të tyre.
Kosova Press | 22-Oct-2019 23:07
Tottenhami, City dhe PSG kanë shënuar fitore të merituara sonte ndaj rivalëve të tyre.

Dybala, dy gola për dy minuta
Juventusi ka fituar me përmbysje kundër Lokomotivës me rezultat 2-1. Italianët ishin në disavantazh për më tepër se 37 minuta, pasi Al Miranchuk kaloi në epërsi rusët. Megjithatë shpëtimtari i “Zonjës së vjetër” ishte ...
Indeks Online | 22-Oct-2019 23:07
Juventusi ka fituar me përmbysje kundër Lokomotivës me rezultat 2-1. Italianët ishin në disavantazh për më tepër se 37 minuta, pasi Al Miranchuk kaloi në epërsi rusët. Megjithatë shpëtimtari i “Zonjës së vjetër” ishte ...

Dibala shpëton Juventusin, Reali fiton ngushtë ndaj Gallatës
Paulo Dibala i ka dhënë sot një sukses shumë të rëndësishëm Juventusit në Ligën e Kampioneve, duke shpëtuar bardhezinjtë nga një rezultat që do të komplikonte ecurinë e tyre e sidomos luftën për vendin e parë në grup. ...
Koha.mk | 22-Oct-2019 23:07
Paulo Dibala i ka dhënë sot një sukses shumë të rëndësishëm Juventusit në Ligën e Kampioneve, duke shpëtuar bardhezinjtë nga një rezultat që do të komplikonte ecurinë e tyre e sidomos luftën për vendin e parë në grup. ...

Vendosin Dybala-Lewandowski, Bayern e Juve nuk ndalen në Champions
Paolo Dybala ka qenë heroi i Juventusit sot përballë Lokotivës së Moskës. Ylli argjentinas shënoi dy gola në dy minuta për të përmbysur golin e Miranchuk, duke i dhënë tri pikë të rëndësishme Juventusit. Me këtë fitore, ...
ABCNews | 22-Oct-2019 23:02
Paolo Dybala ka qenë heroi i Juventusit sot përballë Lokotivës së Moskës. Ylli argjentinas shënoi dy gola në dy minuta për të përmbysur golin e Miranchuk, duke i dhënë tri pikë të rëndësishme Juventusit. Me këtë fitore, ...

E pabesueshme: Eden Hazard nuk shënon në portën e zbrazët
Skuadra e Juventusit ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Lokomotivës së Moskës. ‘Bianconerët’ kanë shënuar golin e barazimit ndaj Lokomotivës së Moskës, me anë të sulmuesit argjentinas, Paulo Dybala, raporton ...
GazetaBlic | 22-Oct-2019 23:07
Skuadra e Juventusit ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Lokomotivës së Moskës. ‘Bianconerët’ kanë shënuar golin e barazimit ndaj Lokomotivës së Moskës, me anë të sulmuesit argjentinas, Paulo Dybala, raporton ...

Tottenhami shënon 5 gola dhe e bën për ‘pesë pare’ Crvena Zvezdën
Tottenham Hotspur ka shënuar fitoren e parë në Champions League këtë edicion duke mposhtur Crvena Zvezdën 5-0. Nga dy gola i shënuan Harry Kane dhe Heung Min Son dhe një tjetër Erik Lamela. Me këto 3 pikë skuadra e ...
Indeks Online | 22-Oct-2019 23:07
Tottenham Hotspur ka shënuar fitoren e parë në Champions League këtë edicion duke mposhtur Crvena Zvezdën 5-0. Nga dy gola i shënuan Harry Kane dhe Heung Min Son dhe një tjetër Erik Lamela. Me këto 3 pikë skuadra e ...

Juventusi fiton me rikthimin, Dybala shkëlqen me dy gola
Juventusi ka marr fitore ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1, në një ndeshje që ishte mjaftë interesante. ‘Zonja e Vjetër’ e nisi ndeshjen me posedimin e zakonshëm, duke krijuar edhe raste. Ronaldo rrezikoi i ...
E Dua Sportin | 22-Oct-2019 23:02
Juventusi ka marr fitore ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1, në një ndeshje që ishte mjaftë interesante. ‘Zonja e Vjetër’ e nisi ndeshjen me posedimin e zakonshëm, duke krijuar edhe raste. Ronaldo rrezikoi i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved