ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 20:13

‘Bosi’ që fshihej pas celulës biznes në Shqipëri? Eksperti ndërkombëtar: Nuk do të habitesha

‘Bosi’ që fshihej pas celulës biznes në Shqipëri? Eksperti ndërkombëtar: Nuk do të habitesha
“Në Shqipëri ka rrjeteve të krimit të organizuar që janë mjaft të shtrira dhe mjaft të fuqishme dhe goxha lart. Nëse ato bashkëpunojnë në organizata klandestine ose terroriste, që nuk kanë qëllime të mira për Shqipërinë ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 23:01
“Në Shqipëri ka rrjeteve të krimit të organizuar që janë mjaft të shtrira dhe mjaft të fuqishme dhe goxha lart. Nëse ato bashkëpunojnë në organizata klandestine ose terroriste, që nuk kanë qëllime të mira për Shqipërinë ...

“Celula terroriste”/ Gazetari: Nuk besoj se do kryenin akt terrorist. Eksperti i sigurisë: Publikimi i emrave, mesazh diplomatik
TIRANË Zbulimi i një celule terroriste nga policia shqiptare që planifikonte sulm mbi komunitetin e muxhahedinëve në Shqipëri ishte fokusi i diskutimeve në “Real Story” në News24. Gazetarë dhe ekspertë të sigurisë kanë ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 22:57
TIRANË Zbulimi i një celule terroriste nga policia shqiptare që planifikonte sulm mbi komunitetin e muxhahedinëve në Shqipëri ishte fokusi i diskutimeve në “Real Story” në News24. Gazetarë dhe ekspertë të sigurisë kanë ...

Zbulimi i celulës terroriste që do sulmonte për Novruz, ja situata me muxhahedinët në “Ashraf 3” në Manzë. Flet përfaqësuesi i MEK
Gezetari Thimi Samarxhi në një lidhje live për emisionin “Real Story” në “News 24” nga kampi i muxhahedinëve në Manzë të Durrësit, raporton se situata është e qetë dhe nuk ka masa shtesë nga Policia e Shtetit, edhe pas ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 22:23
Gezetari Thimi Samarxhi në një lidhje live për emisionin “Real Story” në “News 24” nga kampi i muxhahedinëve në Manzë të Durrësit, raporton se situata është e qetë dhe nuk ka masa shtesë nga Policia e Shtetit, edhe pas ...

Kreu i policisë Ardi Veliu: Celula terroriste, lidhje me qeverinë iraniane
Kreu i policisë, Ardi Veliu ka deklaruar nga Real Story i Sokol Ballës në News 24, se celula terroriste e zbuluar në Shqipëri, ka lidhje me trupa të qeverisë iraniane. Teksa theksoi se emrat e publikuar janë vetëm ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 21:57
Kreu i policisë, Ardi Veliu ka deklaruar nga Real Story i Sokol Ballës në News 24, se celula terroriste e zbuluar në Shqipëri, ka lidhje me trupa të qeverisë iraniane. Teksa theksoi se emrat e publikuar janë vetëm ...

”Nuk ka të arrestuar”, Ardi Veliu: Kush është anëtari i celulës terroriste që ka vizituar 4 herë vendin tonë (EMRI)
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka dhënë sot detaje rreth operacionit ku u zbulua një celulë terroriste iraniane, që do të kryente një akt terrorist në Shqipëri, ditën e Sulltan Novruzit. Teksa ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 21:42
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka dhënë sot detaje rreth operacionit ku u zbulua një celulë terroriste iraniane, që do të kryente një akt terrorist në Shqipëri, ditën e Sulltan Novruzit. Teksa ...

U paraqiten si gazetarë, Baba Mondi tregon se si e intervistuan iranianët e rrezikshëm
Celula terroriste, që është zbuluar në vendin tonë kishte planifikuar një sulm terrorist në Kryegjyshatën Botërore të Bektashinjve në vendin tonë gjatë kremtimit të festës së Sulltan Novruzit. Në një prononcim për ABC ...
GazetaTema | 23-Oct-2019 22:02
Celula terroriste, që është zbuluar në vendin tonë kishte planifikuar një sulm terrorist në Kryegjyshatën Botërore të Bektashinjve në vendin tonë gjatë kremtimit të festës së Sulltan Novruzit. Në një prononcim për ABC ...

A u bë publike shkatërrimi i celulës terroriste tani për të shmangur vëmendjen nga dështimi i negociatave? Ardi Veliu: Policia e Shtetit është institucion i depolitizuar
Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” u pyet nëse celula terroriste u bë publike pikërisht sot për kredo politike, pasi Shqipëria dështoi të hapë negociatat me BE. ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 21:38
Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” u pyet nëse celula terroriste u bë publike pikërisht sot për kredo politike, pasi Shqipëria dështoi të hapë negociatat me BE. ...

Ja vendimi që liroi nga burgu Abduselam Turgut, do kryente sulme terroriste
Ditën e sotme gjatë një deklarate Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu deklaroi se ishte zbuluar një celulë terroriste, të cilët kishin pasur për qëllim që të kryenin akte terroriste gjatë festës së Novruzit më 22 ...
Top Channel | 23-Oct-2019 20:00
Ditën e sotme gjatë një deklarate Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu deklaroi se ishte zbuluar një celulë terroriste, të cilët kishin pasur për qëllim që të kryenin akte terroriste gjatë festës së Novruzit më 22 ...

Kush është biznesmeni (pronar TV-je) me dy emra dhe i lidhur me Ilir Metën, që ka lidhje me bosin e mafies turke?
Zbulimi i celulës iraniane dhe lidhjet me bosin e mafies turke Adbulselam Turgut, kanë rikthyer edhe njëherë debatin mbi lidhjet e mafies dhe kriminelëve me drejtësinë dhe politikën shqiptare. Adbulselam Turgut nuk ...
GazetaTema | 23-Oct-2019 19:08
Zbulimi i celulës iraniane dhe lidhjet me bosin e mafies turke Adbulselam Turgut, kanë rikthyer edhe njëherë debatin mbi lidhjet e mafies dhe kriminelëve me drejtësinë dhe politikën shqiptare. Adbulselam Turgut nuk ...

“Në festën e Novruzit ku dyshohej se do kryej një akt terrorist, do ishte prezent dhe Ilir Meta. U ndaluan 2 ‘gazetarë'”
Gazetari investigativ Artan Hoxha ka dhënë të tjera detaje në lidhje me celulën terroriste iraniane që u zbulua nga autoritetet shqiptare dhe të huaja, dhe që do të kryenin sulme në vendin tonë. Hoxha tregon se në datën ...
GazetaTema | 23-Oct-2019 18:54
Gazetari investigativ Artan Hoxha ka dhënë të tjera detaje në lidhje me celulën terroriste iraniane që u zbulua nga autoritetet shqiptare dhe të huaja, dhe që do të kryenin sulme në vendin tonë. Hoxha tregon se në datën ...

“Të arrestohet Gjin Gjoni dhe dy gjyqtarët e tjerë që liruan terroristin e dënuar për drogë. ‘Leja e lindjes’ t’i ndërpritet”
Gazetari Mentor Kikia kërkon dënimin e 3 gjyqtarëve që caktuan masën ‘’arrest shtëpie’’ për Abdulselam Turgut, i dënuar për trafik ndërkombëtar droge, i cili rezultoi sot se ishte pjesë e organiztës terroriste ‘’QUDS’’. ...
GazetaTema | 23-Oct-2019 18:40
Gazetari Mentor Kikia kërkon dënimin e 3 gjyqtarëve që caktuan masën ‘’arrest shtëpie’’ për Abdulselam Turgut, i dënuar për trafik ndërkombëtar droge, i cili rezultoi sot se ishte pjesë e organiztës terroriste ‘’QUDS’’. ...

Tre gjyqtarët që liruan turkun e celulës terroriste (Vendimi)
mapo.al Një vendim i Gjykatës së Apelit të Tiranës në vitin 2011 solli lirimin e trafikantit të drogës, shtetasin turk Abdulselam Turgut, 52 vjeç, i cili sot kërkohet si terrorist. Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi ...
Mapo | 23-Oct-2019 18:22
mapo.al Një vendim i Gjykatës së Apelit të Tiranës në vitin 2011 solli lirimin e trafikantit të drogës, shtetasin turk Abdulselam Turgut, 52 vjeç, i cili sot kërkohet si terrorist. Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi ...

QUDS, forcat që udhëhiqnin celulën terroriste në Shqipëri
Njeriu që udhëhiqte celulën terroriste iraniane të zbuluar në Shqipëri duket jepte llogari përpara një njësie speciale të njohur botërisht për lidhjet me terrorizmin. Policia e shtetit ka bërë të ditur sot se celula ...
GazetaTema | 23-Oct-2019 17:49
Njeriu që udhëhiqte celulën terroriste iraniane të zbuluar në Shqipëri duket jepte llogari përpara një njësie speciale të njohur botërisht për lidhjet me terrorizmin. Policia e shtetit ka bërë të ditur sot se celula ...

Veliu: Një iranian hyri 4 herë në Shqipëri dhe pse nuk ka asnjë të arrestuar
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka dhënë sot detaje rreth operacionit ku u zbulua një celulë terroriste iraniane, që do të kryente një akt terrorist në Shqipëri, ditën e Sulltan Novruzit. Teksa ...
Lapsi | 23-Oct-2019 22:26
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka dhënë sot detaje rreth operacionit ku u zbulua një celulë terroriste iraniane, që do të kryente një akt terrorist në Shqipëri, ditën e Sulltan Novruzit. Teksa ...

Celula terroriste/ Zv.ministri tregon si do bëheshin sulmet: Atëherë po flisnim për ushtarët, sot po flasim për “trurin”
Postuar: 23/10/2019 - 23:38 Një celulë terroriste iraniane që do të kryente sulme në Shqipëri është zbuluar nga policia shqiptare. Zëvendës ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari tregoi disa detaje. “Deklarata sot nuk ...
Sot.Al | 23-Oct-2019 23:42
Postuar: 23/10/2019 - 23:38 Një celulë terroriste iraniane që do të kryente sulme në Shqipëri është zbuluar nga policia shqiptare. Zëvendës ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari tregoi disa detaje. “Deklarata sot nuk ...

Ardi Veliu: Ja kush eshte iraniani qe vizitoi vendin tone mbi 4 here
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka dhënë sot detaje rreth operacionit ku u zbulua një celulë iraniane, që do të kryente një akt të rrezikshëm në Shqipëri, ditën e Sulltan Novruzit. Teksa është ...
Lajmi i Fundit | 23-Oct-2019 23:32
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka dhënë sot detaje rreth operacionit ku u zbulua një celulë iraniane, që do të kryente një akt të rrezikshëm në Shqipëri, ditën e Sulltan Novruzit. Teksa është ...

“Zbërthehet” Artan Hoxha: Bosi i trafikut të drogë del dhe tek laboratori i kokainës në Has
Postuar: 23/10/2019 - 23:28 Gazetari Artan Hoxha u shpreh se Abdulselam Turgut është i njohur si një nga bosët e trafikut të drogës së Afganistanit. Ai tha se emri tij del dhe tek laboratori i kokainës në Has. “Ai është ...
Sot.Al | 23-Oct-2019 23:32
Postuar: 23/10/2019 - 23:28 Gazetari Artan Hoxha u shpreh se Abdulselam Turgut është i njohur si një nga bosët e trafikut të drogës së Afganistanit. Ai tha se emri tij del dhe tek laboratori i kokainës në Has. “Ai është ...

“E bëri bota e krimit të organizuar?”, Artan Hoxha nxjerr detaje: I dhanë eskortë dhe mjet të blinduar
Postuar: 23/10/2019 - 23:11 Gazetari investigativ Artan Hoxha tha se në muajin mars të 2018 autoritetet kishin frikë se objekt i sulmit mund të kishte dhe Baba Mondi. “Para se të ndodhte ngjarja e 22 marsit, në janar ...
Sot.Al | 23-Oct-2019 23:13
Postuar: 23/10/2019 - 23:11 Gazetari investigativ Artan Hoxha tha se në muajin mars të 2018 autoritetet kishin frikë se objekt i sulmit mund të kishte dhe Baba Mondi. “Para se të ndodhte ngjarja e 22 marsit, në janar ...

Zbulohet grupi terrorist në Tiranë/ Iranianët do godisnin anëtarët e MEK gjatë festës së Novruzit
Pak muaj më parë Shqipëria, dëboi disa diplomat iranianë, mes të cilëve edhe vet ambasadorin si të përfshirë në veprimtari të paligjshme. Ambasada kishte shërbyer si platformë për një grup terroristësh iranianë me ...
Top Channel | 23-Oct-2019 15:20
Pak muaj më parë Shqipëria, dëboi disa diplomat iranianë, mes të cilëve edhe vet ambasadorin si të përfshirë në veprimtari të paligjshme. Ambasada kishte shërbyer si platformë për një grup terroristësh iranianë me ...

Gent Strazimiri i kthehet Veliut: Ç’ne t’u kujtua pas 1 viti kjo mesele, apo e donte “Ai”?
Postuar: 23/10/2019 - 22:57 Policia e Shtetit ka zbuluar një celulë terroriste iraniane, që do të kryente një akt terrorist në Shqipëri, ditën e Sulltan Novruzit. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi ...
Sot.Al | 23-Oct-2019 23:00
Postuar: 23/10/2019 - 22:57 Policia e Shtetit ka zbuluar një celulë terroriste iraniane, që do të kryente një akt terrorist në Shqipëri, ditën e Sulltan Novruzit. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved