ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 08:47

Bebe Rexha dhe Florida Georgia Line nderohen me çmim të rëndësishëm nga Akademia e Muzikës Country

Bebe Rexha dhe Florida Georgia Line nderohen me çmim të rëndësishëm nga Akademia e Muzikës Country
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Bebe Rexha, tashmë ka një trofe më shumë në vitrinën e saj të çmimeve. Akademia e Muzikës Country (ACM), ka shpërblyer atë dhe grupin Florida Georgia Line, për bashkëpunimin e tyre ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 00:03
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Bebe Rexha, tashmë ka një trofe më shumë në vitrinën e saj të çmimeve. Akademia e Muzikës Country (ACM), ka shpërblyer atë dhe grupin Florida Georgia Line, për bashkëpunimin e tyre ...

Dy reperët e njohur nga Londra, Headie One dhe RV bashkëpunojnë me brendin kosovar të atleteve, “Injured Generation”
Brendi me bazë në Prishtinë, “Injured Generation”, janë brend i cili merren me dizajnin ‘hand-made’ të atleteve Air Force 1. Ata kane bashkëpunuar me shumë artistë të njohur vendorë si: Capital T, Dafina Zeqiri, Mc ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 22:45
Brendi me bazë në Prishtinë, “Injured Generation”, janë brend i cili merren me dizajnin ‘hand-made’ të atleteve Air Force 1. Ata kane bashkëpunuar me shumë artistë të njohur vendorë si: Capital T, Dafina Zeqiri, Mc ...

Alban Skenderaj emërohet Ambasadori i parë i gjuhës italiane në Shqipëri
Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skënderaj, është një ndër artistët më të nderuar në Shqipëri. Së fundmi, ai e ka pasuruar karrierën e tij të suksesshme muzikore edhe me një tjetër mirënjohje. Foto: Alban ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 22:21
Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skënderaj, është një ndër artistët më të nderuar në Shqipëri. Së fundmi, ai e ka pasuruar karrierën e tij të suksesshme muzikore edhe me një tjetër mirënjohje. Foto: Alban ...

Në eBay shiten CD-të e Linda Halimit me autograf pa miratimin e saj, reagon këngëtarja
Këngëtarja Linda Halimi është duke u përballur me një problem serioz lidhur me të drejtat autoriale të saj. Kjo, pasi një prej CD-ve të saj me nënshkrim, po shitet në eBay pa miratimin e saj. Këtë gjë, ajo e bëri të ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 21:10
Këngëtarja Linda Halimi është duke u përballur me një problem serioz lidhur me të drejtat autoriale të saj. Kjo, pasi një prej CD-ve të saj me nënshkrim, po shitet në eBay pa miratimin e saj. Këtë gjë, ajo e bëri të ...

Me një video provokuese, Dua Lipa paralajmëron rikthimin e fuqishëm: Ju kam munguar?
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, kjo nuk do të jetë edhe për shumë gjatë, pasi shumë shpejt 24-vjeçarja do të sjellë në treg ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 20:24
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, kjo nuk do të jetë edhe për shumë gjatë, pasi shumë shpejt 24-vjeçarja do të sjellë në treg ...

Jennifer Aniston pranon se ka pasur profil të rrejshëm në Instagram
Jennifer Aniston u bë sensacion në internet prej se e hapi profilin e saj zyrtar në Instagram duke marrë vëmendje të madhe nga mediat dhe publiku. Aktorja e famshme arriti që në kohë rekorde të arrijë një milion ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 19:02
Jennifer Aniston u bë sensacion në internet prej se e hapi profilin e saj zyrtar në Instagram duke marrë vëmendje të madhe nga mediat dhe publiku. Aktorja e famshme arriti që në kohë rekorde të arrijë një milion ...

Video e Kate Beckinsale që na sikletosi
Ka gjithashtu edhe afro 30 vite karriere. E ka filluar ate qe ne vitin e larget 1991. E ç’na duhen keto, do te thote ndonje nga ju. Ç’lidhje ka me videon qe na propozoni? Dhe ne fakt ka, madje shume. Britanikja postoi ...
ikub.al | 22-Oct-2019 13:18
Ka gjithashtu edhe afro 30 vite karriere. E ka filluar ate qe ne vitin e larget 1991. E ç’na duhen keto, do te thote ndonje nga ju. Ç’lidhje ka me videon qe na propozoni? Dhe ne fakt ka, madje shume. Britanikja postoi ...

Agnesa Vuthaj mahnit me format trupore në postimin e fundit
Agnesa Vuthaj ka treguar linjat e veshur me fustanin e ngushtë. Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj, e ka realizuar një fotosesion të ri profesional, shkruan lajmi.net. E veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të kuqe ...
Arbresh | 23-Oct-2019 00:29
Agnesa Vuthaj ka treguar linjat e veshur me fustanin e ngushtë. Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj, e ka realizuar një fotosesion të ri profesional, shkruan lajmi.net. E veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të kuqe ...

Tayna vjen me një paraqitje atraktive në imazhin e fundit
Reperja e njohur, Tayna, aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Sicko”. Teksa në të shumtën e rasteve udhëton shpesh për të qenë sa më pranë fansave të saj në koncerte të ndryshme, duket ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 17:45
Reperja e njohur, Tayna, aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Sicko”. Teksa në të shumtën e rasteve udhëton shpesh për të qenë sa më pranë fansave të saj në koncerte të ndryshme, duket ...

Agnesa Vuthaj mahnit me format trupore në postimin e fundit
Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj, e ka realizuar një fotosesion të ri profesional, shkruan . E veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të kuqe ajo ka marrë gjithë vëmendjen me format trupore të cilat i ka theksuar. ...
Lajminet | 23-Oct-2019 00:00
Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj, e ka realizuar një fotosesion të ri profesional, shkruan . E veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të kuqe ajo ka marrë gjithë vëmendjen me format trupore të cilat i ka theksuar. ...

Nicki Minaj konfirmon martesën (VIDEO)
Nicki Minaj ka konfirmuar martesën me të dashurin e saj Kenneth “Zoo” Petty. Reperja 36 vjeçare u martua të hënën me 41 vjeçarin, transmeton Klan Kosova. Nicki e zbuloi lajmin përmes një videoje të postuar në llogarinë ...
Klan Kosova | 22-Oct-2019 23:07
Nicki Minaj ka konfirmuar martesën me të dashurin e saj Kenneth “Zoo” Petty. Reperja 36 vjeçare u martua të hënën me 41 vjeçarin, transmeton Klan Kosova. Nicki e zbuloi lajmin përmes një videoje të postuar në llogarinë ...

Alban Skënderaj merr çmim të rëndësishëm
Këngëtari shqiptar, Alban Skënderaj është emëruar Ambasadori i parë i gjuhës italiane në Shqipëri, shkruan . Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram ku edhe e ka falënderuar ...
Lajminet | 22-Oct-2019 22:59
Këngëtari shqiptar, Alban Skënderaj është emëruar Ambasadori i parë i gjuhës italiane në Shqipëri, shkruan . Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram ku edhe e ka falënderuar ...

Aktori i Portokallisë rrëfen luftën e të ëmës me kancerin e gjirit: “ Më bëri të kuptoj se…“
Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të qeshur, e me batutën gati në cdo situatë, por këtë herë, Rezart Veleshnja na tregoi anën e tij serioze, e bashkë me të, dhe shqetësimin e madh që paska kaluar në familje. Duke u nisur ...
Bordo | 22-Oct-2019 22:45
Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të qeshur, e me batutën gati në cdo situatë, por këtë herë, Rezart Veleshnja na tregoi anën e tij serioze, e bashkë me të, dhe shqetësimin e madh që paska kaluar në familje. Duke u nisur ...

Bebe Rexha bën “twerk” në mes të qytetit, befason kalimtarët
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi ka udhëtuar drejt Kalifornisë. Ajo atje pritet të mbajë koncertin e saj të radhës, në kuadër të festës së Halloweenit, në qytetin Universal. Artistja me ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 17:08
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi ka udhëtuar drejt Kalifornisë. Ajo atje pritet të mbajë koncertin e saj të radhës, në kuadër të festës së Halloweenit, në qytetin Universal. Artistja me ...

Modeles amerikane gati sa nuk i bien bikinit, publikohet video
Modelja e famshme amerikane, Kinsey Wolanski e ka ‘ndezur’ rrjetin me një video të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan . Në videon e postuar ajo duket joshëse në bikini të cilat shihet se i ...
Lajminet | 22-Oct-2019 22:17
Modelja e famshme amerikane, Kinsey Wolanski e ka ‘ndezur’ rrjetin me një video të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan . Në videon e postuar ajo duket joshëse në bikini të cilat shihet se i ...

Në eBay shiten CD-të e Linda Halimit me autograf pa miratimin e saj, reagon këngëtarja
Albani ndihet i nderuar Kantautori i njohur shqiptar, Alban Skënderaj është emëruar si i pari ambasador i gjuhës italiane në Shqipëri. Këtë e bëri të ditur vetë Albani përmes një postimi në Instagram ku është shprehur ...
GazetaBlic | 22-Oct-2019 22:00
Albani ndihet i nderuar Kantautori i njohur shqiptar, Alban Skënderaj është emëruar si i pari ambasador i gjuhës italiane në Shqipëri. Këtë e bëri të ditur vetë Albani përmes një postimi në Instagram ku është shprehur ...

Këngëtarja e njohur pozon pa sytjena, veshja e bardhë i zbulon komplet gjoksin
Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, i ka habitur të gjithë me postimin e fundit në llogarinë e saj në Instagram, shkruan . Ajo e ka bërë një postim në të cilin veshja i ka zbuluar komplet gjoksin, pa sytjena. Miley njihet ...
Lajminet | 22-Oct-2019 21:47
Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, i ka habitur të gjithë me postimin e fundit në llogarinë e saj në Instagram, shkruan . Ajo e ka bërë një postim në të cilin veshja i ka zbuluar komplet gjoksin, pa sytjena. Miley njihet ...

Çka po ndodh? Dua shlyen të gjitha fotot nga Instagram
Këngëtarja Dua Lipa ka shlyer të gjitha fotot nga profili i saj në Instagram Ende nuk dihet se pse këngëtarja i ka larguar të gjitha fotot nga ky rrjet social i saj, ku në mesin e këtyre fotove kishte edhe disa të tilla ...
TetovaSot | 22-Oct-2019 21:38
Këngëtarja Dua Lipa ka shlyer të gjitha fotot nga profili i saj në Instagram Ende nuk dihet se pse këngëtarja i ka larguar të gjitha fotot nga ky rrjet social i saj, ku në mesin e këtyre fotove kishte edhe disa të tilla ...

Çka po ndodh? Dua Lipa merr një vendim që askush nuk e priti
Këngëtarja Dua Lipa ka shlyer të gjitha fotot nga profili i saj në Instagram Ende nuk dihet se pse këngëtarja i ka larguar të gjitha fotot nga ky rrjet social i saj, ku në mesin e këtyre fotove kishte edhe disa të tilla ...
InFokusi | 22-Oct-2019 21:34
Këngëtarja Dua Lipa ka shlyer të gjitha fotot nga profili i saj në Instagram Ende nuk dihet se pse këngëtarja i ka larguar të gjitha fotot nga ky rrjet social i saj, ku në mesin e këtyre fotove kishte edhe disa të tilla ...

Dua shlyen të gjitha fotot nga Instagram
Këngëtarja Dua Lipa ka shlyer të gjitha fotot nga profili i saj në Instagram Ende nuk dihet se pse këngëtarja i ka larguar të gjitha fotot nga ky rrjet social i saj, ku në mesin e këtyre fotove kishte edhe disa të ...
Gazeta Observer | 22-Oct-2019 21:26
Këngëtarja Dua Lipa ka shlyer të gjitha fotot nga profili i saj në Instagram Ende nuk dihet se pse këngëtarja i ka larguar të gjitha fotot nga ky rrjet social i saj, ku në mesin e këtyre fotove kishte edhe disa të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved