ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 14:13

BATUTAT/ Rama: Burrat në periferi na thonë s’ka gra këtu. Ku shkojnë në darkë, me kë i bëjnë fëmijët?!

BATUTAT/ Rama: Burrat në periferi na thonë s’ka gra këtu. Ku shkojnë në darkë, me kë i bëjnë fëmijët?!
“Edhe një” është qasja më e re ndaj grave dhe vajzave, nismë kjo e anëtareve të Kryesisë së Partisë Socialiste, ku në themel të saj ka integrimin e tyre në politikë dhe jo vetëm. Gjatë fjalës së tij kryeministri Edi ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 18:54
“Edhe një” është qasja më e re ndaj grave dhe vajzave, nismë kjo e anëtareve të Kryesisë së Partisë Socialiste, ku në themel të saj ka integrimin e tyre në politikë dhe jo vetëm. Gjatë fjalës së tij kryeministri Edi ...

Rama: Gratë dhe vajzat janë më pak të korruptuara se burrat
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Ai është shprehur se gratë ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 19:05
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Ai është shprehur se gratë ...

Rama: me gratë në përgjegjësi, më pak korrupsion
Ithtar i punës me gra, kryemnistri Rama tha se ato janë më pak të korruptuara. Dhe sipas tij, ka tregues se korrupsioni është zbrapsur pikërisht nga kjo arsye. “Kemi 50% të këshillave bashkiak që janë gra dhe vajza, 60% ...
Tesheshi | 22-Oct-2019 20:20
Ithtar i punës me gra, kryemnistri Rama tha se ato janë më pak të korruptuara. Dhe sipas tij, ka tregues se korrupsioni është zbrapsur pikërisht nga kjo arsye. “Kemi 50% të këshillave bashkiak që janë gra dhe vajza, 60% ...

Rama: Gratë dhe vajzat janë më pak të korruptuara se burrat
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Ai është shprehur se gratë janë ...
Flaka | 22-Oct-2019 20:17
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Ai është shprehur se gratë janë ...

Rama: Nisma “Edhe një”, faqe e re në qasjen ndaj grave dhe vajzave
Kryeministri shqiptar, Edi Rama foli sot për nismën më të re të Partisë Socialiste “Edhe një”, e cila ka në fokus gratë dhe vajzat dhe integrimin e tyre në politikë dhe jo vetëm.
Kosova Press | 22-Oct-2019 20:12
Kryeministri shqiptar, Edi Rama foli sot për nismën më të re të Partisë Socialiste “Edhe një”, e cila ka në fokus gratë dhe vajzat dhe integrimin e tyre në politikë dhe jo vetëm.

Rama: Kam lidhje dhëndërore në Krujë, po të votonin vetëm burra do ishim nën rrotë
Kryeministri Edi Rama foli sot para mbi 500 grave socialiste nga Këshillat Bashkiakë të formuar pas zgjedhjeve të 30 qershorit. Rama vlerësoi rolin e gruas në politikë dhe tha se duhet bërë më tepër për ta çliruar këtë ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 18:40
Kryeministri Edi Rama foli sot para mbi 500 grave socialiste nga Këshillat Bashkiakë të formuar pas zgjedhjeve të 30 qershorit. Rama vlerësoi rolin e gruas në politikë dhe tha se duhet bërë më tepër për ta çliruar këtë ...

Rama: Nëse në Shqipëri do votonin vetëm gratë, PS do kishte 85 deputetë
Kryeministri Edi Rama ka folur të martën mbi nismën e re e anëtareve të partisë socialiste, “Edhe një”. Kjo nismë ka për qëllim arritjen e integrimit të grave në politikë e më tej. Gjatë fjalës së tij, kryeministri ...
Gazeta Dita | 22-Oct-2019 19:18
Kryeministri Edi Rama ka folur të martën mbi nismën e re e anëtareve të partisë socialiste, “Edhe një”. Kjo nismë ka për qëllim arritjen e integrimit të grave në politikë e më tej. Gjatë fjalës së tij, kryeministri ...

Kryeministri Edi Rama: Gratë janë më pak të korruptueshme se burrat
Muaji tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri Edi Rama, ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në këshillat bashkiake. Kryeministri Rama është shprehur se gratë ...
RTSH | 22-Oct-2019 19:12
Muaji tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri Edi Rama, ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në këshillat bashkiake. Kryeministri Rama është shprehur se gratë ...

Vijojnë sjelljet groteske nga Rama: Burrat në periferi thonë s’ka gra këtu, po me kë i bëjnë fëmijët ata?!
‘Edhe një’ është qasja më e re ndaj grave dhe vajzave, nismë kjo e anëtareve të Kryesisë së Partisë Socialiste, ku në themel të saj ka integrimin e tyre në politikë dhe jo vetëm. Gjatë fjalës së tij kryeministri Edi ...
Standard | 22-Oct-2019 19:09
‘Edhe një’ është qasja më e re ndaj grave dhe vajzave, nismë kjo e anëtareve të Kryesisë së Partisë Socialiste, ku në themel të saj ka integrimin e tyre në politikë dhe jo vetëm. Gjatë fjalës së tij kryeministri Edi ...

Rama: Gratë dhe vajzat janë më pak të korruptuara se burrat
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Ai është shprehur se gratë janë më pak të korruptueshme se burrat. “Kemi 50% të këshillave bashkiak që janë gra ...
Lajminet | 22-Oct-2019 18:59
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Ai është shprehur se gratë janë më pak të korruptueshme se burrat. “Kemi 50% të këshillave bashkiak që janë gra ...

Rama: Gratë dhe vajzat janë më pak të korruptuara se burrat
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Rama është shprehur se gratë ...
InFokusi | 22-Oct-2019 18:54
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Rama është shprehur se gratë ...

Barazia gjinore/ Rama: Ja ultimatumi për kryetarët e Bashkive!
Kryeministri Edi Rama, gjatë një takimi me gratë dhe vajzat në kuadër të muajt tetor, që është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, ka thënë se u ka dërguar një ultimatum të gjithë krerëve të bashkive që janë ...
Dritare | 22-Oct-2019 18:50
Kryeministri Edi Rama, gjatë një takimi me gratë dhe vajzat në kuadër të muajt tetor, që është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, ka thënë se u ka dërguar një ultimatum të gjithë krerëve të bashkive që janë ...

Rama: Gratë janë më pak të korruptuara se burrat
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiakë, në kuadër të muajt të ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Rama është shprehur se gratë janë më pak të korruptueshme ...
Dritare | 22-Oct-2019 18:50
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiakë, në kuadër të muajt të ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Rama është shprehur se gratë janë më pak të korruptueshme ...

Rama: Gratë janë më të besueshme për ta çuar këtë vend përpara
Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar nismën “Edhe Një” të anëtarëve të Kryesisë si një hap ambicioz dhe të guximshëm. Kreu I qeverisë tha se gratë dhe vajzat janë një forcë e madhe dhe se nuk duhet të lejohet që ato të ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 18:26
Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar nismën “Edhe Një” të anëtarëve të Kryesisë si një hap ambicioz dhe të guximshëm. Kreu I qeverisë tha se gratë dhe vajzat janë një forcë e madhe dhe se nuk duhet të lejohet që ato të ...

Rama: Gratë dhe vajzat janë më pak të korruptuara se burrat
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Rama është shprehur se gratë ...
Gazeta Observer | 22-Oct-2019 18:47
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Rama është shprehur se gratë ...

Rama: Gratë dhe vajzat janë më pak të korruptuara se burrat
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Rama......
Zeri | 22-Oct-2019 18:40
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Rama......


Rama: Gratë janë më të besueshme për ta çuar këtë vend përpara
Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar nismën “Edhe Një” të anëtarëve të Kryesisë si një hap ambicioz dhe të guximshëm. Kreu I qeverisë tha se gratë dhe vajzat janë një forcë e madhe dhe se nuk duhet të lejohet që ato të ...
Medial | 22-Oct-2019 18:30
Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar nismën “Edhe Një” të anëtarëve të Kryesisë si një hap ambicioz dhe të guximshëm. Kreu I qeverisë tha se gratë dhe vajzat janë një forcë e madhe dhe se nuk duhet të lejohet që ato të ...

Rama: Gratë dhe vajzat janë më pak të korruptuara se burrat
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Rama është shprehur se gratë ...
Klan Kosova | 22-Oct-2019 18:26
Muaj tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë një takim me gratë që janë këshilltare në Këshillat Bashkiak. Rama është shprehur se gratë ...

“Burrat në periferi na thonë s’ka gra këtu”, Rama: Ku shkojnë në darkë, me kë i bëjnë fëmijët?!
‘Edhe një’ është qasja më e re ndaj grave dhe vajzave, nismë kjo e anëtareve të Kryesisë së Partisë Socialiste, ku në themel të saj ka integrimin e tyre në politikë dhe jo vetëm. Gjatë fjalës së tij kryeministri Edi ...
Lexo | 22-Oct-2019 18:24
‘Edhe një’ është qasja më e re ndaj grave dhe vajzave, nismë kjo e anëtareve të Kryesisë së Partisë Socialiste, ku në themel të saj ka integrimin e tyre në politikë dhe jo vetëm. Gjatë fjalës së tij kryeministri Edi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved