ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2019 09:34

Ramos: Zidane meriton respekt, me të deri në vdekje

Ramos: Zidane meriton respekt, me të deri në vdekje
Reali i Madridit do të luajë nesër në mbrëmje në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.
Top Channel | 22-Oct-2019 09:13
Reali i Madridit do të luajë nesër në mbrëmje në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.

Rikthehet Champions League, Real dhe Zidane luajnë sfidën vendimtare
Rikthehen ndeshjen e Champions League. Sonte Real Madrid luan në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.
Top Channel | 22-Oct-2019 08:38
Rikthehen ndeshjen e Champions League. Sonte Real Madrid luan në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.

Zidane: Më shqetësojnë spekulimet për rikthimin e Mourinhos
Zinedine Zidane ka thënë se spekulimet rreth rikthimit të Jose Mourinhos te Real Madrid, kanë filluar ta shqetësojnë. Trajneri francez e di se skuadra spanjolle po kalon nëpër një formë të dobët dhe shkarkimi i tij ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 10:35
Zinedine Zidane ka thënë se spekulimet rreth rikthimit të Jose Mourinhos te Real Madrid, kanë filluar ta shqetësojnë. Trajneri francez e di se skuadra spanjolle po kalon nëpër një formë të dobët dhe shkarkimi i tij ...

Sergio Ramos: Jemi me Zidane deri në vdekje, ja mesazhi që duhet të japim!
Reali i Madridit luan mbrëmjen e nesërme një transfertë mjaft delikate ndaj Galatasaray në UEFA Champions League. “Los Blancos” nuk e kanë nisur mirë fazën e grupeve, teksa pas dy ndeshjesh janë në kuotën e 1 pike dhe ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 20:08
Reali i Madridit luan mbrëmjen e nesërme një transfertë mjaft delikate ndaj Galatasaray në UEFA Champions League. “Los Blancos” nuk e kanë nisur mirë fazën e grupeve, teksa pas dy ndeshjesh janë në kuotën e 1 pike dhe ...

Mançester Siti kërkon yllin e Rea Sosiedatit
Skuadra e Mançester Siti ka hedhur sytë në La Liga për të siguruar një marrëveshje me anësorin Mikel Orazabal, që luan me skuadrën e Real Societad. 22-vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2024 me skuadrën e Sociedadit, ...
Alsat-M | 22-Oct-2019 15:24
Skuadra e Mançester Siti ka hedhur sytë në La Liga për të siguruar një marrëveshje me anësorin Mikel Orazabal, që luan me skuadrën e Real Societad. 22-vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2024 me skuadrën e Sociedadit, ...

15:17 Lojtarët kryesorë të Realit s’e duan Mourinhon Trajneri portugez flitet se mund të...
Trajneri portugez flitet se mund të rikthehet në “Santiago Bernabeu”, nëse shkarkohet Zinedine Zidane. Jose Mourinho mund të rikthehet në Real Madrid në ditët apo javët në vazhdim. Trajneri portugez pritet ta ...
Kosova Sot | 22-Oct-2019 15:21
Trajneri portugez flitet se mund të rikthehet në “Santiago Bernabeu”, nëse shkarkohet Zinedine Zidane. Jose Mourinho mund të rikthehet në Real Madrid në ditët apo javët në vazhdim. Trajneri portugez pritet ta ...

Lojtarët kryesorë të Realit s’e duan Mourinhon
Trajneri portugez flitet se mund të rikthehet në “Santiago Bernabeu”, nëse shkarkohet Zinedine Zidane Jose Mourinho mund të rikthehet në Real Madrid në ditët apo javët në vazhdim, shkruan Gazeta Express. Trajneri ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 15:14
Trajneri portugez flitet se mund të rikthehet në “Santiago Bernabeu”, nëse shkarkohet Zinedine Zidane Jose Mourinho mund të rikthehet në Real Madrid në ditët apo javët në vazhdim, shkruan Gazeta Express. Trajneri ...

15:06 Rikthehet Championsi, interesant në Grupin A Sonte do të zhvillohen ndeshjet e xhiros...
Sonte do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së tretë të fazës së grupeve në Champions League. Interesant pritet të jetë në Grupin A, ku Reali e kërkon fitoren e parë në Turqi ndaj Galatasarayt. Liga e Kampionëve do të ...
Kosova Sot | 22-Oct-2019 15:11
Sonte do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së tretë të fazës së grupeve në Champions League. Interesant pritet të jetë në Grupin A, ku Reali e kërkon fitoren e parë në Turqi ndaj Galatasarayt. Liga e Kampionëve do të ...

Përballjet e sotme në Champions/ Realin e pret “ferri” i Gallatasarajt, Juventusi gati për Lokomotivën
Sot, në mbrëmje rikthehet Liga e Kampionëve me përballje shumë interesante. Kombëtaret dhe kampionatet i hapin “rrugën” kompeticionit më të rëndësishëm për klube në Europë. Në mbrëmje do të ketë përballje mjaft ...
Lexo | 22-Oct-2019 14:57
Sot, në mbrëmje rikthehet Liga e Kampionëve me përballje shumë interesante. Kombëtaret dhe kampionatet i hapin “rrugën” kompeticionit më të rëndësishëm për klube në Europë. Në mbrëmje do të ketë përballje mjaft ...

Dy trajnerët që mund ta zëvendësojnë Zidanen te Real Madridi
Real Madridi thuhet se ka dy kandidatë për ta zëvendësuar Zinedine Zidane në rast se humbin sot ndaj Galatasarayt në Ligën e Kampionëve. Pas humbjes nga Mallorca në fundjavën e kaluar, Los Blancos e humbën vendin e parë ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 08:20
Real Madridi thuhet se ka dy kandidatë për ta zëvendësuar Zinedine Zidane në rast se humbin sot ndaj Galatasarayt në Ligën e Kampionëve. Pas humbjes nga Mallorca në fundjavën e kaluar, Los Blancos e humbën vendin e parë ...

Rikthehet Championsi, interesant në Grupin A
Sonte do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së tretë të fazës së grupeve në Champions League. Interesant pritet të jetë në Grupin A, ku Reali e kërkon fitoren e parë në Turqi ndaj Galatasarayt Liga e Kampionëve do të ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 14:49
Sonte do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së tretë të fazës së grupeve në Champions League. Interesant pritet të jetë në Grupin A, ku Reali e kërkon fitoren e parë në Turqi ndaj Galatasarayt Liga e Kampionëve do të ...

Atalanta-Manchester City; tifozët italianë “notojnë” drejt sfidës së madhe (VIDEO)
Atalanta ruan entuziazmin e saj në nivelet më të larta për pjesëmarrjen e saj në Ligën e Kampionëve. Kjo duket qartë te tifozët e kësaj skuadre, e cila mbrëmjen e sotme do të luajë ndaj Manchester City-t, teksa ata ...
InFokusi | 22-Oct-2019 14:33
Atalanta ruan entuziazmin e saj në nivelet më të larta për pjesëmarrjen e saj në Ligën e Kampionëve. Kjo duket qartë te tifozët e kësaj skuadre, e cila mbrëmjen e sotme do të luajë ndaj Manchester City-t, teksa ata ...

Zidane para një vendimi shumë të rëndësishëm
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...
Gazeta Observer | 22-Oct-2019 14:10
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...

Rikthehet Liga e Kampionëve, ja ndeshjet më interesante që zhvillohen sonte
Ethet e Ligës së Kampionëve janë rikthyer përsëri pas një pushimi pothuajse tre javor. Sot dhe nesër luhen përballjet e xhiros së tretë të fazës së grupeve në kompecionin më të rëndësishëm në Evropë për klube. Vëmendja ...
Gazeta Observer | 22-Oct-2019 14:06
Ethet e Ligës së Kampionëve janë rikthyer përsëri pas një pushimi pothuajse tre javor. Sot dhe nesër luhen përballjet e xhiros së tretë të fazës së grupeve në kompecionin më të rëndësishëm në Evropë për klube. Vëmendja ...

Erikseni te Real Madridi, në janar
Mediat spanjolle raportojnë se Real Madridi vazhdon interesimin për mesfushorin Christian Eriksen. Gjatë afatit kalimtar të verës për shërbimet e tij u interesua edhe Barcelona, por meqë Tottenhami nuk e mori ofertën që ...
EkonomiaOnline | 22-Oct-2019 14:00
Mediat spanjolle raportojnë se Real Madridi vazhdon interesimin për mesfushorin Christian Eriksen. Gjatë afatit kalimtar të verës për shërbimet e tij u interesua edhe Barcelona, por meqë Tottenhami nuk e mori ofertën që ...

Zidane largohet nëse Reali humb sonte nga Galatasaray
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...
Lexo | 22-Oct-2019 13:57
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...

Reali gati ta shesë Iscon
Real Madrid është gati ta shesë mesfushorin Isco. Spanjolli nuk ka qenë në planet e trajnerit Zinedine Zidane, gjatë këtij sezoni, transmeton KosovaPress. Sipas mediave spanjolle, “Los Blancos”, kërkojnë blerës për ...
InFokusi | 22-Oct-2019 13:52
Real Madrid është gati ta shesë mesfushorin Isco. Spanjolli nuk ka qenë në planet e trajnerit Zinedine Zidane, gjatë këtij sezoni, transmeton KosovaPress. Sipas mediave spanjolle, “Los Blancos”, kërkojnë blerës për ...

Zidane largohet nëse Reali humb sonte nga Galatasaray
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...
Kosova Sot | 22-Oct-2019 13:52
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...

Zidane largohet nëse Reali humb sonte nga Galatasaray
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 13:52
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...

Reali e bën prioritet transferimin e Mbappes nga PSG
Real Madridi po e kërkon me ngulm transferimin e Kylian Mbappes. Medias spanjolle raportojnë se Los Blancos do t’i fillojnë bisedimet me Paris Saint-Germianin qysh nga afati kalimtar i janarit. Sulmuesi francez nuk do ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 21:22
Real Madridi po e kërkon me ngulm transferimin e Kylian Mbappes. Medias spanjolle raportojnë se Los Blancos do t’i fillojnë bisedimet me Paris Saint-Germianin qysh nga afati kalimtar i janarit. Sulmuesi francez nuk do ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved