ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2019 02:51

Formacionet zyrtare: Reali nuk guxon të gabojë ndaj Galatasarayt

Formacionet zyrtare: Reali nuk guxon të gabojë ndaj Galatasarayt
Real Madridi është mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Los Blancos kanë regjistruar një humbje dhe një barazim në Grupin A dhe me vetëm një pikë të arkëtuar qëndrojnë në ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 19:51
Real Madridi është mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Los Blancos kanë regjistruar një humbje dhe një barazim në Grupin A dhe me vetëm një pikë të arkëtuar qëndrojnë në ...

Kthehet Champions, Real ka shansin e fundit për të evituar dështimin
Real Madrid luan sot në mbrëmje atë që mund të jetë shansi i fundit për të përmbysur një sezonin e tij në Champions, që deri tani është një zhgënjim i vërtetë. Vetëm një pikë në dy ndeshjet e para për skuadrën e ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 12:44
Real Madrid luan sot në mbrëmje atë që mund të jetë shansi i fundit për të përmbysur një sezonin e tij në Champions, që deri tani është një zhgënjim i vërtetë. Vetëm një pikë në dy ndeshjet e para për skuadrën e ...

Toni Kroos sot mund ta arrijë shifrën e 100 ndeshjeve në LK – ecuria e djaloshit gjerman që u kthye në njërin prej më të mirëve në botë
Toni Kroos kthehet te Real Madridi, por kësaj radhe do të arrijnë një shifër që për shumë është ëndërr, ku në Stamboll pritet ta zhvillojë ndeshjen e 100-të në Ligën e Kampionëve. Mesfushori 29 vjeçar debutoi në garën ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 17:48
Toni Kroos kthehet te Real Madridi, por kësaj radhe do të arrijnë një shifër që për shumë është ëndërr, ku në Stamboll pritet ta zhvillojë ndeshjen e 100-të në Ligën e Kampionëve. Mesfushori 29 vjeçar debutoi në garën ...

Statistika skandaloze e Courtois, një në dy gjuajtje i rrëshqet nga duart!
Reali i Madridit po has probleme në këtë fillim sezoni. Dëmtimet kanë bërë të vetën dhe lojërat e ekipit nuk kanë qenë pozitive. Situata e “Los Blancos” në Champions League është e keqe dhe Reali ka vetëm një pikë pas ...
ABCNews | 22-Oct-2019 18:58
Reali i Madridit po has probleme në këtë fillim sezoni. Dëmtimet kanë bërë të vetën dhe lojërat e ekipit nuk kanë qenë pozitive. Situata e “Los Blancos” në Champions League është e keqe dhe Reali ka vetëm një pikë pas ...

Ramos: Zidane meriton respekt, me të deri në vdekje
Reali i Madridit do të luajë nesër në mbrëmje në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.
Top Channel | 22-Oct-2019 09:13
Reali i Madridit do të luajë nesër në mbrëmje në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.

Ky është plani i Realit për Lewandowskin
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski. Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka ...
Flaka | 22-Oct-2019 20:33
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski. Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka ...

Formacionet zyrtare: Galatasaray – Real Madrid
‘Los Blancos’ janë në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve, pas një humbjeje dhe barazimi në dy ndeshjet e para. Ndeshja mes Galatasaray dhe Real Madrid fillon nga ora 21:00. Formacionet zyrtare: Galatasaray ...
Lajminet | 22-Oct-2019 19:52
‘Los Blancos’ janë në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve, pas një humbjeje dhe barazimi në dy ndeshjet e para. Ndeshja mes Galatasaray dhe Real Madrid fillon nga ora 21:00. Formacionet zyrtare: Galatasaray ...

Real Madridi në kërkim të fitores së parë në Champions i shkon Galatasarayt, formacionet
Real Madridi është ende në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve këtë sezon dhe për ta arritur këtë do t’i duhet ta mposhtë skuadrën që ka synime të ngjashme, Galatasarayn. Klubi turk është nikoqir i skuadrës ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 19:51
Real Madridi është ende në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve këtë sezon dhe për ta arritur këtë do t’i duhet ta mposhtë skuadrën që ka synime të ngjashme, Galatasarayn. Klubi turk është nikoqir i skuadrës ...

Rikthehet Champions League, Real dhe Zidane luajnë sfidën vendimtare
Rikthehen ndeshjen e Champions League. Sonte Real Madrid luan në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.
Top Channel | 22-Oct-2019 08:38
Rikthehen ndeshjen e Champions League. Sonte Real Madrid luan në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.

Ish-mesfushori i Valencias: Reali po vuan mungesën e Ronaldos…
Mesfushori Sofiane Feghouli, beson se forma e dobët e Real Madridit është vetëm për një arsye, largimi i Cristiano Ronaldos nga “Santiago Bernabeu”. Cristiano u largua në verën e vitit 2018 për t’u transferuar te ...
Standard | 22-Oct-2019 19:09
Mesfushori Sofiane Feghouli, beson se forma e dobët e Real Madridit është vetëm për një arsye, largimi i Cristiano Ronaldos nga “Santiago Bernabeu”. Cristiano u largua në verën e vitit 2018 për t’u transferuar te ...

Toni Kroos sot mund ta arrijë shifrën e 100 ndeshjeve në LK – ecuria e djaloshit gjerman që u kthye në njërin prej më të mirëve në botë
Toni Kroos kthehet te Real Madridi, por kësaj radhe do të arrijnë një shifër që për shumë është ëndërr, ku në Stamboll pritet ta zhvillojë ndeshjen e 100-të në Ligën e Kampionëve. Mesfushori 29 vjeçar debutoi në garën ...
E Dua Sportin | 22-Oct-2019 19:02
Toni Kroos kthehet te Real Madridi, por kësaj radhe do të arrijnë një shifër që për shumë është ëndërr, ku në Stamboll pritet ta zhvillojë ndeshjen e 100-të në Ligën e Kampionëve. Mesfushori 29 vjeçar debutoi në garën ...

Formacionet zyrtare: Athletico Madrid vs Bayern Leverkusen
Athletico Madridi është nikoqir i Bayern Leverkusenit në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Kjo ndeshje zhvillohet në stadiumin “Wanda Metropolitano” në Amsterdam dhe nisë nga ora ...
InFokusi | 22-Oct-2019 18:40
Athletico Madridi është nikoqir i Bayern Leverkusenit në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Kjo ndeshje zhvillohet në stadiumin “Wanda Metropolitano” në Amsterdam dhe nisë nga ora ...

Zidane largohet nëse Reali humb sonte nga Galatasarayi
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...
Koha.mk | 22-Oct-2019 18:26
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...

Ky është plani i Realit për Lewandowskin
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski. Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka ...
InFokusi | 22-Oct-2019 18:20
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski. Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka ...

Reali, yllit të skuadrës: Duhesh të largohesh në janar
Ndër lojtarët që nuk bëjnë pjesë në planet e Real Madrid, është edhe Brahim Diaz, anësori i transferuar në afatin kalimtar të janarit për 22 milionë funte nga Manchester City. Sipas AS, Brahim Diaz nuk është pjesë e ...
Lajminet | 22-Oct-2019 18:14
Ndër lojtarët që nuk bëjnë pjesë në planet e Real Madrid, është edhe Brahim Diaz, anësori i transferuar në afatin kalimtar të janarit për 22 milionë funte nga Manchester City. Sipas AS, Brahim Diaz nuk është pjesë e ...

Rikthehet Liga e Kampionëve – këto janë ndeshjet e ditës së sotme
Sot zhvillohet faza e grupeve ndërmjet skuadrave më të mira në ligat e tyre e që tashmë kanë zë një vend në Ligën e Kampionëve. Skuadra elitë të këtij kompeticioni do të rikthehen që ta japin më të mirë nga vetja që të ...
Koha.mk | 22-Oct-2019 18:05
Sot zhvillohet faza e grupeve ndërmjet skuadrave më të mira në ligat e tyre e që tashmë kanë zë një vend në Ligën e Kampionëve. Skuadra elitë të këtij kompeticioni do të rikthehen që ta japin më të mirë nga vetja që të ...

PSG sonte mund ta bëjë atë që askush se ka bërë në Ligën e Kampionëve
Pas dy raundeve, parisianët kryesojnë me gjashtë pikë, pas fitoreve kundër Real Madridit dhe Galatasaray, ndërsa të martën takohen me kampionët e Belgjikës, Club Brugge. Nëse PSG mposht Club Bruggen, dhe Real Madrid dhe ...
Lajminet | 22-Oct-2019 17:28
Pas dy raundeve, parisianët kryesojnë me gjashtë pikë, pas fitoreve kundër Real Madridit dhe Galatasaray, ndërsa të martën takohen me kampionët e Belgjikës, Club Brugge. Nëse PSG mposht Club Bruggen, dhe Real Madrid dhe ...

Kthehet Champions, Real ka shansin e fundit për të evituar dështimin
Real Madrid luan sot në mbrëmje atë që mund të jetë shansi i fundit për të përmbysur një sezonin e tij në Champions, që deri tani është një zhgënjim i vërtetë. Vetëm një pikë në dy ndeshjet e para për skuadrën e ...
E Dua Sportin | 22-Oct-2019 17:04
Real Madrid luan sot në mbrëmje atë që mund të jetë shansi i fundit për të përmbysur një sezonin e tij në Champions, që deri tani është një zhgënjim i vërtetë. Vetëm një pikë në dy ndeshjet e para për skuadrën e ...

“Nëse Zidane është rikthyer, pse jo edhe Mourinho”
Trajneri francez po drejton për të dytën herë Real Madridin, kur sezonin e kaluar zëvendësoi të shkarkuarin Santiago Solari. ‘Goal.com’ ka mësuar se një numër i anëtarëve në ‘Sanatigo Bernabeu’ kanë filluar të humbasin ...
Lajminet | 22-Oct-2019 16:58
Trajneri francez po drejton për të dytën herë Real Madridin, kur sezonin e kaluar zëvendësoi të shkarkuarin Santiago Solari. ‘Goal.com’ ka mësuar se një numër i anëtarëve në ‘Sanatigo Bernabeu’ kanë filluar të humbasin ...

Ky është vendimi i Perez për Zidanen
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, dëshiron ta mbaj në stol trajnerin Zinedine Zidane.
Kosova Press | 22-Oct-2019 16:56
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, dëshiron ta mbaj në stol trajnerin Zinedine Zidane.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved