ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 19:12

Mesazhi i dytë i shqiptares që ndodhet në kampin sirian me 3 fëmijët: Zoti e di se kur do na marrin!

Mesazhi i dytë i shqiptares që ndodhet në kampin sirian me 3 fëmijët: Zoti e di se kur do na marrin!
Një audio e dytë e dërguar nga Klotilda Zani, nëna me 3 fëmijë, e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel. “Lekët i mora, jemi shumë mirë, pas 3 muajsh ka ardhur ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 07:42
Një audio e dytë e dërguar nga Klotilda Zani, nëna me 3 fëmijë, e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel. “Lekët i mora, jemi shumë mirë, pas 3 muajsh ka ardhur ...

Teologu Elvis Naçi: Kosova ka punuar më shumë për riatdhesimin e shtetasve të mbetur në Siri
Debate të forta u zhvilluan në Open në Top Channel ku u diskutua për kthimin e mundshëm të Alvin Berishës dhe fëmijëve të tjerë që kanë mbetur në kampet në Siri.
Top Channel | 22-Oct-2019 00:07
Debate të forta u zhvilluan në Open në Top Channel ku u diskutua për kthimin e mundshëm të Alvin Berishës dhe fëmijëve të tjerë që kanë mbetur në kampet në Siri.

Gjinishi ngre shqetësimin në Open: Gratë dhe fëmijët e mbetur në Siri rrezikohen të trafikohen
Ish-nënkryetari i Komunitetit Mysliman, Ermir Gjinishi ngriti një shqetësim në Open në Top Channel për shtetasit e mbetur në kampet e Sirisë.
Top Channel | 21-Oct-2019 23:33
Ish-nënkryetari i Komunitetit Mysliman, Ermir Gjinishi ngriti një shqetësim në Open në Top Channel për shtetasit e mbetur në kampet e Sirisë.

Gjinishi në Open: Gratë dhe fëmijët rrezikohen të trafikohen
Ish-nënkryetari i Komunitetit Mysliman, Ermir Gjinishi ngriti një shqetësim në Open në Top Channel.
Top Channel | 21-Oct-2019 23:05
Ish-nënkryetari i Komunitetit Mysliman, Ermir Gjinishi ngriti një shqetësim në Open në Top Channel.

Elvis Naçi tregon si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri
Cila është lidhja mes Islamit dhe Shetit Islamik? Si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri? Për këtë foli në Open në Top Channel teologu i njohur Elvis Naçi. “Po flasim për 79 meshkuj. Po ta krahasojmë me numrin ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 08:28
Cila është lidhja mes Islamit dhe Shetit Islamik? Si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri? Për këtë foli në Open në Top Channel teologu i njohur Elvis Naçi. “Po flasim për 79 meshkuj. Po ta krahasojmë me numrin ...

Teologu Elvis Naçi: Kosova ka punuar më shumë për riatdhesimin e shtetasve të mbetur në Siri
Debate të forta u zhvilluan në Open në Top Channel ku u diskutua për kthimin e mundshëm të Alvin Berishës dhe fëmijëve të tjerë që kanë mbetur në kampet në Siri. Teologu i njohur Elvis Naçi bëri një krahasim të punës së ...
InFokusi | 22-Oct-2019 08:20
Debate të forta u zhvilluan në Open në Top Channel ku u diskutua për kthimin e mundshëm të Alvin Berishës dhe fëmijëve të tjerë që kanë mbetur në kampet në Siri. Teologu i njohur Elvis Naçi bëri një krahasim të punës së ...

Elvis Naçi: Si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri?
Cila është lidhja mes Islamit dhe Shetit Islamik? Si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri? Për këtë foli në Open në Top Channel teologu i njohur Elvis Naçi. “Po flasim për 79 meshkuj. Po ta krahasojmë me numrin ...
Ina-Online | 22-Oct-2019 01:04
Cila është lidhja mes Islamit dhe Shetit Islamik? Si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri? Për këtë foli në Open në Top Channel teologu i njohur Elvis Naçi. “Po flasim për 79 meshkuj. Po ta krahasojmë me numrin ...

Open/ Mesazhi i dytë i Klotildës: Zoti e di se kur do na marrin!
Një audio e dytë e dërguar nga Klotilda Zani, nëna me 3 fëmijë, e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel.
Top Channel | 21-Oct-2019 22:38
Një audio e dytë e dërguar nga Klotilda Zani, nëna me 3 fëmijë, e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel.

Elvis Naçi: Si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri?
Cila është lidhja mes Islamit dhe Shetit Islamik? Si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri? Për këtë foli në Open në Top Channel teologu i njohur Elvis Naçi. “Po flasim për 79 meshkuj. Po ta krahasojmë me numrin ...
Dritare | 22-Oct-2019 00:20
Cila është lidhja mes Islamit dhe Shetit Islamik? Si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri? Për këtë foli në Open në Top Channel teologu i njohur Elvis Naçi. “Po flasim për 79 meshkuj. Po ta krahasojmë me numrin ...

Gazetari Italian tregon si shkuan në kampet e ISIS për Alvin
Emisioni “Le Iene” në “Italia 1” pak ditë më parë, i ka kushtuar një reportazh, Alvi Berishës, 11 vjeçari i cili ndodhet në kampet e ISIS në Siri. Gazetari Italian Osvaldo Verri, realizues i reportazhit se bashku me ...
Dritare | 22-Oct-2019 00:20
Emisioni “Le Iene” në “Italia 1” pak ditë më parë, i ka kushtuar një reportazh, Alvi Berishës, 11 vjeçari i cili ndodhet në kampet e ISIS në Siri. Gazetari Italian Osvaldo Verri, realizues i reportazhit se bashku me ...

E konfirmon avokati, Alvini është ende në kamp në Siri
Edhe pse ishte menduar se është zhdukur nga kampi Al-Hol në Siri, vogëlushi 11-vjeçar, Alvin Berisha ndodhet ende në kampin famëkeq të ISIS në Siri. Gazetari i emisionit satiriko-investigativ “Le Iene”, Taulant Kopliku ...
Dritare | 22-Oct-2019 00:20
Edhe pse ishte menduar se është zhdukur nga kampi Al-Hol në Siri, vogëlushi 11-vjeçar, Alvin Berisha ndodhet ende në kampin famëkeq të ISIS në Siri. Gazetari i emisionit satiriko-investigativ “Le Iene”, Taulant Kopliku ...

Foto/ Gazetari përlotet në emision: Alvini duhet marrë nga Siria!
Gazetari Taulant Kopliku është përlotur në studion e emisionit Open ku po flitet për historinë e vogëlushit Alvin Berisha i cili ka mbetur në kampin sirian Al-Hol. “Ai fëmijë duhet marrë. I tha i ati ke për të ngrënë ...
Dritare | 22-Oct-2019 00:20
Gazetari Taulant Kopliku është përlotur në studion e emisionit Open ku po flitet për historinë e vogëlushit Alvin Berisha i cili ka mbetur në kampin sirian Al-Hol. “Ai fëmijë duhet marrë. I tha i ati ke për të ngrënë ...

Mesazhi i Klotildës nga kampi Al-Hol: Duhet pare e madhe për të dalë nga këtu
Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel. Ajo shprehet se duhet shumë para për tu larguar nga aty, teksa këshillon vëllanë që ...
Lapsi | 21-Oct-2019 23:23
Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel. Ajo shprehet se duhet shumë para për tu larguar nga aty, teksa këshillon vëllanë që ...

Florini kërkon rikthimin e motrës nga kampi i Sirisë, mesazhi i saj kaq prekës
Florini është një i ri i cili kërkon rikthimin e motrës së tij nga kampet siriane. Në emisionin Open ai tha se motra e tij, Klotilda Zani ndodhet atje që prej vitit 2014 dhe ka 3 fëmijë. “Unë jam drejtuar në Ministrinë ...
Indeks Online | 22-Oct-2019 00:13
Florini është një i ri i cili kërkon rikthimin e motrës së tij nga kampet siriane. Në emisionin Open ai tha se motra e tij, Klotilda Zani ndodhet atje që prej vitit 2014 dhe ka 3 fëmijë. “Unë jam drejtuar në Ministrinë ...

Open/ Mesazhi i Klotildës nga Al-Hol për vëllain: Duhet pare e madhe me dalë nga këtu
Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel.
Top Channel | 21-Oct-2019 22:27
Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel.

Si u mashtruan shqiptarët për të shkuar në Siri?
Për këtë foli në Open në Top Channel teologu i njohur Elvis Naçi. “Po flasim për 79 meshkuj. Po ta krahasojmë me numrin e besimtarëve është shume i vogël. Duhet të theksojmë se shumë nga këto persona ishin mercenarë, ...
Lajminet | 21-Oct-2019 23:50
Për këtë foli në Open në Top Channel teologu i njohur Elvis Naçi. “Po flasim për 79 meshkuj. Po ta krahasojmë me numrin e besimtarëve është shume i vogël. Duhet të theksojmë se shumë nga këto persona ishin mercenarë, ...

Tahiri tregon dy strategjitë që ka ndjekur Kosova për tërheqjen e qytetarëve nga Siria
Ministri i Drejtësisë në detyrë, Abelard Tahiri ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel dhe ka folur për punën që ka bërë Kosova për të riatdhesuar qytetarët që kishin shkuar në Siri. “Nga ...
Medial | 21-Oct-2019 23:50
Ministri i Drejtësisë në detyrë, Abelard Tahiri ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel dhe ka folur për punën që ka bërë Kosova për të riatdhesuar qytetarët që kishin shkuar në Siri. “Nga ...

Ekskluzive/Gazetari italian: Si arritëm në kampin e ISIS. Me ambasadorin…
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ në “Italia 1” pak ditë më parë i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvin mbërriti në ...
InFokusi | 21-Oct-2019 23:40
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ në “Italia 1” pak ditë më parë i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvin mbërriti në ...

Rrëfimi i gazetarit italian/ “Kurdët u prekën nga historia e Alvin Berishës”
Emisioni investigativ “Le Iene” në “Italia 1” pak ditë më parë i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvin mbërriti në ...
Lapsi | 21-Oct-2019 22:58
Emisioni investigativ “Le Iene” në “Italia 1” pak ditë më parë i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvin mbërriti në ...

Tahiri tregon dy strategjitë që ka ndjekur Kosova për tërheqjen e qytetarëve nga Siria
Ministri i Drejtësisë në detyrë, Abelard Tahiri ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel dhe ka folur për punën që ka bërë Kosova për të riatdhesuar qytetarët që kishin shkuar në Siri. “Nga ...
Arbresh | 21-Oct-2019 23:37
Ministri i Drejtësisë në detyrë, Abelard Tahiri ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel dhe ka folur për punën që ka bërë Kosova për të riatdhesuar qytetarët që kishin shkuar në Siri. “Nga ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved