ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 20:51

Edhe Fazli Behrami ftohet nga Gjykata Speciale

Edhe Fazli Behrami ftohet nga Gjykata Speciale
Ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fazli Behrami është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës, Hysni Gucati. Ai ka shkruar në profilin ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 15:46
Ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fazli Behrami është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës, Hysni Gucati. Ai ka shkruar në profilin ...

Arrijnë shtatë ftesa të reja nga Gjykata Speciale, nuk përjashtohet mundësia për protesta
Rreth shtatë ftesa të reja kanë arritur sot për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nga Gjykata Speciale, e vetëm në 10 ditët e fundit janë mbi 50 të tilla. Kështu deklarojnë në Organizatën e Veteranëve të ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 15:04
Rreth shtatë ftesa të reja kanë arritur sot për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nga Gjykata Speciale, e vetëm në 10 ditët e fundit janë mbi 50 të tilla. Kështu deklarojnë në Organizatën e Veteranëve të ...

Ish-komandanti i UÇK-së Azem Syla thirret në Hagë
Ish udhëheqësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Azem Syla është thirrur nga Dhomat e Specializuara të Gjykatës së Posaçme në Hagë për t’u paraqitur, por pa u bë e qartë se në çfarë cilësie është thirrur atje. Lajmi u ...
Top Channel | 22-Oct-2019 08:58
Ish udhëheqësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Azem Syla është thirrur nga Dhomat e Specializuara të Gjykatës së Posaçme në Hagë për t’u paraqitur, por pa u bë e qartë se në çfarë cilësie është thirrur atje. Lajmi u ...

Ftesa të reja nga Gjykata Speciale, veteranët paralajmërojnë protesta
Vetëm gjatë të martës kanë ardhur 7 ftesa të reja nga Gjykata Speciale. Ndërsa gjatë 10 ditëve nga kjo gjykatë kanë ardhur 50 ftesa. Kështu deklarojnë në Organizatën e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, që sipas tyre, ...
InFokusi | 22-Oct-2019 15:42
Vetëm gjatë të martës kanë ardhur 7 ftesa të reja nga Gjykata Speciale. Ndërsa gjatë 10 ditëve nga kjo gjykatë kanë ardhur 50 ftesa. Kështu deklarojnë në Organizatën e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, që sipas tyre, ...

Ftesat e Gjykatës Speciale, veteranët paralajmërojnë protesta
Rreth shtatë ftesa të reja kanë arritur sot për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nga Gjykata Speciale, e vetëm në 10 ditët e fundit janë mbi 50 të tilla. Kështu deklarojnë në Organizatën e Veteranëve të ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 15:33
Rreth shtatë ftesa të reja kanë arritur sot për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nga Gjykata Speciale, e vetëm në 10 ditët e fundit janë mbi 50 të tilla. Kështu deklarojnë në Organizatën e Veteranëve të ...

Fazli Behrami nga Brigada 113 “Mujë Krasniqi”, i ftuari i radhës nga Specialja
Fazli Behrami është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka konfirmuar kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës Hysni Gucati, nëpërmjet një postimi në Facebook. Behrami në Ushtrinë Çlirimtare të ...
Gazeta Observer | 22-Oct-2019 15:14
Fazli Behrami është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka konfirmuar kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës Hysni Gucati, nëpërmjet një postimi në Facebook. Behrami në Ushtrinë Çlirimtare të ...

Fazli Behrami nga Brigada 113 “Mujë Krasniqi”, i ftuari i radhës nga Specialja
Fazli Behrami është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka konfirmuar kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës Hysni Gucati, nëpërmjet një postimi në Facebook. Behrami në Ushtrinë Çlirimtare të ...
Klan Kosova | 22-Oct-2019 15:07
Fazli Behrami është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka konfirmuar kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës Hysni Gucati, nëpërmjet një postimi në Facebook. Behrami në Ushtrinë Çlirimtare të ...

Fazli Behrami nga Brigada 113 “Mujë Krasniqi”, i ftuari i radhës nga Specialja
Fazli Behrami është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka konfirmuar kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës Hysni Gucati, nëpërmjet një postimi në Facebook. Behrami në Ushtrinë Çlirimtare të ...
Medial | 22-Oct-2019 15:04
Fazli Behrami është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka konfirmuar kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës Hysni Gucati, nëpërmjet një postimi në Facebook. Behrami në Ushtrinë Çlirimtare të ...

Ofenzivë nga Gjykata Speciale, ja sa persona janë ftuar vetëm sot
Gjykata Speciale po vazhdon të rris numrin e të ftuarve për intervistimnë Hagë. Vetëm gjatë ditës së sotme janë ftuar gjithsej 5 persona të cilët kërkohen të paraqiten për intervistim. Sipas i OVL-UÇk-së, Hysni Gucati ...
InFokusi | 22-Oct-2019 15:00
Gjykata Speciale po vazhdon të rris numrin e të ftuarve për intervistimnë Hagë. Vetëm gjatë ditës së sotme janë ftuar gjithsej 5 persona të cilët kërkohen të paraqiten për intervistim. Sipas i OVL-UÇk-së, Hysni Gucati ...

Ish-rektori i Universitetit të Prishtinës thirret në Hagë
Ish-rektori i Universitetit të Prishtinës Ibrahim Gashi, që ka qenë pjesë e UÇK-së, është ftuar për t’u intervistuar nga Gjykatën Speciale e Hagës në cilësinë e dëshmitarit. Ish-rektori i Universitetit të Prishtinës, ...
ABCNews | 22-Oct-2019 13:26
Ish-rektori i Universitetit të Prishtinës Ibrahim Gashi, që ka qenë pjesë e UÇK-së, është ftuar për t’u intervistuar nga Gjykatën Speciale e Hagës në cilësinë e dëshmitarit. Ish-rektori i Universitetit të Prishtinës, ...

Ish-rektori i UP-së, Ibrahim Gashi ftohet nga Gjykata Speciale
??Ish-rektori i Universitetit të Prishtinës dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ibrahim Gashi, është ftuar për t’u intervistuar në cilësi të dëshmitarit nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë. Gashi, i cili e ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 11:37
??Ish-rektori i Universitetit të Prishtinës dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ibrahim Gashi, është ftuar për t’u intervistuar në cilësi të dëshmitarit nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë. Gashi, i cili e ...

Arrijnë shtatë ftesa të reja nga Gjykata Speciale, nuk përjashtohet mundësia për protesta
Rreth shtatë ftesa të reja kanë arritur sot për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nga Gjykata Speciale, e vetëm në 10 ditët e fundit janë mbi 50 të tilla. Kështu deklarojnë në Organizatën e......
Zeri | 22-Oct-2019 14:56
Rreth shtatë ftesa të reja kanë arritur sot për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nga Gjykata Speciale, e vetëm në 10 ditët e fundit janë mbi 50 të tilla. Kështu deklarojnë në Organizatën e......

Arrijnë shtatë ftesa të reja nga Gjykata Speciale, nuk përjashtohet mundësia për protesta
Kohët e fundit Gjykata Speciale ka intensifikuar punën duke dërguar ftesa për intervistim ish-pjesëtarëve të UÇK-së e edhe civilëve. Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati thotë për ...
Lajminet | 22-Oct-2019 14:54
Kohët e fundit Gjykata Speciale ka intensifikuar punën duke dërguar ftesa për intervistim ish-pjesëtarëve të UÇK-së e edhe civilëve. Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati thotë për ...

Mbërrijnë 7 ftesa të reja nga Gjykata Speciale, s’përjashtohet mundësia për protesta
Rreth shtatë ftesa të reja kanë arritur sot për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nga Gjykata Speciale, e vetëm në 10 ditët e fundit janë mbi 50 të tilla. Kështu deklarojnë në Organizatën e Veteranëve të ...
Indeks Online | 22-Oct-2019 14:53
Rreth shtatë ftesa të reja kanë arritur sot për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nga Gjykata Speciale, e vetëm në 10 ditët e fundit janë mbi 50 të tilla. Kështu deklarojnë në Organizatën e Veteranëve të ...

Arrijnë shtatë ftesa të reja nga Gjykata Speciale, nuk përjashtohet mundësia për protesta
Rreth shtatë ftesa të reja kanë arritur sot për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nga Gjykata Speciale, e vetëm në 10 ditët e fundit janë mbi 50 të tilla. Kështu deklarojnë në Organizatën e Veteranëve të ...
Kosova Press | 22-Oct-2019 14:53
Rreth shtatë ftesa të reja kanë arritur sot për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nga Gjykata Speciale, e vetëm në 10 ditët e fundit janë mbi 50 të tilla. Kështu deklarojnë në Organizatën e Veteranëve të ...

Gjykata Speciale fton edhe Jetullah Krasniqin nga Prizreni
Ish-ushtari i UÇK-së, Jetullah Krasniqi nga Prizreni, ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Ai ka njoftuar se për intervistim është ftuar të lajmërohet me 29 tetor. “Dua të njoftoj opinionin dhe para se gjithash ...
Gazeta Observer | 22-Oct-2019 14:46
Ish-ushtari i UÇK-së, Jetullah Krasniqi nga Prizreni, ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Ai ka njoftuar se për intervistim është ftuar të lajmërohet me 29 tetor. “Dua të njoftoj opinionin dhe para se gjithash ...

Ftohet nga gjykata speciale edhe një ish pjesëtar i UÇK-së
Hysni Gucati, kreu i OVL-UÇK, ka njoftuar se është ftuar nga gjykata speciale edhe një ish ushtar i UÇK-së. Bëhet fjalë për ,Fazli Behramin, ushtar i brigadës 113 “Mujë Krasniqi”, shkruan gazeta inFokus. “Tash e mora ...
InFokusi | 22-Oct-2019 14:40
Hysni Gucati, kreu i OVL-UÇK, ka njoftuar se është ftuar nga gjykata speciale edhe një ish ushtar i UÇK-së. Bëhet fjalë për ,Fazli Behramin, ushtar i brigadës 113 “Mujë Krasniqi”, shkruan gazeta inFokus. “Tash e mora ...

Gjykata Speciale fton edhe Shaban Sylën
Shaban Syla është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale, ka konfirmuar organizata e veteranëve. Ftesa ndaj tij është konfirmuar nga kryetari i OVL-së së UÇK-së, Hysni Gucati, i cili ka thënë shkurtimisht për ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 14:33
Shaban Syla është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale, ka konfirmuar organizata e veteranëve. Ftesa ndaj tij është konfirmuar nga kryetari i OVL-së së UÇK-së, Hysni Gucati, i cili ka thënë shkurtimisht për ...

Gjykata Speciale e fton edhe një ish-ushtar
Kreu i OVL-UÇK, Hysni Gucati ka njoftuar se sapo ka marrë informacion se është ftuar nga Gjykata Speciale ish-ushtari Fazli Behrami, raporton Express. Këtë e ka bërë të ditur përmes Facebook-ut, Gucati që ka shkruar se ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 14:29
Kreu i OVL-UÇK, Hysni Gucati ka njoftuar se sapo ka marrë informacion se është ftuar nga Gjykata Speciale ish-ushtari Fazli Behrami, raporton Express. Këtë e ka bërë të ditur përmes Facebook-ut, Gucati që ka shkruar se ...

Specialja fton për intervistim edhe ish rektorin Gashi
??Ish-rektori i Universitetit të Prishtinës dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ibrahim Gashi, është ftuar për t’u intervistuar në cilësi të dëshmitarit nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë. Gashi, i cili e ...
PortaliOnline | 22-Oct-2019 14:13
??Ish-rektori i Universitetit të Prishtinës dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ibrahim Gashi, është ftuar për t’u intervistuar në cilësi të dëshmitarit nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë. Gashi, i cili e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved