ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 22:19

Kanye West i dhuron Kimit një milion dollarë donacion për ditëlindje, që ajo t’i dhurojë për bamirësi

Kanye West i dhuron Kimit një milion dollarë donacion për ditëlindje, që ajo t’i dhurojë për bamirësi
Ylli Kim Kardashian ka festuar të martën ditëlindjen e saj të 39-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Kim Kardashian dhe Kanye West (Foto: John Lamparski/Getty ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 19:48
Ylli Kim Kardashian ka festuar të martën ditëlindjen e saj të 39-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Kim Kardashian dhe Kanye West (Foto: John Lamparski/Getty ...

Video e Kate Beckinsale që na sikletosi
Ka gjithashtu edhe afro 30 vite karriere. E ka filluar ate qe ne vitin e larget 1991. E ç’na duhen keto, do te thote ndonje nga ju. Ç’lidhje ka me videon qe na propozoni? Dhe ne fakt ka, madje shume. Britanikja postoi ...
ikub.al | 22-Oct-2019 13:18
Ka gjithashtu edhe afro 30 vite karriere. E ka filluar ate qe ne vitin e larget 1991. E ç’na duhen keto, do te thote ndonje nga ju. Ç’lidhje ka me videon qe na propozoni? Dhe ne fakt ka, madje shume. Britanikja postoi ...

Jennifer Aniston pranon se ka pasur profil të rrejshëm në Instagram
Jennifer Aniston u bë sensacion në internet prej se e hapi profilin e saj zyrtar në Instagram duke marrë vëmendje të madhe nga mediat dhe publiku. Aktorja e famshme arriti që në kohë rekorde të arrijë një milion ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 19:02
Jennifer Aniston u bë sensacion në internet prej se e hapi profilin e saj zyrtar në Instagram duke marrë vëmendje të madhe nga mediat dhe publiku. Aktorja e famshme arriti që në kohë rekorde të arrijë një milion ...

Tayna vjen me një paraqitje atraktive në imazhin e fundit
Reperja e njohur, Tayna, aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Sicko”. Teksa në të shumtën e rasteve udhëton shpesh për të qenë sa më pranë fansave të saj në koncerte të ndryshme, duket ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 17:45
Reperja e njohur, Tayna, aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Sicko”. Teksa në të shumtën e rasteve udhëton shpesh për të qenë sa më pranë fansave të saj në koncerte të ndryshme, duket ...

Bebe Rexha bën “twerk” në mes të qytetit, befason kalimtarët
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi ka udhëtuar drejt Kalifornisë. Ajo atje pritet të mbajë koncertin e saj të radhës, në kuadër të festës së Halloweenit, në qytetin Universal. Artistja me ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 17:08
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi ka udhëtuar drejt Kalifornisë. Ajo atje pritet të mbajë koncertin e saj të radhës, në kuadër të festës së Halloweenit, në qytetin Universal. Artistja me ...

Adrola Dushi uron vëllain me rastin e ditëlindjes, publikon këto foto me të
Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi, nëpërmjet një postimi në Instagram e ka prezantuar me ndjekësit vëllain e saj, shkruan . Këtë e bëri me rastin e ditëlindjes së tij dhe zgjodhi ta uroj publikisht. “Gëzuar ditëlindjen ...
Lajminet | 22-Oct-2019 20:02
Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi, nëpërmjet një postimi në Instagram e ka prezantuar me ndjekësit vëllain e saj, shkruan . Këtë e bëri me rastin e ditëlindjes së tij dhe zgjodhi ta uroj publikisht. “Gëzuar ditëlindjen ...

Pas gati dy vitesh pauzë nga muzika, rikthehet këngëtarja shqiptare
Bëhet fjalë për Ari Blue, e cila nuk ka qenë aktive në muzikë tash e një vit e shtatë muaj, shkruan . Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka paralajmëruar rikthimin në muzikë, me shumë ndryshime. “I think it’s time…të ...
Lajminet | 22-Oct-2019 19:39
Bëhet fjalë për Ari Blue, e cila nuk ka qenë aktive në muzikë tash e një vit e shtatë muaj, shkruan . Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka paralajmëruar rikthimin në muzikë, me shumë ndryshime. “I think it’s time…të ...

Kim Kardashian incizon nga afër trupin
Kim Kardashian ka reklamuar veshjen e saj nëpërmjet një postimi në Instagram mirëpo vëmendjen si zakonisht e ka marrë me format e përkryera trupore, shkruan . Ajo njihet si një prej femrave me të pasmet më bombastike e ...
Lajminet | 22-Oct-2019 19:36
Kim Kardashian ka reklamuar veshjen e saj nëpërmjet një postimi në Instagram mirëpo vëmendjen si zakonisht e ka marrë me format e përkryera trupore, shkruan . Ajo njihet si një prej femrave me të pasmet më bombastike e ...

Dua publikon videon me skena të ‘nxehta’, Capital T habit me komentin që i la
Pasi i fshiu të gjitha postimet në Instagram, Dua Lipa u rikthye e ‘zjarrtë’ me një video, shkruan . E veshur shkurt, këngëtarja shqiptare ka treguar format trupore dhe pranë videos i ka pyetur ndjekësit nëse u ka ...
Lajminet | 22-Oct-2019 19:23
Pasi i fshiu të gjitha postimet në Instagram, Dua Lipa u rikthye e ‘zjarrtë’ me një video, shkruan . E veshur shkurt, këngëtarja shqiptare ka treguar format trupore dhe pranë videos i ka pyetur ndjekësit nëse u ka ...

Dua Lipa rikthehet në Instagram
Dua Lipa është rikthyer në Instagram. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, ka disa ditë që është ‘zhdukur’ nga ky rrjet social por është kthyer sot me një postim mjaft sexy. Ajo ndau një video duke vallëzuar nën ...
Klan Kosova | 22-Oct-2019 19:22
Dua Lipa është rikthyer në Instagram. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, ka disa ditë që është ‘zhdukur’ nga ky rrjet social por është kthyer sot me një postim mjaft sexy. Ajo ndau një video duke vallëzuar nën ...

Nëna e Rita Orës kujdeset edhe për shëndetin mendor të së bijës, Dafina Zeqiri: Do të doja të të kisha pranë
Vera Ora tashmë për të gjithë nuk është e njohur vetëm si nëna e këngëtares Rita Ora, pasi që prej vitesh ajo e ushtron detyrën si psikologe. Përveç pacientëve që i drejtohen asaj, Vera kohët e fundit ka folur edhe ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 15:17
Vera Ora tashmë për të gjithë nuk është e njohur vetëm si nëna e këngëtares Rita Ora, pasi që prej vitesh ajo e ushtron detyrën si psikologe. Përveç pacientëve që i drejtohen asaj, Vera kohët e fundit ka folur edhe ...

Dua rikthehet në Instagram me një video atraktive: U kam munguar?
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është rikthyer me një video të re në Instagram, shkruan . Ajo ditë më parë kishte zgjedhur që ti fshijë të gjitha postimet në këtë rrjet social dhe tani erdhi fuqishëm me një video e ...
Lajminet | 22-Oct-2019 19:16
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është rikthyer me një video të re në Instagram, shkruan . Ajo ditë më parë kishte zgjedhur që ti fshijë të gjitha postimet në këtë rrjet social dhe tani erdhi fuqishëm me një video e ...

Bëhet e gjallë Dua Lipa
Prej ditësh ka hequr të gjitha postimet në platformën sociale Instagram. Bëhet fjalë për bukuroshen nga Kosova, Dua Lipa e cila tashmë pas disa ditëve mungesë ka postuar një video, shkruan portali . Në videon e ...
Arbresh | 22-Oct-2019 19:12
Prej ditësh ka hequr të gjitha postimet në platformën sociale Instagram. Bëhet fjalë për bukuroshen nga Kosova, Dua Lipa e cila tashmë pas disa ditëve mungesë ka postuar një video, shkruan portali . Në videon e ...

Albërie Hadërgjonaj dhe të bijat “cmendin“ Turqinë: fotot nga hoteli luksoz!
Albërie Hadërgjonja nuk njihet më: ajo duket si motra e dy vajzave të saj në fotot e fundit, të realizuar në në Turqi. Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa shihen në foto në një shtrat të veshura me fustane elegante dhe plot ...
Bordo | 22-Oct-2019 19:08
Albërie Hadërgjonja nuk njihet më: ajo duket si motra e dy vajzave të saj në fotot e fundit, të realizuar në në Turqi. Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa shihen në foto në një shtrat të veshura me fustane elegante dhe plot ...

Linda Halimi zbulon një pjesë të këngës së re
Linda Halimi ka njoftuar fansat që së shpejti lanson projektin më të ri muzikor, ndërsa zbuloi një pjesë të kësaj kënge, shkruan . “Better you”, mban titullin kënga e re e Lindës, e cila thotë se do të lansohet para ...
Lajminet | 22-Oct-2019 18:44
Linda Halimi ka njoftuar fansat që së shpejti lanson projektin më të ri muzikor, ndërsa zbuloi një pjesë të kësaj kënge, shkruan . “Better you”, mban titullin kënga e re e Lindës, e cila thotë se do të lansohet para ...

Gold AG tregon shumën që u grumbullua në tubimin humanitar në Zvicër
Më 20 tetor, në Dietikon të Zvicrës u organizua një tubim humanitar, në të cilin u ndihmuan familjet në nevojë, shkruan . Reperi Gold AG, përmes një postimi në Instagram ka falënderuar ata që ndihmuan, ndërsa njoftoi se ...
Lajminet | 22-Oct-2019 18:21
Më 20 tetor, në Dietikon të Zvicrës u organizua një tubim humanitar, në të cilin u ndihmuan familjet në nevojë, shkruan . Reperi Gold AG, përmes një postimi në Instagram ka falënderuar ata që ndihmuan, ndërsa njoftoi se ...

Vuajtja e aktores: 33 orë për të sjellë në jetë bebin, në fund i bën një dedikim prekës!
Vuajti shumë për ta sjellë në jetë vajzën e saj, por aktorja Shay Mitchell është mëse e lumtur, pavarësisht të gjithave. 32 vjecares iu deshën 33 orë në sallën e lindjes që fëmija I saj të shihte dritën e diellit. View ...
Bordo | 22-Oct-2019 18:20
Vuajti shumë për ta sjellë në jetë vajzën e saj, por aktorja Shay Mitchell është mëse e lumtur, pavarësisht të gjithave. 32 vjecares iu deshën 33 orë në sallën e lindjes që fëmija I saj të shihte dritën e diellit. View ...

E ëma e Ritës merr vëmendje me paraqitjen krah vajzës në ndejën e “Cartier”
Rita Ora së fundi ka marrë pjesë në ndejën që organizoi brendi i njohur “Cartier”, shkruan . Në këtë ndejë, këngëtarja u shoqërua nga nëna e saj, Vera Ora, e cila dukej shumë elegante në fustanin ngjyrë ari. Teksa Vera ...
Lajminet | 22-Oct-2019 18:03
Rita Ora së fundi ka marrë pjesë në ndejën që organizoi brendi i njohur “Cartier”, shkruan . Në këtë ndejë, këngëtarja u shoqërua nga nëna e saj, Vera Ora, e cila dukej shumë elegante në fustanin ngjyrë ari. Teksa Vera ...

Rezart Veleshnja tregon sesi mamaja e tij luftoi kancerin e gjirit
Përmes fotos së Drejtorit Mjekësor të Onkologjikut në QSUT, Helidn Ninës, Rezart Veleshnja ka zgjedhur të tregojë për sëmundjen e nënës së tij duke falënderuar kirurgun Nina. Rezarti ka falënderuar Dr. Helidonin që ...
Politiko | 22-Oct-2019 18:02
Përmes fotos së Drejtorit Mjekësor të Onkologjikut në QSUT, Helidn Ninës, Rezart Veleshnja ka zgjedhur të tregojë për sëmundjen e nënës së tij duke falënderuar kirurgun Nina. Rezarti ka falënderuar Dr. Helidonin që ...

Agnesa Vuthaj duket e mahnitshme ndërsa pozon nga Tirana
Ajo konsiderohet të jetë njëra prej artisteve më të bukura shqiptare dhe jo më kot. Fjala është për Agnesa Vuthajn, e cila është gjithnjë e komentuar për imazhet që publikon në rrjetet sociale, duke mos munguar ana ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 14:37
Ajo konsiderohet të jetë njëra prej artisteve më të bukura shqiptare dhe jo më kot. Fjala është për Agnesa Vuthajn, e cila është gjithnjë e komentuar për imazhet që publikon në rrjetet sociale, duke mos munguar ana ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved