ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 09:43

Sergio Ramos: Jemi me Zidane deri në vdekje, ja mesazhi që duhet të japim!

Sergio Ramos: Jemi me Zidane deri në vdekje, ja mesazhi që duhet të japim!
Reali i Madridit luan mbrëmjen e nesërme një transfertë mjaft delikate ndaj Galatasaray në UEFA Champions League. “Los Blancos” nuk e kanë nisur mirë fazën e grupeve, teksa pas dy ndeshjesh janë në kuotën e 1 pike dhe ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 20:08
Reali i Madridit luan mbrëmjen e nesërme një transfertë mjaft delikate ndaj Galatasaray në UEFA Champions League. “Los Blancos” nuk e kanë nisur mirë fazën e grupeve, teksa pas dy ndeshjesh janë në kuotën e 1 pike dhe ...

Stambolli, treni i fundit për Zidan! Murinjo dhe Alegri qëndrojnë pas porte…
Humbja e pësuar në Majorka në javën e fundit të kampionatit, shoqëruar me parakalimin nga Barcelona në renditje, ka lënë vraga në shtëpinë e Real Madridit. Trajneri Zinedin Zidan luan gjithçka për gjithçka në sfidën ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 18:21
Humbja e pësuar në Majorka në javën e fundit të kampionatit, shoqëruar me parakalimin nga Barcelona në renditje, ka lënë vraga në shtëpinë e Real Madridit. Trajneri Zinedin Zidan luan gjithçka për gjithçka në sfidën ...

VIDEO/ Barcelona kthehet në krye, presioni i djekësit kalon te Real Madrid
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 13:28
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...

Ramos: Do të qëndrojmë deri në fund me Zidanen
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 19:28
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...

Mourinho rikthehet në radarin e Realit për postin e trajnerit
Zinedine Zidane thuhet se e ka humbur besimin e bordit të Real Madridit dhe pritet që t’i tregohet dera në një të ardhme të afërt. Në ndërkohë, Goal raporton se krerët e klubit spanjoll janë duke u angazhuar që ta ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 13:53
Zinedine Zidane thuhet se e ka humbur besimin e bordit të Real Madridit dhe pritet që t’i tregohet dera në një të ardhme të afërt. Në ndërkohë, Goal raporton se krerët e klubit spanjoll janë duke u angazhuar që ta ...

Spekulohet se Zidane është në prag të shkarkimit
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV , legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 13:43
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV , legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...

Zidane i frikësuar për stolin: Mos më pyesni mua!
Trajneri Zinedine Zidane ka folur para ndeshjes kundër Galatasarayt. Ai ka pranuar se rrezikon në rast se nuk fiton ndaj turqve dhe këtë e ka bërë me shumë stil duke hequr dijeninë nga vetja. Galatasaray – “Ne duhet të ...
Politiko | 21-Oct-2019 20:36
Trajneri Zinedine Zidane ka folur para ndeshjes kundër Galatasarayt. Ai ka pranuar se rrezikon në rast se nuk fiton ndaj turqve dhe këtë e ka bërë me shumë stil duke hequr dijeninë nga vetja. Galatasaray – “Ne duhet të ...

Sheffield – Arsenal, formacionet zyrtare
Humbja me Mallorcën në transfertë 1-0, lëkundi stolin e Zidane tek Real Madrid. Rezultatet negative në Champions League dhe La Liga kanë bërë që Zidane të marrë kritikat për paraqitjen e skuadrës dhe në rast se nuk bën ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 20:11
Humbja me Mallorcën në transfertë 1-0, lëkundi stolin e Zidane tek Real Madrid. Rezultatet negative në Champions League dhe La Liga kanë bërë që Zidane të marrë kritikat për paraqitjen e skuadrës dhe në rast se nuk bën ...

Zidane: Le ta harrojmë të kaluarën, tani jemi në të tashmen
Zinedine Zidane pohon se e kaluara e tij e suksesshme si trajner i Real Madridit nuk do të mjaftojë që të justifikohet për të ardhmen e tij te Real Madridi. Këto komente kanë ardhur pas humbjes shokuese të Real Madridit ...
Zeri | 21-Oct-2019 19:47
Zinedine Zidane pohon se e kaluara e tij e suksesshme si trajner i Real Madridit nuk do të mjaftojë që të justifikohet për të ardhmen e tij te Real Madridi. Këto komente kanë ardhur pas humbjes shokuese të Real Madridit ...

Ramos: Do të qëndrojmë deri në fund me Zidanen
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 19:36
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...

Barcelona kthehet në krye, presioni i ndjekësit kalon te Real Madrid
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...
Standard | 21-Oct-2019 19:07
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...

Reagimi i Ramosit për shkarkimin e mundshëm të Zidanit
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...
Lexo | 21-Oct-2019 19:04
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...

Zidane: Thashethëmet po më shqetësojnë, dua të qëndroj këtu përgjithmonë
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka mbajtur sot konferencë për shtyp para ndeshjes me Galatasarayin në Ligën e Kampionëve. “Ne të gjithë e dimë situatën në të cilën ndodhemi. Nuk filluam mirë sivjet në Ligën e ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 19:00
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka mbajtur sot konferencë për shtyp para ndeshjes me Galatasarayin në Ligën e Kampionëve. “Ne të gjithë e dimë situatën në të cilën ndodhemi. Nuk filluam mirë sivjet në Ligën e ...

18:48 Zidane: “Dua të jem në Madrid përgjithmonë" Zinedine Zidane është shfaqur në...
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:53
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...

“Dua të jem në Madrid përgjithmonë, por natyrisht – duhet t’i pyesni të tjerët”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 18:47
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...

Serhio Ramos: Jemi me Zidanin deri në vdekje !
Reali i Madridit përballet në transfertë me Gallatasarajin dhe “Los Blancos” nuk e kanë nisur mirë fazën e grupeve, teksa pas dy ndeshjesh janë në kuotën e 1 pike. Në kuadër të përballjes ndaj turqve, përpara mediave ka ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 18:36
Reali i Madridit përballet në transfertë me Gallatasarajin dhe “Los Blancos” nuk e kanë nisur mirë fazën e grupeve, teksa pas dy ndeshjesh janë në kuotën e 1 pike. Në kuadër të përballjes ndaj turqve, përpara mediave ka ...

Zizu: “Jam i shqetësuar, s’mund t’ju gënjej…!”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:28
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...

Zizu, kur pyetet për rikthimin e mundshëm të Mourinhos: “Jam i mërzitur, s’mund t’ju gënjej…!”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 18:27
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...

Ramos injoron Mourinho, portugezit nuk do t’i pëlqejë
Sergio Ramos ka folur nga një konferencë për shtyp në krah të trajnerit Zinedine Zidane. Ai dha mendimin e tij para sfidës me Galatasarayn dhe theksoi se ekipi është i gjithi me Zidane dhe nuk ka dyshime për këtë. ...
Politiko | 21-Oct-2019 18:17
Sergio Ramos ka folur nga një konferencë për shtyp në krah të trajnerit Zinedine Zidane. Ai dha mendimin e tij para sfidës me Galatasarayn dhe theksoi se ekipi është i gjithi me Zidane dhe nuk ka dyshime për këtë. ...

Reagimi i Ramosit për shkarkimin e mundshëm të Zidanit Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka.
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:05
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved