ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 14:03

Stambolli, treni i fundit për Zidan! Murinjo dhe Alegri qëndrojnë pas porte…

Stambolli, treni i fundit për Zidan! Murinjo dhe Alegri qëndrojnë pas porte…
Humbja e pësuar në Majorka në javën e fundit të kampionatit, shoqëruar me parakalimin nga Barcelona në renditje, ka lënë vraga në shtëpinë e Real Madridit. Trajneri Zinedin Zidan luan gjithçka për gjithçka në sfidën ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 18:21
Humbja e pësuar në Majorka në javën e fundit të kampionatit, shoqëruar me parakalimin nga Barcelona në renditje, ka lënë vraga në shtëpinë e Real Madridit. Trajneri Zinedin Zidan luan gjithçka për gjithçka në sfidën ...

VIDEO/ Barcelona kthehet në krye, presioni i djekësit kalon te Real Madrid
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 13:28
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...

Ramos: Do të qëndrojmë deri në fund me Zidanen
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 19:28
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...

Reali ofron Iscon dhe Marianon për Eriksenin
Real Madridi është i gatshëm t’i ofrojë Tottenham Hotspurit, Iscon dhe Mariano Diazin në mënyrë që të marrë shërbimet e Christian Eriksen në janar, thonë mediat në Spanjë. El Desmarque citon një raport të Diario AS se ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 18:27
Real Madridi është i gatshëm t’i ofrojë Tottenham Hotspurit, Iscon dhe Mariano Diazin në mënyrë që të marrë shërbimet e Christian Eriksen në janar, thonë mediat në Spanjë. El Desmarque citon një raport të Diario AS se ...

Mourinho rikthehet në radarin e Realit për postin e trajnerit
Zinedine Zidane thuhet se e ka humbur besimin e bordit të Real Madridit dhe pritet që t’i tregohet dera në një të ardhme të afërt. Në ndërkohë, Goal raporton se krerët e klubit spanjoll janë duke u angazhuar që ta ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 13:53
Zinedine Zidane thuhet se e ka humbur besimin e bordit të Real Madridit dhe pritet që t’i tregohet dera në një të ardhme të afërt. Në ndërkohë, Goal raporton se krerët e klubit spanjoll janë duke u angazhuar që ta ...

Spekulohet se Zidane është në prag të shkarkimit
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV , legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 13:43
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV , legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...

Zidane: Le ta harrojmë të kaluarën, tani jemi në të tashmen
Zinedine Zidane pohon se e kaluara e tij e suksesshme si trajner i Real Madridit nuk do të mjaftojë që të justifikohet për të ardhmen e tij te Real Madridi. Këto komente kanë ardhur pas humbjes shokuese të Real Madridit ...
Zeri | 21-Oct-2019 19:47
Zinedine Zidane pohon se e kaluara e tij e suksesshme si trajner i Real Madridit nuk do të mjaftojë që të justifikohet për të ardhmen e tij te Real Madridi. Këto komente kanë ardhur pas humbjes shokuese të Real Madridit ...

Ramos: Do të qëndrojmë deri në fund me Zidanen
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 19:36
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...

Barcelona kthehet në krye, presioni i ndjekësit kalon te Real Madrid
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...
Standard | 21-Oct-2019 19:07
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...

Reagimi i Ramosit për shkarkimin e mundshëm të Zidanit
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...
Lexo | 21-Oct-2019 19:04
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...

Reali ofron Iscon dhe Marianon për Eriksenin
Real Madridi është i gatshëm t’i ofrojë Tottenham Hotspurit, Iscon dhe Mariano Diazin në mënyrë që të marrë shërbimet e Christian Eriksen në janar, thonë mediat në Spanjë. El Desmarque citon një raport të Diario AS se ...
E Dua Sportin | 21-Oct-2019 19:00
Real Madridi është i gatshëm t’i ofrojë Tottenham Hotspurit, Iscon dhe Mariano Diazin në mënyrë që të marrë shërbimet e Christian Eriksen në janar, thonë mediat në Spanjë. El Desmarque citon një raport të Diario AS se ...

?Reali nuk do të transferojë Eriksen, nëse Isco ose Mariano nuk largohen
Real Madridi nuk është duke konsideruar mundësinë për të transferuar lojtarë gjatë afatit dimëror.
Kosova Press | 21-Oct-2019 18:56
Real Madridi nuk është duke konsideruar mundësinë për të transferuar lojtarë gjatë afatit dimëror.

18:48 Zidane: “Dua të jem në Madrid përgjithmonë" Zinedine Zidane është shfaqur në...
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:53
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...

“Dua të jem në Madrid përgjithmonë, por natyrisht – duhet t’i pyesni të tjerët”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 18:47
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...

Reali ofron Iscon dhe Marianon për Eriksenin
Real Madridi është i gatshëm t’i ofrojë Tottenham Hotspurit, Iscon dhe Mariano Diazin në mënyrë që të marrë shërbimet e Christian Eriksen në janar, thonë mediat në Spanjë. El Desmarque citon një raport të Diario AS se ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 18:35
Real Madridi është i gatshëm t’i ofrojë Tottenham Hotspurit, Iscon dhe Mariano Diazin në mënyrë që të marrë shërbimet e Christian Eriksen në janar, thonë mediat në Spanjë. El Desmarque citon një raport të Diario AS se ...

Zizu: “Jam i shqetësuar, s’mund t’ju gënjej…!”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:28
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...

Zizu, kur pyetet për rikthimin e mundshëm të Mourinhos: “Jam i mërzitur, s’mund t’ju gënjej…!”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 18:27
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...

Reagimi i Ramosit për shkarkimin e mundshëm të Zidanit Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka.
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:05
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...

Reagimi i Ramosit për shkarkimin e mundshëm të Zidanit
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 17:57
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...

Zyrtare: Vendoset data e re e 'El Clasicos' mes Barcelonës dhe Real Madridit
Komisioni i Garave në La Liga ka vendosur sot që "El Clasico" mes Barcelonës dhe Real Madridit, e paraparë të luhej këtë fundjavë, do të zhvillohet më 18 dhjetor, shkruan Zëri.info. Fillimisht, ndeshja duhej të ...
Zeri | 21-Oct-2019 17:20
Komisioni i Garave në La Liga ka vendosur sot që "El Clasico" mes Barcelonës dhe Real Madridit, e paraparë të luhej këtë fundjavë, do të zhvillohet më 18 dhjetor, shkruan Zëri.info. Fillimisht, ndeshja duhej të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved