ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 20:51

Stambolli, treni i fundit për Zidan! Murinjo dhe Alegri qëndrojnë pas porte…

Stambolli, treni i fundit për Zidan! Murinjo dhe Alegri qëndrojnë pas porte…
Humbja e pësuar në Majorka në javën e fundit të kampionatit, shoqëruar me parakalimin nga Barcelona në renditje, ka lënë vraga në shtëpinë e Real Madridit. Trajneri Zinedin Zidan luan gjithçka për gjithçka në sfidën ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 18:21
Humbja e pësuar në Majorka në javën e fundit të kampionatit, shoqëruar me parakalimin nga Barcelona në renditje, ka lënë vraga në shtëpinë e Real Madridit. Trajneri Zinedin Zidan luan gjithçka për gjithçka në sfidën ...

Ramos: Do të qëndrojmë deri në fund me Zidanen
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 19:28
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...

Mourinho rikthehet në radarin e Realit për postin e trajnerit
Zinedine Zidane thuhet se e ka humbur besimin e bordit të Real Madridit dhe pritet që t’i tregohet dera në një të ardhme të afërt. Në ndërkohë, Goal raporton se krerët e klubit spanjoll janë duke u angazhuar që ta ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 13:53
Zinedine Zidane thuhet se e ka humbur besimin e bordit të Real Madridit dhe pritet që t’i tregohet dera në një të ardhme të afërt. Në ndërkohë, Goal raporton se krerët e klubit spanjoll janë duke u angazhuar që ta ...

Spekulohet se Zidane është në prag të shkarkimit
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV , legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 13:43
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV , legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...

Zidane: Le ta harrojmë të kaluarën, tani jemi në të tashmen
Zinedine Zidane pohon se e kaluara e tij e suksesshme si trajner i Real Madridit nuk do të mjaftojë që të justifikohet për të ardhmen e tij te Real Madridi. Këto komente kanë ardhur pas humbjes shokuese të Real Madridit ...
Zeri | 21-Oct-2019 19:47
Zinedine Zidane pohon se e kaluara e tij e suksesshme si trajner i Real Madridit nuk do të mjaftojë që të justifikohet për të ardhmen e tij te Real Madridi. Këto komente kanë ardhur pas humbjes shokuese të Real Madridit ...

Ramos: Do të qëndrojmë deri në fund me Zidanen
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 19:36
Sergio Ramos ka thënë se Real Madridi duhet të fitojë patjetër ndaj Galatasarayt në ndeshjen që zhvillohet nesër (22 tetor) në kuadër të Ligës së kampionëve. Mbrojtësi spanjoll ka bërë të ditur se skuadra qëndron ...

Reagimi i Ramosit për shkarkimin e mundshëm të Zidanit
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...
Lexo | 21-Oct-2019 19:04
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...

Zidane: Thashethëmet po më shqetësojnë, dua të qëndroj këtu përgjithmonë
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka mbajtur sot konferencë për shtyp para ndeshjes me Galatasarayin në Ligën e Kampionëve. “Ne të gjithë e dimë situatën në të cilën ndodhemi. Nuk filluam mirë sivjet në Ligën e ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 19:00
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka mbajtur sot konferencë për shtyp para ndeshjes me Galatasarayin në Ligën e Kampionëve. “Ne të gjithë e dimë situatën në të cilën ndodhemi. Nuk filluam mirë sivjet në Ligën e ...

18:48 Zidane: “Dua të jem në Madrid përgjithmonë" Zinedine Zidane është shfaqur në...
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:53
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...

“Dua të jem në Madrid përgjithmonë, por natyrisht – duhet t’i pyesni të tjerët”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 18:47
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...

Serhio Ramos: Jemi me Zidanin deri në vdekje !
Reali i Madridit përballet në transfertë me Gallatasarajin dhe “Los Blancos” nuk e kanë nisur mirë fazën e grupeve, teksa pas dy ndeshjesh janë në kuotën e 1 pike. Në kuadër të përballjes ndaj turqve, përpara mediave ka ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 18:36
Reali i Madridit përballet në transfertë me Gallatasarajin dhe “Los Blancos” nuk e kanë nisur mirë fazën e grupeve, teksa pas dy ndeshjesh janë në kuotën e 1 pike. Në kuadër të përballjes ndaj turqve, përpara mediave ka ...

Zizu: “Jam i shqetësuar, s’mund t’ju gënjej…!”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:28
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...

Zizu, kur pyetet për rikthimin e mundshëm të Mourinhos: “Jam i mërzitur, s’mund t’ju gënjej…!”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 18:27
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...

Ramos injoron Mourinho, portugezit nuk do t’i pëlqejë
Sergio Ramos ka folur nga një konferencë për shtyp në krah të trajnerit Zinedine Zidane. Ai dha mendimin e tij para sfidës me Galatasarayn dhe theksoi se ekipi është i gjithi me Zidane dhe nuk ka dyshime për këtë. ...
Politiko | 21-Oct-2019 18:17
Sergio Ramos ka folur nga një konferencë për shtyp në krah të trajnerit Zinedine Zidane. Ai dha mendimin e tij para sfidës me Galatasarayn dhe theksoi se ekipi është i gjithi me Zidane dhe nuk ka dyshime për këtë. ...

Reagimi i Ramosit për shkarkimin e mundshëm të Zidanit Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka.
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:05
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...

Reagimi i Ramosit për shkarkimin e mundshëm të Zidanit
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 17:57
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...

Zyrtare: Vendoset data e re e 'El Clasicos' mes Barcelonës dhe Real Madridit
Komisioni i Garave në La Liga ka vendosur sot që "El Clasico" mes Barcelonës dhe Real Madridit, e paraparë të luhej këtë fundjavë, do të zhvillohet më 18 dhjetor, shkruan Zëri.info. Fillimisht, ndeshja duhej të ...
Zeri | 21-Oct-2019 17:20
Komisioni i Garave në La Liga ka vendosur sot që "El Clasico" mes Barcelonës dhe Real Madridit, e paraparë të luhej këtë fundjavë, do të zhvillohet më 18 dhjetor, shkruan Zëri.info. Fillimisht, ndeshja duhej të ...

Zidane luan stolin në Stamboll, Mourinho dhe Allegri, të pëlqyerit e Perez
Humbja me Mallorcan në La Liga, çka solli dhe parakalimin nga Barcelona, la shije të hidhur te drejtuesit e Real Madridit, me trajnerin Zinedine Zidane që luan vendin e tij të punës në ndeshjen kundër Galatasaray-t në ...
SuperSport | 21-Oct-2019 17:13
Humbja me Mallorcan në La Liga, çka solli dhe parakalimin nga Barcelona, la shije të hidhur te drejtuesit e Real Madridit, me trajnerin Zinedine Zidane që luan vendin e tij të punës në ndeshjen kundër Galatasaray-t në ...

Vendoset data zyrtare e derbit më të madh në botë, Barcelona – Real Madrid
Derbi “El Clasico” mes Barcelonës dhe Real Madridit, ishte planifikuar të zhvillohej këtë të shtunë. Por kushtet aktuale në Kataluni, kanë shtyrë zyrtarët e La Ligas të zhvendosin ndeshjen për një datë tjetër, ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 16:57
Derbi “El Clasico” mes Barcelonës dhe Real Madridit, ishte planifikuar të zhvillohej këtë të shtunë. Por kushtet aktuale në Kataluni, kanë shtyrë zyrtarët e La Ligas të zhvendosin ndeshjen për një datë tjetër, ...

”Kjo është finalja e tij”, mediet spanjolle i bëjnë presion Eden Hazard
Gazetat spanjolle tashmë po shfaqen të paduruara me Hazard pas fillimit jo të mirë të tij. Marca pretendon se klubi solli Hazard për t’i ndihmuar ata të fitojnë trofe dhe e kanë quajtur takimin e së martës në Turqi si ...
Lajminet | 21-Oct-2019 15:33
Gazetat spanjolle tashmë po shfaqen të paduruara me Hazard pas fillimit jo të mirë të tij. Marca pretendon se klubi solli Hazard për t’i ndihmuar ata të fitojnë trofe dhe e kanë quajtur takimin e së martës në Turqi si ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved