ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 12:29

Vetëvendosje shton kritikat ndaj Qeverisë së Ramës: Nuk e ka parë Serbinë si Kosova, na ka shkaktuar dëm të madh

Vetëvendosje shton kritikat ndaj Qeverisë së Ramës: Nuk e ka parë Serbinë si Kosova, na ka shkaktuar dëm të madh
Ndonëse Albin Kurti u tregua i kujdesshëm në deklaratat e bëra dje në Tiranë mbi “Shengenin Ballkanik”, përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë nuk po tregohen shumë diplomatikë mbi këtë çështje.
Top Channel | 21-Oct-2019 09:18
Ndonëse Albin Kurti u tregua i kujdesshëm në deklaratat e bëra dje në Tiranë mbi “Shengenin Ballkanik”, përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë nuk po tregohen shumë diplomatikë mbi këtë çështje.

Albin Kurti feston në Tiranë- Mbledh mbështetësit e Vetëvendosjes në Shqipëri
Kryetari i lëvizjes Vetëvendosja dhe kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti ndodhet në Tiranë për të festuar fitoren ne zgjedhjet e 6 tetorit, ndërsa ne Prishtine vijojnë bisedimet me LDK-në për qeverinë e re.
Top Channel | 20-Oct-2019 20:54
Kryetari i lëvizjes Vetëvendosja dhe kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti ndodhet në Tiranë për të festuar fitoren ne zgjedhjet e 6 tetorit, ndërsa ne Prishtine vijojnë bisedimet me LDK-në për qeverinë e re.

Për herë të parë në histori! Albin Kurti feston në Tiranë, mbledh mbështetësit e Vetëvendosjes
Ashtu siç ishte njoftuar nga qendra e Vetëvendosjes në Tiranë, pasditen e kësaj të diele, Albin Kurti mbërriti në kryeqytet, në Kinema Millenium.
Top Channel | 20-Oct-2019 20:02
Ashtu siç ishte njoftuar nga qendra e Vetëvendosjes në Tiranë, pasditen e kësaj të diele, Albin Kurti mbërriti në kryeqytet, në Kinema Millenium.

Albin Kurti feston fitoren në Tiranë: Takimi me Ramën, çështje ditësh
Fituesi i zgjedhjeve në Kosovë, Albin Kurti e ka cilësuar si padrejtësi faktin që Shqipërisë dhe Maqedonisë nuk iu hapën negociatat nga BE-ja. Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti, deklaroi se takimi me kryeministrin Rama ...
Telegraf | 20-Oct-2019 20:27
Fituesi i zgjedhjeve në Kosovë, Albin Kurti e ka cilësuar si padrejtësi faktin që Shqipërisë dhe Maqedonisë nuk iu hapën negociatat nga BE-ja. Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti, deklaroi se takimi me kryeministrin Rama ...

Albin Kurti: Ja kur do të kem një takim me Edi Ramën
Për herë të parë, një parti politike e Kosovës vjen në Tiranë për të festuar rezultatin zgjedhor me përkrahësit e saj. Kjo po ndodh aktualisht në kryeqytet me Vetëvendosjen, ku pak minuta më parë ka mbërritur vetë Albin ...
GazetaTema | 20-Oct-2019 19:52
Për herë të parë, një parti politike e Kosovës vjen në Tiranë për të festuar rezultatin zgjedhor me përkrahësit e saj. Kjo po ndodh aktualisht në kryeqytet me Vetëvendosjen, ku pak minuta më parë ka mbërritur vetë Albin ...

Kurti në Tiranë nuk e takon Ramën, e lë për herën tjetër
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti e ka lënë të hapur pjesëmarrjen e kësaj partie në zgjedhjet e ardhshme parlamentare në Shqipëri. Në një prononcim për gazetarët, Kurti tha se Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 20:47
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti e ka lënë të hapur pjesëmarrjen e kësaj partie në zgjedhjet e ardhshme parlamentare në Shqipëri. Në një prononcim për gazetarët, Kurti tha se Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje ...

A do të ketë një takim mes Albin Kurtit dhe Edi Ramës?
Për herë të parë, një parti politike e Kosovës vjen në Tiranë për të festuar rezultatin zgjedhor me përkrahësit e saj.
Top Channel | 20-Oct-2019 19:42
Për herë të parë, një parti politike e Kosovës vjen në Tiranë për të festuar rezultatin zgjedhor me përkrahësit e saj.

JO-ja për Shqipërinë dhe Maqedoninë, Kurti: Padrejtësi, i kanë merituar negociatat
Kandidati për kryeministër në Kosovës, Albin Kurti e cilëson padrejtësi vendimin e Këshillit Europian për të mos çelur negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Sipas Kurtit të dy vendet e kanë merituar, ...
ABCNews | 20-Oct-2019 21:53
Kandidati për kryeministër në Kosovës, Albin Kurti e cilëson padrejtësi vendimin e Këshillit Europian për të mos çelur negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Sipas Kurtit të dy vendet e kanë merituar, ...

Albin Kurti vjen në Tiranë për të festuar fitoren: Padrejtësi që nuk u hapën negociatat në Shqipëri
Ashtu siç ishte njoftuar nga qendra e Vetëvendosjes në Tiranë, pasditen e kësaj të diele, Albin Kurti erdhi në kryeqytet. Kurti mbërriti pak minuta më parë, ku i pyetur nga gazetari i Top Channel- it, Muhamed Veliu mbi ...
GazetaTema | 20-Oct-2019 19:36
Ashtu siç ishte njoftuar nga qendra e Vetëvendosjes në Tiranë, pasditen e kësaj të diele, Albin Kurti erdhi në kryeqytet. Kurti mbërriti pak minuta më parë, ku i pyetur nga gazetari i Top Channel- it, Muhamed Veliu mbi ...

Një fotografi e rrallë e Albin Kurtit nga fëmijëria
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është politikani më i përfolur në Kosovë. Kjo pasi si fitues i zgjedhjeve të jashtëzakonshme të 6 tetorit, Kurti dhe partia e tij kanë dalë të parët, duke bërë kështu......
Zeri | 21-Oct-2019 08:41
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është politikani më i përfolur në Kosovë. Kjo pasi si fitues i zgjedhjeve të jashtëzakonshme të 6 tetorit, Kurti dhe partia e tij kanë dalë të parët, duke bërë kështu......

Albin Kurti vjen në Tiranë, por nuk takon Edi Ramën, vërejtje për ‘Shengenin Ballkanik’: Duhet më shumë kujdes me Serbinë
Kreu i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, njëherësh fitues i zgjedhjeve të parakohshme të 6 tetorit në Kosovë ishte pasditen e djeshme në Tiranë, ku mori pjesë në festimet për fitoren. Në një prononcim për mediat, ...
Politiko | 21-Oct-2019 07:51
Kreu i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, njëherësh fitues i zgjedhjeve të parakohshme të 6 tetorit në Kosovë ishte pasditen e djeshme në Tiranë, ku mori pjesë në festimet për fitoren. Në një prononcim për mediat, ...

Albin Kurti në Tiranë, mesazhet që dha për Serbinë dhe LVV në Shqipëri
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...
Medial | 21-Oct-2019 00:19
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...

Kurti në Tiranë: Padrejtësi që s’u hapën negociatat për Shqipërinë e Maqedoninë e Veriut
Lideri i partisë “Vetevendosje” dhe kryeministri i ardhshëm i Kosovës Albin Kurti këtë të dielë ka zhvilluar një vizitë në Tiranë. Kurti e ka cilësuar si padrejtësi faktin që Shqipërisë dhe Maqedonisë nuk iu hapën ...
VizionPlus | 20-Oct-2019 19:43
Lideri i partisë “Vetevendosje” dhe kryeministri i ardhshëm i Kosovës Albin Kurti këtë të dielë ka zhvilluar një vizitë në Tiranë. Kurti e ka cilësuar si padrejtësi faktin që Shqipërisë dhe Maqedonisë nuk iu hapën ...

Albin Kurti në Tiranë, mesazhet që dha për Serbinë dhe LVV në Shqipëri
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...
Arbresh | 21-Oct-2019 00:07
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...

Kurti lë të hapur pjesëmarrjen e VV-së në zgjedhjet e ardhshme në Shqipëri
Tiranë, 20 tetor 2019 – Kryetari i Lëvizjes Vetëvendfosje, Albin Kurti, e ka lënë të hapur mundësinë e pjesëmarrjes së Qendrës së kësaj lëvizjeje në zgjedhjet e ardhshme parlamentare në Shqipëri. Kurti, i cili festoi në ...
Illyriapress | 20-Oct-2019 23:59
Tiranë, 20 tetor 2019 – Kryetari i Lëvizjes Vetëvendfosje, Albin Kurti, e ka lënë të hapur mundësinë e pjesëmarrjes së Qendrës së kësaj lëvizjeje në zgjedhjet e ardhshme parlamentare në Shqipëri. Kurti, i cili festoi në ...

Foto/ Albin Kurti feston fitoren në Tiranë
Ka nisur festa e Lëvizjes Vetëvendosje! në Tiranë. Në disa foto shihet kryetari i Vetëvendosjes! Albin Kurti teksa mbërrin te kinemaja Millenium, në kryeqytet për të festuar fitoren nga zgjedhjet e 6 tetorit. Kjo është ...
Dritare | 20-Oct-2019 23:30
Ka nisur festa e Lëvizjes Vetëvendosje! në Tiranë. Në disa foto shihet kryetari i Vetëvendosjes! Albin Kurti teksa mbërrin te kinemaja Millenium, në kryeqytet për të festuar fitoren nga zgjedhjet e 6 tetorit. Kjo është ...

Albin Kurti në Tiranë, mesazhet që dha për Serbinë dhe LVV në Shqipëri
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...
Gazeta Monitor | 20-Oct-2019 23:26
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është sot në Tiranë për të festuar me qendrën e Lëvizjes në Shqipëri, fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një prononcim për mediat Kurti u pyet për qëndrimin e tij ndaj takimit ...

Kurti përfundon ndejën në Tiranë, nuk e takon Edi Ramën
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, e cila, sipas rezultateve preliminare, i fitoi zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ka qëndruar mbrëmjen e sotme në Tiranë për të festuar fitoren me simpatizantët e tij. Takimin me ...
Aktuale.MK | 20-Oct-2019 23:01
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, e cila, sipas rezultateve preliminare, i fitoi zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ka qëndruar mbrëmjen e sotme në Tiranë për të festuar fitoren me simpatizantët e tij. Takimin me ...

Zbulohet arsyeja përse Albin Kurti vjen sot në Tiranë
Fituesi i zgjedhjeve në Kosovë, Albin Kurti ka vendosur që fitoren e tij ta festojë edhe në Tiranë.
Top Channel | 20-Oct-2019 16:44
Fituesi i zgjedhjeve në Kosovë, Albin Kurti ka vendosur që fitoren e tij ta festojë edhe në Tiranë.

Albin Kurti, mesazh Ramës para takimit të pritshëm: kujdes me Serbinë!
Ashtu siç Rama, edhe Albin Kurti ka shfaqur gadishmërinë për t’u takuar me shefin e qeverisë së Tiranës. I ndodhur në kryeqytetin shqiptar për të festuar triumfin e tij në zgjedhjet e 6 tetorit, Kurti tha se prek ...
Tesheshi | 20-Oct-2019 22:20
Ashtu siç Rama, edhe Albin Kurti ka shfaqur gadishmërinë për t’u takuar me shefin e qeverisë së Tiranës. I ndodhur në kryeqytetin shqiptar për të festuar triumfin e tij në zgjedhjet e 6 tetorit, Kurti tha se prek ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved