ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 12:29

Statistikat mbresëlënëse të Vedat Muriqit në këtë vit

Statistikat mbresëlënëse të Vedat Muriqit në këtë vit
Vedat Muriqi është po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ‘Dardanëve’ ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:56
Vedat Muriqi është po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ‘Dardanëve’ ...

Gola, titullarë dhe “spektatorë”, fundjava e legjionarëve
Si çdo fundjavë, edhe sot pati shumë sfida në kampionatet evropiane. Si pasojë, edhe futbollistët shqiptarë që zbritën sot në fushë ishin të shumtë. Në Spanjë, Sadiku dhe Bare u aktivizuan titullarë për Malagan. Sadiku ...
ABCNews | 20-Oct-2019 23:01
Si çdo fundjavë, edhe sot pati shumë sfida në kampionatet evropiane. Si pasojë, edhe futbollistët shqiptarë që zbritën sot në fushë ishin të shumtë. Në Spanjë, Sadiku dhe Bare u aktivizuan titullarë për Malagan. Sadiku ...

Muriqi fitoi zemrat e tifozëve të Fenerbahces me këtë veprim në golin e fundit
Vedat Muriqi është duke shkëlqyer në sezonin e tij të parë te Fenerbahce. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 22:00
Vedat Muriqi është duke shkëlqyer në sezonin e tij të parë te Fenerbahce. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ...

Vedat Muriqi vazhdon me gola në Turqi
Sulmuesi I Kosovës , Vedat Muriqit sërisht shënon për Fenerbahçenën e Turqisë. Gjiganti kosovar, titullar i padiskutueshëm te skuadra e kryeqytetit Stamboll shënoi golin e dytë në fitoren 1-2 në fushën e Denizlispor. Në ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 08:21
Sulmuesi I Kosovës , Vedat Muriqit sërisht shënon për Fenerbahçenën e Turqisë. Gjiganti kosovar, titullar i padiskutueshëm te skuadra e kryeqytetit Stamboll shënoi golin e dytë në fitoren 1-2 në fushën e Denizlispor. Në ...

Muriqi shënon në fitoren e Fenerbahces
Vjen goli i radhës i Vedat Muriqit më ngjyrat e Fenerbahces në Superligën e Turqisë. Gjiganti kosovar, titullar i padiskutueshëm te skuadra e kryeqytetit Stamboll shënoi golin e dytë për të tijtë në fitoren 1-2 në ...
Shenja | 21-Oct-2019 08:14
Vjen goli i radhës i Vedat Muriqit më ngjyrat e Fenerbahces në Superligën e Turqisë. Gjiganti kosovar, titullar i padiskutueshëm te skuadra e kryeqytetit Stamboll shënoi golin e dytë për të tijtë në fitoren 1-2 në ...

Gafa e portierit kundërshtar, Sadiku shënon me kokë nga jashtë zonës
Sulmuesi i Kombëtares, ka gjetur golin në sfidën e djeshme ndaj Deportivo La Korunjës, duke i siguruar një fitore tepër të rëndësishme Malagas në transfertë me rezultatin 0-2. Pjesa e parë u mbyll me epërsinë 0-1, falë ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 07:54
Sulmuesi i Kombëtares, ka gjetur golin në sfidën e djeshme ndaj Deportivo La Korunjës, duke i siguruar një fitore tepër të rëndësishme Malagas në transfertë me rezultatin 0-2. Pjesa e parë u mbyll me epërsinë 0-1, falë ...

Vedat Muriqi një lider i vërtetë, befason me deklaratën pas fitores në Turqi
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa......
Zeri | 20-Oct-2019 23:50
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa......

Muriqi: Nuk është me rëndësi goli, por në fund të sezonit të marrim titullin Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari...
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa golin ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 23:10
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa golin ...

Muriqi: S’ka rëndësi nëse nuk shënoj, me rëndësi është fitorja
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor, shkruan Gazeta Express. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 23:04
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor, shkruan Gazeta Express. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e ...

“Person i veçantë, gjithmonë më mbështet”, Sadiku ka një dedikim special
Armando Sadiku vulosi fitoren e Malagës në transfertën e sotme përballë Deportivo La Corunas. Ekipi ku aktivizohet edhe Keidi Bare (u aktivizuan të dy si titullarë) fitoi 0-2 dhe iu largua vendit të fundit. Sulmuesi i ...
ABCNews | 20-Oct-2019 21:31
Armando Sadiku vulosi fitoren e Malagës në transfertën e sotme përballë Deportivo La Corunas. Ekipi ku aktivizohet edhe Keidi Bare (u aktivizuan të dy si titullarë) fitoi 0-2 dhe iu largua vendit të fundit. Sulmuesi i ...

Futbollist i mirë, por edhe një njeri fenomenal - veprimi i Vedat Muriqi që po mahnitë tifozët në Turqi
Vedat Muriqi kompletoi këtë verë transferimin te gjiganti turk Fenerbahçe nga Çaykur Rizespor. Sulmuesi prizrenas është përshtatur shpejt te Feneri ku po shkëlqen në çdo ndeshje, shkruan Zëri.info. 25-vjeçari që......
Zeri | 20-Oct-2019 22:24
Vedat Muriqi kompletoi këtë verë transferimin te gjiganti turk Fenerbahçe nga Çaykur Rizespor. Sulmuesi prizrenas është përshtatur shpejt te Feneri ku po shkëlqen në çdo ndeshje, shkruan Zëri.info. 25-vjeçari që......

Dërmaku lëndohet dhe largohet me lot në sy
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 22:20
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...

Veprimi i Muriqit që ka fituar zemrat e të gjithëve në Turqi
Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...
Gazeta Observer | 20-Oct-2019 22:14
Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...

Donnarumma pret penalltinë – por Babacar me fat realizon
Vedat Muriqi, sulmues i kombëtares së Kosovës shënoi golin e dytë të Fenerbahce kundër Yukatel Denizlispor. Fenerbahce ka fituar me rezultatin 1-2 ndaj Denizlispor dhe Muriqi ishte protagonist sërish, raporton ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 22:11
Vedat Muriqi, sulmues i kombëtares së Kosovës shënoi golin e dytë të Fenerbahce kundër Yukatel Denizlispor. Fenerbahce ka fituar me rezultatin 1-2 ndaj Denizlispor dhe Muriqi ishte protagonist sërish, raporton ...

VIDEO: Vedat Muriqi nuk di të ndalen, shënon dhe i jep fitoren Fenerbahces
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka vazhduar me formën e tij maft të mirë në kampionatin turk. Bomberi i “Dardanëve” ka shënuar një tjetër gol te skuadra e tij, Fenerbahce, në takimin ndaj Denizlispor. ...
GazetaTema | 20-Oct-2019 19:59
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka vazhduar me formën e tij maft të mirë në kampionatin turk. Bomberi i “Dardanëve” ka shënuar një tjetër gol te skuadra e tij, Fenerbahce, në takimin ndaj Denizlispor. ...

Veprimi i Muriqit që ka fituar zemrat e të gjithëve në Turqi (VIDEO)
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...
TetovaSot | 20-Oct-2019 21:42
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...

‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar zemrat e tifozëve në Turqi Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në fushë për ekipin dhe për...
Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në fushë për ekipin dhe për të në radhë të parë janë fitoret e skuadrës, se sa arritjet ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 21:13
Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në fushë për ekipin dhe për të në radhë të parë janë fitoret e skuadrës, se sa arritjet ...

Gol i jashtëzakonshëm nga Calhanoglu
Fenerbahce ka arritur fitoren e radhës në Superligën turke ndaj Denizlispor me rezultatin 1:2. Në sfidën ndaj Denizlispor, sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi ka gjetur rrugën e golit në minutën e 64’të të duelit, raporton ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 21:13
Fenerbahce ka arritur fitoren e radhës në Superligën turke ndaj Denizlispor me rezultatin 1:2. Në sfidën ndaj Denizlispor, sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi ka gjetur rrugën e golit në minutën e 64’të të duelit, raporton ...

VIDEO/ Cikalleshi “bomberi” i momentin, Sadiku “sms” Edi Rejas nga Spanja
Armando Sadiku ka humbur rolin e tij si protagonist absolut në sulmin kuqezi, stafetë të cilën e ka marrë Sokol Cikalleshi, por sulmuesi elbasanas mbetet një element shumë i rëndësishëm për të tashmen dhe të ardhmen e ...
E Dua Sportin | 20-Oct-2019 21:01
Armando Sadiku ka humbur rolin e tij si protagonist absolut në sulmin kuqezi, stafetë të cilën e ka marrë Sokol Cikalleshi, por sulmuesi elbasanas mbetet një element shumë i rëndësishëm për të tashmen dhe të ardhmen e ...

Veprimi i Muriqit që ka fituar zemrat e të gjithëve në Turqi
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 21:01
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved