ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:02

VIDEO/ Ndalet më në fund “treni i kuq”, Liverpool ngec në Mançester

VIDEO/ Ndalet më në fund “treni i kuq”, Liverpool ngec në Mançester
Të ndalësh Liverpool këtë sezon në Premier League dukej e pamundur. Duhet të vinte java e 9-të dhe transferta kundër Man.United që të kuqtë e Jurgen Klopp të linin pikët e para. E vetmja mënyrë për të ndalur ofensivën e ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 19:49
Të ndalësh Liverpool këtë sezon në Premier League dukej e pamundur. Duhet të vinte java e 9-të dhe transferta kundër Man.United që të kuqtë e Jurgen Klopp të linin pikët e para. E vetmja mënyrë për të ndalur ofensivën e ...

Mourinho tallet me Kloppin pas barazimit të Liverpolit: Atij nuk i pëlqeu menyja, donte mish – mori peshk
Jose Mourinho ka analizuar në Sky Sport paraqitjen e Manchester Unitedit dhe Liverpollit. Djajtë e Kuq dhe The Reds barazuan 1-1 në Old Trafford, derisa trajneri portugez ka bërë një deklaratë interesante. Mourinho ka ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:34
Jose Mourinho ka analizuar në Sky Sport paraqitjen e Manchester Unitedit dhe Liverpollit. Djajtë e Kuq dhe The Reds barazuan 1-1 në Old Trafford, derisa trajneri portugez ka bërë një deklaratë interesante. Mourinho ka ...

Solskjaer pas barazimit ndaj Liverpoolit: Ia arritëm qëllimit tonë
Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se është shumë i lumtur me barazimin 1-1 ndaj Liverpolit. Manchester Unitedi e ndali ecurinë e mirë të The Reds në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi në tetë xhiro kishin tetë fitore. ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:19
Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se është shumë i lumtur me barazimin 1-1 ndaj Liverpolit. Manchester Unitedi e ndali ecurinë e mirë të The Reds në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi në tetë xhiro kishin tetë fitore. ...

Klopp: Gjithçka shkoi keq për ne
Jurgen Klopp është deklaruar pas barazimit 1-1 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds morën një pikë në përballje ndaj Djajve të Kuq në javën e nëntë të Ligës Premier. Trajneri gjerman ka thënë se gjithçka ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:10
Jurgen Klopp është deklaruar pas barazimit 1-1 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds morën një pikë në përballje ndaj Djajve të Kuq në javën e nëntë të Ligës Premier. Trajneri gjerman ka thënë se gjithçka ...

Buzëqeshja e rekordmenit, Mourinho: Frenimi i Liverpool-it më gëzoi
Jose Mourinho e ka shijuar duelin mes Manchester United dhe Liverpool. Derbi i Anglisë përfundoi 1-1 dhe rezultati e ka kënaqur portugezin. Shkaku është i thjeshtë, “The Reds” u frenuan. Ekipi i Jurgen Klopp ishte një ...
ABCNews | 21-Oct-2019 08:37
Jose Mourinho e ka shijuar duelin mes Manchester United dhe Liverpool. Derbi i Anglisë përfundoi 1-1 dhe rezultati e ka kënaqur portugezin. Shkaku është i thjeshtë, “The Reds” u frenuan. Ekipi i Jurgen Klopp ishte një ...

“Humbëm dy pikë, ky Liverpool ishte më i dobëti që kam parë!”
Autori i golit te Manchester United, Marcus Rashford, foli menjëherë pas ndeshjes për MUTV, ku tha se është i zhgënjyer për rezultatin. United po fitonte 1-0 deri në minutën e 85-të të takimit, minutë kur Lallana ...
ABCNews | 20-Oct-2019 21:50
Autori i golit te Manchester United, Marcus Rashford, foli menjëherë pas ndeshjes për MUTV, ku tha se është i zhgënjyer për rezultatin. United po fitonte 1-0 deri në minutën e 85-të të takimit, minutë kur Lallana ...

Van der Vaart e quan amator Maguiren
Rafael van der Vaart e ka krahasuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Harry Maguire, me lojtarë amatorë, duke thënë se kur shikon futboll amator të dielave, sheh lojtarë të ngjashëm me anglezin. Ish-ylli i Holandës Van ...
Koha.mk | 21-Oct-2019 10:25
Rafael van der Vaart e ka krahasuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Harry Maguire, me lojtarë amatorë, duke thënë se kur shikon futboll amator të dielave, sheh lojtarë të ngjashëm me anglezin. Ish-ylli i Holandës Van ...

Momenti kur Rashford fitoi duelin ndaj Van Dijkut të cilin e bëri të zvarritej
Manchester United he Liverpooli i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Djajtë e Kuq fillimisht kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Marcus Rashford në minutën e ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 20:06
Manchester United he Liverpooli i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Djajtë e Kuq fillimisht kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Marcus Rashford në minutën e ...

Rashford: Humbëm dy pikë ndaj Liverpoolit
Marcus Rashford ka thënë se ekipi duhet të reflektojë në dy pikë të humbura të Manchester United kundër Liverpool dhe pranoi se Djajtë e Kuq duhet të jenë “më pozitivë”. Sulmuesi anglez shënoi golin e parë të sfidës dhe ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 10:25
Marcus Rashford ka thënë se ekipi duhet të reflektojë në dy pikë të humbura të Manchester United kundër Liverpool dhe pranoi se Djajtë e Kuq duhet të jenë “më pozitivë”. Sulmuesi anglez shënoi golin e parë të sfidës dhe ...

Solskjaer befason: Arbitri ishte njeriu i ndeshjes!
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka thënë pas barazimit 1-1 ndaj Liverpool se gjyqtari kryesor i takimit, Martin Atkinson, ishte njeriu i ndeshjes. Sipas tij, gjyqtari anglez e arbitroi këtë sfidë në ...
ABCNews | 20-Oct-2019 20:54
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka thënë pas barazimit 1-1 ndaj Liverpool se gjyqtari kryesor i takimit, Martin Atkinson, ishte njeriu i ndeshjes. Sipas tij, gjyqtari anglez e arbitroi këtë sfidë në ...

Mourinho tallet keq me Klopp-in: Në ‘Old Trafford’ mori peshkun…
Jose Mourinho ka analizuar barazimin 1-1 mes Manchester United dhe Liverpoolit në Premier League. Në “Sky Sport” tekniku portugez ka thënë se Jurgen Klopp-i duket se nuk i pëlqeu menu-ja në Old Trafford, pasi kërkoi ...
Lexo | 21-Oct-2019 10:23
Jose Mourinho ka analizuar barazimin 1-1 mes Manchester United dhe Liverpoolit në Premier League. Në “Sky Sport” tekniku portugez ka thënë se Jurgen Klopp-i duket se nuk i pëlqeu menu-ja në Old Trafford, pasi kërkoi ...

Rashford: Humbëm dy pikë ndaj Liverpoolit
Sulmuesi anglez shënoi golin e parë të sfidës dhe pati një paraqitje mjaft të mirë, para se Lallana pesë minuta para fundit të vuloste gjithçka. Rashford i tha faqes zyrtare të United: “Ndjenja ime e përgjithshme është ...
Lajminet | 21-Oct-2019 10:20
Sulmuesi anglez shënoi golin e parë të sfidës dhe pati një paraqitje mjaft të mirë, para se Lallana pesë minuta para fundit të vuloste gjithçka. Rashford i tha faqes zyrtare të United: “Ndjenja ime e përgjithshme është ...

Klopp i sinqertë: Nuk meritonim më shumë se një pikë!
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është shprehur shumë i zhgënjyer me paraqitjen e lojtarëve të tij në barazimin 1-1 ndaj Manchester United në “Old Trafford”. Tekniku gjerman foli menjëherë pas përfundimit të ...
ABCNews | 20-Oct-2019 20:41
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është shprehur shumë i zhgënjyer me paraqitjen e lojtarëve të tij në barazimin 1-1 ndaj Manchester United në “Old Trafford”. Tekniku gjerman foli menjëherë pas përfundimit të ...

Kloppi e kritikoi, Solskjaerin, lavdëron gjyqtarin dhe sistemin VAR
Manchester Unitedi dhe Liverpooli kanë luajtur baraz me rezultat 1:1 në derbin më të madh anglez. Rashford dhe Lallana ishin golashënuesit në këtë ndeshje, ku VAR-i kishte rol të madh në rezultatin përfundimtar, shkruan ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 10:16
Manchester Unitedi dhe Liverpooli kanë luajtur baraz me rezultat 1:1 në derbin më të madh anglez. Rashford dhe Lallana ishin golashënuesit në këtë ndeshje, ku VAR-i kishte rol të madh në rezultatin përfundimtar, shkruan ...

Van der Vaart e injoron keq mbrojtësin e Manchester Unitedit, quan amator
Rafael van der Vaart e ka krahasuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Harry Maguire, me lojtarë amatorë, duke thënë se kur shikon futboll amator të dielave, sheh lojtarë të ngjashëm me anglezin. Ish-ylli i Holandës Van ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 09:45
Rafael van der Vaart e ka krahasuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Harry Maguire, me lojtarë amatorë, duke thënë se kur shikon futboll amator të dielave, sheh lojtarë të ngjashëm me anglezin. Ish-ylli i Holandës Van ...

Van der Vaart e quan amator Maguiren: Nëse ai kushtoi €92m, Van Dijk vlen €300m
Rafael van der Vaart e ka krahasuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Harry Maguire, me lojtarë amatorë, duke thënë se kur shikon futboll amator të dielave, sheh lojtarë të ngjashëm me anglezin. Ish-ylli i Holandës Van ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 09:38
Rafael van der Vaart e ka krahasuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Harry Maguire, me lojtarë amatorë, duke thënë se kur shikon futboll amator të dielave, sheh lojtarë të ngjashëm me anglezin. Ish-ylli i Holandës Van ...

Legjenda e Manchester Unitedit reagon pas puthjeve dhe përqafimeve mes lojtarëve para ndeshjes me Liverpoolin
Roy Keane ka kritikuar lojtarët e Manchester Unitedit dhe të Liverpoolit për përqafimet dhe puthjet e tyre ndaj njëri tjetrit, pak momente para se të hynin në “luftë”, transmeton zeri.info Manchester Unitedi ishte ...
Zeri | 21-Oct-2019 09:14
Roy Keane ka kritikuar lojtarët e Manchester Unitedit dhe të Liverpoolit për përqafimet dhe puthjet e tyre ndaj njëri tjetrit, pak momente para se të hynin në “luftë”, transmeton zeri.info Manchester Unitedi ishte ...

09:08 Klopp e kritikon ashpër Unitedin: Sa herë që vijmë në Old Trafford, ata vetëm mbrohen Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka...
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka kritikuar ashpër stilin e lojës së Manchester Unitedit në barazimin 1:1 të dielën, duke thënë se stili mbrojtës i lojës së skuadrës së Ole Gunnar Solskjaer nuk i përshtatet ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 09:11
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka kritikuar ashpër stilin e lojës së Manchester Unitedit në barazimin 1:1 të dielën, duke thënë se stili mbrojtës i lojës së skuadrës së Ole Gunnar Solskjaer nuk i përshtatet ...

U pretendua për një faull te goli i Rashofrdit, kjo është përgjigja epike e Solskjaerit
Ole Gunnar Solskjaer është tallur me Liverpoolin për golin kontrovers të Manchester Unitedit, transmeton zeri.info “Djajtë e kuq” kaluan në epërsi 1:0 të dielën falë një goli të Marcus Rashford nga epërsia, me VAR-in ...
Zeri | 21-Oct-2019 08:57
Ole Gunnar Solskjaer është tallur me Liverpoolin për golin kontrovers të Manchester Unitedit, transmeton zeri.info “Djajtë e kuq” kaluan në epërsi 1:0 të dielën falë një goli të Marcus Rashford nga epërsia, me VAR-in ...

Klopp e kritikon ashpër Unitedin: Sa herë që vijmë në Old Trafford, ata vetëm mbrohen
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka kritikuar ashpër stilin e lojës së Manchester Unitedit në barazimin 1:1 të dielën, duke thënë se stili mbrojtës i lojës së skuadrës së Ole Gunnar Solskjaer nuk i përshtatet ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 08:48
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka kritikuar ashpër stilin e lojës së Manchester Unitedit në barazimin 1:1 të dielën, duke thënë se stili mbrojtës i lojës së skuadrës së Ole Gunnar Solskjaer nuk i përshtatet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved