ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 06:32

“Topi i Artë”, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

“Topi i Artë”, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric
Kush do të jetë pasuesi i Luka Modric? France Football ka bërë tashmë të ditur emrat e 30 finalistëve kandidatë për Topin e Artë. Mes favoritëve është padyshim Lionel Messi, fitues i Fifa The Best, në kërkim të trofeut ...
Telegraf | 21-Oct-2019 20:05
Kush do të jetë pasuesi i Luka Modric? France Football ka bërë tashmë të ditur emrat e 30 finalistëve kandidatë për Topin e Artë. Mes favoritëve është padyshim Lionel Messi, fitues i Fifa The Best, në kërkim të trofeut ...

Surpriza dhe emra big, zbulohen 15 nominimet e para të topit të artë
mapo.alm France Football ka lajmëruar se do të zbulonte 30 emrat e nominuar për Topin e Artë ditën e sotme. Prestigjozja franceze ka zbuluar 15 emrat e parë që do të garojnë për fitimin e trofeut më prestigjoz të botës ...
Mapo | 21-Oct-2019 18:56
mapo.alm France Football ka lajmëruar se do të zbulonte 30 emrat e nominuar për Topin e Artë ditën e sotme. Prestigjozja franceze ka zbuluar 15 emrat e parë që do të garojnë për fitimin e trofeut më prestigjoz të botës ...

Kompletohen lista e 15 të nominuarëve të parë për Topin e Artë – nga Mane te Ronaldo
Është kompletuar lista e 15-të të nominuarëve të parë për ta fituar Topin e Artë. France Football ka vazhduar rrjedhimisht t’i publikojë emrat e lojtarëve që janë në listë për ta fituar çmimin më të madh individual për ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 19:03
Është kompletuar lista e 15-të të nominuarëve të parë për ta fituar Topin e Artë. France Football ka vazhduar rrjedhimisht t’i publikojë emrat e lojtarëve që janë në listë për ta fituar çmimin më të madh individual për ...

Ramos bashkon skuadrën e Real Madrid: Deri në vdekje me Zidane
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë listën me kandidatët për të fituar Topin e Artë 2019. Virgil van Dijk është ndër pesë emrat e ardhshëm – dhe atij i bashkohet shoku i skuadrës së ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 19:51
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë listën me kandidatët për të fituar Topin e Artë 2019. Virgil van Dijk është ndër pesë emrat e ardhshëm – dhe atij i bashkohet shoku i skuadrës së ...

‘Ballon d’Or’: Publikohet pesëshja e katërt – mësohen 20 nga 30 emrat e nominuar
Sot do të mësohen 30 emrat që do të jenë të nominuar për garën e ‘Topit të Artë’. Trofeu për lojtarin më të mirë në botë, ‘Ballon d’Or’ do të ketë 30 emra në listën e ngushtë të të nominuarve. Më herët janë mësuar 15 ...
Albportali | 21-Oct-2019 19:51
Sot do të mësohen 30 emrat që do të jenë të nominuar për garën e ‘Topit të Artë’. Trofeu për lojtarin më të mirë në botë, ‘Ballon d’Or’ do të ketë 30 emra në listën e ngushtë të të nominuarve. Më herët janë mësuar 15 ...

‘Ballon d’Or’ (Vashat): Mësohen 10 nga 20 të nominuarat për çmimin e madjh
‘France Football’ ka publikuar tashmë 10 nga 20 emrat e nominuar për çmimin e madh individual në kategorinë e vashave. Në pesëshen e dytë është Alex Morgan ajo që merr vëmendjen më të madhe. Më poshtë . ua përcjell ...
Lajminet | 21-Oct-2019 19:47
‘France Football’ ka publikuar tashmë 10 nga 20 emrat e nominuar për çmimin e madh individual në kategorinë e vashave. Në pesëshen e dytë është Alex Morgan ajo që merr vëmendjen më të madhe. Më poshtë . ua përcjell ...

‘Ballon d’Or’ (Vashat): Publikohen pesë nominimet e para
‘France Football’ do të publikojë 20 emrat që do të kenë mundësi të fitojnë ‘Ballon ‘dOr’, në kategorinë e femrave. Fillimisht është publikuar pesëshja e parë, ku vëmendje merr Lucy Bronze e Anglisë. Më poshtë ua ...
Lajminet | 21-Oct-2019 19:44
‘France Football’ do të publikojë 20 emrat që do të kenë mundësi të fitojnë ‘Ballon ‘dOr’, në kategorinë e femrave. Fillimisht është publikuar pesëshja e parë, ku vëmendje merr Lucy Bronze e Anglisë. Më poshtë ua ...

19:24 5 të nominuarit e radhës për “Topin e Artë” Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga...
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Firmino, Lewandowski, Silva, Van Dijk dhe Son janë të nominuarit e radhës. Revista ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 19:28
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Firmino, Lewandowski, Silva, Van Dijk dhe Son janë të nominuarit e radhës. Revista ...

‘Ballon d’Or’: Publikohet pesëshja e katërt –  mësohen 20 nga 30 emrat e nominuar
Trofeu për lojtarin më të mirë në botë, ‘Ballon d’Or’ do të ketë 30 emra në listën e ngushtë të të nominuarve. Më herët janë mësuar 15 nga 30 emrat e nominuar në këtë garë, kurse së fundmi është publikuar edhe pesëshja ...
Lajminet | 21-Oct-2019 19:23
Trofeu për lojtarin më të mirë në botë, ‘Ballon d’Or’ do të ketë 30 emra në listën e ngushtë të të nominuarve. Më herët janë mësuar 15 nga 30 emrat e nominuar në këtë garë, kurse së fundmi është publikuar edhe pesëshja ...

Van Dijk, Silva… 5 të nominuarit e radhës për “Topin e Artë”
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Firmino, Lewandowski, Silva, Van Dijk dhe Son janë të nominuarit e radhës. Revista ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 19:20
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Firmino, Lewandowski, Silva, Van Dijk dhe Son janë të nominuarit e radhës. Revista ...

15 të nominuarit e parë për 'Topin e Artë' - Messi, Ronaldo, Aubameyang dhe të tjerët
Tashmë dihen 15 futbollistët e parë të nominuar për çmimin prestigjioz "Topi i Artë". Mediumi francez "France Football" ka nisur me publikimin e futbollistëve që janë të nominuar për këtë çmim, shkruan......
Zeri | 21-Oct-2019 19:20
Tashmë dihen 15 futbollistët e parë të nominuar për çmimin prestigjioz "Topi i Artë". Mediumi francez "France Football" ka nisur me publikimin e futbollistëve që janë të nominuar për këtë çmim, shkruan......

TOPI I ARTË: Zbulohen 15 emrat e parë, sa shumë surpriza!
France Football ashtu si çdo vit tjetër do të japë çmimin e Topit të Artë. Prestigjozja franceze do të publikojë ditën e sotme 30 emrat e listës së shkurtër. Faqet zyrtare të France Football kanë publikuar 15 nominimet ...
Politiko | 21-Oct-2019 19:10
France Football ashtu si çdo vit tjetër do të japë çmimin e Topit të Artë. Prestigjozja franceze do të publikojë ditën e sotme 30 emrat e listës së shkurtër. Faqet zyrtare të France Football kanë publikuar 15 nominimet ...

Radha për Cristiano Ronaldon…! Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Ronaldo, Alisson, Wijnaldum, Benzema dhe De Ligt...
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Ronaldo, Alisson, Wijnaldum, Benzema dhe De Ligt janë të nominuarit e radhës. Revista ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 19:03
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Ronaldo, Alisson, Wijnaldum, Benzema dhe De Ligt janë të nominuarit e radhës. Revista ...

Sarri: Lokomotiva e rrezikshme – krenar ta stërvis Ronaldon
Maurizio Sarri është deklaruar për ndeshjen që Juventusi e zhvillon nesër (22 tetor) ndaj Lokomotivës së Moskës në kuadër të Ligës së Kampionëve. Trajneri italian ka thënë se ata duhet të kenë kujdes ndaj skuadrës ruse, ...
E Dua Sportin | 21-Oct-2019 19:00
Maurizio Sarri është deklaruar për ndeshjen që Juventusi e zhvillon nesër (22 tetor) ndaj Lokomotivës së Moskës në kuadër të Ligës së Kampionëve. Trajneri italian ka thënë se ata duhet të kenë kujdes ndaj skuadrës ruse, ...

“Topi i Artë”, radha për Cristiano Ronaldon…!
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Ronaldo, Alisson, Wijnaldum, Benzema dhe De Ligt janë të nominuarit e radhës. Revista ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 18:56
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Ronaldo, Alisson, Wijnaldum, Benzema dhe De Ligt janë të nominuarit e radhës. Revista ...

Publikohet lista e të nominuarve për “Topin e Artë”
Revista franceze France Football ka filluar të publikojë emrat e kandidatëve për çmimin ‘Topi i Artë’. Çmimi prestigjoz ‘Ballon d’Or’, që dhurohet nga revista franceze, do të ndahet më 2 dhjetor të këtij viti. Tani ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 18:53
Revista franceze France Football ka filluar të publikojë emrat e kandidatëve për çmimin ‘Topi i Artë’. Çmimi prestigjoz ‘Ballon d’Or’, që dhurohet nga revista franceze, do të ndahet më 2 dhjetor të këtij viti. Tani ...

“Topi i Artë”, zbulohen edhe 5 emra tjerë!
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” me 30 kandidatët për “Topin e Artë” që do të kompletohet deri në orën 20:00. De Jong, Aguero, Mane, Tadic dhe Lloris ishin të parët, tani janë edhe Arnold, Van de ...
InFokusi | 21-Oct-2019 18:53
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” me 30 kandidatët për “Topin e Artë” që do të kompletohet deri në orën 20:00. De Jong, Aguero, Mane, Tadic dhe Lloris ishin të parët, tani janë edhe Arnold, Van de ...

‘Ballon d’Or’:  Mësohen gjysma e të nominuarve – publikohet edhe pesëshja e tretë, Cristiano në listë
‘Ballon d’Or’ është trofeu individual me vlerën më të madhe në botën e futbollit, dhe sigurisht një ëndërr për të gjithë lojtarët. Këtë trofe e kanë ‘privatizuar’ në vitet e fundit Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, ...
Lajminet | 21-Oct-2019 18:51
‘Ballon d’Or’ është trofeu individual me vlerën më të madhe në botën e futbollit, dhe sigurisht një ëndërr për të gjithë lojtarët. Këtë trofe e kanë ‘privatizuar’ në vitet e fundit Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, ...

“France Football” publikon emrat e parë të nominuarve për “Topin e Artë”
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë emrat e kandidatëve për çmimin ‘Topi i Artë’. Deri më tani janë zbuluar emrat e 10 prej tyreve, ndërsa deri në ora 00:00, do të bëhen të ditur të ...
InfoSport.mk | 21-Oct-2019 18:50
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë emrat e kandidatëve për çmimin ‘Topi i Artë’. Deri më tani janë zbuluar emrat e 10 prej tyreve, ndërsa deri në ora 00:00, do të bëhen të ditur të ...

Topi i Artë: Zbulohen pesë lojtarët tjerë, në listë edhe Ronaldo
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë listën me kandidatët për të fituar Topin e Artë 2019. Sadio Mané, Sergio Aguero, Frenkie de Jong, Hugo Lloris dhe Dusan Tadic ishin lojtarët e parë ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 18:50
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë listën me kandidatët për të fituar Topin e Artë 2019. Sadio Mané, Sergio Aguero, Frenkie de Jong, Hugo Lloris dhe Dusan Tadic ishin lojtarët e parë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved