ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 21:18

Statistikat mbresëlënëse të Vedat Muriqit në këtë vit

Statistikat mbresëlënëse të Vedat Muriqit në këtë vit
Vedat Muriqi është po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ‘Dardanëve’ ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:56
Vedat Muriqi është po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ‘Dardanëve’ ...

VIDEO: Vedat Muriqi nuk di të ndalen, shënon dhe i jep fitoren Fenerbahces
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka vazhduar me formën e tij maft të mirë në kampionatin turk. Bomberi i “Dardanëve” ka shënuar një tjetër gol te skuadra e tij, Fenerbahce, në takimin ndaj Denizlispor. ...
GazetaTema | 20-Oct-2019 19:59
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka vazhduar me formën e tij maft të mirë në kampionatin turk. Bomberi i “Dardanëve” ka shënuar një tjetër gol te skuadra e tij, Fenerbahce, në takimin ndaj Denizlispor. ...

Muriqi fitoi zemrat e tifozëve të Fenerbahces me këtë veprim në golin e fundit
Vedat Muriqi është duke shkëlqyer në sezonin e tij të parë te Fenerbahce. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 22:00
Vedat Muriqi është duke shkëlqyer në sezonin e tij të parë te Fenerbahce. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ...

Vedat Muriqi një lider i vërtetë, befason me deklaratën pas fitores në Turqi
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa......
Zeri | 20-Oct-2019 23:50
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa......

Muriqi: Nuk është me rëndësi goli, por në fund të sezonit të marrim titullin Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari...
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa golin ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 23:10
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa golin ...

Muriqi: S’ka rëndësi nëse nuk shënoj, me rëndësi është fitorja
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor, shkruan Gazeta Express. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 23:04
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor, shkruan Gazeta Express. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e ...

Piatek rikthen rezultatin dhe festimin e tij të famshëm
Milani ka rikthyer epërsinë në ndeshjen me Leccen. Golin e dytë për rosonerët e shënoi Piatek në minutën e 81-të. Polaku realizoi pas një asisti nga Calhanoglu. / IndeksOnline /
Indeks Online | 20-Oct-2019 22:34
Milani ka rikthyer epërsinë në ndeshjen me Leccen. Golin e dytë për rosonerët e shënoi Piatek në minutën e 81-të. Polaku realizoi pas një asisti nga Calhanoglu. / IndeksOnline /

Futbollist i mirë, por edhe një njeri fenomenal - veprimi i Vedat Muriqi që po mahnitë tifozët në Turqi
Vedat Muriqi kompletoi këtë verë transferimin te gjiganti turk Fenerbahçe nga Çaykur Rizespor. Sulmuesi prizrenas është përshtatur shpejt te Feneri ku po shkëlqen në çdo ndeshje, shkruan Zëri.info. 25-vjeçari që......
Zeri | 20-Oct-2019 22:24
Vedat Muriqi kompletoi këtë verë transferimin te gjiganti turk Fenerbahçe nga Çaykur Rizespor. Sulmuesi prizrenas është përshtatur shpejt te Feneri ku po shkëlqen në çdo ndeshje, shkruan Zëri.info. 25-vjeçari që......

Dërmaku lëndohet dhe largohet me lot në sy
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 22:20
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...

Veprimi i Muriqit që ka fituar zemrat e të gjithëve në Turqi
Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...
Gazeta Observer | 20-Oct-2019 22:14
Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...

Donnarumma pret penalltinë – por Babacar me fat realizon
Vedat Muriqi, sulmues i kombëtares së Kosovës shënoi golin e dytë të Fenerbahce kundër Yukatel Denizlispor. Fenerbahce ka fituar me rezultatin 1-2 ndaj Denizlispor dhe Muriqi ishte protagonist sërish, raporton ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 22:11
Vedat Muriqi, sulmues i kombëtares së Kosovës shënoi golin e dytë të Fenerbahce kundër Yukatel Denizlispor. Fenerbahce ka fituar me rezultatin 1-2 ndaj Denizlispor dhe Muriqi ishte protagonist sërish, raporton ...

Veprimi i Muriqit që ka fituar zemrat e të gjithëve në Turqi (VIDEO)
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...
TetovaSot | 20-Oct-2019 21:42
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...

Calhanoglu realizon supergol, të parin në epokën “Pioli”
Milani ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Lecce. Golin e parë në ndeshje e shënoi Calhanoglu në minutën e 20-të. Turku realizoi në një formë shumë të bukur. / IndeksOnline /
Indeks Online | 20-Oct-2019 21:17
Milani ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Lecce. Golin e parë në ndeshje e shënoi Calhanoglu në minutën e 20-të. Turku realizoi në një formë shumë të bukur. / IndeksOnline /

‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar zemrat e tifozëve në Turqi Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në fushë për ekipin dhe për...
Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në fushë për ekipin dhe për të në radhë të parë janë fitoret e skuadrës, se sa arritjet ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 21:13
Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në fushë për ekipin dhe për të në radhë të parë janë fitoret e skuadrës, se sa arritjet ...

Gol i jashtëzakonshëm nga Calhanoglu
Fenerbahce ka arritur fitoren e radhës në Superligën turke ndaj Denizlispor me rezultatin 1:2. Në sfidën ndaj Denizlispor, sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi ka gjetur rrugën e golit në minutën e 64’të të duelit, raporton ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 21:13
Fenerbahce ka arritur fitoren e radhës në Superligën turke ndaj Denizlispor me rezultatin 1:2. Në sfidën ndaj Denizlispor, sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi ka gjetur rrugën e golit në minutën e 64’të të duelit, raporton ...

Vedat Muriqi vazhdon shkëlqimin dhe golat te Fenerbahce
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka gjetur golin e radhës me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Fenerbahce është duke luajtur në udhëtim te Denizlispor në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 19:42
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka gjetur golin e radhës me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Fenerbahce është duke luajtur në udhëtim te Denizlispor në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në ...

Veprimi i Muriqit që ka fituar zemrat e të gjithëve në Turqi
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 21:01
‘Gladiatori’ i Kosovës, Vedat Muriqi ka fituar tashmë zemrat e mijëra tifozëve në Turqi. Ai njihet si një djalë i përulur dhe punëtorë si dhe shumë falënderues. Vedat Muriqi gjithmonë dëshiron të japë më të mirën në ...

20:53 Kur ta don, askush s'mund ta ndalon: Muriqi, shënon sërish Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin...
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahces kundër Denizlispor. Lexoni edhe: Eliza Hoxha sot ka festë - kjo është arsyeja ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 20:58
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahces kundër Denizlispor. Lexoni edhe: Eliza Hoxha sot ka festë - kjo është arsyeja ...

S’ka kush e ndal Muriqin, shënon sërish në Turqi për Fenerbahçen
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahces kundër Denizlispor, shkruan Gazeta Express. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 20:51
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahces kundër Denizlispor, shkruan Gazeta Express. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e ...

Armando Sadiku shënon në fitoren e Malagas Malaga ka korrur fitore të rëndësishme në ligën e dytë të Spanjës. Me dyshen e Shqipërisë në formacion, Armando Sadiku dhe Keidi Bare, Malaga e mposhti 2-0 në udhëtim Deportivo La...
Malaga ka korrur fitore të rëndësishme në ligën e dytë të Spanjës. Me dyshen e Shqipërisë në formacion, Armando Sadiku dhe Keidi Bare, Malaga e mposhti 2-0 në udhëtim Deportivo La Corunan. Lexoni edhe: Adelina Tahiri ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 20:31
Malaga ka korrur fitore të rëndësishme në ligën e dytë të Spanjës. Me dyshen e Shqipërisë në formacion, Armando Sadiku dhe Keidi Bare, Malaga e mposhti 2-0 në udhëtim Deportivo La Corunan. Lexoni edhe: Adelina Tahiri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved