ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:22

“Luftë” citatesh, Basha poston deklaratën e Zaev

“Luftë” citatesh, Basha poston deklaratën e Zaev
Kreu i PD Lulzim Basha ka bërë reagimin e radhës pas citateve që kryeministri Edi Rama ka postuar sot në facebook.
Top Channel | 21-Oct-2019 20:18
Kreu i PD Lulzim Basha ka bërë reagimin e radhës pas citateve që kryeministri Edi Rama ka postuar sot në facebook.

“Zgjedhje të parakohshme”/ Basha thumbon Ramën me citimin e Zaev
mapo.al Edhe kreu i opozitës nuk ndalet me citatet. Kjo fillimjavë u dominua nga polemikat në rrjetet sociale mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, të cilët kanë shkëmbyer mesazhe të shumta në ...
Mapo | 21-Oct-2019 20:18
mapo.al Edhe kreu i opozitës nuk ndalet me citatet. Kjo fillimjavë u dominua nga polemikat në rrjetet sociale mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, të cilët kanë shkëmbyer mesazhe të shumta në ...

Kush ka të drejtë, Angela Merkel apo Lulzim Basha?
Kryeministri Edi Rama ka replikuar sërish me kreun e PD, Lulzim Basha, që thotë se negociatat u bllokuan për faj të Ramës dhe Qeverisë. Rama ka vënë përballë deklaratës së Bashës, atë të kancelares gjermane Angela ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 19:40
Kryeministri Edi Rama ka replikuar sërish me kreun e PD, Lulzim Basha, që thotë se negociatat u bllokuan për faj të Ramës dhe Qeverisë. Rama ka vënë përballë deklaratës së Bashës, atë të kancelares gjermane Angela ...

Rama i rreshton citatet e liderëve evropainë/ Basha: Ata refuzojnë Ramën!
Pasi kryeministri Edi Rama në mënyrë të vazhdueshme sot ka postuar disa citate të liderëve evropianë për negociatat dhe njëkohësisht ka postuar edhe një citat të liderit të opozitës Lulzim Basha, ka reaguar ky i fundit.
Top Channel | 21-Oct-2019 19:28
Pasi kryeministri Edi Rama në mënyrë të vazhdueshme sot ka postuar disa citate të liderëve evropianë për negociatat dhe njëkohësisht ka postuar edhe një citat të liderit të opozitës Lulzim Basha, ka reaguar ky i fundit.

Replikat në distancë/ Basha-Ramës: Mbështesim qëndrimet e liderëve të BE, ata duan Shqipërinë, por të refuzojnë ty
Vijon replikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe liderit të opozitës, Lulzim Basha. Pasi kreu i qeverisë përgjatë ditës së sotme ka publikuar qëndrime të liderëve europianë, si Tusk, Macron, Conte si dhe ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 19:21
Vijon replikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe liderit të opozitës, Lulzim Basha. Pasi kreu i qeverisë përgjatë ditës së sotme ka publikuar qëndrime të liderëve europianë, si Tusk, Macron, Conte si dhe ...

Kush ka të drejtë Merkel apo Basha?
Kryeministri Edi Rama ka publikuar statusin e tretë brenda pak orësh në “Facebook” dhe këtë radhë ka hedhur deklaratën e Lulëzim Bashës, sëbashku me atë të Merkelit.
Top Channel | 21-Oct-2019 19:20
Kryeministri Edi Rama ka publikuar statusin e tretë brenda pak orësh në “Facebook” dhe këtë radhë ka hedhur deklaratën e Lulëzim Bashës, sëbashku me atë të Merkelit.

Basha: Mbështesim qëndrimet e liderëve të BE, Shqipëria meriton hapjen e negociatave
Menjëherë pasi kryeministri Edi Rama e ka vënë përballë kancelares gjermane Angela Merkel, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur përmes një postimi në Twitter. Në postimin e tij Basha shkruan se sa ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 19:37
Menjëherë pasi kryeministri Edi Rama e ka vënë përballë kancelares gjermane Angela Merkel, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur përmes një postimi në Twitter. Në postimin e tij Basha shkruan se sa ...

Rama i përgjigjet sërish Bashës për negociatat, këtë herë me fjalët e Merkel
TIRANË Kryeministri Edi Rama i përgjigjet sërish rivalit të tij politik Lulzim Basha për çështjen e negociatave, duke zgjedhur kësaj radhe kancelaren gjermane Angela Merkel. Deklaratës së kryedemokratit Basha se vendimi ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 19:11
TIRANË Kryeministri Edi Rama i përgjigjet sërish rivalit të tij politik Lulzim Basha për çështjen e negociatave, duke zgjedhur kësaj radhe kancelaren gjermane Angela Merkel. Deklaratës së kryedemokratit Basha se vendimi ...

Rama vë Bashën përballë Merkelit
Kryeministri Edi Rama ka vijuar sërish reagimet e tij ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, për akuzat se mos hapjen e negociatave është dështim i qeverisë shqiptare, t’i përgjigjet me citim nga lider të Bashkimit Europian. ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 19:28
Kryeministri Edi Rama ka vijuar sërish reagimet e tij ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, për akuzat se mos hapjen e negociatave është dështim i qeverisë shqiptare, t’i përgjigjet me citim nga lider të Bashkimit Europian. ...

Basha i përgjigjet Ramës: Nuk ka citat në botë t’i mbulojë dështimet e tua
Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar me anë të një statusi në “Twitter” pas postimit të Ramës në “Facebook”.
Top Channel | 21-Oct-2019 17:20
Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar me anë të një statusi në “Twitter” pas postimit të Ramës në “Facebook”.

Rama e Basha, replika në distancë mbi “të vërtetën” e dështimit të negociatave
Kreu i qeverisë Edi Rama dhe ai i opozitës Lulzim Basha, patën një replikë në distancë lidhur me “të vërtetën” e tyre mbi mos’hapjen e negociatave. Pasi Basha doli në një konferencë për mediat për të kumtuar të vërtetën ...
Tesheshi | 21-Oct-2019 20:18
Kreu i qeverisë Edi Rama dhe ai i opozitës Lulzim Basha, patën një replikë në distancë lidhur me “të vërtetën” e tyre mbi mos’hapjen e negociatave. Pasi Basha doli në një konferencë për mediat për të kumtuar të vërtetën ...

Basha i përgjigjet Ramës me të njëjtën mënyrë me fotot e liderve të BE për negociatat
Kryeministri Edi Rama, ditën sotme ka publikuar 3 statuse ku krahason deklaratat e kreut të PD, Lulzim Basha në lidhje me arsyen e mosçeljes së negociatave me ato të Angela Merkel, Donald Tust e Giusepe Contes. Por, ...
Dritare | 21-Oct-2019 20:08
Kryeministri Edi Rama, ditën sotme ka publikuar 3 statuse ku krahason deklaratat e kreut të PD, Lulzim Basha në lidhje me arsyen e mosçeljes së negociatave me ato të Angela Merkel, Donald Tust e Giusepe Contes. Por, ...

Basha-Ramës: Nuk ka citat në botë që mbulon dështimet e tua
Kryeministri i vendit, Edi Rama dhe kryeopozitari, Lulzim Basha prej mesditës sulmojnë njëri-tjetrin në rrjete sociale. Ndërsa opozita, akuzon qeverinë për dështimin e negociatave me BE-në, kryeministri ka shpërndarë në ...
Dritare | 21-Oct-2019 20:08
Kryeministri i vendit, Edi Rama dhe kryeopozitari, Lulzim Basha prej mesditës sulmojnë njëri-tjetrin në rrjete sociale. Ndërsa opozita, akuzon qeverinë për dështimin e negociatave me BE-në, kryeministri ka shpërndarë në ...

"Edi Rama no koment", Basha nuk ndalet, publikon foton dhe i bën kërkesën e fortë kryeministrit
Postuar: 21/10/2019 - 20:06 Kryedemokrati Luzim Basha ka reaguar sërish pas replikave të kryeminsitrit Rama me fjalët e liderëve të Bashkimit Europian për vendimin e negociatave. Në një status në Twitter, Basha ka ...
Sot.Al | 21-Oct-2019 20:08
Postuar: 21/10/2019 - 20:06 Kryedemokrati Luzim Basha ka reaguar sërish pas replikave të kryeminsitrit Rama me fjalët e liderëve të Bashkimit Europian për vendimin e negociatave. Në një status në Twitter, Basha ka ...

“Më vjen keq për vendimin”, Rama vë Bashën përballë Merkelit
Kryeministri Edi Rama e ka vijuar në rrjetet sociale “debatin” me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha në lidhje me mos hapjen e negociatave. Kësaj here, kreu i qeverisë e ka vendosur përballë kancelares ...
ABCNews | 21-Oct-2019 19:24
Kryeministri Edi Rama e ka vijuar në rrjetet sociale “debatin” me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha në lidhje me mos hapjen e negociatave. Kësaj here, kreu i qeverisë e ka vendosur përballë kancelares ...

Lulzim Bashës i ‘vjedhin’ twitterin, poston të gjitha deklaratat e liderve të BE që thonë të kundërtën e asaj që thotë ai vetë (dhe krenohet që s’di çfarë shkruan)
Lulzim Basha dhe kryeministri Rama kanë replikuar ditën e sotme në rrjetet sociale për çështjen e negociatave të Shqipërisë në BE. Teksa Rama ka cituar kancelaren Merkel, kryetarin e KE Tusk, gjithashtu edhe ...
Lexo | 21-Oct-2019 19:56
Lulzim Basha dhe kryeministri Rama kanë replikuar ditën e sotme në rrjetet sociale për çështjen e negociatave të Shqipërisë në BE. Teksa Rama ka cituar kancelaren Merkel, kryetarin e KE Tusk, gjithashtu edhe ...

Rama citon kryeministrin italian, reagon Basha: Kot fshihesh me lojëra fjalësh, BE të ka refuzuar. Mbaj përgjegjësi!
Menjëherë pasi kryeministri shqiptar Edi Rama ka cituar kreun e qeverisë italiane Xhuzepe Conti, i cili thotë se qeveria shqiptare meritonte negociatat. Menjëherë pas kësaj, ka reaguar numri një i Partisë Demokratike ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 17:01
Menjëherë pasi kryeministri shqiptar Edi Rama ka cituar kreun e qeverisë italiane Xhuzepe Conti, i cili thotë se qeveria shqiptare meritonte negociatat. Menjëherë pas kësaj, ka reaguar numri një i Partisë Demokratike ...

Basha: Mbështesim qëndrimet e liderëve të BE, Shqipëria meriton hapjen e negociatave
Menjëherë pasi kryeministri Edi Rama e ka vënë përballë kancelares gjermane Angela Merkel, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur përmes një postimi në Twitter. Në postimin e tij Basha shkruan se sa ...
Medial | 21-Oct-2019 19:40
Menjëherë pasi kryeministri Edi Rama e ka vënë përballë kancelares gjermane Angela Merkel, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur përmes një postimi në Twitter. Në postimin e tij Basha shkruan se sa ...

“Dështim i qeverisë shqiptare dhe gabim historik”, Rama krahason qëndrimin e Bashës me deklaratën e Giuseppe Contes
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur te reagoje pas deklaratës se Luzlim Bashes, duke krahasuar deklaratën e tij me ate te kryeministrit italian Giuseppe Conte, me ate te kreut te PD, sikundër beri dhe më herët me ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 17:04
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur te reagoje pas deklaratës se Luzlim Bashes, duke krahasuar deklaratën e tij me ate te kryeministrit italian Giuseppe Conte, me ate te kreut te PD, sikundër beri dhe më herët me ...

Replikat në distancë, Basha: Mbështesim 100% qëndrimet e liderëve të BE
Vijojnë replikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe liderit të opozitës, Lulzim Basha. Pasi kreu i qeverisë përgjatë ditës së sotme ka publikuar qëndrime të liderëve europianë, si Tusk, Macron, Conte si dhe ...
Gazeta Dita | 21-Oct-2019 19:36
Vijojnë replikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe liderit të opozitës, Lulzim Basha. Pasi kreu i qeverisë përgjatë ditës së sotme ka publikuar qëndrime të liderëve europianë, si Tusk, Macron, Conte si dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved