ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:53

Moti e hënë, 21 Tetor 2019!

Moti e hënë, 21 Tetor 2019!
Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar kështu në territorin shqiptar kthjellime dhe temperatura relativisht të larta në të gjithë territorin. Përjashtuar orët e mbrëmjes të ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 07:45
Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar kështu në territorin shqiptar kthjellime dhe temperatura relativisht të larta në të gjithë territorin. Përjashtuar orët e mbrëmjes të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në disa vende do të ketë mjegull. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 23 ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 08:08
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në disa vende do të ketë mjegull. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 23 ...

Moti sot në Shqipëri
Gadishulli ballkanik po vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit të Azoreve i cili do të mbajë mot pa reshje në territorin e Shqipërisë. Fillimi i javës do të jetë me diell dhe kalime të pakta vranësirash në zonat ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 08:04
Gadishulli ballkanik po vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit të Azoreve i cili do të mbajë mot pa reshje në territorin e Shqipërisë. Fillimi i javës do të jetë me diell dhe kalime të pakta vranësirash në zonat ...

Fluks fëmijësh në urgjencë/ Virozat, qendrat shëndetësore të hapura edhe të dielën
Vjeshta ka intensifikuar edhe virozat që qarkullojnë në vendin tonë. Ndonëse po kalojmë ditë me mot të ngrohtë dhe diell, darkat dhe mëngjeset janë më të freskëta ku nënat duhet të bëjnë kujdes me fëmijët e vegjël.
Top Channel | 20-Oct-2019 15:46
Vjeshta ka intensifikuar edhe virozat që qarkullojnë në vendin tonë. Ndonëse po kalojmë ditë me mot të ngrohtë dhe diell, darkat dhe mëngjeset janë më të freskëta ku nënat duhet të bëjnë kujdes me fëmijët e vegjël.

Parashikimi i motit për sot, 20 Tetor 2019
Sipas Meteoalb, temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte duke u luhatur: ne zonat malore nga 06ºC deri ne 16ºC ne zonat e uleta nga 13ºC ne 26 ºC ne zonat bregdetare nga 17C ne 28ºC. Era do te fryje ne drejtim ...
ikub.al | 20-Oct-2019 11:04
Sipas Meteoalb, temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte duke u luhatur: ne zonat malore nga 06ºC deri ne 16ºC ne zonat e uleta nga 13ºC ne 26 ºC ne zonat bregdetare nga 17C ne 28ºC. Era do te fryje ne drejtim ...

Edhe kjo javë me mot të ngrohtë
Situata meteorologjike vazhdon të mbetet stabile. Kjo si pasojë e masave të ajrit me presion të lartë atmosferike. Në disa territore, si pasojë e radiacionit, parashihet të ketë mjegull të lehtë, kryesisht në orët e ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 07:24
Situata meteorologjike vazhdon të mbetet stabile. Kjo si pasojë e masave të ajrit me presion të lartë atmosferike. Në disa territore, si pasojë e radiacionit, parashihet të ketë mjegull të lehtë, kryesisht në orët e ...

Parashikimi i motit, ja si pritet të jetë sot
Sipas Insitutit të Gjeoshkencave ditën e sotme (e diel dt.20) dhe nesër (e hënë dt.21) nuk priten reshje në të gjithë qarqet. TEMPERATURAT Sot (e hënë dt.21) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të ...
Lexo | 21-Oct-2019 09:22
Sipas Insitutit të Gjeoshkencave ditën e sotme (e diel dt.20) dhe nesër (e hënë dt.21) nuk priten reshje në të gjithë qarqet. TEMPERATURAT Sot (e hënë dt.21) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të ...

Moti sot me diell, temperatura deri 29 gradë Celsius
Moti sot në vend do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 09:11
Moti sot në vend do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti ...

Moti vijon me surprizat në vjeshtë, si do të jenë temperaturat për këtë javë
Jemi në mes të vjeshtës, por temperaturat vijojnë të jenë të ngrohta dhe jo normale për stinën. Temperaturat e ngrohta kanë bërë që veshjet e lehta të mos i ndajmë ende nga përditshmëria. Sipas meteorologëve, edhe këtë ...
Politiko | 21-Oct-2019 08:48
Jemi në mes të vjeshtës, por temperaturat vijojnë të jenë të ngrohta dhe jo normale për stinën. Temperaturat e ngrohta kanë bërë që veshjet e lehta të mos i ndajmë ende nga përditshmëria. Sipas meteorologëve, edhe këtë ...

Mot me diell dhe i ngrohtë me mëngjes të freskët dhe mjegull
Shkup, 21 tetor – Sinoptikët për sot paralajmërojnë mot me diell dhe i ngrohtë me mëngjes të freskët dhe me mjegull në disa lugina. Temperatura minimale do të ulet midis 2 dhe 13 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë ...
Koha.mk | 21-Oct-2019 08:41
Shkup, 21 tetor – Sinoptikët për sot paralajmërojnë mot me diell dhe i ngrohtë me mëngjes të freskët dhe me mjegull në disa lugina. Temperatura minimale do të ulet midis 2 dhe 13 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë ...

Si do të luhaten temperaturat për ditën e sotme, pasditja sjellë vranësira
Ditën e sotme parashikohet që vendi ynë të jetë në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese në të gjithë territorin tonë. Por gjatë pasdites pritet që vranësirat të ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 08:37
Ditën e sotme parashikohet që vendi ynë të jetë në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese në të gjithë territorin tonë. Por gjatë pasdites pritet që vranësirat të ...

Moti sot në Shqipëri
Gadishulli ballkanik po vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit të Azoreve i cili do të mbajë mot pa reshje në territorin e Shqipërisë. Fillimi i javës do të jetë me diell dhe kalime të pakta vranësirash në zonat ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 08:21
Gadishulli ballkanik po vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit të Azoreve i cili do të mbajë mot pa reshje në territorin e Shqipërisë. Fillimi i javës do të jetë me diell dhe kalime të pakta vranësirash në zonat ...

Moti sot në Shqipëri
Gadishulli ballkanik po vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit të Azoreve i cili do të mbajë mot pa reshje në territorin e Shqipërisë. Fillimi i javës do të jetë me diell dhe kalime të pakta vranësirash në zonat ...
InFokusi | 21-Oct-2019 08:14
Gadishulli ballkanik po vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit të Azoreve i cili do të mbajë mot pa reshje në territorin e Shqipërisë. Fillimi i javës do të jetë me diell dhe kalime të pakta vranësirash në zonat ...

Parashikimi i motit
Moti sot në vend do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti ...
Shenja | 21-Oct-2019 08:12
Moti sot në vend do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti do të ...
Aktuale.MK | 21-Oct-2019 08:04
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti do të ...

Pranverë në mes të vjeshtës – vazhdon moti i ngrohtë në Kosovë
Një ciklon i fuqishëm pritet të formohet ditëve të ardhshme në Mesdheun perëndimor, ndërsa mbi rajonin tonë dhe lindje të kontinentit fusha të presionit të lartë mbeten të bllokuara, duke favorizuar mot të qëndrueshëm ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 22:37
Një ciklon i fuqishëm pritet të formohet ditëve të ardhshme në Mesdheun perëndimor, ndërsa mbi rajonin tonë dhe lindje të kontinentit fusha të presionit të lartë mbeten të bllokuara, duke favorizuar mot të qëndrueshëm ...

Mot me diell dhe i ngrohtë me mëngjes të freskët dhe mjegull
Shkup, 21 tetor 2019 (MEDIAL) – Sinoptikët për sot paralajmërojnë mot me diell dhe i ngrohtë me mëngjes të freskët dhe me mjegull në disa lugina. Temperatura minimale do të ulet midis 2 dhe 13 gradë, ndërsa maksimalja ...
Medial | 21-Oct-2019 07:54
Shkup, 21 tetor 2019 (MEDIAL) – Sinoptikët për sot paralajmërojnë mot me diell dhe i ngrohtë me mëngjes të freskët dhe me mjegull në disa lugina. Temperatura minimale do të ulet midis 2 dhe 13 gradë, ndërsa maksimalja ...

Moti e hënë, 21 Tetor 2019!
Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar kështu në territorin shqiptar kthjellime dhe temperatura relativisht të larta në të gjithë territorin. Përjashtuar orët e mbrëmjes të ...
Medial | 21-Oct-2019 07:48
Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar kështu në territorin shqiptar kthjellime dhe temperatura relativisht të larta në të gjithë territorin. Përjashtuar orët e mbrëmjes të ...

Moti sot në Shqipëri
Gadishulli ballkanik po vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit të Azoreve i cili do të mbajë mot pa reshje në territorin e Shqipërisë.
Kosova Press | 21-Oct-2019 07:48
Gadishulli ballkanik po vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit të Azoreve i cili do të mbajë mot pa reshje në territorin e Shqipërisë.

Moti, edhe kjo javë e ngrohtë
Kjo si pasojë e masave të ajrit me presion të lartë atmosferike. Në disa territore, si pasojë e radiacionit, parashihet të ketë mjegull të lehtë, kryesisht në orët e para të ditës. Temperaturat minimale do të lëvizin ...
Lajminet | 21-Oct-2019 07:34
Kjo si pasojë e masave të ajrit me presion të lartë atmosferike. Në disa territore, si pasojë e radiacionit, parashihet të ketë mjegull të lehtë, kryesisht në orët e para të ditës. Temperaturat minimale do të lëvizin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved