ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:21

Barazimi me Lecce, Pioli: Duhet ta kishim mbyllur ndeshjen më herët

Barazimi me Lecce, Pioli: Duhet ta kishim mbyllur ndeshjen më herët
Trajneri i kuqezinjve, Stefano Pioli ka shrehur keqardhje në lidhje me barazimin e arritur në sfidën përballë Lecce. Pas takimit, Pioli tha për mediat se Milani duhet ta kishte mbyllur ndeshjen më përpara dhe se nuk ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 09:31
Trajneri i kuqezinjve, Stefano Pioli ka shrehur keqardhje në lidhje me barazimin e arritur në sfidën përballë Lecce. Pas takimit, Pioli tha për mediat se Milani duhet ta kishte mbyllur ndeshjen më përpara dhe se nuk ...

Objektivi i Milanit është kualifikimi në Ligën e Kampionëve
Drejtori i Milanit, Frederic Massara, ka deklaruar se objektivi i skuadrës së tij këtë sezon është që konkurrojë për një vend në Ligën e Kampionëve. Rossonerët barazuan (2-2) ndaj Lecces të dielën mbrëma në debutimin e ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 09:44
Drejtori i Milanit, Frederic Massara, ka deklaruar se objektivi i skuadrës së tij këtë sezon është që konkurrojë për një vend në Ligën e Kampionëve. Rossonerët barazuan (2-2) ndaj Lecces të dielën mbrëma në debutimin e ...

Ndryshon trajneri por jo Milani, barazim në sekondat e fundit me Leccen
Ndryshoi trajneri, por historia e Milanit në këtë sezon të Serisë a nuk duket sikur po jep shenja ndryshimi. Kuqezinjtë kanë arritur një tjetër rezultat zhgënjyes sonte në “San Siro”, duke barazuar 2-2 me Leccen. Djemtë ...
GazetaTema | 20-Oct-2019 23:11
Ndryshoi trajneri, por historia e Milanit në këtë sezon të Serisë a nuk duket sikur po jep shenja ndryshimi. Kuqezinjtë kanë arritur një tjetër rezultat zhgënjyes sonte në “San Siro”, duke barazuar 2-2 me Leccen. Djemtë ...

Pioli: Milani duhet të mësojë nga barazimi ndaj Lecces
Stefano Pioli beson se Milani mund të mësojë shumë nga barazimi (2-2) në ndeshjen e të dielës mbrëma kundër Lecces. Trajneri debutoi në drejtimin e Rossonerëve dhe njëherësh ishte edhe ditëlindja e tij, mirëpo festa u ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 08:08
Stefano Pioli beson se Milani mund të mësojë shumë nga barazimi (2-2) në ndeshjen e të dielës mbrëma kundër Lecces. Trajneri debutoi në drejtimin e Rossonerëve dhe njëherësh ishte edhe ditëlindja e tij, mirëpo festa u ...

Pioli i mërzitur nga barazimi, priste dhuratë më të bukur
Milani nuk arriti të marr rezultat pozitiv pasi barazoi me Leccen me rezultat 2-2. Trajneri Stefano Pioli nuk mundi të debutoj me fitore por bëri një paraqitje shumë të mirë. Ai ka thënë se një fitore do të ishte ...
Koha.mk | 21-Oct-2019 09:34
Milani nuk arriti të marr rezultat pozitiv pasi barazoi me Leccen me rezultat 2-2. Trajneri Stefano Pioli nuk mundi të debutoj me fitore por bëri një paraqitje shumë të mirë. Ai ka thënë se një fitore do të ishte ...

Pioli: Mëkat që nuk fituam, Milani im do të mësojë!
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, nuk ia doli të debutojë me fitore në takimin kundër Leçes, duke marrë vetëm një barazim 2-2. Pas kësaj sfide, tekniku italian tha: “Ka shumë gjëra pozitive që më bëjnë optimist për të ...
ABCNews | 20-Oct-2019 23:50
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, nuk ia doli të debutojë me fitore në takimin kundër Leçes, duke marrë vetëm një barazim 2-2. Pas kësaj sfide, tekniku italian tha: “Ka shumë gjëra pozitive që më bëjnë optimist për të ...

Debutimi me barazim, Pioli e quajti mëkat golin e dytë
Stefano Pioli e ka quajtur mëkat barazimin 2-2 të Milanit mbrëmë ndaj Lecces. Ky ishte debutimi i tij me skuadrën kuqezi dhe qe i pafat, sepse Piatek shënoi golin e fitores, por në minutat e fundit miqtë barazuan. ...
Politiko | 21-Oct-2019 09:28
Stefano Pioli e ka quajtur mëkat barazimin 2-2 të Milanit mbrëmë ndaj Lecces. Ky ishte debutimi i tij me skuadrën kuqezi dhe qe i pafat, sepse Piatek shënoi golin e fitores, por në minutat e fundit miqtë barazuan. ...

Pioli: Milani duhet të mësojë nga barazimi ndaj Lecces
Stefano Pioli beson se Milani mund të mësojë shumë nga barazimi (2-2) në ndeshjen e të dielës mbrëma kundër Lecces. Trajneri debutoi në drejtimin e Rossonerëve dhe njëherësh ishte edhe ditëlindja e tij, mirëpo festa u ...
E Dua Sportin | 21-Oct-2019 09:01
Stefano Pioli beson se Milani mund të mësojë shumë nga barazimi (2-2) në ndeshjen e të dielës mbrëma kundër Lecces. Trajneri debutoi në drejtimin e Rossonerëve dhe njëherësh ishte edhe ditëlindja e tij, mirëpo festa u ...

Pioli: Milani duhet të mësojë nga barazimi ndaj Lecces
Stefano Pioli beson se Milani mund të mësojë shumë nga barazimi (2-2) në ndeshjen e të dielës mbrëma kundër Lecces. Trajneri debutoi në drejtimin e Rossonerëve dhe njëherësh ishte edhe ditëlindja e tij, mirëpo festa u ...
Shenja | 21-Oct-2019 08:34
Stefano Pioli beson se Milani mund të mësojë shumë nga barazimi (2-2) në ndeshjen e të dielës mbrëma kundër Lecces. Trajneri debutoi në drejtimin e Rossonerëve dhe njëherësh ishte edhe ditëlindja e tij, mirëpo festa u ...

Calderoni trondit Milanin, Lecce fiton një pikë në “San Siro”
Futbollistët e Milanit kanë barazuar mbrëmë si vendas përballë skuadrës Lecce me rezultat 2:2. Golin e parë për vendasit e shënoi Calhanoglu në minutën e 20-të, derisa shifrat i barazoi në 1:1 Babacar në minutën e ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 08:17
Futbollistët e Milanit kanë barazuar mbrëmë si vendas përballë skuadrës Lecce me rezultat 2:2. Golin e parë për vendasit e shënoi Calhanoglu në minutën e 20-të, derisa shifrat i barazoi në 1:1 Babacar në minutën e ...

Notat e lojtarëve: Milan 2-2 Lecce, Calhanouglu më i miri
Milani ka dështuar t’i marrë tri pikë të plota në javën e tetë në Serie A pasi është ndalur nga Lecce në barazimin 2-2. Golat për Rossonerët në këtë takim i shënuan Hakan Calhanouglu dhe Krzysztof Piatek,, dërsa për ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 22:57
Milani ka dështuar t’i marrë tri pikë të plota në javën e tetë në Serie A pasi është ndalur nga Lecce në barazimin 2-2. Golat për Rossonerët në këtë takim i shënuan Hakan Calhanouglu dhe Krzysztof Piatek,, dërsa për ...

Calderoni trondit Milanin, Lecce fiton një pikë në “San Siro”
Futbollistët e Milanit kanë barazuar mbrëmë si vendas përballë skuadrës Lecce me rezultat 2:2. Golin e parë për vendasit e shënoi Calhanoglu në minutën e 20-të, derisa shifrat i barazoi në 1:1 Babacar në minutën e ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 07:27
Futbollistët e Milanit kanë barazuar mbrëmë si vendas përballë skuadrës Lecce me rezultat 2:2. Golin e parë për vendasit e shënoi Calhanoglu në minutën e 20-të, derisa shifrat i barazoi në 1:1 Babacar në minutën e ...

Milani ndalet nga Lecce në San Siro, Stefano Pioli dështon në debutim
Milani dhe Lecce i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së tetë në Serie A, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 2-2. Rossonerët kaluan në epërsi pas vetëm 20 minutash lojë me anë të Hakan Calhanoglu, pas asistimit që i ...
E Dua Sportin | 20-Oct-2019 23:59
Milani dhe Lecce i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së tetë në Serie A, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 2-2. Rossonerët kaluan në epërsi pas vetëm 20 minutash lojë me anë të Hakan Calhanoglu, pas asistimit që i ...

Notat e lojtarëve: Milan 2-2 Lecce, Calhanouglu më i miri
Milani ka dështuar t’i marrë tri pikë të plota në javën e tetë në Serie A pasi është ndalur nga Lecce në barazimin 2-2. Golat për Rossonerët në këtë takim i shënuan Hakan Calhanouglu dhe Krzysztof Piatek,, dërsa për ...
E Dua Sportin | 20-Oct-2019 23:59
Milani ka dështuar t’i marrë tri pikë të plota në javën e tetë në Serie A pasi është ndalur nga Lecce në barazimin 2-2. Golat për Rossonerët në këtë takim i shënuan Hakan Calhanouglu dhe Krzysztof Piatek,, dërsa për ...

Pioli pas barazimit me Lecce: Milan mund të mësojë nga kjo
Milan ka bërë një tjetër hap të gabuar, duke luajtur baras në ‘San Siro’, kundër skuadrës së Lecce. Kjo ndeshje ishte debutuese për Stefano Pioli, ky i fundit i cili beson se ky rezultat mund të jetë mësim i madh për ...
Lajminet | 20-Oct-2019 23:57
Milan ka bërë një tjetër hap të gabuar, duke luajtur baras në ‘San Siro’, kundër skuadrës së Lecce. Kjo ndeshje ishte debutuese për Stefano Pioli, ky i fundit i cili beson se ky rezultat mund të jetë mësim i madh për ...

Pioli i mërzitur nga barazimi, priste dhuratë më të bukur
Milani nuk arriti të marr rezultat pozitiv pasi barazoi me Leccen me rezultat 2-2. Trajneri Stefano Pioli nuk mundi të debutoj me fitore por bëri një paraqitje shumë të mirë. Ai ka thënë se një fitore do të ishte ...
Indeks Online | 20-Oct-2019 23:56
Milani nuk arriti të marr rezultat pozitiv pasi barazoi me Leccen me rezultat 2-2. Trajneri Stefano Pioli nuk mundi të debutoj me fitore por bëri një paraqitje shumë të mirë. Ai ka thënë se një fitore do të ishte ...

VIDEO | Piatek s’mjafton, Pioli debuton me barazim në krye të Milanit
Milani nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2-2 kundër Leçes në San Siro, duke marrë vetëm një pikë nga ky takim. Kjo ishte ndeshja e parë e Stefano Piolit në krye të “Djallit” dhe tekniku italian nuk arriti të ...
ABCNews | 20-Oct-2019 22:44
Milani nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2-2 kundër Leçes në San Siro, duke marrë vetëm një pikë nga ky takim. Kjo ishte ndeshja e parë e Stefano Piolit në krye të “Djallit” dhe tekniku italian nuk arriti të ...

Përplasje e ashpër ndërmjet Zymberit të Dritës dhe Munishit të Ballkanit
Skuadra e Milanit fitoi as sot, pas emërimit të trajnerit të ri Stefano Pioli. Milan luajti baras me Leccen me rezultatin 2:2, duke dëshmuar kështu që ka shumë mangësi në skuadër, raporton GazetaBlic. Calhanoglu dhe ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 23:34
Skuadra e Milanit fitoi as sot, pas emërimit të trajnerit të ri Stefano Pioli. Milan luajti baras me Leccen me rezultatin 2:2, duke dëshmuar kështu që ka shumë mangësi në skuadër, raporton GazetaBlic. Calhanoglu dhe ...

Milan – Lecce, notat e lojtarëve
Skuadra e Milanit fitoi as sot, pas emërimit të trajnerit të ri Stefano Pioli. Milan luajti baras me Leccen me rezultatin 2:2, duke dëshmuar kështu që ka shumë mangësi në skuadër, raporton GazetaBlic. Calhanoglu dhe ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 23:19
Skuadra e Milanit fitoi as sot, pas emërimit të trajnerit të ri Stefano Pioli. Milan luajti baras me Leccen me rezultatin 2:2, duke dëshmuar kështu që ka shumë mangësi në skuadër, raporton GazetaBlic. Calhanoglu dhe ...

Milani ndalet nga Lecce në San Siro, Stefano Pioli dështon në debutim
Milani dhe Lecce i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së tetë në Serie A, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 2-2. Rossonerët kaluan në epërsi pas vetëm 20 minutash lojë me anë të Hakan Calhanoglu, pas asistimit që i ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 22:41
Milani dhe Lecce i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së tetë në Serie A, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 2-2. Rossonerët kaluan në epërsi pas vetëm 20 minutash lojë me anë të Hakan Calhanoglu, pas asistimit që i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved