ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 21:18

Ndryshon trajneri por jo Milani, barazim në sekondat e fundit me Leccen

Ndryshon trajneri por jo Milani, barazim në sekondat e fundit me Leccen
Ndryshoi trajneri, por historia e Milanit në këtë sezon të Serisë a nuk duket sikur po jep shenja ndryshimi. Kuqezinjtë kanë arritur një tjetër rezultat zhgënjyes sonte në “San Siro”, duke barazuar 2-2 me Leccen. Djemtë ...
GazetaTema | 20-Oct-2019 23:11
Ndryshoi trajneri, por historia e Milanit në këtë sezon të Serisë a nuk duket sikur po jep shenja ndryshimi. Kuqezinjtë kanë arritur një tjetër rezultat zhgënjyes sonte në “San Siro”, duke barazuar 2-2 me Leccen. Djemtë ...

Pioli: Mëkat që nuk fituam, Milani im do të mësojë!
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, nuk ia doli të debutojë me fitore në takimin kundër Leçes, duke marrë vetëm një barazim 2-2. Pas kësaj sfide, tekniku italian tha: “Ka shumë gjëra pozitive që më bëjnë optimist për të ...
ABCNews | 20-Oct-2019 23:50
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, nuk ia doli të debutojë me fitore në takimin kundër Leçes, duke marrë vetëm një barazim 2-2. Pas kësaj sfide, tekniku italian tha: “Ka shumë gjëra pozitive që më bëjnë optimist për të ...

Milani ndalet nga Lecce në San Siro, Stefano Pioli dështon në debutim
Milani dhe Lecce i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së tetë në Serie A, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 2-2. Rossonerët kaluan në epërsi pas vetëm 20 minutash lojë me anë të Hakan Calhanoglu, pas asistimit që i ...
E Dua Sportin | 20-Oct-2019 23:59
Milani dhe Lecce i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së tetë në Serie A, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 2-2. Rossonerët kaluan në epërsi pas vetëm 20 minutash lojë me anë të Hakan Calhanoglu, pas asistimit që i ...

Notat e lojtarëve: Milan 2-2 Lecce, Calhanouglu më i miri
Milani ka dështuar t’i marrë tri pikë të plota në javën e tetë në Serie A pasi është ndalur nga Lecce në barazimin 2-2. Golat për Rossonerët në këtë takim i shënuan Hakan Calhanouglu dhe Krzysztof Piatek,, dërsa për ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 22:57
Milani ka dështuar t’i marrë tri pikë të plota në javën e tetë në Serie A pasi është ndalur nga Lecce në barazimin 2-2. Golat për Rossonerët në këtë takim i shënuan Hakan Calhanouglu dhe Krzysztof Piatek,, dërsa për ...

Notat e lojtarëve: Milan 2-2 Lecce, Calhanouglu më i miri
Milani ka dështuar t’i marrë tri pikë të plota në javën e tetë në Serie A pasi është ndalur nga Lecce në barazimin 2-2. Golat për Rossonerët në këtë takim i shënuan Hakan Calhanouglu dhe Krzysztof Piatek,, dërsa për ...
E Dua Sportin | 20-Oct-2019 23:59
Milani ka dështuar t’i marrë tri pikë të plota në javën e tetë në Serie A pasi është ndalur nga Lecce në barazimin 2-2. Golat për Rossonerët në këtë takim i shënuan Hakan Calhanouglu dhe Krzysztof Piatek,, dërsa për ...

Pioli pas barazimit me Lecce: Milan mund të mësojë nga kjo
Milan ka bërë një tjetër hap të gabuar, duke luajtur baras në ‘San Siro’, kundër skuadrës së Lecce. Kjo ndeshje ishte debutuese për Stefano Pioli, ky i fundit i cili beson se ky rezultat mund të jetë mësim i madh për ...
Lajminet | 20-Oct-2019 23:57
Milan ka bërë një tjetër hap të gabuar, duke luajtur baras në ‘San Siro’, kundër skuadrës së Lecce. Kjo ndeshje ishte debutuese për Stefano Pioli, ky i fundit i cili beson se ky rezultat mund të jetë mësim i madh për ...

Pioli i mërzitur nga barazimi, priste dhuratë më të bukur
Milani nuk arriti të marr rezultat pozitiv pasi barazoi me Leccen me rezultat 2-2. Trajneri Stefano Pioli nuk mundi të debutoj me fitore por bëri një paraqitje shumë të mirë. Ai ka thënë se një fitore do të ishte ...
Indeks Online | 20-Oct-2019 23:56
Milani nuk arriti të marr rezultat pozitiv pasi barazoi me Leccen me rezultat 2-2. Trajneri Stefano Pioli nuk mundi të debutoj me fitore por bëri një paraqitje shumë të mirë. Ai ka thënë se një fitore do të ishte ...

Përplasje e ashpër ndërmjet Zymberit të Dritës dhe Munishit të Ballkanit
Skuadra e Milanit fitoi as sot, pas emërimit të trajnerit të ri Stefano Pioli. Milan luajti baras me Leccen me rezultatin 2:2, duke dëshmuar kështu që ka shumë mangësi në skuadër, raporton GazetaBlic. Calhanoglu dhe ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 23:34
Skuadra e Milanit fitoi as sot, pas emërimit të trajnerit të ri Stefano Pioli. Milan luajti baras me Leccen me rezultatin 2:2, duke dëshmuar kështu që ka shumë mangësi në skuadër, raporton GazetaBlic. Calhanoglu dhe ...

Milan – Lecce, notat e lojtarëve
Skuadra e Milanit fitoi as sot, pas emërimit të trajnerit të ri Stefano Pioli. Milan luajti baras me Leccen me rezultatin 2:2, duke dëshmuar kështu që ka shumë mangësi në skuadër, raporton GazetaBlic. Calhanoglu dhe ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 23:19
Skuadra e Milanit fitoi as sot, pas emërimit të trajnerit të ri Stefano Pioli. Milan luajti baras me Leccen me rezultatin 2:2, duke dëshmuar kështu që ka shumë mangësi në skuadër, raporton GazetaBlic. Calhanoglu dhe ...

VIDEO | Piatek s’mjafton, Pioli debuton me barazim në krye të Milanit
Milani nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2-2 kundër Leçes në San Siro, duke marrë vetëm një pikë nga ky takim. Kjo ishte ndeshja e parë e Stefano Piolit në krye të “Djallit” dhe tekniku italian nuk arriti të ...
ABCNews | 20-Oct-2019 22:44
Milani nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2-2 kundër Leçes në San Siro, duke marrë vetëm një pikë nga ky takim. Kjo ishte ndeshja e parë e Stefano Piolit në krye të “Djallit” dhe tekniku italian nuk arriti të ...

Milan 2:2 Lecce – notat e lojtarëve
Lecce arriti të shënonte dy herë në ‘San Siro’, për të marrë një pikë të vlefshme, shkruan . Golat për Milan u realizuan nga Hakan Calhanoglu dhe Krzysztof Piatek, por nuk ishin të mjaftueshëm për më shumë se një pikë. ...
Lajminet | 20-Oct-2019 23:02
Lecce arriti të shënonte dy herë në ‘San Siro’, për të marrë një pikë të vlefshme, shkruan . Golat për Milan u realizuan nga Hakan Calhanoglu dhe Krzysztof Piatek, por nuk ishin të mjaftueshëm për më shumë se një pikë. ...

?Auto-sllallomi për meshkuj, triumfon Leutrim Bytyqi
Skuadra e Lecces ka shënuar gol në minutat e fundit ndaj Milanit. Lecce ka shënuar gol në fund të takimit, për të barazuar shifrat ndaj Rossonerëve, raporton GazetaBlic. Calderoni shënoi një eurogol në minutën e 92’të. ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 23:01
Skuadra e Lecces ka shënuar gol në minutat e fundit ndaj Milanit. Lecce ka shënuar gol në fund të takimit, për të barazuar shifrat ndaj Rossonerëve, raporton GazetaBlic. Calderoni shënoi një eurogol në minutën e 92’të. ...

Milani nuk fiton as me Piolin në krye (VIDEO)
Milani ka barazuar 2:2 ndaj Leçes në ndeshjen debutuese të trajnerit Stefano Pioli. Edhe pse “kuqezinjtë” ishin shumë afër fitores, që do ishte një dhuratë për trajnerin e tyre të ri, që festonte ditëlindjen e 54-të, ...
InfoSport.mk | 20-Oct-2019 23:01
Milani ka barazuar 2:2 ndaj Leçes në ndeshjen debutuese të trajnerit Stefano Pioli. Edhe pse “kuqezinjtë” ishin shumë afër fitores, që do ishte një dhuratë për trajnerin e tyre të ri, që festonte ditëlindjen e 54-të, ...

22:54 Milani pranon gol në minutën e 92-të Stefano Pioli e ka nisur me barazim...
Stefano Pioli e ka nisur me barazim aventurën në stolin e Milanit. Kuqezinjtë nuk kanë arritur t’i marrin pikët e plota në “San Siro”, duke barazuar 2-2 Leccen, që pranuan gol në minutën e 92-të, për t’i lëshuar dy pikë ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 22:58
Stefano Pioli e ka nisur me barazim aventurën në stolin e Milanit. Kuqezinjtë nuk kanë arritur t’i marrin pikët e plota në “San Siro”, duke barazuar 2-2 Leccen, që pranuan gol në minutën e 92-të, për t’i lëshuar dy pikë ...

Milani ndalet nga Lecce në San Siro, Stefano Pioli dështon në debutim
Milani dhe Lecce i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së tetë në Serie A, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 2-2. Rossonerët kaluan në epërsi pas vetëm 20 minutash lojë me anë të Hakan Calhanoglu, pas asistimit që i ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 22:41
Milani dhe Lecce i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së tetë në Serie A, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 2-2. Rossonerët kaluan në epërsi pas vetëm 20 minutash lojë me anë të Hakan Calhanoglu, pas asistimit që i ...

Milan s’fiton as me trajnerin e ri, ndalet në shtëpi nga Lecce
Skuadra e Milanit ka shënuar golin e dytë ndaj Lecces. Milan ka gjetur golin ndaj Lecces me anë të Piatek, për të kaluar sërish në avantazh, raporton GazetaBlic . Piatek ka shënuar gol në minutën e 80’të të takimit, pas ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 22:47
Skuadra e Milanit ka shënuar golin e dytë ndaj Lecces. Milan ka gjetur golin ndaj Lecces me anë të Piatek, për të kaluar sërish në avantazh, raporton GazetaBlic . Piatek ka shënuar gol në minutën e 80’të të takimit, pas ...

Pioli e nis me barazim te Milani që pranon gol në minutën e 92-të
Stefano Pioli e ka nisur me barazim aventurën në stolin e Milanit. Kuqezinjtë nuk kanë arritur t’i marrin pikët e plota në “San Siro”, duke barazuar 2-2 Leccen, që pranuan gol në minutën e 92-të, për t’i lëshuar dy pikë ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 22:47
Stefano Pioli e ka nisur me barazim aventurën në stolin e Milanit. Kuqezinjtë nuk kanë arritur t’i marrin pikët e plota në “San Siro”, duke barazuar 2-2 Leccen, që pranuan gol në minutën e 92-të, për t’i lëshuar dy pikë ...

Pioli debuton me barazim, Milani ngec edhe kundër Lecce-s
Askush nuk mund të bëjë mrekullinë te Milani. As Pioli, i cili sonte debutoi me barazim si trajner i “Djallit”. Lecce i mori 1 pikë në shtëpi skuadrës kuqezi duke barazuar 2-2 dhe tani në mendjet e drejtuesve të klubit ...
Politiko | 20-Oct-2019 22:44
Askush nuk mund të bëjë mrekullinë te Milani. As Pioli, i cili sonte debutoi me barazim si trajner i “Djallit”. Lecce i mori 1 pikë në shtëpi skuadrës kuqezi duke barazuar 2-2 dhe tani në mendjet e drejtuesve të klubit ...

Milanit nuk i bën punë as trajneri i ri, Lecce merr pikë në “San Siro”
Milani po vazhdon me krizë të rezultateve edhe pas arritjes së trajnerit të ri. Rosonerët barazuan me rezultat 2-2 kundër Lecces në ndeshjen e xhiros së tetë të Serie A. Vendasit kaluan të parët në epërsi me golin e ...
Indeks Online | 20-Oct-2019 22:44
Milani po vazhdon me krizë të rezultateve edhe pas arritjes së trajnerit të ri. Rosonerët barazuan me rezultat 2-2 kundër Lecces në ndeshjen e xhiros së tetë të Serie A. Vendasit kaluan të parët në epërsi me golin e ...

Calderoni trondit Milan, Lecce fiton një pikë të madhe në “San Siro”
Futbollistët e Milan kanë barazuar sonte si vendës përball skuadrës Lecce me rezultat 2:2.
Kosova Press | 20-Oct-2019 22:44
Futbollistët e Milan kanë barazuar sonte si vendës përball skuadrës Lecce me rezultat 2:2.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved