ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:32

Rama i përgjigjet sërish Bashës për negociatat, këtë herë me fjalët e Merkel

Rama i përgjigjet sërish Bashës për negociatat, këtë herë me fjalët e Merkel
TIRANË Kryeministri Edi Rama i përgjigjet sërish rivalit të tij politik Lulzim Basha për çështjen e negociatave, duke zgjedhur kësaj radhe kancelaren gjermane Angela Merkel. Deklaratës së kryedemokratit Basha se vendimi ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 19:11
TIRANË Kryeministri Edi Rama i përgjigjet sërish rivalit të tij politik Lulzim Basha për çështjen e negociatave, duke zgjedhur kësaj radhe kancelaren gjermane Angela Merkel. Deklaratës së kryedemokratit Basha se vendimi ...

Kryemadhi pas mbledhjes së aleatëve opozitarë: S’ka integrim pa zgjedhje të lira. Rama fajtor për situatën, të mbajë përgjegjësi
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka folur menjëherë pasi ajo ka ishte e pranishme në mbledhjen që liderët politikë opozitarë kanë mbajtur në selinë blu. Kryemadhi u shpreh se Maqedonia e Veriut kishte përmbushur të ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 19:11
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka folur menjëherë pasi ajo ka ishte e pranishme në mbledhjen që liderët politikë opozitarë kanë mbajtur në selinë blu. Kryemadhi u shpreh se Maqedonia e Veriut kishte përmbushur të ...

Takimi në selinë e PD, aleatët e Opozitës së Bashkuar dalin me qëndrim unanim
Pas mbledhjes në selinë e PD, aleatët e Opozitës së Bashkuar dalin me qëndrim unanim se “me Edi Ramën në krye të qeverisë dëmtohet interesi kombëtar për nisjen e negociatave me Bashkimin Europian”. Gazetari Osman Stafa ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 18:57
Pas mbledhjes në selinë e PD, aleatët e Opozitës së Bashkuar dalin me qëndrim unanim se “me Edi Ramën në krye të qeverisë dëmtohet interesi kombëtar për nisjen e negociatave me Bashkimin Europian”. Gazetari Osman Stafa ...

Basha takon aleatët/ Nga aksioni opozitar tek Reforma Zgjedhore, ja për çfarë po flitet në mbledhje
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Gazetari Osman Stafa raporton për ‘BalkanWeb’ se kryefjalë e këtij takimi ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 18:05
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Gazetari Osman Stafa raporton për ‘BalkanWeb’ se kryefjalë e këtij takimi ...

Kryetari Basha takim me aleatët në selinë e PD-së
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Kryefjalë e këtij takimi është situata politike në vend, pas vendimit të ...
Telegraf | 21-Oct-2019 19:16
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Kryefjalë e këtij takimi është situata politike në vend, pas vendimit të ...

Basha i përgjigjet Ramës: Nuk ka citat në botë t’i mbulojë dështimet e tua
Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar me anë të një statusi në “Twitter” pas postimit të Ramës në “Facebook”.
Top Channel | 21-Oct-2019 17:20
Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar me anë të një statusi në “Twitter” pas postimit të Ramës në “Facebook”.

Opozita e Bashkuar mblidhet në selinë e PD-së, ja çështjet që po diskutohen nga aleatët
Në Selinë e Partisë Demokratike po mbahet në këto momente një takim me aleatët. Prezentë në këtë takim janë kryetari i PD-së, Lulzim Basha, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, kreu i PR-së, Fatmir Mediu, ai i PAA-së, ...
Telegraf | 21-Oct-2019 18:27
Në Selinë e Partisë Demokratike po mbahet në këto momente një takim me aleatët. Prezentë në këtë takim janë kryetari i PD-së, Lulzim Basha, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, kreu i PR-së, Fatmir Mediu, ai i PAA-së, ...

Negociatat/ Basha-Ramës: BE të ka refuzuar, mbaj përgjegjësi
mapo.al Kryedemokrati Lulzim Basha ka bërë sërish përgjegjës kryeministrin Edi Rama për shtyrjen e negociatave të anëtarësimit me BE-në. Përmes një reagimi në Twitter, Basha shkruan se BE e ka refuzuar kryeministrin dhe ...
Mapo | 21-Oct-2019 17:07
mapo.al Kryedemokrati Lulzim Basha ka bërë sërish përgjegjës kryeministrin Edi Rama për shtyrjen e negociatave të anëtarësimit me BE-në. Përmes një reagimi në Twitter, Basha shkruan se BE e ka refuzuar kryeministrin dhe ...

Rama citon kryeministrin italian, reagon Basha: Kot fshihesh me lojëra fjalësh, BE të ka refuzuar. Mbaj përgjegjësi!
Menjëherë pasi kryeministri shqiptar Edi Rama ka cituar kreun e qeverisë italiane Xhuzepe Conti, i cili thotë se qeveria shqiptare meritonte negociatat. Menjëherë pas kësaj, ka reaguar numri një i Partisë Demokratike ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 17:01
Menjëherë pasi kryeministri shqiptar Edi Rama ka cituar kreun e qeverisë italiane Xhuzepe Conti, i cili thotë se qeveria shqiptare meritonte negociatat. Menjëherë pas kësaj, ka reaguar numri një i Partisë Demokratike ...

“Dështim i qeverisë shqiptare dhe gabim historik”, Rama krahason qëndrimin e Bashës me deklaratën e Giuseppe Contes
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur te reagoje pas deklaratës se Luzlim Bashes, duke krahasuar deklaratën e tij me ate te kryeministrit italian Giuseppe Conte, me ate te kreut te PD, sikundër beri dhe më herët me ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 17:04
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur te reagoje pas deklaratës se Luzlim Bashes, duke krahasuar deklaratën e tij me ate te kryeministrit italian Giuseppe Conte, me ate te kreut te PD, sikundër beri dhe më herët me ...

Përfundon mbledhja e aleatëve, Kryemadhi: Nuk ka integrim pa zgjedhje të lira
Aleatët opozitarë u mblodhën këtë të hënë në selinë blu. Në dalje nga takimi, foli kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. Ajo tha se pa zgjedhje të lira nuk ka integrim. Ajo theksoi se fronti ...
ABCNews | 21-Oct-2019 19:13
Aleatët opozitarë u mblodhën këtë të hënë në selinë blu. Në dalje nga takimi, foli kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. Ajo tha se pa zgjedhje të lira nuk ka integrim. Ajo theksoi se fronti ...

Basha i përgjigjet Ramës: Nuk ka citat në botë ti mbulojë dështimet e tua
Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar sërish ndaj postimit të kryeministrit Edi Rama, i cili krahasoi deklaratën e tij, me atë të kryeministrit italian, Giuseppse Conte. “Kot fshihesh me lojëra fjalësh. Nuk ka citat në ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 17:07
Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar sërish ndaj postimit të kryeministrit Edi Rama, i cili krahasoi deklaratën e tij, me atë të kryeministrit italian, Giuseppse Conte. “Kot fshihesh me lojëra fjalësh. Nuk ka citat në ...

Akuzat për negociatat, Rama ‘vë përballë’ Bashës kryeministrin italian
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një tjetër lider europian për t’iu përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha, i cili e interpretoi refuzimin për hapjen e negociatave me BE si dështim i qeverisë. ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 16:27
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një tjetër lider europian për t’iu përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha, i cili e interpretoi refuzimin për hapjen e negociatave me BE si dështim i qeverisë. ...

Basha i përgjigjet Ramës: Nuk ka citat në botë t’i mbulojë dështimet e tua. BE të ka refuzuar ty!
Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar me anë të një statusi në “Twitter” pas postimit të Ramës në “Facebook”. Kryeministri publikoi deklaratën e homologut italiane Giuseppe Conte i cili kishte thënë: “Mbledhja e ...
Lapsi | 21-Oct-2019 17:57
Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar me anë të një statusi në “Twitter” pas postimit të Ramës në “Facebook”. Kryeministri publikoi deklaratën e homologut italiane Giuseppe Conte i cili kishte thënë: “Mbledhja e ...

Monika Kryemadhi nxjerr detaje nga mbeldhja e opozitës: Anxhenda jonë nuk është thjeshtë politike
Postuar: 21/10/2019 - 19:15 Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një deklaratë për mediat pas përfundimit të mbledhjes së kreut të demokratëve Lulzim Basha me aleatët tha se 9 kushtet e Bundestagut janë axhenda ...
Sot.Al | 21-Oct-2019 19:16
Postuar: 21/10/2019 - 19:15 Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një deklaratë për mediat pas përfundimit të mbledhjes së kreut të demokratëve Lulzim Basha me aleatët tha se 9 kushtet e Bundestagut janë axhenda ...

Rama i përgjigjet Bashës me Angela Merkel-in: Gjermania ka qenë për të nisur bisedimet
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur sërish kreut të PD-së Lulzim Basha, i cili e bën përgjegjës për dështimin në hapjen negociatave me BE-në. Këtë herë, kreu i qeverisë postoi një fotografi në profilin e tij në ...
Politiko | 21-Oct-2019 19:13
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur sërish kreut të PD-së Lulzim Basha, i cili e bën përgjegjës për dështimin në hapjen negociatave me BE-në. Këtë herë, kreu i qeverisë postoi një fotografi në profilin e tij në ...

Mblidhen aleatët opozitarë, çështjet që do diskutohen
Aleatët opozitarë po zhvillojnë një mbledhje këtë të hënë. Takimi po mbahet në selinë e Partisë Demokratike. Prezentë në mbledhje janë Basha, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, kreu i PR-së, Fatmir Mediu, ai i ...
ABCNews | 21-Oct-2019 17:30
Aleatët opozitarë po zhvillojnë një mbledhje këtë të hënë. Takimi po mbahet në selinë e Partisë Demokratike. Prezentë në mbledhje janë Basha, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, kreu i PR-së, Fatmir Mediu, ai i ...

Rama citon Conten: Shqipëria meriton hapjen e negociatave
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një tjetër lider europian për t’iu përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha, i cili e interpretoi refuzimin për hapjen e negociatave me BE si dështim i qeverisë. “Mbledhja e ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 16:34
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një tjetër lider europian për t’iu përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha, i cili e interpretoi refuzimin për hapjen e negociatave me BE si dështim i qeverisë. “Mbledhja e ...

“Është mbushur kupa. Europa të ka refuzuar dhe shqiptarët do të refuzojnë”
Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur përmes dy postimeve në twitter, reagimeve të kryeministrit lidhur me “JO”-në e BE-së për celjen e negociatave. “Mjaft me shfajësime personale dhe fajësimin e të tjerëve zoti ...
Standard | 21-Oct-2019 19:07
Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur përmes dy postimeve në twitter, reagimeve të kryeministrit lidhur me “JO”-në e BE-së për celjen e negociatave. “Mjaft me shfajësime personale dhe fajësimin e të tjerëve zoti ...

Basha “dhëmb për dhëmb” Ramës: Nuk ka citat në botë t’i mbulojë dështimet e tua. Pikë. BE të ka refuzuar ty! Mbaj përgjegjësi!
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur sërish kryemistrit Rama përmes një shënimi në rrjetet sociale ku thotë se e ka të kotë që fshihet pas lojërave të fjalëve. Basha thekson se nuk ka citat që ...
Standard | 21-Oct-2019 19:07
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur sërish kryemistrit Rama përmes një shënimi në rrjetet sociale ku thotë se e ka të kotë që fshihet pas lojërave të fjalëve. Basha thekson se nuk ka citat që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved