ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 13:53

Zgjedhjet e parakohshme në M. e Veriut/ Sela: Na priftë e mbara

Zgjedhjet e parakohshme në M. e Veriut/ Sela: Na priftë e mbara
mapo.al Zoran Zaev do të largohet nga detyra e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut. Qeveri teknike 100-ditëshe si dhe zgjedhjet e parakohshme më 12 prill të 2020 ishin epilogu i takimit të liderëve të partive politike ...
Mapo | 20-Oct-2019 22:41
mapo.al Zoran Zaev do të largohet nga detyra e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut. Qeveri teknike 100-ditëshe si dhe zgjedhjet e parakohshme më 12 prill të 2020 ishin epilogu i takimit të liderëve të partive politike ...

Ahmeti: Një nga takimet më konstruktive, le të fitoj më i miri
mapo.al Një ndër takimet më konstruktive! Kështu e ka cilësuar kreu i BDI-së, Ali Ahmeti mbledhjen me liderët politik për caktimin e 12 prillit si datë të re të zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut. “Mund të them se ky ...
Mapo | 20-Oct-2019 22:00
mapo.al Një ndër takimet më konstruktive! Kështu e ka cilësuar kreu i BDI-së, Ali Ahmeti mbledhjen me liderët politik për caktimin e 12 prillit si datë të re të zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut. “Mund të them se ky ...

Ja çfarë u bisedua në takimin e liderëve
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...
Ina-Online | 21-Oct-2019 10:01
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...

Mos’hapja e negociatave, politika maqedonas vendos: më 12 prill, në zgjedhje të parakohshme
Përfundimisht, Maqedonia Veriore do shkojë në zgjedhje të parakohshme si pasojë e dështimit të hapjes së negociatave, gjë që u vendos pas një tryeze mes forcave kryesore, iniciuar si nga presidenti Pendarovksi e si nga ...
Tesheshi | 21-Oct-2019 00:19
Përfundimisht, Maqedonia Veriore do shkojë në zgjedhje të parakohshme si pasojë e dështimit të hapjes së negociatave, gjë që u vendos pas një tryeze mes forcave kryesore, iniciuar si nga presidenti Pendarovksi e si nga ...

Nuk u çelën negociatat/ Ja kur do të mbahen zgjedhjet parlamentare në Maqedoninë e Veriut!
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dha dorëheqje pasi u vendos mosçelja e negociatave me BE-në. Ndërkohë, sot është vendosur se, zgjedhjet e ardhshme parlamentare do të mbahen më 12 prill të 2020-ës. ...
Dritare | 20-Oct-2019 22:57
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dha dorëheqje pasi u vendos mosçelja e negociatave me BE-në. Ndërkohë, sot është vendosur se, zgjedhjet e ardhshme parlamentare do të mbahen më 12 prill të 2020-ës. ...

Thaçi: Nevojiten zgjedhje fer dhe demokratike
Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi theksoi se në takimin e liderëve është caktuar që 12 prilli i vitit të ardhshëm të jetë data për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme. “Zgjedhje fer dhe demokratike janë të nevojshme për ...
Shenja | 20-Oct-2019 22:31
Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi theksoi se në takimin e liderëve është caktuar që 12 prilli i vitit të ardhshëm të jetë data për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme. “Zgjedhje fer dhe demokratike janë të nevojshme për ...

Ahmeti: Të respektohet data e zgjedhjeve, për regjistrimin e popullsisë do të shohim
Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit të liderëve ka deklaruar se takimi i sotëm është një ndër takimet më konstruktive ku njëzëri nga të gjithë partitë është vulosur rrugëtimi euro-atlantik i vendit. “Mund të them se ...
Shenja | 20-Oct-2019 22:21
Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit të liderëve ka deklaruar se takimi i sotëm është një ndër takimet më konstruktive ku njëzëri nga të gjithë partitë është vulosur rrugëtimi euro-atlantik i vendit. “Mund të them se ...

Thaçi: Nuk besoj se regjistrimi mund të realizohet paralelisht me zgjedhjet
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...
InFokusi | 20-Oct-2019 22:17
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...

Zaev: Besoj se më 12 prill qytetarët do të sjellin vendim të mençur
Shkup, 20 tetor 2019 (MEDIAL) – Besoj se qytetarët me mençuri do të sjellin vendim me të cilin do ta trasojnë rrugën nëpër të cilën ne politikanët, të cilët do të marrim përkrahje, do ta udhëheqim shtetin tonë, deklaroi ...
Medial | 20-Oct-2019 22:11
Shkup, 20 tetor 2019 (MEDIAL) – Besoj se qytetarët me mençuri do të sjellin vendim me të cilin do ta trasojnë rrugën nëpër të cilën ne politikanët, të cilët do të marrim përkrahje, do ta udhëheqim shtetin tonë, deklaroi ...

Thaçi: Nuk besoj se regjistrimi mund të realizohet paralelisht me zgjedhjet
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...
Zeri | 20-Oct-2019 22:04
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...

Zaev: U propozua për në dhjetor, por me konsensus u vendos 12 prill
mapo.al Qeveri teknike 100 ditëshe si dhe zgjedhjet e parakohshme më 12 prill të 2020! Ky është vendimi i marrë në mbledhjen e të liderëve të partive politike me presidentin e vendit Stevo Pendarovski. Ish-kryeministri ...
Mapo | 20-Oct-2019 21:17
mapo.al Qeveri teknike 100 ditëshe si dhe zgjedhjet e parakohshme më 12 prill të 2020! Ky është vendimi i marrë në mbledhjen e të liderëve të partive politike me presidentin e vendit Stevo Pendarovski. Ish-kryeministri ...

Maqedonia e Veriut cakton datën e zgjedhjeve, Ali Ahmeti flet pas vendimit: Le të fitojë më i miri
MAQEDONI E VERIUT Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti foli për mediat pas caktimit të datës së zgjedhjeve të parakohshme në Maqedoninë e Veriut. Ali Ahmeti e ka cilësuar takimin e sotëm si tejet konstruktiv, ndërsa tha se të ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 21:13
MAQEDONI E VERIUT Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti foli për mediat pas caktimit të datës së zgjedhjeve të parakohshme në Maqedoninë e Veriut. Ali Ahmeti e ka cilësuar takimin e sotëm si tejet konstruktiv, ndërsa tha se të ...

Thaçi: Nuk besoj se regjistrimi mund të realizohet paralelisht me zgjedhjet
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...
Albportali | 20-Oct-2019 22:04
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...

Ali Ahmeti deklarohet për zgjedhjet e parakohshme në Maqedoninë Veriore
Kreu i BDI-së pas takimit të liderëve ka deklaruar se gjatë takimit është rritur marrëveshje që zgjedhjet e ardhshme parlamentare të mbahen më 12 prill të vitit 2020. Ali Ahmeti theksoi se takimi i sotëm është një ndër ...
Gazeta Observer | 20-Oct-2019 22:04
Kreu i BDI-së pas takimit të liderëve ka deklaruar se gjatë takimit është rritur marrëveshje që zgjedhjet e ardhshme parlamentare të mbahen më 12 prill të vitit 2020. Ali Ahmeti theksoi se takimi i sotëm është një ndër ...

Lajmi i fundit: Maqedonia e Veriut shkon në zgjedhje të parakohshme
Më 12 prill, partitë politike në Maqedoninë e Veriut janë marrë vesh të mbahen zgjedhjet e parakohshme parlamentare në këtë vend. Ky vendim u bë i ditur nga kryeministri Zoran Zaev, pas takimit disaorësh që u mbajt te ...
AlbInfo | 20-Oct-2019 22:00
Më 12 prill, partitë politike në Maqedoninë e Veriut janë marrë vesh të mbahen zgjedhjet e parakohshme parlamentare në këtë vend. Ky vendim u bë i ditur nga kryeministri Zoran Zaev, pas takimit disaorësh që u mbajt te ...

Ali Ahmeti deklarohet për zgjedhjet e parakohshme në Maqedoninë Veriore
Kreu i BDI-së pas takimit të liderëve ka deklaruar se gjatë takimit është rritur marrëveshje që zgjedhjet e ardhshme parlamentare të mbahen më 12 prill të vitit 2020. Ali Ahmeti theksoi se takimi i sotëm është një ndër ...
InFokusi | 20-Oct-2019 21:57
Kreu i BDI-së pas takimit të liderëve ka deklaruar se gjatë takimit është rritur marrëveshje që zgjedhjet e ardhshme parlamentare të mbahen më 12 prill të vitit 2020. Ali Ahmeti theksoi se takimi i sotëm është një ndër ...

Ali Ahmeti deklarohet për zgjedhjet e parakohshme në Maqedoninë Veriore
Ali Ahmeti theksoi se takimi i sotëm është një ndër takimet më konstruktive ku njëzëri është nga të gjithë partitë është vulosur rrugëtimi euro-atlantik i Maqedonisë Veriore. “Mund të them se ky është takimet më ...
Lajminet | 20-Oct-2019 21:55
Ali Ahmeti theksoi se takimi i sotëm është një ndër takimet më konstruktive ku njëzëri është nga të gjithë partitë është vulosur rrugëtimi euro-atlantik i Maqedonisë Veriore. “Mund të them se ky është takimet më ...

Thaçi: Nuk besoj se regjistrimi mund të realizohet paralelisht me zgjedhjet
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...
Koha.mk | 20-Oct-2019 21:53
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...

Thaçi: Nuk besoj se regjistrimi mund të realizohet paralelisht me zgjedhjet
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...
TetovaSot | 20-Oct-2019 21:53
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodh paralelisht me procesin ...

Thaçi: Nuk besoj se regjistrimi mund të realizohet paralelisht me zgjedhjet
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë në Maqedoninë Veriore, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodhë ...
Kosova Press | 20-Oct-2019 21:53
Pas takimit të liderëve, kreu i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi i pyetur në lidhje me realizimin e regjistrimit të popullsisë në Maqedoninë Veriore, tha se ai beson se nuk mund që ky proces të ndodhë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved