ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 17:24

Detaje/ Shkoi në fshat të merrte ushqimet e dimrit, si u qëllua për vdekje me armë zjarri 55-vjeçari në Shkodër

Detaje/ Shkoi në fshat të merrte ushqimet e dimrit, si u qëllua për vdekje me armë zjarri 55-vjeçari në Shkodër
SHKODËR Gazetari i “BalkanWeb”, Senad Nikshiqi ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Sipas gazetarit, viktima Lazër Arra u qëllua për ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 14:17
SHKODËR Gazetari i “BalkanWeb”, Senad Nikshiqi ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Sipas gazetarit, viktima Lazër Arra u qëllua për ...

Detaje/ Shkoi në fshat të merrte ushqimet e dimrit, si u qëllua për vde.kje 55-vjeçari në Shkodër
SHKODËR Gazetari i “BalkanWeb”, Senad Nikshiqi ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Sipas gazetarit, viktima Lazër Arra u qëllua për ...
Medial | 21-Oct-2019 14:23
SHKODËR Gazetari i “BalkanWeb”, Senad Nikshiqi ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Sipas gazetarit, viktima Lazër Arra u qëllua për ...

Viktima në Dukagjin u gjet i vrarë në rrugë (EMRI)
Një 55 vjeçar u ekzekutua me armë zjarri mesidtën e kësaj të hëne në fshatin Palaj, në Shkodër. Viktima është identifikuar si shtetasi Lazer Arraj ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Nga raportimet e para Vizion ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 13:27
Një 55 vjeçar u ekzekutua me armë zjarri mesidtën e kësaj të hëne në fshatin Palaj, në Shkodër. Viktima është identifikuar si shtetasi Lazer Arraj ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Nga raportimet e para Vizion ...

Shkodër, vritet me armë zjarri 55-vjeçari
Një person ka mbetur i vrarë këtë të hënë në Shosh të Shkodrës. Sipas Policisë, viktima, me inicialet L.A., rreth 55-vjeç, është qëlluar me armë zjarri. Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 13:16
Një person ka mbetur i vrarë këtë të hënë në Shosh të Shkodrës. Sipas Policisë, viktima, me inicialet L.A., rreth 55-vjeç, është qëlluar me armë zjarri. Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje ...

‘U gjet i pajetë në mes të rrugës’ identifikohet viktima në Shkodër, u qëllua me armë zjarri
Një person është vrarë me armë zjarri në Malësinë e Shoshit në Shkodër. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes ndërsa viktimë ka mbetur shtetasi Lazër Arra. Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 13:56
Një person është vrarë me armë zjarri në Malësinë e Shoshit në Shkodër. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes ndërsa viktimë ka mbetur shtetasi Lazër Arra. Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë ...

E rëndë: Vrasje me armë në Dukagjin
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeç, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende me ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 13:53
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeç, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende me ...

Vrasje në Malësi të Dukagjinit
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur, pak minuta më parë, në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeçar, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende ...
Arbresh | 21-Oct-2019 13:50
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur, pak minuta më parë, në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeçar, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende ...

Vrasja e 55-vjeçarit në Shkodër, Policia jep detajet e para për ngjarjen (EMRI)
SHKODËR Policia e Shkodrës ka dhënë detajet paraprake për ngjarjen e rëndë, ku një 55-vjeçar i idetifikuar si Lazër Arra u qëllua për vdekje në Shosh të Shkodrës. Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendin ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 13:11
SHKODËR Policia e Shkodrës ka dhënë detajet paraprake për ngjarjen e rëndë, ku një 55-vjeçar i idetifikuar si Lazër Arra u qëllua për vdekje në Shosh të Shkodrës. Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendin ...

Vrasje në Malësi të Dukagjinit
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur, pak minuta më parë, në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeçar, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende ...
Medial | 21-Oct-2019 13:50
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur, pak minuta më parë, në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeçar, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende ...

Vrasje në Malësi të Dukagjinit
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur, pak minuta më parë, në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeçar, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 13:50
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur, pak minuta më parë, në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeçar, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende ...

Vritet me armë zjarri një person në Shkodër
Një person ka mbetur i vrarë këtë të hënë në Shosh të Shkodrës. Sipas Policisë, viktima, me inicialet L.A., rreth 55-vjeç, është qëlluar me armë zjarri. Ai është banor i fshatit Palaj. Shërbimet e policisë dhe grupi ...
RTSH | 21-Oct-2019 13:36
Një person ka mbetur i vrarë këtë të hënë në Shosh të Shkodrës. Sipas Policisë, viktima, me inicialet L.A., rreth 55-vjeç, është qëlluar me armë zjarri. Ai është banor i fshatit Palaj. Shërbimet e policisë dhe grupi ...

Viktima në Dukagjin u gjet i vrarë në rrugë (EMRI)
Një 55 vjeçar u ekzekutua me armë zjarri mesidtën e kësaj të hëne në fshatin Palaj, në Shkodër. Viktima është identifikuar si shtetasi Lazer Arraj ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Nga raportimet e para Vizion ...
Medial | 21-Oct-2019 13:36
Një 55 vjeçar u ekzekutua me armë zjarri mesidtën e kësaj të hëne në fshatin Palaj, në Shkodër. Viktima është identifikuar si shtetasi Lazer Arraj ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Nga raportimet e para Vizion ...

Vrasje në Malësi të Dukagjinit
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur, pak minuta më parë, në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeçar, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 13:35
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur, pak minuta më parë, në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeçar, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende ...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër, Policia jep detajet e para
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në malësinë e Shoshit në qytetin e Shkodrës. Mësohet se viktima është shtetasi Lazer Arraj (Pjetrushi), 55 vjeç. Arraj është qëlluar 2 herë me armë zjarri dhe trupi ...
Lapsi | 21-Oct-2019 13:13
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në malësinë e Shoshit në qytetin e Shkodrës. Mësohet se viktima është shtetasi Lazer Arraj (Pjetrushi), 55 vjeç. Arraj është qëlluar 2 herë me armë zjarri dhe trupi ...

Vritet me armë zjarri një person në Shkodër
Një person është vrarë me armë zjarri në zonën e thellë të Shoshit në qarkun e Shkodrës, në Malësinë e Dukagjinit. Viktimë mbeti Lazer Arraj, i cili njihej si Pjetrushi. Nga raportimet e para viktima ka marrë dy plagë ...
Gazeta Dita | 21-Oct-2019 13:20
Një person është vrarë me armë zjarri në zonën e thellë të Shoshit në qarkun e Shkodrës, në Malësinë e Dukagjinit. Viktimë mbeti Lazer Arraj, i cili njihej si Pjetrushi. Nga raportimet e para viktima ka marrë dy plagë ...

Ekzekutohet me armë 55 vjeçari në Dukagjin
Nje ngjarje e rende eshte regjistruar mesditen e kesaj te hene ne fshatin Palaj te njesise Administrative Shosh ne Dukagjin. Policia ne informacionin paraprak tha se eshte vrare me arme zjarri rreth ores 12:00, shtetasi ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 13:10
Nje ngjarje e rende eshte regjistruar mesditen e kesaj te hene ne fshatin Palaj te njesise Administrative Shosh ne Dukagjin. Policia ne informacionin paraprak tha se eshte vrare me arme zjarri rreth ores 12:00, shtetasi ...

Të shtëna me armë zjarri, vritet një person
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Shosh të malësisë së Dukagjinit. Ende nuk dihet emri i viktimes dhe as autori, ndërsa policia është nisur drejt vendit të ngjarjes. Dyshohet se shkak ...
InFokusi | 21-Oct-2019 13:16
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Shosh të malësisë së Dukagjinit. Ende nuk dihet emri i viktimes dhe as autori, ndërsa policia është nisur drejt vendit të ngjarjes. Dyshohet se shkak ...

Emri/ Vritet me armë 55-vjeçari në Malësinë e Dukagjinit
mapo.al Një person ka mbetur i vdekur pasi është qëlluar me armë zjarri në zonën e thellë të Shoshit në Malësinë e Dukagjinit, Shkodër. Nga të dhënat e para thuhet se viktima është Lazer (Arra) Pjetrushi, rreth 55 vjeç. ...
Mapo | 21-Oct-2019 13:01
mapo.al Një person ka mbetur i vdekur pasi është qëlluar me armë zjarri në zonën e thellë të Shoshit në Malësinë e Dukagjinit, Shkodër. Nga të dhënat e para thuhet se viktima është Lazer (Arra) Pjetrushi, rreth 55 vjeç. ...

Vrasja e 55-vjeçarit në Shkodër, Policia jep detajet e para për ngjarjen e rëndë (Njoftimi zyrtar)
Postuar: 21/10/2019 - 13:11 Policia e Shkodrës ka dhënë detajet paraprake për ngjarjes e rëndë, ku një 55-vjeçar i idetifikuar si Lazer Arra u qëllua për vdekje në Shosh të Shkodrës. Shkodër/Informacion paraprak: Me ...
Sot.Al | 21-Oct-2019 13:13
Postuar: 21/10/2019 - 13:11 Policia e Shkodrës ka dhënë detajet paraprake për ngjarjes e rëndë, ku një 55-vjeçar i idetifikuar si Lazer Arra u qëllua për vdekje në Shosh të Shkodrës. Shkodër/Informacion paraprak: Me ...

Vrasje me armë zjarri
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Shosh të malësisë së Dukagjinit. Ende nuk dihet emri i viktimes dhe as autori, ndërsa policia është nisur drejt vendit të ngjarjes. Dyshohet se shkak ...
Zeri | 21-Oct-2019 13:10
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Shosh të malësisë së Dukagjinit. Ende nuk dihet emri i viktimes dhe as autori, ndërsa policia është nisur drejt vendit të ngjarjes. Dyshohet se shkak ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved