ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 11:27

Detaje/ Shkoi në fshat të merrte ushqimet e dimrit, si u qëllua për vdekje me armë zjarri 55-vjeçari në Shkodër

Detaje/ Shkoi në fshat të merrte ushqimet e dimrit, si u qëllua për vdekje me armë zjarri 55-vjeçari në Shkodër
SHKODËR Gazetari i “BalkanWeb”, Senad Nikshiqi ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Sipas gazetarit, viktima Lazër Arra u qëllua për ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 14:17
SHKODËR Gazetari i “BalkanWeb”, Senad Nikshiqi ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Sipas gazetarit, viktima Lazër Arra u qëllua për ...

Shkodër, vritet me armë zjarri 55-vjeçari
Një person ka mbetur i vrarë këtë të hënë në Shosh të Shkodrës. Sipas Policisë, viktima, me inicialet L.A., rreth 55-vjeç, është qëlluar me armë zjarri. Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 13:16
Një person ka mbetur i vrarë këtë të hënë në Shosh të Shkodrës. Sipas Policisë, viktima, me inicialet L.A., rreth 55-vjeç, është qëlluar me armë zjarri. Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje ...

Vrasja e 55-vjeçarit në Shkodër, Policia jep detajet e para për ngjarjen (EMRI)
SHKODËR Policia e Shkodrës ka dhënë detajet paraprake për ngjarjen e rëndë, ku një 55-vjeçar i idetifikuar si Lazër Arra u qëllua për vdekje në Shosh të Shkodrës. Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendin ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 13:11
SHKODËR Policia e Shkodrës ka dhënë detajet paraprake për ngjarjen e rëndë, ku një 55-vjeçar i idetifikuar si Lazër Arra u qëllua për vdekje në Shosh të Shkodrës. Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendin ...

Dalin detajet e ngjarjes në Shkodër, trupi i viktimës u gjet nga të afërmit
Janë zbuluar detaje të reja nga ngjarja e ndodhur ditën e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar, shtatasi Lazër Arra, u qëllua për vdekje me armë zjarri. Mësohet se viktima u qëllua për vdekje teksa po transportonte me ...
Lapsi | 21-Oct-2019 15:16
Janë zbuluar detaje të reja nga ngjarja e ndodhur ditën e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar, shtatasi Lazër Arra, u qëllua për vdekje me armë zjarri. Mësohet se viktima u qëllua për vdekje teksa po transportonte me ...

Viktima në Dukagjin u gjet i vrarë në rrugë (EMRI)
Një 55 vjeçar u ekzekutua me armë zjarri mesidtën e kësaj të hëne në fshatin Palaj, në Shkodër. Viktima është identifikuar si shtetasi Lazer Arraj ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Nga raportimet e para Vizion ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 13:27
Një 55 vjeçar u ekzekutua me armë zjarri mesidtën e kësaj të hëne në fshatin Palaj, në Shkodër. Viktima është identifikuar si shtetasi Lazer Arraj ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Nga raportimet e para Vizion ...

Emri/ Vritet me armë 55-vjeçari në Malësinë e Dukagjinit
mapo.al Një person ka mbetur i vdekur pasi është qëlluar me armë zjarri në zonën e thellë të Shoshit në Malësinë e Dukagjinit, Shkodër. Nga të dhënat e para thuhet se viktima është Lazer (Arra) Pjetrushi, rreth 55 vjeç. ...
Mapo | 21-Oct-2019 13:01
mapo.al Një person ka mbetur i vdekur pasi është qëlluar me armë zjarri në zonën e thellë të Shoshit në Malësinë e Dukagjinit, Shkodër. Nga të dhënat e para thuhet se viktima është Lazer (Arra) Pjetrushi, rreth 55 vjeç. ...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër
Disa të shtëna me armë zjarri dyshohet se kanë shkaktuar plagosjen e dy personave. Policia ndodhet në vendngjarje. Nuk dihet ende identiteti i të plagosurve.
Top Channel | 15-Jul-2017 13:24
Disa të shtëna me armë zjarri dyshohet se kanë shkaktuar plagosjen e dy personave. Policia ndodhet në vendngjarje. Nuk dihet ende identiteti i të plagosurve.

Ekzekutohet me armë 55 vjeçari në Dukagjin
Nje ngjarje e rende eshte regjistruar mesditen e kesaj te hene ne fshatin Palaj te njesise Administrative Shosh ne Dukagjin. Policia ne informacionin paraprak tha se eshte vrare me arme zjarri rreth ores 12:00, shtetasi ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 13:10
Nje ngjarje e rende eshte regjistruar mesditen e kesaj te hene ne fshatin Palaj te njesise Administrative Shosh ne Dukagjin. Policia ne informacionin paraprak tha se eshte vrare me arme zjarri rreth ores 12:00, shtetasi ...

“U gjet i pajetë në mes të rrugës” identifikohet viktima në Shkodër, u qëllua me armë zjarri
SHKODËR Një person është vrarë me armë zjarri në Malësinë e Shoshit në Shkodër. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes ndërsa viktimë ka mbetur shtetasi Lazer Arra. Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për zbardhjen ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 12:53
SHKODËR Një person është vrarë me armë zjarri në Malësinë e Shoshit në Shkodër. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes ndërsa viktimë ka mbetur shtetasi Lazer Arra. Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për zbardhjen ...

Shkoi në vendin e origjinës për zahiretë e dimrit, si u gjet pa jetë 55-vjeçari
Kishte shkuar në fshatin e origjinës viktima Lazër Arraj, per te marre zahirete e dimrit, por mbeti i pajete teksa u qëllua me arme zjarri teksa transportonte me kuaj produktet ushqimore nga arat e fshatit drejt rrugës ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 15:06
Kishte shkuar në fshatin e origjinës viktima Lazër Arraj, per te marre zahirete e dimrit, por mbeti i pajete teksa u qëllua me arme zjarri teksa transportonte me kuaj produktet ushqimore nga arat e fshatit drejt rrugës ...

Detaje të reja mbi vrasjen në Shosh
Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e ditës së hënë në fshatin Shosh, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Raportohet se viktima Lazër Arra u qëllua për vdekje teksa po transportonte me ...
Gazeta Dita | 21-Oct-2019 14:45
Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e ditës së hënë në fshatin Shosh, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Raportohet se viktima Lazër Arra u qëllua për vdekje teksa po transportonte me ...

Shkoi të merrte ushqimet në fshat, dalin detajet e rënda si u vra 55-vjeçari në Shkodër
Postuar: 21/10/2019 - 14:32 Detaje të reja kanë dalë në lidhje me vrasjen e 55-vjeçarit Arraj në Shkodër ditën e sotme. Sipas Neës24, viktima Lazër Arraj u qëllua për vdekje teksa po transportonte me kuaj disa produkte ...
Sot.Al | 21-Oct-2019 14:36
Postuar: 21/10/2019 - 14:32 Detaje të reja kanë dalë në lidhje me vrasjen e 55-vjeçarit Arraj në Shkodër ditën e sotme. Sipas Neës24, viktima Lazër Arraj u qëllua për vdekje teksa po transportonte me kuaj disa produkte ...

Vrasja e 55-vjeçarit/ Po transportonte produkte ushqimore per ne fshat
SHKODËR Gazetari i “BalkanWeb”, Senad Nikshiqi ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Sipas gazetarit, viktima Lazër Arra u qëllua për ...
Lajmi i Fundit | 21-Oct-2019 14:32
SHKODËR Gazetari i “BalkanWeb”, Senad Nikshiqi ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Sipas gazetarit, viktima Lazër Arra u qëllua për ...

Detaje/ Shkoi në fshat të merrte ushqimet e dimrit, si u qëllua për vde.kje 55-vjeçari në Shkodër
SHKODËR Gazetari i “BalkanWeb”, Senad Nikshiqi ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Sipas gazetarit, viktima Lazër Arra u qëllua për ...
Medial | 21-Oct-2019 14:23
SHKODËR Gazetari i “BalkanWeb”, Senad Nikshiqi ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Sipas gazetarit, viktima Lazër Arra u qëllua për ...

Vrasje me armë në malësinë e Shoshit
Një vrasje ka ndodhur në malësinë e Shoshit në Shkodër. Sipas burimeve, krimi është kryer me armë zjarri. Nuk dihet ende identiteti i viktimës. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.
Telegraf | 21-Oct-2019 13:00
Një vrasje ka ndodhur në malësinë e Shoshit në Shkodër. Sipas burimeve, krimi është kryer me armë zjarri. Nuk dihet ende identiteti i viktimës. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

‘U gjet i pajetë në mes të rrugës’ identifikohet viktima në Shkodër, u qëllua me armë zjarri
Një person është vrarë me armë zjarri në Malësinë e Shoshit në Shkodër. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes ndërsa viktimë ka mbetur shtetasi Lazër Arra. Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 13:56
Një person është vrarë me armë zjarri në Malësinë e Shoshit në Shkodër. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes ndërsa viktimë ka mbetur shtetasi Lazër Arra. Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë ...

E rëndë: Vrasje me armë në Dukagjin
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeç, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende me ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 13:53
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeç, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende me ...

Policia aksion për rritjen e sigurisë rrugore, 5 të arrestuar
Policia rrugore në Korçë ka ndërmarrë një aksion në kuadër të rritjes së parametrave të sigurisë rrugore.
Top Channel | 20-Oct-2019 10:35
Policia rrugore në Korçë ka ndërmarrë një aksion në kuadër të rritjes së parametrave të sigurisë rrugore.

Vrasje me armë zjarri në Shkodër, Policia jep detajet e para
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në malësinë e Shoshit në qytetin e Shkodrës. Mësohet se viktima është shtetasi Lazer Arraj (Pjetrushi), 55 vjeç. Arraj është qëlluar 2 herë me armë zjarri dhe trupi ...
Lapsi | 21-Oct-2019 13:13
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në malësinë e Shoshit në qytetin e Shkodrës. Mësohet se viktima është shtetasi Lazer Arraj (Pjetrushi), 55 vjeç. Arraj është qëlluar 2 herë me armë zjarri dhe trupi ...

Vrasje në Malësi të Dukagjinit
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur, pak minuta më parë, në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeçar, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende ...
Arbresh | 21-Oct-2019 13:50
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur, pak minuta më parë, në Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Viktima është identifikuar si Lazër (Pjetrushi) Arraj, 55 vjeçar, banues në Palaj, ndërsa identiteti i autorit nuk bëhet ende ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved