ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 18:32

Deklarata e CDU/CSU, Bardhi i PD: Shqipëria s’mund të mbetet peng i qeverisjes së dështuar të Edi Ramës

Deklarata e CDU/CSU, Bardhi i PD: Shqipëria s’mund të mbetet peng i qeverisjes së dështuar të Edi Ramës
Pas deklaratës së grupit parlamentar gjerman CDU/CSU ndaj refuzimit të çeljes së negociatave me BE-në për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka reaguar sekretari i Pergjithshem i PD, Gazment Bardhi. Sipas tij, mesazhi i ...
GazetaTema | 20-Oct-2019 19:46
Pas deklaratës së grupit parlamentar gjerman CDU/CSU ndaj refuzimit të çeljes së negociatave me BE-në për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka reaguar sekretari i Pergjithshem i PD, Gazment Bardhi. Sipas tij, mesazhi i ...

Dështimi i negociatave me BE/ PD nxjerr videon dhe iu bën thirrje qytetarëve: Refuzoni Ramën!
TIRANË Partia Demokratike vijon të akuzojë kryeministrin Edi Rama, të cilin e cilëson si personin kryesor që duhet të mbajë përgjegjësi për shtyrjen e negociatave me Bashkimin Europian. Me një video të shkurtër të ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 19:33
TIRANË Partia Demokratike vijon të akuzojë kryeministrin Edi Rama, të cilin e cilëson si personin kryesor që duhet të mbajë përgjegjësi për shtyrjen e negociatave me Bashkimin Europian. Me një video të shkurtër të ...

CDU/CSU: Rruga drejt BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut
Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të Këshillit të BE-së në lidhje me ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 09:14
Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të Këshillit të BE-së në lidhje me ...

Deklarata e CDU/CSU, reagon PD: Pa plotësuar kushtet, s’ka negociata
mapo.al Nënkryetari i grupit parlamentar të CDU / CSU Johann Wadephul dhe relatori përgjegjës, Christian Schmid reaguan sot pas vendimit të Këshillit Evropian, i cili vendosi t’u mbyllë derën përpjekjeve të Shqipërisë ...
Mapo | 20-Oct-2019 19:26
mapo.al Nënkryetari i grupit parlamentar të CDU / CSU Johann Wadephul dhe relatori përgjegjës, Christian Schmid reaguan sot pas vendimit të Këshillit Evropian, i cili vendosi t’u mbyllë derën përpjekjeve të Shqipërisë ...

Deklarata e CDU/CSU, Bardhi: Shqipëria s’mund të mbetet peng i qeverisjes së dështuar të Edi Ramës
Pas deklaratës së grupit parlamentar gjerman CDU/CSU ndaj refuzimit të çeljes së negociatave me BE-në për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka reaguar sekretari i Pergjithshem i PD, Gazment Bardhi.
Top Channel | 20-Oct-2019 19:09
Pas deklaratës së grupit parlamentar gjerman CDU/CSU ndaj refuzimit të çeljes së negociatave me BE-në për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka reaguar sekretari i Pergjithshem i PD, Gazment Bardhi.

Mesazhi i Bundestagut për Shqipërinë, Bardhi: I qartë, pa plotësuar kushtet s’ka negociata
Partia Demokratike e lexon ndryshe nga mazhoranca mesazhin e përcjellë nga grupet parlamentare të CDU/CSU në Gjermani. Në një reagim për mediat, Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi falenderoi Bundestagun ...
ABCNews | 20-Oct-2019 21:01
Partia Demokratike e lexon ndryshe nga mazhoranca mesazhin e përcjellë nga grupet parlamentare të CDU/CSU në Gjermani. Në një reagim për mediat, Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi falenderoi Bundestagun ...

Deklarata e CDU-CSU/ Bardhi: Mesazh i qartë i Berlinit! Pa plotësuar kushtet, nuk ka negociata
Nënkryetari i grupit parlamentar të CDU / CSU Johann Wadephul dhe relatori përgjegjës, Christian Schmidt kanë reaguar ditën e sotme me një deklaratë të përbashkët pas moshapjes së negociatave me BE-në të Shqipërisë dhe ...
Telegraf | 20-Oct-2019 19:29
Nënkryetari i grupit parlamentar të CDU / CSU Johann Wadephul dhe relatori përgjegjës, Christian Schmidt kanë reaguar ditën e sotme me një deklaratë të përbashkët pas moshapjes së negociatave me BE-në të Shqipërisë dhe ...

CDU: Rruga drejt BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut
Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të Këshillit të BE-së në lidhje me ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 09:38
Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të Këshillit të BE-së në lidhje me ...

Një shpresë e re nga Gjermania për Maqedoninë e Veriut
Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të Këshillit të BE-së në lidhje me ...
Flaka | 21-Oct-2019 09:31
Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të Këshillit të BE-së në lidhje me ...

CDU/CSU: Rruga drejt BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut
Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të Këshillit të BE-së në lidhje me ...
Aktuale.MK | 21-Oct-2019 09:31
Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të Këshillit të BE-së në lidhje me ...

CDU: Rruga drejt BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut
Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të Këshillit të BE-së në lidhje me ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 09:14
Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të Këshillit të BE-së në lidhje me ...

CDU/CSU: Rruga drejt BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut
Berlin, 21 tetor 2019 (MEDIAL) – Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të ...
Medial | 21-Oct-2019 09:01
Berlin, 21 tetor 2019 (MEDIAL) – Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë edhe krahas verdiktit negativ nga mbledhja e javës së kaluar të ...

Bundestagu: Dera për në BE nuk është e mbyllur, vazhdoni me reforma
Pas vendimit negativ për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, zëvendës kryetari i grupit parlamentar të CDU/ CSU Johann Wadephul dhe raportuesi kryesor Christian Schmidt kanë dhënë një deklaratë zyrtare. Wadephul ...
Shenja | 20-Oct-2019 22:42
Pas vendimit negativ për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, zëvendës kryetari i grupit parlamentar të CDU/ CSU Johann Wadephul dhe raportuesi kryesor Christian Schmidt kanë dhënë një deklaratë zyrtare. Wadephul ...

Mos’hapja e negociatave/ PD bën thirrje me video: Refuzoni Ramën
Partia Demokratike ka publikuar një video në rrjetet sociale ku i ka dhënë vend një sërë shkrimesh dhe titujsh të mediave shqiptare dhe ndërkombëtare në lidhke me mos’hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...
Gazeta Dita | 20-Oct-2019 20:54
Partia Demokratike ka publikuar një video në rrjetet sociale ku i ka dhënë vend një sërë shkrimesh dhe titujsh të mediave shqiptare dhe ndërkombëtare në lidhke me mos’hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...

Dështimi i negociatave me BE/ PD nxjerr videon dhe iu bën thirrje qytetarëve: Refuzoni Ramën!
TIRANË Partia Demokratike vijon të akuzojë kryeministrin Edi Rama, të cilin e cilëson si personin kryesor që duhet të mbajë përgjegjësi për shtyrjen e negociatave me Bashkimin Europian. Me një video të shkurtër të ...
Medial | 20-Oct-2019 20:09
TIRANË Partia Demokratike vijon të akuzojë kryeministrin Edi Rama, të cilin e cilëson si personin kryesor që duhet të mbajë përgjegjësi për shtyrjen e negociatave me Bashkimin Europian. Me një video të shkurtër të ...

PD reagon pas deklaratës së CDU/CSU: Mesazhi i qartë! Pa plotësuar kushtet, s’ka negociata!
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas qëndrimit të CDU/CSU për refuzimin e çeljes së negociatave të BE-së, me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ndërsa shpreh mirënjohjen për ...
Dritare | 20-Oct-2019 19:52
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas qëndrimit të CDU/CSU për refuzimin e çeljes së negociatave të BE-së, me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ndërsa shpreh mirënjohjen për ...

Bundestagu: Dera për në BE nuk është e mbyllur, vazhdoni me reforma
Pas vendimit negativ për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, zëvendës kryetari i grupit parlamentar të CDU/ CSU Johann Wadephul dhe raportuesi kryesor Christian Schmidt kanë dhënë një deklaratë zyrtare.
Kosova Press | 20-Oct-2019 19:42
Pas vendimit negativ për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, zëvendës kryetari i grupit parlamentar të CDU/ CSU Johann Wadephul dhe raportuesi kryesor Christian Schmidt kanë dhënë një deklaratë zyrtare.

Deklarata e CDU-CSU/ Bardhi: Mesazh i qarte i Berlinit! Pa plotesuar kushtet, nuk ka negociata
Nënkryetari i grupit parlamentar të CDU / CSU Johann Wadephul dhe relatori përgjegjës, Christian Schmidt kanë reaguar ditën e sotme me një deklaratë të përbashkët pas moshapjes së negociatave me BE-në të Shqipërisë dhe ...
Lajmi i Fundit | 20-Oct-2019 19:42
Nënkryetari i grupit parlamentar të CDU / CSU Johann Wadephul dhe relatori përgjegjës, Christian Schmidt kanë reaguar ditën e sotme me një deklaratë të përbashkët pas moshapjes së negociatave me BE-në të Shqipërisë dhe ...

Bundestagu: Dera për në BE nuk është e mbyllur, vazhdoni me reforma
Pas vendimit negativ për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, zëvendës kryetari i grupit parlamentar të CDU/ CSU Johann Wadephul dhe raportuesi kryesor Christian Schmidt kanë dhënë një deklaratë zyrtare. Wadephul ...
Aktuale.MK | 20-Oct-2019 19:32
Pas vendimit negativ për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, zëvendës kryetari i grupit parlamentar të CDU/ CSU Johann Wadephul dhe raportuesi kryesor Christian Schmidt kanë dhënë një deklaratë zyrtare. Wadephul ...

PS dhe PD e lexojnë ndryshe mesazhin e CDU-CSU
Deklarata e CDU-CSU për refuzimin e hapjes së negociatave me Shqipërinë ( lexo këtu ) është lexuar në mënyra të ndryshme në Tiranë. Qeveria e sheh si mbështetje. “Mirënjohës CDU / CSU për vëmendjen e veçantë në ...
Lapsi | 20-Oct-2019 19:09
Deklarata e CDU-CSU për refuzimin e hapjes së negociatave me Shqipërinë ( lexo këtu ) është lexuar në mënyra të ndryshme në Tiranë. Qeveria e sheh si mbështetje. “Mirënjohës CDU / CSU për vëmendjen e veçantë në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved