ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 19:54

Braçe ngushëllon Gjylametin për humbjen e vëllait: Blerinë, mike! Bëhu e fortë! Je ti tani për prindërit dhe nipërit e mbesat

Braçe ngushëllon Gjylametin për humbjen e vëllait: Blerinë, mike! Bëhu e fortë! Je ti tani për prindërit dhe nipërit e mbesat
Zv.kryeministri Erion Braçe i ka shprehur ngushëllimet publikisht deputes socialiste, Blerina Gjylametit pas humbjes së vëllait. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Braçe i kërkon Gjylametit të bëhet e fortë, ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 09:25
Zv.kryeministri Erion Braçe i ka shprehur ngushëllimet publikisht deputes socialiste, Blerina Gjylametit pas humbjes së vëllait. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Braçe i kërkon Gjylametit të bëhet e fortë, ...

Makina përplaset me motoçikletën në Farkë, humb jetën 46-vjeçari
Një aksident me pasojë vdekjen ndodhi në Farkë, rreth orës 18:45, ku një automjet u përplas me një motoçikletë.
Top Channel | 20-Oct-2019 20:41
Një aksident me pasojë vdekjen ndodhi në Farkë, rreth orës 18:45, ku një automjet u përplas me një motoçikletë.

Aksident në Tiranë, përplasen dy mjete në Farkë, humb jetën 46-vjeçari
TIRANË Një 46-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në zonën e Farkës. Sipas policisë,automjeti me drejtues shettasin E. Ç është përplasur me një motoçikletë me drejtues L. M.,46 vjeç, ndërsa ky i fundit ka ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 20:38
TIRANË Një 46-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në zonën e Farkës. Sipas policisë,automjeti me drejtues shettasin E. Ç është përplasur me një motoçikletë me drejtues L. M.,46 vjeç, ndërsa ky i fundit ka ...

Mrekulli në Berat- Makina merr flakë në ecje, drejtuesi i mjetit shpëton në kohë
Një automjet është përfshirë nga flakët përgjatë aksit Berat-Drobonik, ku drejtuesi ka shpëtuar për mrekulli.
Top Channel | 20-Oct-2019 20:38
Një automjet është përfshirë nga flakët përgjatë aksit Berat-Drobonik, ku drejtuesi ka shpëtuar për mrekulli.

Aksident i rëndë te TEG-u, makina përplas motorin, vdes 46-vjeçari
mapo.al Pak orë pas aksidentit tragjik tek Shkëmbi i Kavajës ku si pasojë humbi jetën një këmbësor, një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Tiranë-Elbasan. Raportohet se pranë rrethrrotullimit të TEG-ut, ...
Mapo | 20-Oct-2019 20:41
mapo.al Pak orë pas aksidentit tragjik tek Shkëmbi i Kavajës ku si pasojë humbi jetën një këmbësor, një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Tiranë-Elbasan. Raportohet se pranë rrethrrotullimit të TEG-ut, ...

Aksident te Shkëmbi i Kavajës, humb jetën këmbësori
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Kavajë-Durrës, te Shkëmbi i Kavajës.
Top Channel | 20-Oct-2019 19:32
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Kavajë-Durrës, te Shkëmbi i Kavajës.

EMRI/ Shkrumbohet makina, shpëton për mrekulli drejtuesi
Një automjet është përfshirë nga flakët në ecje e sipër në aksin Berat-Drobonik. Makina, tip Fiat Punto, me targa AA 891 JH, ka marrë flakë në ecje dhe fatmirësisht drejtuesi i automjetit ka dalë nga makina pa pësuar ...
Telegraf | 20-Oct-2019 20:47
Një automjet është përfshirë nga flakët në ecje e sipër në aksin Berat-Drobonik. Makina, tip Fiat Punto, me targa AA 891 JH, ka marrë flakë në ecje dhe fatmirësisht drejtuesi i automjetit ka dalë nga makina pa pësuar ...

Aksident te “Shkëmbi i Kavajës”, makina përplas për vdekje këmbësorin
DURRËS Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmje e sotme në afërsi të “Shkëmbit të Kavajës”. “BalkanWeb” mëson se një mjet ka përplasur këmbësorin, i cili ka humbur edhe jetën. Burime paraprake ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 19:03
DURRËS Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmje e sotme në afërsi të “Shkëmbit të Kavajës”. “BalkanWeb” mëson se një mjet ka përplasur këmbësorin, i cili ka humbur edhe jetën. Burime paraprake ...

Aksident tragjik me një të vdekur tek ‘Shkëmbi i Kavajës’
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek ‘Shkëmbi i Kavajës’, në rrugën dytësore që lidh Golemin me Plepat. Burime për mediat bëjnë me dije se një automjet ka përplasur një këmbësor. Si pasojë e ...
Mapo | 20-Oct-2019 19:06
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek ‘Shkëmbi i Kavajës’, në rrugën dytësore që lidh Golemin me Plepat. Burime për mediat bëjnë me dije se një automjet ka përplasur një këmbësor. Si pasojë e ...

Përplasi për vdekje 64-vjeçarin dhe më pas u arratis, pranga adoleshentit në Lushnje
LUSHNJE Disa orë pas ngjarjes Policia e Lushnjës ka vënë në pranga 17-vjeçarin me iniciale J.G, i cili dyshohet se përplasi për vdekje 64-vjeçarin Fatmir Muça dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Sipas policisë, ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 18:28
LUSHNJE Disa orë pas ngjarjes Policia e Lushnjës ka vënë në pranga 17-vjeçarin me iniciale J.G, i cili dyshohet se përplasi për vdekje 64-vjeçarin Fatmir Muça dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Sipas policisë, ...

Përplasi për vdekje 64-vjeçarin dhe u arratis, arrestohet 17-vjeçari
mapo.al Disa orë pas ngjarjes së rëndë, Policia e Lushnjës ka vënë në pranga 17-vjeçarin me iniciale J.G, i cili dyshohet se përplasi për vdekje 64-vjeçarin Fatmir Muça dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Njoftimi ...
Mapo | 20-Oct-2019 18:37
mapo.al Disa orë pas ngjarjes së rëndë, Policia e Lushnjës ka vënë në pranga 17-vjeçarin me iniciale J.G, i cili dyshohet se përplasi për vdekje 64-vjeçarin Fatmir Muça dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Njoftimi ...

Përplasi për vdekje 64-vjeçarin dhe u largua nga vendi i ngjarjes, policia ndalon drejtuesin e mjetit
Ditën e sotme, në Divjakë, në zonën e quajtur “Tre urat-Çermë” një automjet aksidentoi për vdekje 64-vjeçarin Fatmir Muça, i cili po udhëtonte me biçikletë.
Top Channel | 20-Oct-2019 18:25
Ditën e sotme, në Divjakë, në zonën e quajtur “Tre urat-Çermë” një automjet aksidentoi për vdekje 64-vjeçarin Fatmir Muça, i cili po udhëtonte me biçikletë.

Aksident te Shkëmbi i Kavajës, makina përplas këmbësorin
Një tjetër këmbësor ka humbur jetë këtë të dielë në një aksident te Shkëmbi i Kavajës. Informacionet paraprake bëjnë me dije një automjet ka perplasur per vdekje nje kembesore. Dyshohet se viktima i ka prere rrugen ...
VizionPlus | 20-Oct-2019 19:19
Një tjetër këmbësor ka humbur jetë këtë të dielë në një aksident te Shkëmbi i Kavajës. Informacionet paraprake bëjnë me dije një automjet ka perplasur per vdekje nje kembesore. Dyshohet se viktima i ka prere rrugen ...

“Më thërrmove zemrën”/ Humbi vëllanë në aksidentin e mbrëmshëm, reagon deputetja e PS-së
Mbrëmjen e djeshme, në një aksident fatal humbi jetën ushtaraku 37-vjeçar, Elton Maçolli, vëllai i deputetes së PS-së, Blerina Gjylameti.
Top Channel | 20-Oct-2019 17:42
Mbrëmjen e djeshme, në një aksident fatal humbi jetën ushtaraku 37-vjeçar, Elton Maçolli, vëllai i deputetes së PS-së, Blerina Gjylameti.

Aksident te “Shkëmbi i Kavajës”, makina përplas par vdekje këmbësorin
Një aksident i rëndë, me pasojë një të vdekur ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Shkëmbit të Kavajës. Sipas informacioneve të para, mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor. Ende nuk dihet emri ...
Telegraf | 20-Oct-2019 19:16
Një aksident i rëndë, me pasojë një të vdekur ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Shkëmbit të Kavajës. Sipas informacioneve të para, mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor. Ende nuk dihet emri ...

DETAJE/ 17-vjeçari në timon i mori jetën 64-vjeçarit. Largohet nga vendngjarja
Një aksident i rëndë, i ndodhur pasditen e sotme, do ti kushtonte jetën një 64-vjeçari në Lushnje, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë, ndërsa është përplasur nga automjeti i drejtuar nga një 17-vjeçar. Sipas ...
Telegraf | 20-Oct-2019 18:39
Një aksident i rëndë, i ndodhur pasditen e sotme, do ti kushtonte jetën një 64-vjeçari në Lushnje, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë, ndërsa është përplasur nga automjeti i drejtuar nga një 17-vjeçar. Sipas ...

Pas motrës, humbi edhe vëllain, mesazhi i ndjerë i deputetes së PS: Me thërrmove zemrën në 1000 pjesë
ELBASAN Një aksident tragjik i mori jetën një ushtaraku mbrëmjen e kaluar brenda tunelit në aksin Tiranë-Elbasan. Viktimë e aksidentit mbeti 37-vjeçari Elton Maçolli, vëllai i deputetes së PS-së Blerina Gjylameti. ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 17:33
ELBASAN Një aksident tragjik i mori jetën një ushtaraku mbrëmjen e kaluar brenda tunelit në aksin Tiranë-Elbasan. Viktimë e aksidentit mbeti 37-vjeçari Elton Maçolli, vëllai i deputetes së PS-së Blerina Gjylameti. ...

Aksidenti me vdekje në Lushnje, arrestohet autori 17 vjeçar
Policia ka vënë në pranga një 17 vjeçar i cili duke drejtuar automjetin ka përplasur një 64 vjeçar duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor “Tre urat-Çermë”, ku humbi ...
VizionPlus | 20-Oct-2019 18:33
Policia ka vënë në pranga një 17 vjeçar i cili duke drejtuar automjetin ka përplasur një 64 vjeçar duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor “Tre urat-Çermë”, ku humbi ...

Foto/ I vdiq vëllai në aksident, mesazhi prekës i Gjylametit: Më thërrmove zemrën
mapo.al Humbja e madhe e vëllait të saj, Elton Maçolli, mesa duket ia ka bërë të pamundur që të shkruajë më shumë se dy rreshta për njeriun e saj të shtrenjtë, e megjithatë një mesazh të ndjerë nuk ia ka kursyer, edhe ...
Mapo | 20-Oct-2019 17:39
mapo.al Humbja e madhe e vëllait të saj, Elton Maçolli, mesa duket ia ka bërë të pamundur që të shkruajë më shumë se dy rreshta për njeriun e saj të shtrenjtë, e megjithatë një mesazh të ndjerë nuk ia ka kursyer, edhe ...

Braçe mesazh prekës Gjylametit për humbjen e vëllait: Blerinë, mike! Bëhu e fortë! Je ti tani për prindërit dhe nipërit e mbesat
Zv.kryeministri Erion Braçe i ka shprehur ngushëllimet publikisht deputes socialiste, Blerina Gjylametit pas humbjes së vëllait. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Braçe i kërkon Gjylametit të bëhet e fortë, ...
Lexo | 21-Oct-2019 09:32
Zv.kryeministri Erion Braçe i ka shprehur ngushëllimet publikisht deputes socialiste, Blerina Gjylametit pas humbjes së vëllait. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Braçe i kërkon Gjylametit të bëhet e fortë, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved